Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Melduję się po wizycie tak więc chyba juz oficjalnie mogę potwierdzić ze szykuje się drugą dziewuszka u mnie. Łucja albo Otylia póki co chodzisz jeszcze pewnie ze 100 razy nam się zmieni. Chodz ciężko było podejrzeć bo pepowina między nogami ale lekarz stwierdził że prócz pepowiny nic więcej nie widać i obstawia dziewczynkę. Dzidziolek waży juz 270g i mierzy 14 cm. Widzę temat podgrzewaczy poprzednio nie miałam ale teraz powiem Wam ze chyba sie skuszę na jakiś bo przy ściąganiu pokarmu myślę że się przyda .

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewuszki:)
Ja już wstałam i nawet jest energia:)))
Kasiames gratulacje ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Amizka ja też nie miałam nigdy takiego urządzenia ale z opisu i wizualnie wygląda super:)
Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach:))))))

Odnośnik do komentarza

MamaColin A czym Ty się tak stresujesz? Wizytą? Kochana wszystko będzie dobrze:)))):*
Ja dziś dzień rozpoczęłam praniem zrobiłam śniadanko młody jeszcze śpi więc muszę wykorzystać każdą wolną chwilę. A potem pewnie pojedziemy na wieś dalej ogarniać ogród:) Niech no ja w tym sezonie zbiorę swoje pierwsze w życiu plony;) Oczywiście wspaniała teściowa ekspert w dziedzinie ogrodnictwa wie wszystko najlepiej i dałam jej możliwość wykazania się w tym roku A ja tylko podpatruję aleeeee zaciskam zęby...

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry ja dopiero oczy otworzylylam a tu juz tyle postów. Masakra nie mogę się obudzić mamacolin 3 mam kciuki zeby dzidziuś wkoncu sie pokazał z każdej strony.
Sory ze Tak wyrywkowo pisze ale czytalam was a jeszcze zaspana jestem. Amanalka laktator Tak na sprawa mi jeszcze pomógł jak zaczął się nawal pokarmu.
Eleonora haha ah te teściowe moja mnie wczoraj wraz ze szwagierka tez zirytowala nawet bardzo bo obie sie uwziely ze bedzie chlopak i mi mowia zeblekarz sie pomylil pewnie a i tak bedzie chlopak noz kurde nie wiem co sie tak uwziely.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć kochane gratuluję udanych wizyt i poznania płci :-) u nas to jest tak z na początku był chłopak a na posiew wizycie 3 tyg temu nie było nic między nogami więc zobaczymy za tydzień;-)
MamaColin trzymam kciuki za wizytę i za poznanie płci ja się zakochałam w tych kocykach bambusowych już bym dawno zamówiła ale właśnie czekam na tą płeć ;-) też się doczekać nie mogę.
Dziewczyny piszecie o laktatorach z uwagi na że to moje pierwsze dzieciątko nie mam pojęcia czy lepszy będzie elektryczny czy ręczny widzę że tutaj jesteście bardziej przychylne do elektrycznych hmmm dobrze że to forum jest;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Odnośnik do komentarza

Kasiames, mi tak tesciowa tez trula na poczatku, ze bedzie chlopak i dobrze, bo ona miala dwoch chlopakow i nie wiedzialaby co z dziewczyna robic i ze chlopcy lepsi. Maz cos jej tam powiedzial, bo nagle zmienila podejscie, ze jednak chce wnuczke i jak jej przekazalam wiesci to sie ucieszyla. Ale mialam na poczatku wnerwa na nia.
Kala, elektryczny weź, kolezanki mialy reczy i mowily, ze padaly na twarz ze zmeczenia a tu jeszcze mleko trzeba bylo odciagnac. Te reczne gorzej sciagaja, a elektrycznym raz dwa. Nie ma co sobie roboty dokladac, czy maluszku i tak jest jej mnostwo :)

Ja dzisiaj do okulisty ide, mam sprawdzac czy mam jaskre czy nie i jaki ma to wplyw na ciaze i porod. Nie lubie bardzo badania dna oka, duzo mrugam nawet po tych kroplach i lekarze sie wsciekaja eh...

https://www.suwaczki.com/tickers/n59ykrhm3kzfsp89.png

Odnośnik do komentarza

Amanalka ja nie wiem właśnie co one obie sie uparly i pi czym one wogole snuja te plany ze chlopak skoro lepiej wiedzą od usg haha. Mam je gdzieś ja i tak czuj3 ze będzie jednak dziewczynka. A wogole nie rozumiem co teściowa sie tak uparla na wnuka bo ma już wnuka od swojej córki i u nas jest córka. No al3 ni3 dojdziesz mam to gdzieś. mimo wszystko szybkiej i bezbolesnej wizyty u okulisty. Kala ja miała poprzednio ręczny ale to tylko dlatego że nie wiedziałam tak naprawdę czy będę wogole korzystała z laktatora ale teraz już zamierzam w elektryczny zainwestować bo to jest zbawienie odciągnąć pokarm i mozesz wyjść z domu a ręczny na dłuższą metę nie no odpada.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Wow!
Ależ aktywne jesteście Babuszki, nie wiem kiedy ja to nadgonię? Chyba w weekend, bo siedzę na podyplomówce i pewnie będę szukać lektury:)

Spieszę tylko donieść, ze po dzisiejszych prenatalnych 3:0 dla dziewczynki, termin porodu wg daty VS termin porodu z USG - idealnie zgodny - 07.09.2018.

Wszystkie wewnętrzności rozwijają się prawidłowo, parametry i pomiary zgodne z wiekiem płodu, widziałam nawet jak Młoda ssała kciuka - przezabawne obrazy, śmieszna jest :D Jestem uspokojona i lżej mi się pracuje..

Konfrontacja z kobitami na takim samym etapie ciąży jest przedziwna. Wszystkie myślały, ze ja w pierwszym trymestrze... no serio - nie ma brzucha i już. Nie zwracałam na to uwagi, bo nie miałam porównania. Nie mam nadwagi, mam 172 wzrostu, może gdzie indziej mi się to upycha. Ważne, ze Mała waży prawidłowo - 286 g - tego się trzymamy. Prędziej, czy później mnie wybebeszy, tymczasem cieszę się, ze jeszcze mogę z gracją golić nogi:)

Miłego dnia Kobitki! :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qdkkrjjgrkbzunbt.png

Odnośnik do komentarza

Ale fajnie ze juz wiecie kto tam w brzuszku siedzi. Ja idę jutro lekarz kazal zjesc batona przed badaniem. Mam nadzieje ze sie dzieć pokaze. A tak to mam juz skierowanie na test obciążenia glukozą. Ale pójdę w następnym tygodniu bo wtedy mąż mi dziecko pobawi.
Ja laktatora nie używałam, tylko szpitalny kilka razy jak mała na noworodkach leżała. Tyle ze ja nie mialam komu dziecka zostawiac i nie wychodziłam na jakies uczelnie wiec dlatego sie nie przydał. A jak potrzebowalam ze trzy razy miec mleko to odciagalam ręcznie. Czy potem do jedzenia przy rozszerzaniu diety. Tyle ze ja zawsze duzo mleka mialam to ledwie nacisnelam i lało sie strumieniem. Ale wolalabym elektryczny gdybym rzeczywiście potrzebowala.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...