Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc! Dawno nie pisalam, ale wrocilam do pracy i nie mam na nic energii.
U mnie juz od tygodnia tance w brzuchu ;) czyli dokladnie na przelomie 19 i 20 tc.
Multimed robi polowkowe na NFZ, bo jestem zapisana. Tam tez robilam usg genetyczne i pappa.

Odnośnik do komentarza

Hej hej:)
Ja nie czytałam i nie mam pojęcia co to jest;/;))))
Dziś tak pięknie A ja jakoś tak bez mocy;) nawet z łóżka nie chce mi się wyjść, dobrze że chociaż młody współpracuje:)))
Silvara jak tu się nie denerwować jak to zamiast mózgu ma nie wiem co;)))
Jakie plany na niedzielę dziewczynki?:))))

Odnośnik do komentarza

Witam was w ten sloneczny dzionek.
Noc nie przespana, corka cały czas kaslala. Wracamy od lekarza, nic nie stwierdzila poza duzymi migdalkami, ktore caly czas sa powiekszone. Przepisala syrop i inhalacje.
Dzis odpoczywam po wczorajszym dniu (ale znajac zycie sie nie da).
Do nie zrozumienia przez meza dodała bym jeszcze "wszystko Ci przeszkadza!" Ogolnie jestem wyczulona na zapachy a w ciazy to w ogole.

Odnośnik do komentarza

Cześć, cześć:)))

Na weekend byliśmy u przyjaciół w Oświęcimiu:D mają córkę 3 miesiące starszą od naszego Tymka to się dzieciaki pobawiły a rodzice napili browarka;) Warka 0% grejfrutowo pomarańczowa rządzi, do tego potem Bavarię 0,0% i też miałam imprezkę heheh

Kupiłam wczoraj ten wózek. Rozebrałam go na części pierwsze i już jedno pranie się robi :D

Beti, no to się kawał chłopczyka już zrobił:) gratuluję udanej wizyty. U mnie zazwyczaj opóźnienia to wiem jak to wkurza.

Eleonora, hmmm watę może mają ???;)))

Gabi, zdrówka dla Córy.

O u nas słabo . Katar Synowi spływa do gardła o przez to kaszle. Chyba na raz jakaś alergia i wychodzi kolejna 5tka. Także jest mocno marudny i słabo śpi :(

Odnośnik do komentarza

I obcięło

Od rana miałam panikę o to ze nie dam rady do porodu wszystkiego ogarnąć . Mąż na szczęście aż 3 razy twardo przychodził i tulił mimo ze zawzięcie upieralam się ze ma dać spokój . Boje się ze pokoiku nie dam rady zrovic ze wózka nie kupię ze nosidełka , i wszystkich innych potrzebnych rzeczy nie będę miała na czas . Najchętniej zrobiła bym to teraz ale po co !? Żeby się kurzyło .

A z wesołych rzeczy byliśmy pół dnia na bawialni z młodym tak się wyskakal ze już śpi :) padł w aucie do domu

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Cudnie się Was podczytuje. Cieszę się, że u Was jakoś się to toczy, bo u mnie same problemy. Stare problemy wróciły, ale za to jak na pociechę Dziecko dało o sobie wreszcie znać.

Normalnie leżałam i wyłącznie jak nie wiem co bo raz problemy dwa hormony a tu nagle sygnał z brzucha.

Nie było rady, musiałam się ogarnąć.

9.05 mam wizytę i połowókowe. Nadal nie wiem kto mnie tam kopie ale uczucie jest niesamowite!

Odnośnik do komentarza

Ja też już coraz wyraźniej czuję maluszka :) jejku, kocham całym serduszkiem!!

A z wyprawki.. Cóż, prócz wózka po chrześnicy nie mam zupełnie nic. I jak na razie nawet za nic się nie zabieram. Jestem osobą pełną sprzeczności. Chciałabym wszystko na już, jednocześnie odkładając wszystko na później. Jak żyć? :P

Chyba zabiorę się za coś w czerwcu, jak już będę miała wolne.

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

MamaColin, niestety się nie pochwalę, bo jak pisałam już to rozlozylam, właśnie piore resztę, potem muszę to porządnie wysuszyć , składam i pakuję w worki do przechowywania:) już będę miała gotowe i nie będę się z tym bawić przy wielkim brzucholu i w upałach. W taki sposób nic mi się nie będzie kurzyło a głowa spokojniejsza:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)))
Szczere powiem że już troszeczkę mam dość tych upałów A co będzie latem?;)))
Silvara no zajebisty wózeczek i kolory fajne:)))
Beti gratuluje ♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Bąbel ma już prawie pół kilo:))) Wooooow duży:)
Mi, u mnie też jest wiele spraw pod górkę tak delikatnie się wyrażę ale ja ciągle wierzę że w końcu się poukłada to moje życie. Z chłopem się nie dogadujemy porażka ( nie wiem gdzie ja miałam oczy!!!) Kasy ciągle brakuje dosłownie na wszystko. Nie wspomnę o relacjach z rodziną o remontach przeprowadzkach i wielu innych sprawach. Ciągle ten grunt jakiś niestabilny. Także głowa do góry:*** Będzie dobrze!
MamaColin spokojnie zdążysz ze wszystkim, na pewno:***
Ja już powoli się denerwuję oczywiście przed wizytą trzymajcie kciuki o 18 :)))

Odnośnik do komentarza

Hej hej

Beti gratuluję dużego człowieka

Silvara całkiem zacny wózek

Eleonora będę trzymać!
Będzie dobrze! Musi! No musi! :) <3<br /> Ehh u mnie też jak nie remont którego mam dość i mam nadzieję że do września chociaż łazienkę i sypialnię skonczymy. To jeszcze 2 komunie w najbliższej rodzinie, niemąż ojcrm chrzestnym ma zostać...
A co do upałów to u mnie 29 stopni i duchota jak nie wiem co ale dziewczynki nie narzekają :)

monthly_2018_04/wrzesniowe-2018_67019.jpg

monthly_2018_04/wrzesniowe-2018_67020.jpg

Odnośnik do komentarza

A co tu znowu za cisza? Tylko dwa posty od rana ?

Dzięki za pochwałę wózka:) właśnie przez te kolory to wzięłam teraz, bo kto wie czy potem bym na takie trafiła, a ten niebieski jest obłędny jak dla mnie:)))

Eleonora, trzymamy kciuki i czekamy na wieści!

Aga, jakie psiunie szczęśliwe:)

U mnie szaro od rana. Jakby burzowo. Strach gdzieś iść, bo jak nas dopadnie to będzie słabo. Już nie mówiąc o tym, że właśnie dziecko mi padło! Dziwne rzeczy się dzieją.

I u nas nie wesoło. Też podpinam się do marudzenia na fundusze. Tak słabego okresu jeszcze nie było. A to już się ciągnie od jakiegoś czasu. Cieszę się, że mam tyle rzeczy po synku, bo byłoby na prawdę nieciekawie.

Odnośnik do komentarza

Silvara
Bugaboo <3 <br /> Sama poluje i modlę się o nie wykupienie :)

U nas dzisisj tez zimno i szaro na dodatek 11 stopni .

Pospalismy z młodym obiad zjedzony i teraz możemy leniuchować do końca dnia

Dzięki dziewczyny ale mimo To mam
Jakiś mega strach ze zostanę bez niczego . To chyba powoli siada na mózg . Narazie mamy milion innych wydatków wiec
Chcąc nie chcąc musi to wszystko poczekać do dziecka .

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Jestem jestem:))) wróciłam właśnie do mojego home:)
Córeczka jest nadal córeczką i w ogóle wszystko jest ok :)))
Mała waży 520g :)))
I bardzo podobna z buźki do młodego hahaha:) tak stwierdził niemąż bo dziś akurat pojechał ze mną na badanie:)))
Dostałam skierowanie na mocz, morfologię i test obciążenia glukozą. Kolejna wizyta 28.05.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

U nas szaro trochę.. 13*C więc nie tak ciepło.
Żadnych planów na majówkę. Dziś wolne, jutro do pracy.
Szczerze, jakoś mam już dość dzisiejszego dnia. Nic się nie stało i nic się nie będzie działo. Po prostu nudy. A z tą nudą idzie lenistwo.
Chciałabym coś porobić żeby się nie nudzić, a jednocześnie nie chce mi się niczego robić. Sama sobie przeszkadzam.
A do tego od miesiąca w pracy mam tylko ranne zmiany i teraz nawet w wolny dzień wstaje o 6.. Minęły 4 godziny, a ja wypiłam 2 herbaty i milion razy przejrzałam Facebooka i Instagrama.. Uh.. Narzekam dzisiaj :(

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...