Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Silvara A co się dzieje? Masz rację walnij tym i na dwór:)))
Ja też zaraz po śniadaniu nawet garów nie pomyłam uciekłam żeby tego nie oglądać:))) mimo że energia jest to jakoś na sprzątanie nie mam natchnienia skończyło się tylko na praniu;)))
Zaliczyłam dżampeks;) i dostałam w końcu ciążówki ale obawiam się że pocisnę w nich może ze 2 miesiące ale 15 zeta to jak za darmo;)))) Kobieta odłożyła mi 5 par ale moje dupsko wbiło się tylko w jedne :)))
Obiadu nie gotuje bo też mi się nie chce. Córkę zaopatrzyłam w gotowca z biedry A młody zje u dziadków i taaaak póki właśnie. Silvara głowa do góry:******

Odnośnik do komentarza

No nawet dziecko nie współpracuje. Prawie godzinę obiad jadł:P

Eleonora, co nie mam ochoty zrobić to nie wychodzi. Wzięłam się za leżaki i chciałam uprać te poszycia po zimie a okazuje się, że są z gąbką zszyte. No nic, idę na górę, staram się dziada do pralki wepchać i nie ma szans. A mam tą dużą na 8kg ... wkurzyło mnie po raz drugi, nic to, myślę i wrzucam do wanny z płynem i gorącą wodą . Wchłonęły chyba poł wanny pienistej cieczy , wyciągnąć nie mogę, ciężkie jak sam szatan, leje się wszędzie. Dość ich mam :P a to tylko dwie sztuki. W końcu odcisnęłam po jednym i upchałam do pralki pojedynczo. Oczywiście nie odwirowała jak trzeba, bo gąbka... ehhh, wywaliłam na balkon, suszą się. Przy czym jak je widzę to ni niedobrze hehehe

MamaColin, lalkami łatwiej się bawić niż autkami. I ja oczywiście niesamowicie się cieszę z mojego małego cudu w brzuszku ♡ ale jestem pełna obaw i jednak w głowie caly czas się myśli, że największe marzenie życia nigdy się nie spełni. A przynajmniej nie planuję więcej dzieci ;)))

Odnośnik do komentarza

Mama Colin gratulacje:) To możesz się zabierać za szykowanie wyprawki ;)

Ja jestem ciekawa czy u nas nic nie wyrosło, bo ostatnie USG 60:40 na dziewczynkę i szczerze to też ciężko mi się ogarnąć z myślami że dziewczynka, bo ja zawsze lepiej dogadywałam się z chłopakami, no i z moim synkiem się to potwierdza :D Cóż, najwyżej jak będzie mi słabo szło to tatuś będzie ogarniał :D

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Ja też zawsze z chłopakami się trzymałam. Ale powiem Wam, że wszystko przez moją mamę. Ta chęć córeczki. Zbudowała ze mną coś tak wspaniałego, że sama bym chciała kiedyś coś takiego mieć:D
Za to Tymek na pewno z brata będzie bardziej zadowolony niż z siostry, bo przecież zaraz będzie ren moment, że dziewczynki są beeee :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny taki piękny dzień a ja mam zepsuty od samego rana bo mnie teściowa wkurzyla na maksa. Myślała że nie słyszę tego co tam sobie mruczy pod nosem. Jestem zdolowana i nie wiem czy coś poprawi mi humor. Posprzatalam dom ugotowałam obiad i poszłam do pracy a nadal mnie nosi żeby zrobić wojnę!

A tak poza tym to brzuch mam duży przynajmniej mój brat tak twierdzi, zaczyna mi się ciężko oddychać i nie wiem czy przez brzuch czy przez nastrój czy przez pogodę. Jutro ide na morfologie i mocz.

Odnośnik do komentarza

Gabi - ja też tak myślę że będzie córunia tatunia jak coś :)))

Beti - nos do góry! Teściowa nie rodzina :D ! Co to za pomysł żeby jedna baba Ci zatruwała cały dzień? Daj sobie spokój :)

CO do oddechu to pisałam jakiś czas o tym - mamy ucisk na przeponie i dlatego tak kiepsko się oddycha. Mam to samo od jakiegoś czasu, trudno mi coś mówić dłużej czasami.

Ściskamy!

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Boże dziewczyny ja też mam jakiś gorszy dzień nie mam normalnie siły na nic siedzę na dworze mloda biega a ja się modlę zeby byl wieczór i zeby wskoczyć do łóżka juz. Mamacolin gratulacje z córeczki będzie parka fajnie. To prawda córki to prawdziwe córeczki tatusia u mnie mloda chodzi i sama powtarza ze jest córeczka tatusia

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej hej
Po pierwsze gratuluję udanych wizyt i poznania płci ja mam nadzieję że za tydzień doktorek mi potwierdzi już to co mi na prenatalnych powiedzieli ewentualnie stwierdzi że coś tam jednak odpadło :) co do płci to zanim zaszłam w ciążę to jak by się mnie ktoś zapytał co będę mieć pierwsze to bez wątpienia powiedziałabym że córcie a jak już zobaczyłam 2 kreski na teście to w 6 tygodniu siedząc w wannie gładziłam brzuch i synku mój synku :) ha ha ha

A teraz leżę i zdycham bo jakaś infekcja mi się przypałętała i ,,renka noga musk na ścianie,, a jeszcze minie skóra na brzuszysku ciągnie jak opętana a facet jak to facet miał nie po drodze do rosmana żeby balsam kupić

Was też już dopadły ciążowe zabobony czy tylko ja muszę się się tłumaczyć moja prababcia po prostu wywaliła mi hit: dlaczego Ty się do tego psa tak przymilasz chcesz żeby urodziło się kudłate?!!!! ha ha ha no padłam i nie wstaję

Odnośnik do komentarza

Silvara lepiej się nie chwalić teściowej wymyslami na forum;) ale już się nie przejmuje walić To :)

Agata jak chcesz posłuchać zabobonow nie tylko ciazowych to przyjedź do mnie ;) teściowa na każdym kroku jakimś sypie a mnie się czasem chce śmiać

Gratuluję wszystkim córeczek i synusiow wnet wszystkie już będziemy wiedzieć :)

U mnie już dzieciaki śpią ale wczoraj byliśmy na szczepieniu więc humory takie sobie. Można by pooglądać tv ale zajęty ;) A polityka mnie nie interesuje

Odnośnik do komentarza

Noooo ja nareszcie w domu;) nie ma to jak własna norka syf bo syf ale co tam;))))))) może samo się posprząta...kiedyś hahaha
Ja dziś nawet miałam fajny dzień po za kłótnią z chłopem bo on oczywiście znawca sztuki ogrodniczej zaraz po mamusi A ja nawet do tego się nie nadaje ale mam to gdzieś:)))))))))
Jak mam się znać na czymś skoro nigdy wcześniej nie miałam z tym styczności;))))
I w ogóle dziewczyny nie ma co się denerwować:))))
A jeżeli chodzi o płeć to powiem Wam że ostatnio usłyszałam tekst wszechczasów i od razu przepraszam za brutalne słowa ale zacytuję tę kobietę. Pyta się mnie będzie chłopiec czy dziewczynka A ja że prawdopodobnie córeczka A ona uwaga teraz " to przejeba** bo widzisz jak rodzisz chłopca to martwisz się tylko o jednego pisiora A jak dziewczynkę to martwisz się o wszystkie pisiory tego świata " Zonk!!!! Przepraszam dziewczyny ale w głowie mi to siedziało strasznie. Tak mi pojechała jedna Pani którą znam tylko z widzenia. Życzliwość ludzka nie zna granic:)))))))) Mam nadzieję że nikogo nie uraziłam tym cytatem;)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Straaaasznie dawno nic nie pisałam, bo urwanie głowy... polowkowe usg będę mieć 14 maja, ale już dzisiaj lekarz podpatrzyl, że będzie DZIEWCZYNKA! wszyscy szczęśliwi, tylko mąż liczył w skrytosci na drugiego synka...zeby było dwóch braciszkow i oszczędność na ubrankach i zabawkach.. Ale wszyscy mu powtarzają, żeby poczekal, aż się urodzi...bo coreczki sa tatusiow! Hihihi
Widzę wypłynął temat prababc...ja mam prabacie, co ma 104 lata :) już dawno przestaliśmy jej śpiewać sto lat na urodziny ;)

Odnośnik do komentarza

Hej hej:)))
Też tak właśnie pomyślałam że wszystkie dziewczyny jeszcze śpią;) Ja dziś znów wstałam jakoś dziwnie wyspana zwiększyła się chyba wydajność mojego snu:)
Isabelita no kochana witamy po wakacjach:)))))) gratuluję córeczki:)♡♡♡♡♡♡♡♡♡
I co tu robić dziewczyny?;) Sprzątać czy uciekać?:))))))))))))))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...