Skocz do zawartości
Forum

Ciąża zaraz po poronieniu 2


Gość Eve

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mako_mako

Dziewczyny, mam takie nietypowe pytanie/ problem.

Od jakiegoś czasu wstaje rano z mokrymi spodenkami od piżamy. Wydzielina wypływa jeszcze jak leżę. Czytałam sporo różnych i artykułów i postów na forum i raczej zdarza się tak, że wydzielina wypływa po wstaniu i o tym że wody płodowe wypływają właśnie na leżąco także. Dziś 14tc. Używam papierkow lakmusowych, barwią się na żółto, a wody podobno na niebiesko.

Czy takie wypływanie jest normalne? 

 

Odnośnik do komentarza

Niecierpliwa - ależ piękny widok! 🙂 cieszę się, że jesteście w domu. Nie wiem czy pisałam, ale w pon. mam dostać skierowanie do szpitala, wtedy będzie 41+0. A powiedz, jeśli chodzi o mleko, to wcześniej wpływał Ci pokarm czy właśnie nie? Na pewno wygracie tą walkę!!!

mako_mako - ja bym zapytała lekarza od razu, nawet przez telefon... 

Martyna J - bardzo mocno trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość mako_mako
Godzinę temu, Gość Martyna J napisał:

Mako mako ja stosuję luteinę dopochwowo i mam po niej dużo wydzieliny takiej wodnistej z resztkami luteinie. 

Co do pasków to nie wiem nigdy nie stosowałam. 

Ja też stosuje. Ale ona chyba raczej wypływa jak już zacznę się ruszać, w ciągu dnia. Chyba że to ta z nocy, możliwe że wypluwa leżąc? 

Zapisałam się na jutro do lekarza, bo w sumie na prenatalnym nie dowiedziałam się nic o torbieli i jeszcze lekarka coś rzuciła, czy miałam kiedyś mięśniaka... 

No a moja lekarka też jest w ciąży i wlansie poszła na zwolnienie, muszę znaleźć kogoś nowego do USG, szkoda 😞

Odnośnik do komentarza

Mako mako mi też w poprzedniej ciąży było ciągle mokro po luteinie, wyplywalo mnie że mnie dużo. 

 

Moja Wit d3  to wynik 69,9. Biorę 4tys jedns. Endo każe mi zmniejszyć do 2tys jedns. Wy ile d3 bierzecie dziennie?I jaki macie poziom? 

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściara 09

Niecierpliwa cudownie. Ogromne gratulacje. Znam tą walkę o mleko. Jak coś chętnie pomogę. Myślałam że za drugim razem będzie łatwiej ale nie. Kurczak jadl 3 tygodnie wyłącznie odciągane butelką a potem stopniowo coraz lepiej z piersi. Obecnie już ładnie ssie. Ale to długa historia. 

Mako u mnie bez luteiny było mnóstwo wydzieliny mam nadzieję że u Ciebie to nic niepokojącego. 

Cudak trzymam kciuki. 

 

Odnośnik do komentarza

Mako- ja nie stosuje luteiny a całą ciążę "leje się" że mnie wydzielina. Do 20 tyg to nawet miałam tak, że jak rozbierałam się do wieczornego prysznica i byłam w łazience bez ubrań to po prostu ta wydzielina kapała mi na podłogę i ciekła po udach. Wiadomo nie litrami ale kroplami. To było bardzo irytujące. 2 dni temu obudziłam się rano, usiadłam na krawędzi łóżka dosłownie na 2 minuty, wstaje a na prześcieradle biała mokra plama ( oczywiście jak zwykle poszło górą nad wkładką- ale jak skoro siedziałam to nie wiem). I cały czas mam mokrą wkładkę wydzielina jest biała/biało-żółta. Taka Natura. Jedne mają więcej tej wydzieliny inne mniej. 

Aniołek 22.06.2020-11 tyd.  😞

Syn ❤️  24.07.2021 ❤️

 

Odnośnik do komentarza
Gość mako_mako

Dziękuję za odpowiedzi 💕

Wczoraj wieczorem właśnie włożyłam wkładkę żeby sprawdzić kolor wydzieliny. Dziś rano sucha jak na złość, sprawdziłam jescze leżąc. Zadazylam włożyć luteinę i już zaczęłam czuć jak wszystko wypływa, razem z tabletka 😂 więc to chyba tylko upławy, resztki luteiny. Trochę się uspokoiłam 🙂 Ale pójdę i tak na USG, wychodzę z założenia, że lepiej iść 2 razy za dużo niż o raz za mało, a może Pani doktor rozwieje niepowodzenia z poprzedniego badania 🙂

Eve czekamy na wieści 🤞🤞🤞 co do Wit D, poziomu nie badałam w ciąży ale biorę 2tys.

Odnośnik do komentarza
Gość mako_mako

Eve,piękna beta! Mnie też nie bolały jakiś wybitnie, raczej pobolewaly i teraz też są dni że coś tam w nich czuje i dni, że zupełnie nic 🙂

Dzis zobaczymy czy u mojego szkraba wszystko ok, jak zwykle się stresuje...

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Gość mako_mako napisał:

Eve,piękna beta! Mnie też nie bolały jakiś wybitnie, raczej pobolewaly i teraz też są dni że coś tam w nich czuje i dni, że zupełnie nic 🙂

Dzis zobaczymy czy u mojego szkraba wszystko ok, jak zwykle się stresuje...

😘 mnie bolały jeden dzień, i poczułam ze zrobiły się nabrzmiale ale więcej nic się nie działo. 

Tej strach  będzie nam ciągle towarzyszyl ale musimy być dobrej myśli. Będzie dobrze u Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Gość mako_mako

Wizyta dość długa, ale w porządku.

Torbiel obejrzana, miała 7x6, teraz 5x2,6. Szyjka ok.

Lekarka niezadowolona, że nie zrobiłam testu Pappa 🤷🏻‍♀️ ale już za późno. Trudno 😥

Dzidziutek większy o 3 dni, ale nie dała mi żadnego zdjęcia, albo zapomniała, albo specjalnie, bo nie ma certyfikatu i nie robi USG po 10tc. W każdym razie serduszko bije ok.

Powiedziałam, że mdłości zmieniły się w bóle głowy, jak nie przejdą to powiedziała, że dobrze byłoby iść do neurologa, ale jestem pewna że lekarka na NFZ to oleje.

Mam mierzyć ciśnienie 3-4 razy dziennie bo w gabinecie było za wysokie 🤷🏻‍♀️

Kontrola za 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Dziewczyny za gratulacje ❤️

U nas coraz lepiej, jednak w swoim domu  to się doskonale regeneruje, mam spokój, pomoc męża ❤️  jesteśmy po pierwszej wizycie poloznej, pomogła w wielu kwestiach, rozwiała wątpliwości, uspokoiła. Nasz problem z karmieniem to to że Młoda bardzo zaciska dolną wargę przez co za słabo łapie brodawkę i ciamkanie i jej nie leci i są nerwy, w kapturkach wychodzi ale mnie okropnie boli 😭teraz mam nawał więc podałam odciągnięte z butli. Ale pójdziemy na kontrolę do neurologopedy bo moze jak rozluznimy dolną wargę to złapie jak trzeba bo reszta jest okej.

Cudak88- pod koniec przy lekkim ściśnięciu piersi widziałam nieco mleka.

Szczesciara09❤️ dajesz nadzieję- chce zadziałać szybko żeby móc jej pomóc i się swobodnie karmić 😘 hormony mi buzują- rycze jak mi coś nie wyjdzie ale wtedy mój mi powtarza że tyle przeżyliśmy to i z tym sobie damy rade 💪

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Okropny ból

Niecierpliwa, moj Maksiu tez nie mogl zlapac piersi, jak mialam nawal to juz chciałam zrezygnować, nawet wzielam jedna tabletkę na zatrzymanie laktacji, ale zawzielam sie, przez jakis czas bylo kpi, a pozniej zaczelo mnie to wkurzac i przestawialam i sie oboje nauczyliśmy. I karmilismy sie 8m. W nakladkach wcale mi prawie mleko nie leciało. Przystawiaj i bedzie ok

A na nawal okłady z zimnych lisci kapusty i ja bralam paracetamol dodatkowo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...