Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Gość Nadzieja666 napisał:

No ja właśnie dopiero zaczęłam brać przy pozytywnym teście 2x1 i luteinę na noc. Potem trafiłam na izbę i kazali brać 3x1. Następnie odstawiłam luteinę. I teraz od tygdnia zmniejszyłam duphaston i w końcu się też lepiej czuje... 

Ja właśnie podejrzewam mdłości i mega zle samopoczucie w poprzedniej ciąży przez luteine. Ale mogę się tak czuć,  serio, byleby bylo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja 669-047-766
6 minut temu, Gość Eve napisał:

Ja właśnie podejrzewam mdłości i mega zle samopoczucie w poprzedniej ciąży przez luteine. Ale mogę się tak czuć,  serio, byleby bylo dobrze. 

Ja właśnie przy duphaston jestem senna i brak apetytu. 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J
6 godzin temu, Gość Eve napisał:

Wróciłam od lekarza. Jest pęcherzyk i cialko,  ale są też krwiaki. 😞 mówił że beta piękna ale musimy czekać co z tymi krwiakami, czy się wchłoną czy zrobią odrzut. Dostałam luteine x2 dziennie. Za tydzień kontrola.

Leżałam w szpitalu z dziewczyną po invitro z dużym krwiakiem podkosmówkowym, krwiak był większy niż pęcherzyk ciążowy. Dziś jej synek ma 4 miesiące. 

Trzymam kciuki za twoją fasolkę 😚

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Martyna J napisał:

Leżałam w szpitalu z dziewczyną po invitro z dużym krwiakiem podkosmówkowym, krwiak był większy niż pęcherzyk ciążowy. Dziś jej synek ma 4 miesiące. 

Trzymam kciuki za twoją fasolkę 😚

Takie historie są cudowne, i modlę się żeby i moja dobrze się skończyła. 

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J
2 godziny temu, Gość Eve napisał:

Takie historie są cudowne, i modlę się żeby i moja dobrze się skończyła. 

Jeśli mogę ci coś polecić to dużo odpoczywaj. Krwiaki alb się wchłaniają albo pękają. Lepiej żeby się wchłonęły.

Nie dźwigaj, nie przemęczaj się, dużo leż najlepiej na plecach, nie bierz gorących kąpieli. 

Musi być dobrze. Trzymam mocno zaciśnięte kciuki.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gość Martyna J napisał:

Jeśli mogę ci coś polecić to dużo odpoczywaj. Krwiaki alb się wchłaniają albo pękają. Lepiej żeby się wchłonęły.

Nie dźwigaj, nie przemęczaj się, dużo leż najlepiej na plecach, nie bierz gorących kąpieli. 

Musi być dobrze. Trzymam mocno zaciśnięte kciuki.

W poprzedniej ciąży mi się wchlonal,  nie było po nim śladu.  Mam zwolnienie, robię w domu tylko to co już naprawdę muszę. Zrobiłam dziś też APTT bo mi gin zlecił  i wyszło 31,1sek więc w pełnej normie. 

😘

Odnośnik do komentarza

Kochane, ja na chwilkę wpadam, a potem napiszę więcej. ☺️ w poniedziałek na świecie pojawił się nasz synek! ❤️ skurcze zaczęły się jakieś 9h przed odebraniem skierowania na wywołanie porodu. Maluszek jest zdrowy i cudowny! O szczegółach dam znać później. Dziękuję za pamięć i pozytywne myśli! ☺️ ciężko uwierzyć, że w lipcu 2020 świat nam się zawalił, a dzisiaj możemy tulić swojego dziecko! ❤️❤️

Odnośnik do komentarza

Cudak88 ❤️❤️ gratulacje ❤️❤️

Jusia- Ty następna 😁

U nas jest cudownie 😁 tulimy się, poznajemy każdego dnia bardziej, po konsultacji z doradcą próbujemy prawidłowo łapać cyca i Nam w miarę wychodzi- Kropka jest mega dzielna 💪 jest bardzo rączkowa ale kochamy się przytulać 😍 i ten zapach mleczka 😍 ja dostałam nowej siły, czekam tylko na wózek żeby móc śmigać na spacerki, będzie lada dzień 😁 

 

Screenshot_2021-06-16-18-14-14-16_965bbf4d18d205f782c6b8409c5773a4.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

Cudak88 cudownie ❤️tak czułam ❤️super gratuluję 🙂 i dużo zdrówko Wam życzę 🙂

 

Niecierpliwa super!! Warto skorzystać z pomocy. Ja sama również miałam z doradcą laktacyjnym spotkanie i pomogło. Mała karmiłam  13,5 miesiąca 🙂

Odnośnik do komentarza

Cudak gratulacje😍😍

Nadzieja milo ze pamietasz o nas😉 tak juz doszlysmy do siebie, ja staram sie wypierac z glowy to wydarzenie i mi sie to udaje ale dzisiaj jechalam autem, jechala karetka na sygnale i wszystko wrocilo, az lezka mi poleciala-strach jest ciagle we mnie. Od ponad tygodnia znowu jestesmy same😭😭😭 jest mi ciezko, pomocy nie mam zadnej niestety wiec mam ciekawie. Tutaj starsza do szkoly dalej, Misia raczkuje ucieka, chodzi przy meblach i placze jak tylko odejde, w wozku nie posiedzi tylko wstaje wiec nawet tym nie przytrzymam na troche, do tego sprzatanie, gotowanie, zakupy ... A moj wstepnie jesli bedzie wszystko super to wroci w pazdzierniku😭 moze na tydzien we wrzesniu ale to takie 50/50. Chyba ze bedzie nam bardzo ciezko to zrezygnuje i wroci na stale ale jest to jeden jedyny raz kiedy chce wyjechac sie dorobic i odbic a ze ja bez pracy to jak znalazl teraz spokojna glowa.. ale jest ciezko i fizycznie i psychicznie bez siebie. 

U mnie juz leci 18 tydzien😉 dzisiaj widzialam sie z malutka, rosnie wzorowo ale tak lezala ze nawet nie mam fotki zadnej. Za miesiac polowkowe😉 juz dzisiaj mi znajomi mebelki zlozyli i na Domcie czeka nowe lozko, pewnie we wrzesniu zaczniemy sie przenosic a na Marcysie komoda wiec jak troche posprzatam i odpoczne to biore sie za przegladanie wyprawki😉

Ktory juz u Ciebie tydzien?? W piatek prenatalne??

Odnośnik do komentarza

Cudak88- wiedziałam! 🥰🥰🥰 Gratki Wielkie 😍😍😍 

Czyli ja następna. Szkoda że Delllicja i Patka nie znalazły nowego forum bo byłyśmy praktycznie na tym samym etapie. 

Mnie dziś w nocy o 1 znów zlapal atak kolki nerkowej. (Urolog mówił w szpitalu że jak się sytuacja powtórzy to mam jechać spowrotem na izbę i będzie cewnik z balonikiem no ale nie pojechałam - wzięłam nospe i przeszło po 30 min) w poniedziałek mam wizytę u swojej gin i pogadam z nią jakiego jest zdania na ten temat.  

Kupiłam dziś z Herbapolu herbatkę żurawinę. W domu czytam skład i na 1 miejscu jest hibiskus a żurawiny 30%. Myślicie że na tym etapie 35tyd ten hibiskus mi wiele szkód nie wyrządzi? Już nie wiem co poradzić na te nerki. A cewnika i balonika się boję. 

Aniołek 22.06.2020-11 tyd.  😞

Syn ❤️  24.07.2021 ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
11 godzin temu, Gość Aga398 napisał:

Cudak gratulacje😍😍

Nadzieja milo ze pamietasz o nas😉 tak juz doszlysmy do siebie, ja staram sie wypierac z glowy to wydarzenie i mi sie to udaje ale dzisiaj jechalam autem, jechala karetka na sygnale i wszystko wrocilo, az lezka mi poleciala-strach jest ciagle we mnie. Od ponad tygodnia znowu jestesmy same😭😭😭 jest mi ciezko, pomocy nie mam zadnej niestety wiec mam ciekawie. Tutaj starsza do szkoly dalej, Misia raczkuje ucieka, chodzi przy meblach i placze jak tylko odejde, w wozku nie posiedzi tylko wstaje wiec nawet tym nie przytrzymam na troche, do tego sprzatanie, gotowanie, zakupy ... A moj wstepnie jesli bedzie wszystko super to wroci w pazdzierniku😭 moze na tydzien we wrzesniu ale to takie 50/50. Chyba ze bedzie nam bardzo ciezko to zrezygnuje i wroci na stale ale jest to jeden jedyny raz kiedy chce wyjechac sie dorobic i odbic a ze ja bez pracy to jak znalazl teraz spokojna glowa.. ale jest ciezko i fizycznie i psychicznie bez siebie. 

U mnie juz leci 18 tydzien😉 dzisiaj widzialam sie z malutka, rosnie wzorowo ale tak lezala ze nawet nie mam fotki zadnej. Za miesiac polowkowe😉 juz dzisiaj mi znajomi mebelki zlozyli i na Domcie czeka nowe lozko, pewnie we wrzesniu zaczniemy sie przenosic a na Marcysie komoda wiec jak troche posprzatam i odpoczne to biore sie za przegladanie wyprawki😉

Ktory juz u Ciebie tydzien?? W piatek prenatalne??

No to cieszę się że już lepiej 😘

Donyalqm się ze Ci ciężko... Mój mąż też często ma wyjazdy z pracy i jak zostaje sama to jestem tak umęczona gorzej niż jakbym w polu robiła 😛 no ale to zdarza się raz na jakiś czas... No nic życzę Ci aby szybko minęło i Mężuś był z Wami 🙂

Ooo to Marcysia będzie 🙂 leci leci już 18 tydzień nieźle!! 

Tak ja jutro prenetalne boję się jak cholera..... Do tego czeka mnie rozmowa w pracy że nie wracam więc ciężko dzień emocjonalnie... 

Oby jutro wszytko na usg się okazało w porządku.... 

Ja czuję że to dziewczynkę będzie 😛

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
15 minut temu, Gość Aga398 napisał:

Nadzieja napewno wszystko bedzie dobrze, trzymam mocno kciuki🙂🙂 a Wy gdybyscie mieli decydowac to co byscie woleli??🙂

Mam mieszane uczucia... Raz bym wolała chłopak żeby była parka i mąż tak bardzo marzy 🙂 ale z drugiej strony dziewczynkę już znam z obsługi 😄

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...