Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Martyna J bardzo mi przykro, ale to tak jak piszesz najlepsze rozwiązanie w tej całej sytuacji, niż walka z prawem.  Będziesz mieć od razu zabieg? 

Ja w ogole nie czuje się w ciazy i nie wiem czy może być tak fajnie czy cos się dzieje zlego. Czekam na tą jutrzejsza bete i będę wiedzieć więcej 

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina 26

Martyna

Okropnie mi przykro że musisz tak cierpieć 😭.

Tak jak dziewczyny piszą szczęście w nieszczęściu że maluszek odszedł sam i nie stoisz już przed tak trudnymi wyborami i walką o swoje prawa .

Mam nadzieję że wszystko skończy się sprawnie i w jak najmniejszym bólu  fizycznym,wystarczy juz sam ból psychiczny .

Trzymaj się

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Martyna J napisał:

Dostałam pierwsze tabletki poronne, około 17 mam dostać kolejną dawkę i jak sama się nie oczyszczę to jutro łyżeczkowanie. 

 

Martyna współczuję. Dobrze, że w tej sytuacji natura sama zadziałała. Nie musiałaś podejmować trudnych decyzji. Przytulam. 

Odnośnik do komentarza

Jestem po prostu w szoku!!

 

Lekarza który robił mi USG prenatalne i test pappa dziś do mnie zadowoli. Porozmawialiśmy chwilkę i tak jak obiecał dowiedział się jak wygląda kwestia aborcji że względu na zdrowie psychiczne matki.

Sprawa wygląda następująco( lekarz pracuję ICZMP w Łodzi):

Kierownik kliniki powiedział,że w takiej sytuacji zbiera się konsulium lekarskie i decyduje w danej sprawie. 

Czyli wykonanie takiego zabiegu jest do zrobienia zgodnie z prawem u nas w Polsce!! To pocieszając wiadomość, że w razie czego jest to nadal możliwe. Wiadomo lekarzem mogą stwierdzić że ciąży nie przerwią ale nie są też nastawieni na natychmiastową odmowę i wymawianie się klauzulą sumienia.

 

Poza tym powiedział, że jutro jak będzie na dyżurze to mnie odwiedzi. Jestem tym mile zaskoczona, nie spodziewałam się z jego strony takiego zaangażowania. 

Jestem pewna że jeśli nasze nadania będą dobre i zdecydujemy się na kolejną ciążę będę ją prowadziła u tego doktora. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość mako_mako
Godzinę temu, Martyna J napisał:

Jestem po prostu w szoku!!

 

Lekarza który robił mi USG prenatalne i test pappa dziś do mnie zadowoli. Porozmawialiśmy chwilkę i tak jak obiecał dowiedział się jak wygląda kwestia aborcji że względu na zdrowie psychiczne matki.

Sprawa wygląda następująco( lekarz pracuję ICZMP w Łodzi):

Kierownik kliniki powiedział,że w takiej sytuacji zbiera się konsulium lekarskie i decyduje w danej sprawie. 

Czyli wykonanie takiego zabiegu jest do zrobienia zgodnie z prawem u nas w Polsce!! To pocieszając wiadomość, że w razie czego jest to nadal możliwe. Wiadomo lekarzem mogą stwierdzić że ciąży nie przerwią ale nie są też nastawieni na natychmiastową odmowę i wymawianie się klauzulą sumienia.

 

Poza tym powiedział, że jutro jak będzie na dyżurze to mnie odwiedzi. Jestem tym mile zaskoczona, nie spodziewałam się z jego strony takiego zaangażowania. 

Jestem pewna że jeśli nasze nadania będą dobre i zdecydujemy się na kolejną ciążę będę ją prowadziła u tego doktora. 

 

Super lekarz! Porozmawiajcie z nim też o tych badaniach, które chcecie robić sobie. Wydaje mi sie, że zespół Edwardsa, Downa i Patau to czysta loteria i może zdarzyć się najzdrowszym 😥

Odnośnik do komentarza

Jestem z okolic Kutna😉 

Wiem że te zespoły to czysta loteria, ale i nas trafiły się już dwa poronienia. 

Tak naprawdę co dolegało naszemu dziecku dowiemy się po badaniu kosmówki więc czekamy na wyniki i z nimi pójdziemy do genetyka żeby określił czy jest sens dlaszych badań. Może być że dwa razy mieliśmy pecha. 

Jeśli zasugeruje nam jakieś badania, to bez mrugnięcia okiem je wykonamy

Odnośnik do komentarza

Mako mako przede wszystkim odpoczynek😉

Eve trzymam kciuki! Anty tpo fakt moze szkod narobic. Bierzesz ogolnie leki na tarczyce??

Martyna bardzo bardzo mi przykro❤️ wiem jak to brzmi ale dobrze ze stalo sie to tak szybko, im pozniej tym trudniej😔

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Aga398 napisał:

Mako mako przede wszystkim odpoczynek😉

Eve trzymam kciuki! Anty tpo fakt moze szkod narobic. Bierzesz ogolnie leki na tarczyce??

Martyna bardzo bardzo mi przykro❤️ wiem jak to brzmi ale dobrze ze stalo sie to tak szybko, im pozniej tym trudniej😔

Biorę od 2 lat, tsh faktycznie ciągle skacze ale od pół roku mam je raczej w tych niższych granicach normy. Robiłam anty tpo prawie 2 lata temu ostatnio i wynik miałam 1300. Ale moja Endo nigdy mi tych badań nie zleciła. Nawet nie ma leku na Hashimoto,  czytam teraz że dieta przeciwzapalna. Dużo z niej wprowadzilam w ostatnim półroczu gdy z mężem przeszlismy na zdrowsze jedzenie,  tak to anty  tpo to miałam pewnie jeszcze wyższe.  Czeka mnie napewno zmiana lekarza endo i totalna zmiana żywienia. Właśnie  zamawiam książkę z przepisami 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, nie odzywam się ale Was podczytuje dzisiaj 16t4d we wtorek byłam na usg dzidzia wieksza o 5dni jak z om ma już 11cm i na 100% będzie chłopak, na te chwile prawdopodobnie Olaf, powoli mam już odstawiać duphaston zapisał mi lekarz dwa ostatnie opakowania, strasznie się boję ale mam nadzieję że nie będzie żadnych plamien ani nic. Póki co wszystko wygląda obiecująco kolejna wizyta dopiero 24 lipca w 20t5d i to będą połówkowe. Mam nadzieję że teraz wszystko się ułoży. 

Powodzenia wszystkim życzę 😘😘

 

Odnośnik do komentarza

Hej.

Jestem po dość ciężkiej nocy.

Około 24 udało mi się poronić płód jest całości w worki owodniowym. 

Czekam na USG żeby sprawdź czy nie pozostały żadne szczątki łożyska. Jeśli będzie dobrze dziś wychodzę ze szpital, jeśli nie czeka mnie jeszcze łyżeczkowanie i wypis jutro. 

Mam nadzieję że już dość pożegnam się ze szpitalem 😉

 

Mako mako, ja bym poczekała do 16, to wizytą prywata prawda? Do 16 szybko zleci, jeśli by coś się działo lekarza każe ci iść do szpitala. A wiadomo twój lekarz prowadzący ma do ciebie inne podejście i zna twoja historię.

Daj znać jak już coś będziesz wiedziała. Trzymam kciuki 😚

Odnośnik do komentarza
Gość mako_mako

Martyna, mam nadzieję, że udało się w całości z łożyskiem i jeszcze dziś wyjdziesz do domu. Jesteś bardzo dzielną kobietą ❤️

Moja lekarka do której chodziłam prywatnie jest w ciąży i na zwolnieniu, więc ta mnie w sumie nie zna za bardzo 😞

Dam znać.

Odnośnik do komentarza
Gość Nadzieja666

Martyna ehh wyobrażam sobie co czujesz.... Trzymaj się Kochana płacz, użalaj się tyle ile chcesz każdy musi po swojemu przejść. Jedni płaczą drudzy idą do przodu.... 

Mako mako  ja też bym poczekała już na wizytę... Rozumiem że si3 boisz. Dla pocieszenia Ci pqpiwm że ja tak miałam całe 3 miesiące, plamienia, brudzenia, różowy śluz i czasem nawet krew.... Jak narazie jest dobrze... 

Savuri ooo to chłopczyk super grarlujace!!! I do przodu 🙂 ja ostatni raz biorę duphaston w niedzielę. 

 

Eve czekam na Twoja betę ❤️

Odnośnik do komentarza

Martyna przytulam bardzo, pamiętaj po każdej burzy przychodzi słońce 🌞 będzie jeszcze pięknie 😘

Mako mako trzymam kciuki za wizytę👍 nie każde plamienie oznacza coś złego...

Savuri kolejny forumowy chłopak będzie 🥰

Kasik kiedy chrzciny robicie? Trzymam kciuki za tatę, by wszystko się jakoś ułożyło 🥰 

Eve - przykro mi... dobrze pamiętam, że jesteś z okolic Bydgoszczy?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Smutek86 napisał:

Martyna przytulam bardzo, pamiętaj po każdej burzy przychodzi słońce 🌞 będzie jeszcze pięknie 😘

Mako mako trzymam kciuki za wizytę👍 nie każde plamienie oznacza coś złego...

Savuri kolejny forumowy chłopak będzie 🥰

Kasik kiedy chrzciny robicie? Trzymam kciuki za tatę, by wszystko się jakoś ułożyło 🥰 

Eve - przykro mi... dobrze pamiętam, że jesteś z okolic Bydgoszczy?

Nadzieja666 tak to napewno przez te przeciwciala. Bo resztę wyników miałam dobre, cała genetyka w porządku, na pai dostałam clexane, witaminy bralam i wyniki też ok.

Tak Smutek86 jestem że Żnina , 50km od Bydgoszczy 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...