Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość Eve napisał:

Nadzieja666 tak to napewno przez te przeciwciala. Bo resztę wyników miałam dobre, cała genetyka w porządku, na pai dostałam clexane, witaminy bralam i wyniki też ok.

Tak Smutek86 jestem że Żnina , 50km od Bydgoszczy 

Eve mogę Ci polecić bardzo dobrego endokrynologa, przyjmuje w Bydgoszczy w Ikarze na Fromborskiej prywatnie i na NFZ (znajdziesz go na znanylekarz). Na pierwszą wizytę poszłam prywatnie, zapisałam się przez znanylekarz, termin szybko, bo ktoś  zrezygnował i za tydzień miałam już wizytę, cena 150zł z USG. Na wizycie opowiedziałam mu swoją historię (2 poronienia na wczesnym etapie - szukałam wtedy przyczyny, dlatego odwiedziłam też endokrynologa). Wizyta krótka, ale bardzo konkretna, co mi się bardzo podobało. Poza tym na kolejną wizytę kazał mi już przyjść na NFZ, dał skierowanie na wszystkie badania tsh, ft3, ft4, anty-tpo też na NFZ i co prawda wszystko wyszło w normie to całą kolejną ciążę do Niego chodziłam, zawsze z kompletem badań, za które nie płaciłam. Ciężarne kobiety przyjmuje bez kolejki, nawet jak tłumy przed gabinetem. Teraz po porodzie też muszę wybrać się na kontrolę do Niego. Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego endokrynologa to szczerze polecam Pana Piotra😘

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Smutek86 napisał:

Eve mogę Ci polecić bardzo dobrego endokrynologa, przyjmuje w Bydgoszczy w Ikarze na Fromborskiej prywatnie i na NFZ (znajdziesz go na znanylekarz). Na pierwszą wizytę poszłam prywatnie, zapisałam się przez znanylekarz, termin szybko, bo ktoś  zrezygnował i za tydzień miałam już wizytę, cena 150zł z USG. Na wizycie opowiedziałam mu swoją historię (2 poronienia na wczesnym etapie - szukałam wtedy przyczyny, dlatego odwiedziłam też endokrynologa). Wizyta krótka, ale bardzo konkretna, co mi się bardzo podobało. Poza tym na kolejną wizytę kazał mi już przyjść na NFZ, dał skierowanie na wszystkie badania tsh, ft3, ft4, anty-tpo też na NFZ i co prawda wszystko wyszło w normie to całą kolejną ciążę do Niego chodziłam, zawsze z kompletem badań, za które nie płaciłam. Ciężarne kobiety przyjmuje bez kolejki, nawet jak tłumy przed gabinetem. Teraz po porodzie też muszę wybrać się na kontrolę do Niego. Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojego endokrynologa to szczerze polecam Pana Piotra😘

Dziękuję Ci bardzo. Szukam właśnie kogoś godnego polecenia. 

A Ty też jesteś z tych okolic? 

Odnośnik do komentarza

Smutek86 Sprawdzilam od razu kto to i ja u niego byłam,  w wojskowym szpitalu z polecenia. Pierwsze wrażenie naprawdę miałam ok, ale później jak wpadlam po jego dawkach w nadczynność i średnio miła rozmowa tel gdy zeszłam w ciążę to już nie wróciłam do niego. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Eve napisał:

Smutek86 Sprawdzilam od razu kto to i ja u niego byłam,  w wojskowym szpitalu z polecenia. Pierwsze wrażenie naprawdę miałam ok, ale później jak wpadlam po jego dawkach w nadczynność i średnio miła rozmowa tel gdy zeszłam w ciążę to już nie wróciłam do niego. 

Fakt, przyjmuje też w Wojskowym... ja byłam bardzo zadowolona, może trafiłam po prostu na lepsze Jego dni😍

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Już jestem po zabiegu wszystko poszło sprawnie bo płód poroniłam wczoraj więc zostały jakieś strzępki łożyska, i skrzepy krwii.

Teraz czekają mnie dwie godziny leżenia.

A jutro jak wszystko będzie dobrze wyjdę do domu.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Smutek86 napisał:

Martyna przytulam bardzo, pamiętaj po każdej burzy przychodzi słońce 🌞 będzie jeszcze pięknie 😘

Mako mako trzymam kciuki za wizytę👍 nie każde plamienie oznacza coś złego...

Savuri kolejny forumowy chłopak będzie 🥰

Kasik kiedy chrzciny robicie? Trzymam kciuki za tatę, by wszystko się jakoś ułożyło 🥰 

Eve - przykro mi... dobrze pamiętam, że jesteś z okolic Bydgoszczy?

Smutek86 chrzciny robimy w przyszłym tygodniu w niedzielę. Dziękuję, ale narazie nie zapowiada się dobrze z tatą. Statystyki są brutalne. 

Eve bardzo mi przykro.... 

Mako mako trzymam kciuki. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Marzena napisał:

Cześć dziewczyny  mam pytanie bo wy bardziej doświadczone a ja zapomniałam się zapytać Gdzie przechwowywac  Clexane?  I jak mam przepisany jeszcze acard to brać acard rano a clexane wieczorem? 

Ja brałam zastrzyki rano a wieczorem acard. Zastrzyki w lodówce trzymałam. 

Odnośnik do komentarza
Gość mako_mako

Eve, przykro mi, trzymaj się i walcz o swoje!

U mnie najważniejsze, że serduszko bije. Ogólnie cały dzień już bez plamienia, jakieś beżowe resztki, może pękło jakieś naczynko, nie wiem... Wziernik czysty, głowica USG czysta. Lekarka powiedziała że jak przez kilka dni nic się nie pojawi to mam zwiększyć acard do 150. 

Ogólnie ta pani doktor nie ma certyfikatu i nie robi USG po 10tc, także dziś też za o dzidzi się nie dowiedziałam. Poszłam do niej, bo moja od usg poszła na zwolnienie ciążowe, a tu było najbliżej. Poszukam kogoś innego jeśli będę miała jakieś wątpliwości do połokowego, jeśli nie to pójdę 22.07. 

Torbiel za to maleje tak szybko jak rosła na początku. Była maksymalnie 7x6cm, 2 tygodnie temu 5x3.5 a dziś 3.5 na 1.5 🤞

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666
36 minut temu, Gość mako_mako napisał:

Eve, przykro mi, trzymaj się i walcz o swoje!

U mnie najważniejsze, że serduszko bije. Ogólnie cały dzień już bez plamienia, jakieś beżowe resztki, może pękło jakieś naczynko, nie wiem... Wziernik czysty, głowica USG czysta. Lekarka powiedziała że jak przez kilka dni nic się nie pojawi to mam zwiększyć acard do 150. 

Ogólnie ta pani doktor nie ma certyfikatu i nie robi USG po 10tc, także dziś też za o dzidzi się nie dowiedziałam. Poszłam do niej, bo moja od usg poszła na zwolnienie ciążowe, a tu było najbliżej. Poszukam kogoś innego jeśli będę miała jakieś wątpliwości do połokowego, jeśli nie to pójdę 22.07. 

Torbiel za to maleje tak szybko jak rosła na początku. Była maksymalnie 7x6cm, 2 tygodnie temu 5x3.5 a dziś 3.5 na 1.5 🤞

Mako mako udusze!!! Ale straszysz!! Spać bue mogłam przez Ciebie!!! Super wieści!!! Będzie dobrze wierzę w to 😘

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Mako mako, dobrze że się odezwałaś bo cały czas sprawdzałam czy są od ciebie jakieś wieści. 

Cieszę się że serduszko bije 😊

Ja jeszcze w szpitalu czekam na wynik badania krwii. Nie zapytam co mi dziś badają dziś ale jak wynik będzie dobry wracam dziś do domu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25/6/2021 o 1:43 PM, Gość Eve napisał:

Rozmawiałam ze swoim ginekologiem i muszę przyjść na diete bezglutenowa. To jedyny sposób na wyciszenie przeciwciał i szansa na zdrowa ciążę 

Czy miałaś może zlecony encorton? On również skutecznie działa na różne przeciwciała.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Wika napisał:

Czy miałaś może zlecony encorton? On również skutecznie działa na różne przeciwciała.

Nie miałam a czytałam o nim, mój gin tez ostatnio zaczął o nim mówić. Nie miałam w ogole robionycn komórek nk ani ANA. Muszę to nadrobić.

 

Dziewczyny jak jest z terminami do Doktora Pasnika? Która z Was była? 

A może jakiś dobry immunolog z Bydgoszczy albo Poznania?

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Gość Eve napisał:

Nie miałam a czytałam o nim, mój gin tez ostatnio zaczął o nim mówić. Nie miałam w ogole robionycn komórek nk ani ANA. Muszę to nadrobić.

 

Dziewczyny jak jest z terminami do Doktora Pasnika? Która z Was była? 

A może jakiś dobry immunolog z Bydgoszczy albo Poznania?

Ja byłam u docenta Paśnika. Podobno nie ma już niestety miejsc na ten rok. Polecam jednak sprawdzać znanego lekarza. Jak któraś z dziewczyn zrezygnuje trzeba się szybko zapisać. Ja tak wskoczyłam na 1 wizytę w tamtym roku. Polecam bardzo docent bardzo się stara abyśmy były mamami. Ja jestem po szczepieniach limfocytami męża. Czekam na efekt.

Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty ;( 

Odnośnik do komentarza

Martyna ,przykro mi bardzo trzymaj się kochana😞Wyjdzie jeszcze słońce zobaczysz ,każda z nas miała takie dni smutne bardzo i teraz tulimy maleństwa .Aga biedna ty sama,wiem co to jest bo mój mąż tez za granica .Wraca co 4,5 tyg na tydzień .Ale co zrobić jak chce więcej zarobić to inaczej nie będzie ,ciężko nieraz ale co zrobić .Twój trochę dłużej to nspewno wam ciężej .Okropny ból jak tam Maksiu i jak starania idą 😍Sandawilla,Pikey,Soniamalutka,Fiolka,Nadzieja,MamaAniolkaOlka,MamoJulianka co u was?Jak maluchy.Nurkowanie znalazłaś nas?Bruno broi jak nie wiem🙈Mały wymuszacz się zrobił i wszędzie za mną ,synuś mamusi ❤️Nie mogę uwierzyć ze jeszcze trochę i 2 latka będzie mieć.Czas tak szybko leci a dopiero co w czerwcu test robiłam teraz właśnie było 2 lata❤️Pozdrawiam was dziewczyny ,brzuchatki nasze i staraczki

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna J

Od wczoraj jestem w domu.

Ale jest mi tam strasznej smutno. Wiemy że w moim przypadku stało się najlepsze z możliwych,ale żal pozostaje. 

Muszę znaleźć sobię jakiegoś psychiatrę/ psychologa, bo tym razem jestem i trudniej niż ostatnio,  nie potrafię też myśleć o powrocie do pracy. Mam plan żeby wrócić we wrześniu, ale zobaczymy jak będzie.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...