Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

MamaColin, no właśnie w PL ceny takie jak ma świecie, ale zarobki totalnie inne :-/ ehhh

Też kiedyś słyszałam o pokrywie, że to samo dobro :) Ale trzeba bardzo dużo pić , bo usuwa wodę z organizmu.

Kasiames, zdrowia!

Ja dzisiaj do endokrynologa . TSH i ft4 w górnej granicy , ale znów w normie:) ciekawe czy będzie zmiana dawek, bo teraz co drugi dzień mam brać co innego i trochę to upierdliwe przy moim roztargnieniu ciążowym;)

Miłego dnia Wam życzę!

Odnośnik do komentarza

No witam z rana:)
Noc jak to noc oczywiście za krótka;) ale słońce jest także damy radę:)
Młody jeszcze śpi to mogę śniadanko na spokojnie ogarnąć.
Ja FB nie mam z przyczyn zjawiska jakie zaobserwowałam w swoim otoczeniu A mianowicie ludzie którzy nie darzą się sympatią w rzeczywistości mijają się na ulicy nie potrafią powiedzieć sobie nawet cześć A na portalach lubią się A wręcz kochają;) to dopiero jest śmieszne;)))
Kasiames wracaj do zdrowia szybciutko:*
Któż to dzisiaj wczytuję?:)

Odnośnik do komentarza

Moja córeczka ma dzis drugie urodziny! Rety kiedy to zlecialo! A kocham ją nad życie, nie wiem jak mogłam funkcjonować bez niej:) imprezę planujemy na niedzielę ale małą chrzestni i my, a na jutro plan na badania, czyli test obciążenia glukozą, muszę się z mężem umawiać bo przy tym trzeba posiedzieć a za moja małą 2h latania po korytarzu to na pewno nie do tego badania;)
U nas trochę średnia pogoda, taka bez słońca.
A ja fb mam ale w sumie poza dwoma zdjęciami nie mam tam zdjec z dzieckiem, jak chce się stalowym podzielić to wrzucam na forum mamusie z którymi bylam w ciąży. Reszta nie musi widzieć.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Zawiszka najlepsze życzenia urodzinowe dla Marysi:)))♡♡♡♡♡♡♡♡:*****
Aga to powodzenia trzymam kciuki:)))) ( teraz zobaczyłam że zamiast wizytuje napisał mój słownik wczytuję;)))
A moje małe też nie może się przebić przez ten tłuszcz bo ruchy czuje ale cały czas od środka brzuch jeszcze nie faluje:)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! :)

Ja się z rana trochę wkurzyłam, bo 3 osoby na L4 i jedna urlop na żądanie i zostałam sama z jedną kasjerką, więc chcąc nie chcąc musiałam usiąść na kasie i czekać aż kolejna osoba przyjdzie do pracy..

Mówicie, że słoneczko? U mnie od rana deszcz pada :(

A ruchy, mi się wydaje że coś tam czuję czasem od środka, bardzo, bardzo rzadko jak położę rękę na brzuchu.. A mój ukochany twierdzi, że wymyślam, bo on nic nie czuje. :P w zasadzie prócz swojej siostry która ma 13l córkę nigdy nie miał kontaktu z żadną ciężarną i w ogóle nie ma o tym pojęcia :P

Miłego dnia dziewczyny!

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Aga, gratulacje, duuuża córeczka ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ A jednak niektórym chłopcom coś odpada;)
Gabi, ja mam wrażenie że u mojego młodego co miesiąc jest jakiś nowy bunt;)))
A ja dziś trochę w biegu i wywiadówka była ale akurat tutaj to tylko duma mnie rozpiera, choć z matmą cienko ale u nas to chyba genetyczne;))))

Odnośnik do komentarza

Trochę się pochwalę A co tam:) Córa moja brała udział w konkursie z filozofii klasycznej przez kilka etapów szkolny, okręgowy i finał wojewódzki i na 500 osób które brało udział w na etapie szkolnym z całego województwa dolnośląskiego do finału dostało się 29 osób. A moja córa zajęła 4 miejsce w finale. Super:-) Tylko troszkę ubolewam bo była o krok od wspaniałej wygranej pierwsze 3 miejsca dostawały indeks na Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu;)

Odnośnik do komentarza

Zawiszka
Sto lat od forumowych cioci :)

Aga
A to psikus Haha nastawilas się już bardzo na chłopczyka ? Czy radość jeszcze większa ze dziewczynka ?

Gabi
Nie zazdroszczę buntu. U nas na całe szczęście przechodzimy bardzo łagodnie . Oczywiście jest nie i nie ale zawsze daje radę jakoś go przekonać i wkoncu wychodzi na moje lub biorę dużo więcej czasu przed wyjściem i kiedyś się decyduje np. Isc ze mną

Eleonora
No proszę teraz możesz chodzić dumna jak paw :) brawo dla córki mała mądrala . To chyba najpiękniejsze co mamę może spotkac w życiu co ? Widzieć na dziecko ma sukcesy

U mnie ruchy już na maxa
Młoda kopie jak szalona szczególnie wieczorami . Mąż już od dwóch tyg przykład rękę i czuje jego uśmiech mowi wszystko :) dumny tata

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Hey hey o matko po całym dniu ciężko wszystkim z osobna odpisać ale postaram sie i z góry przepraszam jak kogoś pominę Zawiszka sto lat dla córki.
Eleonora gratulacje dla zdolnej cory.
Aga no nieźle to dalej przewaga dziewczynek u nas.
Gabi u mnie też mloda co jakiś czas przechodzi bunt ale to taki ze najchętniej znia bym usiadła i płakała bo ciężko ja wtedy okiełznać. No ale cóż jakoś trzeba.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

To po mnie taka bystra:)))) hahaha;) nie no żartuje. Wybrała sobie liceum o profilu humanistycznym ale szkoła ma bardzo wysoki poziom nauczania i ona non stop siedzi w książkach. Generalnie idzie jej dobrze ale z matematyki lipa. Korki musiałam załatwiać na łeb na szyję:o
Papieski wydział teologiczny to nie jest akurat jej marzenie ale warto było by mieć taki Indeks w kieszeni na w razie czego;) ale nic może w przyszłym roku się uda:)

Odnośnik do komentarza

Eleonora, gratulacje dla córki :) No i na pewno nie potrzeba jej indeksu w razie czego skoro zaszła tak daleko! Myślę, że wymarzona uczelnia i kierunek są w zasięgu jej ręki! :)

Aga, gratulacje! Mam nadzieję, że nasza dziewczynka nie wywinie numeru i nie stanie się chłopcem :D

Kupujemy w tym tygodniu wózek, bebetto, używany, ale w dobrym stanie. Zaczęłam mieć sny, że dziecko przyszło na świat a ja ani jednej rzeczy nie miałam przygotowanej :o no normalnie koszmary mi sie śnią :D

Beti a na te bóle kręgosłupa nie pomaga ta poduszka ciążowa? Ja sobie kupiłam i z nią śpię, znaczną ulgę czuję. Teściowej też taką sprawiliśmy, bo ma poważne zwyrodnienie i też sobie chwali.

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, dzień dobry :) :) :)

Słonko wyszło zapowiada się na razie piękny dzień

MamaColin jak byłby chłopczyk to oczywiście bym się cieszyła ale jak dodałaś ostatnio zdjęcia ciuszków to sobie pomyślałam że kurcze ja nie będę miała falbanek haha pan doktor co prwada nie kazał jeszcze malować na różowo ale mówi ze na 90% kobietka i faktycznie tak wygląda :)

Eleonora no gratulacje dla córy :)))

Co do tarczycy to ja akurat walczę z nadczynnością i zaczynałam wojowanie z TSH 0,02

Odnośnik do komentarza

Aga
A twoje przeczucie co mówiło od początku ? Wiesz ja przy synu od początku właściwie czułam ze chłopiec i na nic innego się nie nastawiałam. Teraz było mocno przekonana ze dziewczynka do tego syn ciagle nagadywal ze będzie miał siostrzyczkę i widać kolejny raz się sprawdziło :)

Amanalka
Super ze wózek macie wybrany i jeśli jest w super stanie i cenie bierzcie :)
Ja sama wypatruje moich perełek używanych maksymalnie do 100-150km odbiór osobisty . Mam dwa na oku ale nie wiem czy kobietki poczekają jeszcze z 2,3 msc . Mąż zawsze czeka do ostatniej chwili .

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...