Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Aga skąd takie ceny?! O matko! My remont generalny (wymiana instalacji, wszystkie podłogi, łazienka, toaleta, malowanie) zapłaciliśmy 15,000 za robociznę. Materiały wyniosły nas gdzieś drugie tyle (łącznie z prysznicem itp.). Strasznie drogo Cię wycenił ten fachowiec?

Ale Wam zazdroszcze wizyt :) U mnie dopiero 15 maja kolejna. Aga, myslę, że Ci lekarz powie już kto u Ciebie jest :) No chyba, że masz malutkiego uparciucha i będzie się zasłaniał. U nas malutka tak się rozkraczyła, że śmiałam się do męża, że bezwstydność ma po nim :P

Dzisiaj zapisałam się na szkołę rodzenia, jest za darmo a terminy już mieli na sierpień. Będzie się odbywać w szpitalu, w którym chciałabym rodzić, byliśmy tam na dniu otwartym i panie położne, lekarze i miejsce wydało nam się na tyle przyjemne, że trochę mniej boję się porodu.

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewuszki:)
No to mamy kilka wizyt w tym tygodniu:))) Dziewczyny już na pewno dowiecie się któż to zamieszkuje w Waszych brzuszkach:)))
Silvara mieszkamy od siebie ok 500 metrów ale mój niemąż więcej czasu spędza u nich ze względu na czas pracy i ja tak biegam z młodym i niestety muszę oglądać ją codziennie jak chce widzieć się z chłopem;/
U mnie też noc nieciekawa kurczę kłuje mnie z prawej strony jakby jajnik. Taki to dziwny jakby ból, jakby pieczenie który co chwilę budził mnie w nocy. Mam nadzieję że to nic poważnego.
No pogoda chyba się zmieni pojawiają się pierwsze chmury. Także koniec laaaaataaaaa;)))

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)

Tak o tych wizytach mówicie.. Ja na każdą czekam 5 tygodni. I zawsze równe, bo zawsze w czwartki.
Zazdroszczę tym, które mają szybciej
:P

Ja w pracy do 16,a potem znowu gotowanie i sprzątanie :P
Już się nie mogę doczekać aż zacznie mi się urlop i zwolnienie..

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

A u mnie przez weekend majowy tak się wszystko poknociło , ze mam teraz w czwartek połówkowe a 10.05 znów wizytę:-/

Jassmine, a dowiadywałaś się z tym urlopem? Wierz nam, że przyda Ci się jak będzie Maluszek.

Eleonora, oj, to faktycznie stanowczo za blisko;) życzę, żebyście się jak najszybciej przeprowadzili :D

Muszę się pochwalić , że u mnie pojawił się pierwszy ruch , który poczułam pod ręką ♡

Na połówkowych to już na pewno dowiedzie się kto jest u Was pod sercem :) Ja po tym co zobaczyłam ostatnio to nie liczę na jakieś zmiany;)

Aga, straszna cena ! Kompletnie nie pamiętam ile u nas takie prace kosztowały, tak to bym Ci chociaż dla porównania napisała.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ale to tylko 9 dni urlopu, a tu do pracy i tak nie wrócę więc nie ma sensu zostawiać tego na później szczególnie, że lekarz mi nie da zwolnienia wcześniej jak od czerwca.. Bo z nim rozmawiałam, nie ma przeciwwskazań to nie ma zwolnienia, od czerwca to już taki tydzień będzie, że mi da.. A poza tym w pracy jest już przyjęta nowa osoba na moje miejsce i od czerwca nie ma mnie w grafiku.

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

Igor ❤ 50cm 2700g / 25.01.20 11:31dqpr2n0a7xyod35i.png

Odnośnik do komentarza

Jassmine, to jak nie da Ci zwolnienia to w sumie warto już iść odpocząć:D

Netu, powodzenia, czekamy na wieści:))

Nudzi mi się , Małż w pracy musiał zostać, pogoda beznadziejna, dziecko za balkonie siedzi ;) A głodna jak wilk jestem! Dzieć ani myśli wejść do domu, żebym mogła na dół iść zaatakować lodówkę :-/

Odnośnik do komentarza

Ja też mam wizyty co 5 tygodni straszenie się to oczekiwanie dłuży;)))
Silvara to super że już tak czujesz bąbelka moje dziecię jakieś leniwe ;)
Ale ostatnio strasznie swędzi mnie blizna po cc muszę dopytać lekarza na wizycie.
U to kłucie trochę mi przeszło ufff;)
Jassmine masz rację odpoczywaj ile się da:))))))))
Beti czekamy na wieści:))))

Odnośnik do komentarza

Beti, gratuluję udanej wizyty . Z tego co pamiętam to wszelkie kasze i wszystko co zielone trzeba jeść:) byle tylko nie kazali brać żelaza:-/

Przeszła buuuurza , że hej, dopiero dziecko wykąpane, bo wody nie było...

Eleonora, może swędzi, bo się rozciąga ? A z tym kłuciem itp to mam podobnie. Najgorzej to jak w nocy wstaje do Młodego .

Odnośnik do komentarza

Kurczę a u mnie miała być burza ale chyba sobie poszła gdzieś indziej na spacer;) choć boję się strasznie burzy to dziś mogła akurat być powietrze trochę by się oczyściło;)
Silvara no swędzi właśnie jak cholera czochram ( nie wiem czy dobrze napisałam dziwnie brzmi;) się cały czas i tak myślę że to się po prostu naciąga skóra ;)
A mój młody odleciał jak poszłam robić kolację, dziecko głodne poszło spać;)))

Odnośnik do komentarza

Eleonora dzięki maluszek ma na pewno ponad 300g ale powiem wam że niewiele pamiętam z wymiarów bo doktorka zagadywala mnie na całkiem inne tematy i jakoś mi umknelo a jak wróciłam do domu to przyjechał do mnie mój brat bo wrócił z zagranicy na urlop i tyle zdążyliśmy sprawdzić przy moich niedobrych rozrabiakach :) jutro sobie popatrzę na spokojnie na karteczkę z usg. Moja córka też często chodzi spać głodna bo jak sobie wymyśli że idzie spać to nie patrzy czy jadła czy myla zęby czy jest brudna i co ma na sobie. Wczoraj zasnęła w czapce i polarku bo tak ja zmeczyla aktywna niedziela. Choćby nie wiem co to nie przekonasz jej żeby poszła do łazienki czy coś.

A co do pogody to burza przeszła gdzieś bokiem ale teraz ładnie sobie pada deszczyk.

Odnośnik do komentarza

Witam Was po weekendzie u mnie pracowicie i dosc aktywnie minął ale super to dla mnie mimo wszystko relaks.
Dzisiaj trochę odpuściłam bo brzuch cos daje o sobie znac i pobolewa wiec sie obijalam cały dzień. 3 dni was nie czytałam i jakoś trudno mi teraz nadrobić. W każdym razie gratuluję beti udanej wizyty. Ja 7 maja na prenatalne a 15 maja wizyta u moj4go lekarza.
Dobrej nocy dziewczynki

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Gratuluję udanych wizyt i potwierdzonych płci :)

Ja ostatnio na nic nie mam czasu - cały czas siedzę przy mojej magisterce, muszę ja oddać już oprawioną do 10 maja więc czasu mam niewiele :)

Od kiedy maleństwo kopie, jestem dużo spokojniejsza. Teraz czekamy na wizytę, dopiero 14 maja :( cóż, muszę się uzbroić w cierpliwość, może dowiem się w końcu jaka płeć :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkktv73rzigswdk.png
8.11.2017 Aniołek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...