Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Musze sie Wam pochwalić,na kolację zjedliśmy kubełek z kfc ! Boże cóż za pychota. Oczywiścievl kalorii nie liczyłam bo bym się przekręciła :D.
Właśnie na polsacie zaczął się koncert disco polo oiii jak ja lubię taką muzykę :-).
patiii
Jesteś jednak odważna ,że jesteś w stanie włączać wgl takie filmiki.... Już nweet nie będę go szukać bo po ostatniej sesjii martwej dziewczynki śniła mi się po nocach .. Brrrrr
marcosia
A na jakich str szukałaś ? Olx ?
Veronica
Jaka Tyś szczupła !!! :O

Dodała bym swoje zdjęcie z Małym ale kurcze z telrfonu jakoś kiepsko chce iść. Wcześniej wchodziły mi 3 mb a teraz 1,5 nie chce wejść ....

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

Iśka już śpi, przynajmniej na razie, więc mam chwilę żeby się do Was odezwać :) W sumie nie spała dzisiaj praktycznie cały dzień nie licząc dwóch króciutkich drzemek, więc może pośpi trochę
Dzisiaj byliśmy u znajomych na urodzinach i było dzieciaczkowo :) Jak nie było dzieci w naszym gronie tak nie było, a jak zaczęły się rodzić to fala, Julka prawie 3 latka bez 3 mcy, Basia młodsza od Julki o 3 mce, Iśka z czerwca i Dawidek z marca tego roku :)
Powiem Wam, że ja w ogóle nie oglądam takich filmików co pisałyście o tych dzieciach. Widzę, że są jak ludzie je wrzucają na fb itp. ale nawet nie włączam, bo bym była chora...

Macie jakieś sposoby na nocne rozbudzenie maleństw? Mycha mi ostatnio przysypia w nocy przy cycku, przez co mało zje i budzi się znowu po 2h, mogę nią prawie rzucać (oczywiście tu przesadzam) i i tak ma mnie i cyc w nosie :D Wcześniej jadała porządnie i zasypiała na dłużej...

Veronica - dokładnie napiszę tak jak inne mamy, żebyś się nie denerwowała, ale po dzisiejszym wpisie od razu widać, że podniosłaś dzielnie głowę do góry, słodko w tej chuście wyglądacie!

Dziubala - Szkoda, że teściowa Wam pokrzyżowała trochę kinowe plany, no ale to pewnie sobie odbijecie innym razem :) A prawko... hmm normalnie nasz superowy kraj... Byłam w urzędzie, wypełniam te cudne papierki, płacę 100,50zł, niosę z dołączonym zdjęciem grzecznie do pani, pani przyjmuje, zaznaczam że ma przyjść pocztą, bo wiadomo to wygodniej niż tarabanić się z Małą. No to się pytam ile trzeba czekać, a pani na to nooo, że tu zmiana adresu, tu zagubienie tu że pocztą, a to też trwa... no nawet do 60 dni (!!!!!!)... a ja na to yyyyyyyyhmmm... a czy dostanę jakiś świstek że mam prawo jazdy tylko na nie czekam, bo zagubienie, wiadomo żebym mogła autem jeździć to w razie czego dla policji... A pani na to, że oni nie wydają takich dokumentów, że po prostu najwyżej mandat dostanę. No... tak więc po prostu w naszym kochanym i pełnym absurdów kraju poruszam się bez dokumentu :D

Marcosia - jak tam, już coś wiadomo jak mąż na konkursie? Fajnie że wypad do pracy udany, pochwalenie się własnym dzieciątkiem zawsze wprawia w dobry nastrój :) Kurtki zimowe w ogóle w sklepach, w sieciówkach mają zwykle kosmiczne ceny, jakoś jeszcze parę lat temu to normalniej się kształtowało, ostatnio chyba oszaleli.

Monika - ja też się zrobiłam bardzo nadwrażliwa na dzieci, dlatego tak jak pisałam na początku nie oglądam takich filmików.

Emwro - Ty dzisiaj zaszalałaś z lodem w mcd, ja na spacerku pożarłam magnuma :D A to mleko sojowe jest takie samo w smaku jak normalne? Nie wiem czy też nie będę musiała ograniczyć przynajmniej próbnie nabiału.

blania - zaszalałaś z tym kfc :) też mam trochę ochotę na takie "chamskie żarcie" no ale jeszcze trochę się muszę wstrzymać.

Pati - mnie też korci, ale wiem że Mycha się jeszcze zdąży wszystkiego najeść, na razie niech jej wystarczy to mleczko. Też jem coraz więcej, bardziej tylko ograniczam ewentualnie te produkty mogące powodować wysypki, bo z brzuszkiem odpukać nie mamy problemów.

Wrzucam Wam na dobranoc zdjęcie Mychy z miną "WTF?" :D I jeszcze fajną i przyjemną krótką bajeczkę.

monthly_2014_08/czerwcatka-2014_14740.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

blania ja na ten film trafiłam na fb ale też tylko 10 sekund i więcej nie dałam rady.

emwro skaza białkowa zazwyczaj najpierw pojawia się na buzce czyli wysypki które są bardzo szorstkie skóra na buzi jest bardzo wysuszona u mojego małego poszło jeszcze na uszy i za uszami a w dalszych stopniach zaawansowania skaza idzie na resztę części ciała. Ja już drugi tydzień nie jem nabiału i małemu schodzi buzke smarujemy parę razy dziennie kremem bambino i jest już ok zaczyna być gładka a nie jak papier scierny.

A propo ubrań to mój mały tak szybko rośnie że dziś zrobilam mu przegląd szafy i jestem załamana bo musiałam biegiem prać większe rzeczy bo z tych co teraz miał wyprane i wyprasowane czyli rozmiary 50-62 zostało mu po parę sztuk i muszę teraz szykować 68-74 bo 62 to jest tak akurat no i przede wszystkim musiałam wyciągnąć cieplejsze rzeczy bo robi się już coraz chłodniej.

Ania my z noskiem walczymy już drugi tydzień - na początku był to taki katar bez kataru czyli wydzieliny , mały charczał dyszal zwłaszcza przy jedzeniu i nad ranem, polozna powiedziała że może to być spowodowane suchym powietrzem które wysusza śluzówke nosa i poleciła wieszać mokry ręcznik wieczorem na łóżeczku by nawilzyc powietrze. Po kilku nocach z ręcznikiem małemu zaczęła pokazywać się wydzielina no więc ja za gruchę. dodatkowo przed czyszczeniem psikalam mu do nosa wodę morska by wszystko ładnie się odklejalo. W środę bylismy na wizycie przedszczepiennej i pediatra kazała mu zakrapiac nasivinem tym dla niemowląt ale zauważyłam że po nim mały na strasznie wysuszona sluzowke i wrocilam do wody i gruszki pare razy dziennie mam nadzieję że dam rady bo już widzę dużą poprawę

Muszę się mam przyznac że mały ma już 1.5 miesiąca a ja nie mam z nim żadnego zdjęcia. On ma od groma ale żadnego wspólnego. Musimy to zmienić. Może jutro jakaś rodzinna sesja ? zobaczymy

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371u60um7mu.png

http://s1.suwaczek.com/200706242438.png

Odnośnik do komentarza

monia ja chciałam wam pokazać skrajności i że matki są różne ale szczerze to ja pierwsze co po tym filmie zrobilam to wzięłam małego na ręce mimo że spał wycalowalam wytulilam i za każdym razem jak na niego patrzę wiem że życie bym za niego oddała. Nie wiem czy wam opisywałam mój poród i tam też musiałam podpisać papier który mówi czy w razie W lekarze mają ratować mnie czy małego... Nigdy więcej takich decyzji i takich nerwów... ale najważniejsze jest to że nasze dzieci są z nami i że tak je kochamy bo prawdziwa miłość matczyna nie ma granic

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371u60um7mu.png

http://s1.suwaczek.com/200706242438.png

Odnośnik do komentarza

czesc Dziewczyny:)

jedziecie jak torpeda z tymi wpisami;)

do nas do Kolobrzegu dotarł dziś moj J. wlasnie zszedl z Karolką na baseny sauny i inne bajery z kt. ja niestety jako karmiaca mama nie korzystam;( bylismy wspolnie na lodach i bylo cudownie bo Razem;))

Veronica
zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze! z Kazdym dniem Em. bedzie lepiej znosic zakladanie tego ustrojstwa! pomoze i Mloda bioderkami kiedys niejednego kawalera poderwie;) 3maj sie dzielnie:*

Dziubala
nie wiem ile ciumka moja Hanielka ale niczego oprocz cycola jej nie daje. Ale wody mineralnej nie balabym sie podac. Chyba nawet predzej podam min. niz przegotowana.
Daj spokoj. my Nic przygotowanego nie mamy. Wczasujemy sie jeszcze i tak do srody w czw. i pt. sie pakujemy i w sb. ruszamy. Ja poeiedzialam ze w aucie dzieciecia nie bede meczyc i kupilismy mi bilet na pociag i do Frankfurtu pomykac bede pociagiem z Dziewczynami a J. przed nami autem;)

Ania
podziwiam. Ja z moja i J. rodzina jestem tak zwiazana ze ciezko mi bedzie wyjechac a co dopiero wracac tak rzadko do Domu. ;(

Mala odziwo zasnela!!! gdzie usypia dopiero kolo 23!:) ale pewnie pobudka bedzie kolo 24;(

milego wieczoru Czerwcoweczki:*

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbclb1yjo0b8f3.png

Odnośnik do komentarza

Pati tak chodzilo mi o ta bajke. Dzisiaj chyba wszystkie dzieci tak pozno zasypiaja:) moj zazwyczaj o 20 padal a dzisiaj ? hmmmm niby spi ale jesli wypadnie mu smoczek to sie przebudzi ,narazie bardziej czuwa za ok godziny zasnie porzadnie:)
Ja tez tak mam ze jak cos przeczytam ,uslysze ,obejrze zwiazane z dziecmi przykrego to biore mojego malego placze nad nim i caluje go albo mowie jak bardzo go kocham. I przed oczami widze tamte dzieci cierpiace. Caly czas mimo ze nie ogladalam tego filmiku widze te dziecko placzace i te poduszki. Masakra ....zastanawia mnie skad wzielo sie tyle zla i dlaczego nie winne istoty cierpia jak zwierzeta i te male dzieci ,bo dorosli jak chca niech sie zabijaja ale czemu te istoty maja cierpiec. Nie rozumiem i nie zrozumiem.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Hej! Tak jak mała padła wieczorem tak musiałam ją budzić na kąpiel. No i pokazać pradziadkom na skajpaju ;)
Chwilę popatrzyła zjadła i znowu śpi ;)

Może jestem sado maso ale dodajcie mi link do tych filmów o których mówicie bo jestem nie w temacie...

Beacia - nie komentuję nawet polskiej administracji bo aż mnie telepie... Mycha ma piękne oczka! I jakie duże! ;)

Bania - też uwielbiam śmieciowe żarcie ;) ubrane szukałam na allegro ;) ale planuję jeszcze odwiedzić szmateksy tylko, że mój ulubiony ma okropnie wysokie schody i z wózkiem se ne da, a z chustą nie widzi mi się jechać autobusem..

Beacia - jeśli chodzi o rozbudzanie to u nas aż za dobrze sprawdzała się zmiana pieluchy.
Jeśli chodzi o ubranka to nic innego jak outlety, promocje albo właśnie szmateksy nie wchodzi w grę - przynajmniej w naszej obecnej sytuacji.
Mąż bawi się świetnie, śpiewa z Góralami "góral czy ci nie żal" ;) cieszy mnie, że sobie tak odpocznie. Należy mu się ;)

Pati - nie wiem co miałabym w głowie podpisując takie papiery (kogo ratować) ale na dzień dzisiejszy od razu wiem, że ratować dziecko.

Tusia - no no, ale was czeka wyprawa. Karolci na pewno się spodoba ;) dzieci lubią pociągi

Co do wrażliwości na krzywdę dziecka. Co prawda nie widziałam tych filmów, o których mówicie, ale widziałam dziś film o arce Noego (Noe - Russell Crowe) gdzie jego synowa urodziła bliźniaczki, a on powiedział, że jak się urodzi dziewczynka to on powiedział(Noe) że ją zabije. Synowa (Emma Watson) wiedząc, że jej dziewczynki zaraz umrą powiedziała tylko żeby Noe pozwolił jej je uspokoić i niech nie umierają w płaczu. Gdybym nie oglądała tego z rodzicami to pewnie bym się poryczała jak bóbr... I od razu chciałam wyściskać Gosię i zrobiłabym to gdyby nie spała.

Buziaki i dobrej nocy ;)

Odnośnik do komentarza

Marcosia - moja z kolei po wczorajszym prawie że bezsennym dniu padła o 20.30 bez kąpania. Byliśmy co prawda w domu po 19, ale jak widziałam jaka jest zmęczona to przy kąpieli bym miała istny armagedon. No a że wczoraj było chłodno to jej tą kąpiel odpuściłam. Na link do filmików musisz liczyć na kogoś innego, bo ja ich niestety nie wrzucę, nie chcę ich sobie przypominać w żaden sposób. Na lumpy też bym z chęcią się przejechała, szkoda że u nas są one dosyć rozstrzelone po mieście, przynajmniej te na które warto zwrócić uwagę. To jak mąż odpocznie to może też wróci do domu z lepszym nastawieniem, żeby nie robić pretensji "o smoczka" :) hihih
Monika - ja też takich rzeczy i zachowań chyba nigdy nie zrozumiem, jest to dla mnie nie do ogarnięcia
Tusia - szybko czas zleciał do tej wyprawy! Super pomysł z pociągiem żeby się nie tarabanić z dziećmi!

Miałam pisać więcej, ale Mycha się budzi i już mnie woła :) Może później :)

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5e6yd0cq7vxma.png

http://www.suwaczki.com/tickers/y5iaxzdv6sr7mh7j.png

Odnośnik do komentarza

Czesc :)

Dzieki Pati za rade z recznikiem, czytalismy na internecie co nie co ale na recznik nie wpadlam. U nas jest pewnie za suche powietrze w pokoju. Powieszamy pare dni i zobaczymy :)

beacia urzedy w polsce mnie nie dziwia. Tu natomiast jadac autem nie musisz miec przy sobie wszystkich dokumentow, kontrole policji sa rzadsze, jesli susza fotoradarem to kilkaset metrow przed masz wyrazne oznaczenia itd duzo by wymieniac :)
Filip wlasnie tak ma ze czasem tak ma ze zje malo bo zasypia i nawet odbijanie nie robi na nim wrazenia :D
Ostatnio Fifi zaczyna mi wedrowki w poprzek lozeczka :D

Zawsze mnie razila krzywda dzieci ale ja jakos nie placze chociaz czasem mam tendencje.

veronica swietnie wygladacie! Od tego jestesmy tez zeby wspierac :)

U nas ladny dzien sie zaczyna, my wcinamy Kuba dosypia. Mamy w planach przejazdzke na balony. Tzn na takim wielkim ogolnodostepnym placu odlatuja balony takie duze z ludzmi. Maja rozne ksztalty wzory itd. to wszystko raz w roku. Poza tym jest tam duzo miejsca do spacerowania :)
Milego dnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44jn4hj6fs4.png

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2h00czxr17dz3.png

Odnośnik do komentarza

Na filmiki drastyczne wtrafiam przez przypadek ,z reszta teraz juz takich nie ogladam bo co innego filmiki ktore wzruszaja:)
Ja malego tez nie kapie jak przespi swoja pore lub widze ze jest zmeczony -ma dzien brudasa :P
Ania92 -jak ja zazdroszcze lotu balonem,tez bym chciala:) A co do placzu ,zrobilam sie taka od porodu;/ wczesniej wspolczulam ale nie beczalam odrazu. A teraz masakra. Wczoraj wieczorem ciagle przed oczami mialam obrazy dzieci skrzywdzonych takich w wieku mojego syna no kuzwa nie moglam przestac o tym myslec ,oczywiscie plakalam i pomyslalam ze jestem wariatka:) Mam nadzieje ze to hormony :)dam sobie jeszcze czas:) wychodzi na to ze wieczorami musze ogladac tylko mile rzeczy:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlclb15ksjtmsj.png

Odnośnik do komentarza

Siemacie Kobitki :)

Dziś nad Morzem aura nie zbyt .. :| . Byliśmy z P na zakupach . On szalała na głosinikach ( i oczywiście jedne przytargał do domu ) a ja na dzieciencym i odzieżowym. Kupiłam małemu nową butelkę bo z jego 'zprała' się miarka i Teściowej na imieniny Kardigan tylko oczywiście za mały niby ma S ale w esce nie mieszczą jej się ręce i muszę jutro jechać wymienić.
Dziś zjechaliśmy do Nich ,będziemy opijać wczorajsze Maryśkowe imieniny :D.
Mały zaczyna jeść tak dużo ,że jestem przerażona ... zzje te swoje 90ml minie może pół godziny /godzina i domaga się kolejnej dawki .
Zaraz zerknę na allegro na karuzele muszę małemu coś powiesić nad łóżeczko . Może macie jakieś przetestowane nie drogie karuzele do polecenia ?
~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Monika
'Dzień Brudasa" kojarzy mi się z dzieciństwem. Oj jaka była ma radość gdy wracałam z piaskownicy a Mama mówiła,że mamy dzień brudasa :D Uwielbiałam to w tedy zamiast kąpieli szliśmy jeszcze na spacer lub wygłupialiśmy się w domu ;) . Zazwyczaj w Soboty ;)
Ania92
Nic tylko pozazdrościć takiej wyprawy . Jak to pięknie wygląda jak takie balony latają po niebie :) Cyknij nam jakąś fotkę z balonami w tle ;)
BeaciaW
Nic prostszego tylko zostawiaj męża z terrorystką i śmigaj na lumpowy szał ! :D
Marcosia
Błagam nie oglądaj takich rzeczy !!!! Zniszczysz sobie humor na cały dzień a może i na dłużej ! Co do lumpa hmmmm uwielbiam po nich chodzić i wyzukiwac ' perełki' za grosze :D !
Później tu zajrzę do Was jeszcze a tym czasem miłego dzionka !

https://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jljs8gkw6.png
https://www.suwaczki.com/tickers/m3sxcsqv36exycxd.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór :)

Miałam wczoraj wieczorem zajrzeć, ale jak już spakowałam chłopaków na obóz i wszyscy poszli spać, to na spokojnie chciałam sobie wypić Radlera (takie babskie piwo :D) i oglądałam Domo+ i tak się wciągnęłam w programy wnętrzarskie, że zrobiła się 23.30!, więc wtedy to już tylko szybki prysznic i do łóżka. Dobrze, że Jaś zrobił miłą niespodziankę i obudził się dopiero o 5.00 (!!!), a spał od 20.15. Ciekawe ile dziś pośpi bo zrobił inną niespodziankę ;). Wykąpaliśmy go wcześniej, bo qpę zrobił ;) i za jakąś godzinę po kąpaniu miał mieć karmienie. Po kąpaniu przysnął, co mu się wcześniej zdarzało (tak na 10 min.), więc nas tym nie zdziwił. A tymczasem dziś wychodzi na to, że zasnął snem nocnym i nie obudził się jak zwykle po 10 min. i tak do tej pory śpi, tylko szkoda, że poszedł spać z pustym brzuszkiem, no ale kto by przewidział, że tak padnie ;). Zobaczymy kiedy go głodek obudzi, bo ostatni raz jadł ok. 18.00.
A od dziś Jaś ma nas znów tylko dla siebie, bo Starszaki pojechały na obóz piłkarski. Mam nadzieję, że uda mi się przez ten tydzień znaleźć czas na generalne porządku w ich pokoju. Nie mogę się doczekać, żeby wyrzucić kilka siatek ich różnych przydasiów ;)


monika1709

I podziekowalam synkowi ze dal tacie popalic ,bo tata nim cos glupiego powie typu "Aaron nie placze , albo Aaron jest grzeczny lub czym ty sie zmeczylas" to sie zastanowi dwa razy. I mam nadzieje ze to nie ostatni raz , raz na jakis czas musi mu przypominac o tym;) WIem ze jestem wredna ale nie ktorych facetow tylko tak sie nauczy;)

Nie jesteś wredna, a to najlepszy sposób, by tatuś zobaczył jak dziecko potrafi być absorbujące ;)


blania.domanska

Chwal K ,chwal puki sprawny :D swoja droga na 3 cie dziecko to juz chyba nie moze Cie niczym zaskoczyc ;-)

Póki sprawny powiadasz, haha :D. Myślę, że mógł mnie zaskoczyć ;), bo nie spodziewałam się, że przy 3-m dziecku będzie aż tak zaangażowany ;). No ale Jaś taki wyczekany, więc może to też swoje robi ;)

Odnośnik do komentarza

Marcosia
Na 180 ml wody, gdzie 120 było mleka dodałam dwie miarki kaszki. I teraz jej co jakiś czas podaję na smaczek.

I Mała zje 180ml?


Ania92

Mamy mały problem z noskiem, charczy gwizdze troche, ale zazwyczaj w nocy. Probujemy aspiratorkiem i sola fizjologiczna, ale mysle chyba ze nie ma to jak gruszka ktorej na razie nie mamy, a wy macie? Kiedys była tylko gruszka chyba :)

Fakt, kiedyś była tylko gruszka, nawet przy najstarszym synku kupiłam, ale okazało się, że lepiej jej nie używać, bo można uszkodzić delikatną śluzówkę nosa. W sumie i tak nie miałam okazji jej nawet wypróbować, bo od razu wywaliłam jak o tym usłyszałam. A aspiratorka (Frida/Katarek) nie kupiłam, choć wszystkie mamy polecają, bo czekałam aż synek będzie miał katar, a jak już go dostał to umiał siąkać nosek ;). Tak samo przy młodszym, też czekałam z zakupem i dobrze, że nie kupiłam, bo by się nie przydał. Zobaczymy jak będzie Jasiem, na razie nie kupuję tego aspiratorka, bo jak przy starszych, czekam na katar ;)


monika1709
Po pierwsze trzeba obserwowac, starac sie zrozumiec potrzeby dziecka a nie robic by bylo nam wygodniej,wyrozumialosc a co najwazniejsze cierpliwosc i wytrwalosc.

Dobrze napisane :)

blania.domanska
Wiadomo ,ze nad nami czuwaja jeszcze matki i babki ktore bez obrazy maja wiecej doswiadczenia niz kazda z nas tutaj.

Na pewno mają większe doświadczenie, ale czy da się z tego korzystać? Może to zależy od mamy czy babci. Moja mama kompletnie się nie wtrąca, a nawet podoba jej się to jak postępuję z moimi chłopakami, a np. jak słuchałam co mówi teściowa i jej mama (jak jeszcze żyła) o tym jak postępować z dziećmi (karmienie, wychowywanie, ubieranie, itd.), to akurat ja podziękuję za ich doświadczenie, ale nie skorzystałabym nic a nic z tego co mówiły, bo czasem to włos na głowie mi się jeżył :D. Dlatego wolę swoją intuicję, doświadczone koleżanki i internet :D


~marcosiaa
Moja siostra też nie bała się nowych potraw wprowadzać córce (mówię siostra choć nie jesteśmy spokrewnione) i tej nic nie jest. W dodatku wyprzedza rozwojem swoich rówieśników.

To chyba nie od karmienia zależy ;). Moje starszaki też wyprzedzali rozwojem swoich rówieśników, a wprowadzanie pokarmów mieli raczej książkowe ;)

Odnośnik do komentarza

Marcosia, kciuki za męża!!! Masz już jakieś przecieki jak mu poszło?
A tego filmu o Noe, to dobrze, że nie oglądałam, bo ryczałabym jak bóbr :(

Ania, ale fajnie, że przylecą do Was mama i siostra, będziesz miała okazję zobaczyć się z rodzinką wcześniej niż w Święta, a i Filipek wcześniej pozna babcię i ciocię :)

Werka, a te gatki po ile h dziennie nosisz?

Emwro, a myślałaś, żeby się wybrać do alergologa z Damiankiem?

Beacia, ale fajny filmik o dzieciach, to teraz wiem skąd bociany biorą dzieci :D
A Mycha ma piękne wielkie oczyska :)

Tusia, wielka godzina nadchodzi… :)
A co zrobicie z mieszkaniem? I zaskoczyłaś mnie z pociągiem, bo np. ja zdecydowanie wybrałabym samochód na taką podróż z dziećmi.

Blania, karuzelka to chyba nie ma większego znaczenia jaką wybierzesz. Przy czym ja wybrałabym taką gdzie zabaweczki można w razie czego ściągnąć ze sznureczków i żeby były plastikowe, bo nie łapią tak kurzu jak te z materiału, łatwiej je wyczyścić, no i jak dziecko weźmie je do buzi to nie ma problemu ;)
A kardigan dla mnie to taki dłuższy sweter zapinany na guziki albo zawiązywany. Swoją drogą dziwne to słowo, jak je pierwszy raz usłyszałam kilka lat temu, to myślałam, że to jakieś zwierzę :D

Odnośnik do komentarza

Dziubala - noszę od rana do wieczora. Mam kilka sztuk. Są bawełniane, więc przewiewne ;-).

Udało się podciac wedzidelko językowe u synka:). Zabieg trwal 1 min i po sprawie. Maly nawet nie zaplakal.

Sluchajcie, tak pobudzilam laktacje, ze mam lodówkę pelna mleka i muszę już czesc wylewac, bo Maksiu nie jest w stanie tego wszystkiego wypić. Teraz zastanawiam sie co zrobić, aby tylko chcial jesc z piersi, w nie piers i butla. Czy możecie jakos w tym mi pomóc? Może jakieś rady?

http://www.suwaczki.com/tickers/sbe251pzkrye3etd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kq98nmtk1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...