Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Tak właśnie zamierzam:))) ogarnę z grubsza i uciekam haha:)))))
A z tym spaniem to powiem Wam że moje dzieci to kochane są. Z córką pierwszą nie przespaną noc miałam tylko jak miała jelitówkę mając 1,5 roku A z młodym przez pierwszy tydzień po porodzie budził się tylko raz w nocy na cyca A później w ogóle. Czasami zdarza się jemu wstać trochę wcześniej ale z reguły jedno i drugie minimum 12 godz przesypia w nocy. Także pod tym względem nie narzekam:-)
Wstawiam szybko zupkę i niebawem bujamy w teren:)))))

Odnośnik do komentarza

Beti niedoczytalam postu Twojego jejku to twoje dzieciaczki takie ranne ptaszki moja raczej do takich nie należała i nie należy lubi pospać a jak za wcześnie wstanie to później jest maruda cały dzień. Boże dziewczyny czy wasze 2.5 łatki tez takie nie dobre moja od kilku dni przechodzi juz sama siebie wymuszać chce wszystko płaczem buntuje się jak nie wiem .

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Eleonora moja miala 3 tyg jak zaczela przesypiac cale noce jazda sie zaczela jak zaczely jej zevy eychodzic od 3 miesiaca do w zasadzie 2 lat kazda nocka z pobudkami do teraz gdzie narazie spokoj z zebami wiec powiedz my ze spi w nocy. Silvara super ci się dzień szykuje ja też jadę ale popracować troche o 12 haha ale wyrwe sie z domu na troche wiec spoko. Biorę się za obiad jakis

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hoome witaj witaj. Bedzie dobrze.
Ja juz o 6 na nogach. Pranie zrobione, corka do przedszkola i do pracy.
Moja nie nalezy do spiochow, w weekend lubi nas obudzic o 7. Max do 8 pospi w ciagu tygodnia. Przespane noce mogę policzyc na palcach u jednej reki. Od porodu jestem nie wyspana. Majac 8 mcy zaczela mi wstawac po 4 rano. Przez kilka nocy chodzilam jak zombie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny żadne z moich dzieci nie należy do śpiochów:( za to mąż tak i nawet nie słyszy jak w nocy płaczą więc już nawet mi przeszło kłócenie się o to że nie wstaje nigdy do dzieci bo to naprawdę nie ma sensu. Córka ma 2.5 więc od ciąży z nią aż do tej pory nie miałam całej nocy przespanej ;) co prawda ona już częściej przesypia cała noc ale dziś była jakaś tragiczna. Budziło się raz jedno raz drugie nawet nie zdążyłam zasypiać pomiędzy! No i jeszcze pobudka o takiej porze. Zazwyczaj jest to 6.30. Syn zazwyczaj budzi się ze trzy razy co noc.

Kasiames też już kiedyś pisałam że moja córka przechodzi sama siebie. Nie tyle co jest niegrzeczna co ma głupie niebezpieczne pomysły więc czasem przy niej wymiekam

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny niestety łącze się z wami .
Beti ciebie doskonale rozumie . U mnie było 10000 kłótni bo to ja zawsze wstaje z Colinem o 6 rano mąż tłumaczy ze on musi pracować ale poprostu zagryzłam już zeby i do świetego spokoju wstaje

U nas około 12-13 msc życia Colin zaczął wstawac o 5:30 trwało to bardzo długo teraz lekka zmiana i wstaje około 6:30-7;00 .

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej
Mnie ostatnio też budzika nie potrzeba bo wstaję max o 6;30 gdzie przed ciążą lubiłam sobie pospać

U mnie dziś się wybitnie leniwy dzień zapowiada bo wczoraj zrobiłam chlopu wyprawkę na cały dzień i przyjechalam na wieś tak że dziś siedzę sobie spokojnie nad stawem i patrzę jak rybki pływają piesły towarzyszą i chyba nawet nie ma chętnych na podnoszenie ciśnienia :)
Ooo jak mi dobrze :) :) :)

monthly_2018_04/wrzesniowe-2018_66780.jpg

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Gratuluję wszystkim poznanych płci . Mój tata też się śmiał, ale delikatniej.... Mówiąc, że "mając synka pilnujesz synka, mając córkę pilnujesz całego osiedla" :D
Ja bardzo chciałam córcię, ale sama jestem córeczka tatusia więc chyba jednak bardziej się cieszę, że jednak synuś :D
Hoome, witaj w naszych skromnych progach :)

Byłam dziś na egzaminie praktycznym na prawko. No niestety stres robi swoje. Do tego świecące słońce prosto w oczy i dupa. Wjechałabym w inny samochód i koniec egzaminu. Innym razem się uda! :)

U mnie waga w okolicach +2 / 2,5 .

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Co do wagi to średnio mam się jak wypowiedzieć bo nie mam wagi w domu więc dopiero w poniedziałek na wizycie się dowiem ;) ostatnio było 51kg czyli 3+ sprzed dwóch ciąż ale nie wiem ile miałam na poczatku tej. Jak byłam u Endo to mówiła że mało tyje i dlaczego. A ja akurat wszystko jem i nie wymiotowalam także jestem zadowolona :) oczywiście na pewno niedługo nadrobie tycie.

Odnośnik do komentarza

Dziekuje dziewczyny :) jesli chodzi o wage, to u mnie ok 6kg na plusie... z czego w ciagu ostatnich 4 tygodni wskoczylo 4kg!! wow... a przyznam szczerze, ze wagi wogole nie pilnuje...a moze powinnam tym razem? w poprzedniej ciazy mialam 13kg na plusie, ale zaraz po urodzeniu zostalo cos ok 2kg.
Eleonora, ale mi narobilas smaka na takie piwerko!
Jassmine, nic sie nie przejmuj, nastepnym razem pojdzie lepiej! Powodzenia!
Ja to mam dzisiaj slabszy dzien, brzuch mi sie tak spina, ze nie jestem w stanie wyjsc z domu nawet na spacer :( mam nadzieje, ze minie a nie zostanie juz tak do konca....

Odnośnik do komentarza

Beti i mamacolin naprawdę ja wasnpodziwiam za to wstawianie naprawdę ja naleze tez do śpiochów i odkąd mala przesypia to ja też lubię sobie pospać ale jak miała okres nie spania w nocy to ja chodziłam jak zoombi nie umiałam funkcjonować. Eleonora no nie ale smaka mi narobiłaś na piwko. Witam nowa mame. Napewno będzie wszystko dobrze. I skleroza ciążowa nie wiem dalej co miałam napisać. A co do wagi to wychodzi u mnie ma zero bo albo przed ciąża albo na samym początku wrzuciłam ze 4 kg pozniej juz w ciąży zgubiłam a teraz wyszli na zero. Mam nadzieję że w 10 kg w sumie sie zamknie w pierwszej ciąży przytulam 9kg. Wychodząc ze szpitala po porodzie miałam moze ze 2 kg ale zdziwiłam więcej jak przytulam. I mam nadzieję że teraz również tak bedzie. Ja na początku mdłości zajadalam bo wtedy były mniejsze abteraz juz nie mam takiego apetytu.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki ja po usg. Ponoc bedzie dziewczynka:) Mała ma 340 gr a długości mi nie zmierzył. W ogóle buźki wcale nie widziałam tylko przekroje przez obwody glowy i brzucha. Niunia pupą w dół, łożysko na tylnej ścianie. Takze wszystko w porządku.
Ja mam trzy kg na plusie przy czym około 2,5 wyskoczyło mi przez ten miesiąc od ostatniej wizyty. W poprzedniej ciazy przytylam 18kg ale bardzo spuchlam na koniec bo mialam nadcisnienie, po ciazy zostaly mi 4kg pewnie w cycach;) bo w spodnie wchodzilam a w bluzki nie no w sumie to i brzuch mi nie wrocil, nie byl zly ale pare cm tam zostalo.
Eleonora no mi też smaka narobiłaś a tu lipa bo zapasu nie ma a sklep zamknięty:/

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...