Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Hahah, jacy oni wszyscy są do siebie podobni :D
Pati, z Robercika niezły cwaniak z tą produkcją, już to widzę "skończyłem! zmień mi pieluchę kobieto!".
Wiecie, że wczoraj, na szczęście na działce, doświadczyłam pieluszkowego prawa Murphy'ego? Znacie to, że kromka spadnie na podłogę zawsze masłem w dół? No... to pieluszka też... z kupą :D
Podrzemaliśmy sobie wszyscy w naszym łóżku, przed 9 wzięłam Mychę do nas, usnęła i spała do 10.30, a ja też trochę odespałam tej nocki chociaż powiem Wam że ciężko by mi było na co dzień z nią spać, tym bardziej że co się trochę odsunęłam żeby mieć więcej swobody to wędrowała w moją stronę :D No i takie spanie na czuja :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Beacia - po pierwsze dokładnie tak samo miałam z cyckami jeśli chodzi o ilość pokarmu. Teraz ciągle są miękkie (a nawet mam wrażenie, że sflaczałe - ale to pewnie dlatego, że przyzwyczaiła się przez prawie rok do ciążowych twardziochow i to samo z brzuchem) ale czasem jeszcze coś tam z nich wypływa. Po drugie określenie cyborg rzeczywiście pasuje.

Bia - uśmiałam się z Twojego wytłumaczenia na temat śmieci.
Jeśli chodzi o takie rzeczy jak np przenoszenieprzenoszenie ciuchów to nnań

Odnośnik do komentarza

Brrr poprawiałam i mi się wszystko poprzestał a na komórce już nie dokończę tamtego.
W każdym razie przy takiej rzeczy jak np przenoszenie rzeczy z kartonów do szafy to nie mogę narzekać na mojego bo wiem, że by mi pomógł. No ale widocznie inne go przerastają.

Pati - z perspektywy przejść z odparzeniami powiem Ci "ciesz się" lepiej niech robi w nową pieluchę i woła niż by miał w brudnej leżeć i sobie zrobić ała ;)

Beaciaw - ją też biorę małą nad ranem do łóżka jeśli potrzebuję sobie dostać. Np dziś o siódmej zasnęłyśmy i ją spałam do 10:30 a ona dalej śpi. To pewnie po szczepionce.

Już nie wiem czy Wam pisałam o tym:wczoraj byłyśmy na szczepieniu i od razu było ważenie - Gosia waży już 5370!!! Przy wadze wyjściowej 3415 ;) oj czuć to podczas noszenia, czuć ;)
Ciekawa jestem kiedy wstanie. Nie wiem czy moge coś zrobić, czy czekać...

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Cześć
Wy tak narzekacie na facetów a ja tu zaglądam bo chciałam się swoim pochwalić i teraz mi trochę głupio, ale co tam opowiem Wam. Wczoraj mieliśmy wizytę w sprawie bioder, ponieważ musimy jechać do miasta obok (u nas wszystko zlikwidowali), stwierdziłam, że odwiedzę ostatni raz moją ginekolog- bo chcę ją zmienić. Mąż miał iść z małą się zarejestrować do poradni a ja miałam do nich dołączyć po swojej wizycie. Mnie oczywiście zeszło dłużej niż powinno, biegiem więc do przychodni do małej (w głowie, że pewnie płacze ile fabryka dała) i akurat zdążyłam jak wchodzili do gabinetu. Mąż mi dziecka nie chciał oddać- w środku dysputował z tym lekarzem jak dwa kumple, później ja ubrał wycałował i wychodzimy. W samochodzie pytam się go czemu nie chciał mi jej oddać, a on: "wiesz na tym korytarzu był jeszcze tylko jeden tata i resztę same baby, które patrzyły na mnie jak na kosmitę. Po czym wszystkie dzieci zaczynały wrzeszczeć a tylko ja umiałem uspokoić dziecko". No tak się dośmiałam- ale przede wszystkim byłam bardzo dumna.
Żeby nie było jednak tak słodko i różowo to Wam powiem, że w nocy tylko ja wstaję. Jemu się nigdy nie zdarzyło, ale ponieważ mogę liczyć na każdą pomoc jak tylko jest w domu to nie narzekam. Dziś dzień samotny, więc będzie długi spacer.
Dziubala- ale masz dzieciaki w trasie, ciągle coś się u Was dzieje. Strasznie to fajne. Niech korzystają z wypoczynku, bo już niedługo szkoła.
emwro-ja o żadnej wizycie środowiskowej nie słyszałam. Dziwne to dla mnie co mają sprawdzać??? Pięknie Ci maluszek rośnie. My dopiero dobijamy do 4500, za to długa ta moja córa jest bardzo.
beaciaW-ja mam z piersiami tak samo jak Ty- kapeć to raczej brak mleka. Walczę jednak i mam nadzieję, że jak najdłużej zostaniemy na piersi.

https://www.suwaczki.com/tickers/34bwyx8dmttlf2w4.png

https://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1byylgvv9.png

Odnośnik do komentarza

Hej Babeczki.
Nawalacie z tymi tematami. Wczoraj kupiliśmy małemu nosidełko Worman Zaffiro :) mały jest zachwycony :). Dziś babcia troche zajeła sie Bolkiem i mam tak wysprzątane jak nigdy :)
Dziś P. zaczyna urlop więc bedziemy szaleć , niestety nie udało nam sie wynajac zadnego domku nad jeziorem jak bysmy chcieli ale za to bd jeździć i zwiedzac :)
Kupiliśmy wczoraj wagę.. mały waży 5,650 kg !!!! Alez jestem zadowolona :D
beacia
hahahah znam to spanie w 3 ! Zawsze mamy kłopot u Teściów. Oni mają zwykłą kanapę i my śpimy na bokach bez ruchu a mały w poprzek koło nas. Na sam koniec wyganiam P od str podłogi mały spi od sciany a ja w srodku bo jak P zaśnie to już koniec , dusi małego swoją śmierdzącą pachą i muszę interweniować a w domu mamy łóżko małżeńskie więc takich problemów nie mamy choć mały i tak śpi u siebie chyba ,że ma kiepski dzień (co na szczescie zdaza sie zadko) . A jak tam działeczka ? Już jest w stanie na nią zaprosić gości i pogrillować ? Chyba Ty sie pytałas co dziadek wykąbinował z tych wycinannek , otóż był to jak myslałam wiatarczek ! Strasznie mnie nim urzekł :D !
Patii
" przecież siedzisz z nim cały dzień w domu nic nie robisz i nie wiesz czemu on płacze" - hahahhahahaha :D jak ja to kocham !!!!!
A swoją drogą Robercik niezły goguś :) Co do powrotu z pracy chłopa a dziecko w ryk też to mam !!!! I bardzo mnie to irytuje. Bo w tedy nie P się nim zajmuję tylko ja prawą ręką lulam małego ,lewą robie obiad P, prawą nogą zamiatam a lewą drapie się po nodze . a cały dzień od rana do powroty jego z pracy jest dziecko do rany przyłóz.
Bia
hahahahah dobrze masz z tym swoim Panem :) Jak czytam to wydaje mi się ,że żyjemy z tym samym facetem :) . Wraca z pracy mówi ,że pracował cały dzień i musi się położyć . Budzi się o 19:00/20:00 je kolację (ktorą ja zrobie ) i idzie spać . Śmieci tez mu zostawiam żeby rano wyniusł o 5:00 ak idzie do pracy po czym Blanka o 9:00 śmiga do śmietnika bo śmieci cudem wróciły z same do domu :P. ALe nie ma co jak się mówi szanuj chłopa swego możesz mieć gorszego :D . I tak Go kocham :) Ps. ostatnio jak poprosiłam ,żeby zmienil pieluchę stwierdziła ,że zapomniał jak to się robi buahhaha :D
Dziubala
Blanszowałam ta którą bede chciała dać jako dodatek do mięsa i ziemniaków. A taką do zup i gulaszów zamroziłam poprostu. Szczepienie dopiero a 4 września.

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

Marcosia -bobovita przysyla sloiczek i kaszke ona ma date waznosci wiec poczeka na twoje dziecko:)
Beacia a moze poczula ze z butelki latwiej i temu tak sie dzieje? bo moj maly w nocy jest bardziej leniwy i mimo ze mam pokarm (nacisne i jest) to jemu nie chce sie ciagnac tylko tyle ze nie ma wyboru.
Blan to oczym piszesz to odruch moro ,wszystkie odruchy zanikaja z czasem. ten powinnien byc do 4m.
Fceci potrafia zrobic az jedna rzecz na raz przy czym bardzo sie mecza my mamy podzielnosc uwagi temu potrafimy wiele zrobic ,ale faceci o tym nie wiedza i mysla ze my sie tak meczymy robiac jedna rzecz jak oni:) Stad wlasnie powiedzenie "bo ja pracuje" bo u nich praca to to za co dostaje sie pieniadze ,a ze sprzatanie ,gotowanie to tez czynnosc fizyczna to juz nie ma znaczenia;) ale nie dostajemy kasy wiec to nie praca:)
Z facetami zle ale bez nich jeszcze gorzej:)Moj tez cos rozwali i chyba mysli ze mamy sprzataczke w domu ale statnio wkurzylam sie i juz nie zbieram jego skarpetek i jak wraca z pracy musi sprzatac bo kuzwa co ja jestem? mimo ze lubie tesciowa ale wiem ze to jej wina bo ona wiecznie sprzatala po moim Tomku:/ a teraz walcze z nim bo on mysli ze bede jak jego mama.
Dziewczyny bedzie coraz to lepiej i naprawde bedziecie dogadaywac sie ze swoimi pociechami:) Na wszystko trzeba czasu juz nie dlugo wszystko sie zmieni:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, w końcu troszkę wolnego czasu, jednak mimo to w domu zawsze coś się znajdzie, aby porobić. Synek usnął na chwilkę, mam nadzieję, że na dłuższą. Przez dzień nieraz śpi po 30min. po posiłku i to mu wystarczy. Za to w nocy śpi jak suseł :)
1. Mam kamienie w woreczku, stąd też 3 dni przed porodem nie miałam żadnej kolki nerkowej tylko atak woreczka żółciowego. Przez całą ciążę miałam robione 3 USG, pierwsze w 3 miesiącu kiedy trafiłam do szpitala z powodu wymiotów i nikt wtedy nie zauważył kamieni, wręcz mam zapis USG z którego wynika, że woreczek jest czysty. I tak samo w kolejnych USG brzucha. Dobrze, że nic mi się nie stało wtedy te 3 dni przed porodem, kiedy to rzekomo miałam kolkę nerkową, bo jakbym miała zapalenie to pewnie nie wiedzieliby co się dzieje, a wtedy powinno się operować. Już nie chciałabym rodzić ponownie w szpitalu, w którym rodziłam i się mną "opiekowali" na patologii ciąży (Szpital Narutowicza w Krakowie).
2. Kubuś przez 3 dni miał kolkę, przy czym przez 1 dzień kolkę brzuszną, miał wzdęcia i nie mogłam patrzeć jak cierpi. Na szczęście pomógł koperek i masaże brzuszka + kropelki z probiotykiem.
3. Niestety mnie również dopadł problem hemoroidów po porodzie. Próbuję Procto- hemolanem. Mam nadzieję, że samo przejdzie albo przynajmniej będzie "tego" mniej.
BeaciaW no to nieźle, że i prawo to działa również w kwestii pieluszkowej :D Co do chłopów to z nimi bywa różnie ale najważniejsze, że są i zawsze ma się człowiek do kogo przytulić :)
Blan dobrze, że chociaż Ty piszesz tak pozytywnie o szczepionkach skojarzonych. My chcemy zaszczepić synka właśnie w ten sposób. Wiele słyszałam niepochlebnych opinii na ich temat ale wolę zaszczepić synka 4 razy, niż 18. No zobaczymy jak Kubuś zareaguje na tego typu szczepionki, mam ogromną i jednocześnie cichą nadzieję, że tak samo jak u Twojego bobaska :)
Pati000 ja też "uwielbiam" tego typu pytania, o to samo mogłabym wtedy zapytać osobę pytającą :P Faktycznie niezłego masz synka ale dobrze, że już od małego jest taki cwany, da sobie chłopak radę w przyszłości :) Nikt mu nie będzie w kaszę dmuchał ;)
Bia Twój facet faktycznie lekko przesadził :P Ale wiesz jak jest z nimi, czasem coś palną głupiego i wtedy najlepiej tym samym się odwdzięczyć :P Kobiety muszą się szanować, bo inaczej ich faceci by im na głowę weszli :P
marcosia no to trochę chamskie zagranie Twojego faceta, bo tutaj nie chce smoczka dać dziecku, ale na kompa ma siły. Nie czepiałabym się go gdyby dał tego smoczka, a niech siedzi na kompie jak ma siły ale jak tak to ode mnie dostałby zrypkę... .
monika1709 jak nie można się zmęczyć przy dziecku? Nie no, to może trzeba się zamienić i Ty pójdziesz sobie do pracy i odbębnisz 8h czy więcej, a facet niech zostaje w domu i w razie jakiegokolwiek płaczu niech się martwi co jest. Ojj... nieraz jak słyszę coś takiego to nie wiem już sama co powiedzieć :P

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/18507
http://suwaczki.maluchy.pl/li-68339.png

Odnośnik do komentarza

Ja zostalam juz kilka razy posadzona, ze specjalnie budze Damiana. Po calym dniu marudkowania o niczym innym nie marze jak o kolejnej dawce placzu.
Oni sa nienormalni.
Zostawić im dzieciaczki na 3 dni sam na sam i by zobaczyli.

Tez rano biore brzdaca do lozka, zeby dospac, bo u siebie juz by nie pospal. W dzien czasem jak juz widze, ze zmeczony i nie moze usnac to klade sie z nim, przytulam, glaszcze i cicho mowie do niego i raz dwa usypia.
I tak spie bardzo czujnie, ze kazde jego westchnienie mnie budzi i przesypiam w jednej pozycji, wiec sie nie obawiam.
Dzisiaj nocy 3 razy stawalam na bacznosc z cyckiem na wierzchu, bo myslalam ze juz sie budzi, a ten spi nadal. W koncu sie polozylam i niech mnie placz budzi.

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :) jak juz bąbel ma marudny dzien to juz koniec nic nie zrobisz, przezylismy taki we wtorek, prawie bez spania, co go dopiero pochwalilam ze tak dlugi spi :d ale to juz nie raz tak bylo i u Was, ze co dziecko pochwalisz to zaczyna byc na odwrot :D wczoraj wycieczka do Oxfordu na badania i pisze dzis ;)

Więc wczoraj wkoncu zważyłam sie z małym na wadze lazienkowej i pi razy drzwi Filip waży 4800, dzis konczy 5 tygodni ;) fakt jest już na mm.

Co do szczepien, jak fiołek pisała w Angli po 8 tygodniu, darmowe, obowiązkowe i szczerze jakos sie na razie bardziej w to nie wgłebiałam, i nawet nie wiem na czym w Polsce polegają 5w1 czy inne.

Co do facetów, tak ja Alhena pisała nie ma co narzekac ale w nocy tez wstaje ja, nawet szkoda mi budzic, chociaz tez bym sobie pospała, ale jak karmię tą kruszyne to i tak przez te zaspane oczy mi sie micha cieszy, że ją mam (to znaczy jego). ;)
Rano tez czasami go kłade do nas, tak jak dzis, drzemnelismy jeszcze razem z godzinke, tak to w łózeczku watpie zeby zasnął.

Z nowości, mamy karuzele najprostszą nad łózeczkiem, ale na razie ewentualnie interesuje go dźwięk, objac tego wzrokiem jeszcze nie może, i nie usmiecha sie jeszcze, musimy poczekać na to niestety.

Co do pozycji przy robieniu qpki, wiem że to moment wielkiego skupienia ale my z Filipa nie możemy wyrobić, nogi w pełni wyprostowane, główka na bok (najlepiej go wtedy połozyc nie przeszkadzac), i oczy w jeden punkt i jedziemy ze stekaniem :D Zezik tez sie zdarza.

Tez chyba mamy problem z główką na jedna stronę, czasami obróci w drugą ale lubi jeden bok bardziej. Dlatego tez babcie doradziły zwiniętą pieluche tetrową pod szyję, probujemy.

Pati Akcja 'pielucha pełna 3 minuty po zmianie' zdarza się u nas ;)

Beacia dobrze że na działce, a nie w domu na dywan np :D my też mamy taki materac, że jak tylko Kuba sie z małym położy to Filip jest już prawie przy nim :D

Bia tez mam wrazenie, że kobiety sa bardziej wytrzymałe, taki mamy chyba ten instynkt :)

Ah ta pogoda, pol godziny temu patrze słonce, prognoza, no może padac po poludniu, wstawiam pranie, mysle o spacerze, zachmurzyło się. No i nie wiadomo co robic!
Miłego dnia ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Alhena jak to co maja sprawdzic|? czy oby napewno dbasz o dziecko, malo jest przypadkow ze przy poloznej ktora zazwyczaj zapowiada swoje wizyty jest czysto ,dziecko czyste ,pachnace a pozniej ,melanz ,dziecko zaniedbane? takie wyrywkowe wizyty wg mnie sa dobre poniewaz moga wylapac wlasnie takie sytuacje.
A co do facetow czesto po za domem sa innni:) Moj znajomy przy kolegach ,w sklepie itp.to non stop trzymal swoje dziecko na rekach pokazywal jaki to zajefajny tata , a w domu .....nie bylo juz komu sie popisywac, wiec czasem nie wiem czy to jest takie fajne bo ojcem powinni byc zawsze a nie tylko w sytuacjach gdzie sa inni ludzie. Pisze ogolem bo jakos tak przypomnialo mi sie jak wspomnialas o swoim facecie u lekarza. Narzekamy na facetow bo trzeba czasem wygadac sie co nas boli ale wiadomo ze ich kochamy:) A wy myslicie ze faceci nie gadaja na nas? oj zebyscie sie nie zdziwily:) Kiedys kolega gadal na temat swojej kobiety ze nic nie robi,dziecko wiecznie placze , bronilam ja mimo ze nia miala jeszcze dziecka ale powiem wam ze majac wiedze i doswiadczenie z terazniejszego okresu , szybko bym go zgasila. Juz by tak nie gadal:)
ancia_p raz zostawilam syna z tata (ja poszlam na dluugi spacer z psem) i mimo ze mu plakal to udawal twardziela i powiedzial ze dawal sobie jakos z mlodym rade :) wiedzial ze nie moze sie przyznac do bledu (pomowien ze nic nie robie ,albo ze dziecko nie jest meczace:P)
Emwro moj maly tez lubil mnie zaskakiwac ,ja na niego czekam z cycem a on spi:/ a wczoraj na odwrot ja zajeta komputerem a o , godzinie 1 w nocy maly sobie wstal bawil sie po jakims czasie zawolal mnie ze chce jesc ,co najgorsze bylo to ze nie chcial dalej spac:/

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Cześć. Ale pędzcie :-) nie było mnie kilka dni bo robiłam trochę przetworów kilka słoików ogórków i dżemy :-)
Po pierwsze moje krwawienie o którym pisałam przeszło w sumie mam wrażenie ze to był okres chyba to nie możliwe ale tak to wyglądało,
Po drugie miałam Was pytać o to czy Wasze maleństwa tez tak mają jak moja, że przez sen rano steka i strasznie rusza rączkami i bije się po buzi a jej dźwięki nas budzą, i widzę że nie tylko my tak mamy, dziwne to jest.

Po trzecie temat palenia papierosów, przed ciążą jakieś 9 miesięcy paliłam elektrycznego papierosa i żadnych zwykłych (a paliłam 10lat paczkę dziennie/) w ciąży jak juz wiedziałam.ze jestem.odstawiłam e papierosa i 2 dni temu miałam.takie ciśnienie na papierosa ale zwykłego ze zapaliłam, czułam się jak bym robiła coś zakazenego beka, ale planuje nie wrócić do palenia
Mama nadzieje ze mi się uda. Ale trochę.mnie ciągnie, oczywiście nie mowie tego głośno bo byłaby afera :-P.

Nie wiem.czy chciałam jeszcze coś Wam napisac:-) póki co kończę, pozdrawiam cieplutko :-)

Odnośnik do komentarza

Hihih, ale żeśmy sobie ploty urządziły :D Ale co tam, czasami trzeba.
Nie wiem czy u nas są takie wizyty pielęgniarki środowiskowej, nikt mi nic o tym nie wspomniał. No ale jeżeli przyjdzie to trochę będzie mieć problem, bo mamy wyłączony domofon żeby psy nie szczekały, a że mieszkamy pod nr 1 to każdy kto nie jest mieszkańcem to do nas najpierw dzwoni... Druga sprawa to w większości popołudniami nas nie ma w domu, chyba że się przytelepie rano. Ciekawe co w takim wypadku jak się nie będzie mogła do nas dobić? Będzie próbować do skutku?
Bia - super Pulpecik na macie :-) filmik obejrzę jak usiądę na kompie.
ancia_p - współczuję kamieni, no ale dobrze że nic z tym nie było przed porodem, teraz na spokojnie można się tym zająć. Już sobie wyobrażam Filipa przy produkcji hahah. Iśka też prostuje nóżki, pełne skupienie, purpura na buzi i lecimy :D A ze spacerem to zawsze można wziąć folię na wózek w razie jakby się rozpadało.
monika1709 - nie wiem czy to że Iśce łatwiej z butelki ma związek, bo jak mam cycochy pełne to nie ma takiego problemu, jak są kapciochy to najczęściej jest.
emwro - bym chyba padła ze śmiechu jakbym usłyszała tekst o specjalnyn budzeniu dziecka :-) Ja miałam tak wcześniej z tym stawaniem na baczność w nocy z cyckiem na wierzchu, a teraz już czekam spokojnie w swoim łóżku aż się troszkę rozbudzi żeby też mi od razu przy cycku nie przysypiała.
blania - padłam ze "śmierdzącą pachą" :D Na działce grillka już mamy murowanego więc goście mogą się pojawiać. Z grubszych rzeczy została altana na przyszły rok no i posadzenie paru owoców żeby było co wcinać. Słodko dziadek z tym wiatraczkiem :-) Dobry Twój facet że zapomniał jak się pieluchę zmienia hahah. Nie ma to jak dobra wymówka :-)
Alhena - normalnie super facet heheh, no ale co, chciał się pokazać i pochwalić przed innymi mamami jak to on potrafi hihih :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Majac w ostatnim poscie na mysli ze akcja pelna pielucha zaraz po zmianie mialam na mysli raz na jakis czas a tu po napisaniu dzis juz 2 razy! Ja nie wiem jak to jest ale co sie napisze to zaraz na odwrot :D

Zaliczylismy dzis spacer, wkoncu nie padało, Filip spał 3h w sumie, takze powietrze jak najbardziej dobrze robi :) teraz wcinamy i pewnie czeka nas troche zabawy bo ilez mozna spac Fifi by powiedzial :D

Super te nasze dzieciaczki sa na prawde :) milego wieczoru i spokojnej nocki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

cześć Dziewczyny;)

jutro 15ty wiec kończymy 2msce;)

Hanka jest złotym Dzieckiem. Je śmieje sie i malutko śpi ale mi to nie przeszkadza bo jak nie spi to lezy i poznaje swiat;)

wazyla 1,5tyg. temu 6kg. jest tylko na cycku. Jeden cycek produkuje mi mleko jak szalony i jest ciagle wielki a jeden wolniej i jest ciagle duzo mniejszy;)

zaczynamy 3ci tydzien nad morzem. Jest cudownie;)) jutro przyjezdza tatus i od sb. ruszamy do Niemiec. pierwsza planowana wizyta w pl- Boze Narodzenie. Dziewczyny nie wiem jak to zniose ale musze dac rade;)

Wasze Skarby sa przeslodkie!!!:) jak dorwe sie kiedys do kompa to Wam wkleje moją Pulpecinkę:)

Karolincia wyluzowala z zazdroscia;) jest cudowna!

pozdrawiam Was ze slonecznego Kolobrzegu!:*

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbclb1yjo0b8f3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...