Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Helo:)
Undefined, to super ze szef tak dobrze zareagował, bo to róznie bywa z tym...
Jagodowa, ja też się troszke stresowałam przed usg prenatalnym ale w rezultacie wyszło wszystko oki. I tak nie mamy na to wpływu wiec lepiej sie wyluzować. Mój maluch, dla ktorego nadal nie mam imienia, miał przyziernośc 1,2 maksymalnie jak odchylał głowę.Ale tę moją małą gadzinę trudno było zmierzyć bo spal w najlepsze i tylko sie przeciągał jak próbowliśmy go budzic.
Nati, sliczna dzidzia:)
Lusia,Natalia to bardzo ładne imię, tez mi się podoba:)
Co do kosmetyków to ja w tamtej ciązy stosowałam Le"MADR" bardzo dobry, rozstepów nie miałam ani pół ale cena trochę wysoka i teraz smaruje sie Bio-Oil a mam juz co smarować...3kg +...no skandal!
Jagodowa Ty łupież a ja trądzik ale taki dziwny taki pod skórą:(
Paskudztwo.
Ale poza tym, że wieczorem mdłości miewam i alergia mnie męczy to mam już znacznie wiecej sił i nie mogę sie doczekać 1-go wrzesnia. Dzieć do szkoły, Mąż też(nauczycielem jest) a ja w końcu odpocznę.

Odnośnik do komentarza

Jamama2 też nie ogarniam suwaczkow ale jescze mamy czas;)
Wczoraj miałam taką sytuację w pracy ze zdecydowałam się iść na tydz wolnego, a nuż te mdłości miną i będę mogła normalnie podchodzić do pacj, a w momencie gdy muszę uciekać,by go nie pobrudzić, nie jest to dla niego ani dla mnie komfortowe. Znam terminy oczekiwania na wizyty i chciałam uniknąć przesunięć, ale oni czekają miesiąc, a ja na te dziecko dużo dłużej. Oby się unormowało.
Natalia to ładne imię;) ja całe życie chciałam mieć Gabrysie ale ostatnio myślę nad Joasia. Chłopak to nieśmiertelny Jaś.
Życząc wszystkim spokojnego tygodnia pozdrawiam i powodzenia tym, przed którymi rozmowy z szefostwem. ( U mnie z racji L4 też będzie...)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74915

Odnośnik do komentarza

Ja już po prenatalnym, wszystko ok :) ciąża dwuowodniowa i dwukosmówkowa czyli podobno najbezpieczniejsza dla bliźniąt. Jedno ma 5,4 cm a drugie 5,5, powoli zaczyna mi wypinać brzuch do przodu ;)
Dziewczyny, z racji tego, że wiele z Was ma już dzieci powiedzcie mi- jak wyglądają Wasze relacje z teściami? Bo szczerze mówiąc to ja jestem coraz bardziej przerażona moją teściową. Ja rozumiem, że ona się cieszy, że pierwsze wnuki i że sama już najmłodsza nie jest i długo na nie czekała, ale... ja mam wrażenie, że ta kobieta mnie przytłacza. Ona się tak bardzo angażuje, że ja już teraz się czuje jak w jakiejś toksycznej relacji, mam wrażenie, że jak urodzę to ona będzie przy mnie non stop... a tego bardzo nie chce. Nie mieszkamy z teściową, mamy własne mieszkanie ale stresuje mnie ta cała sytuacja.

Odnośnik do komentarza

Czesc wszystkim:)
Widze stresujacy czas co dla niektórych nastal.U mnie w pracy to moja Pani kierownik dowiedziala sie o mojej ciazy przez tel jak do niej zdenerwowana dzwonilam bo mialam problem na poczatku ciazy.Nastepnego dnia kiedy zawiozlam zwolnienie to wszystkie dziewczyny mnie w aptece wysciskaly a co niektóre nawet poplakaly wiec u mnie luzik.Pani kierownik z miejsca wyslala mnie na przymusowy dwuletni urlop...bo nie wyobraza sobie zebym w takim stanie pracowala.

Odnośnik do komentarza

Grejpfrutka no lacze sie z Toba w bolu jesli chodzi o tesciowa. Tez z nia nie mieszkam, ale jest wscibska baba (sorry ze tak bez ą/ę, ale tak jest). Moj maz daje sie jej o wszystko wypytywac, wiec czasem mi przykro. No i jeszcze ta kobieta ma poczucie ze wszystko wie najlepiej, najwiecej w zyciu widziala i przezyla i w ogole taka matrona rodu. Takze fajnej tesciowej to ja nie mam, gdyby z nami mieszkala to bym sie z mezem rozwiodla by jej nie ogladac:D

Odnośnik do komentarza

Tak to jest z tymi tesciowymi .ja tez niestety mieszkam z tesciami w jednym domu.ale robie wszystko zeby nie wchodzic sobie w droge a jak tesciowa za duzo gada to na szczescie mam meza ktory zawsze stoi po mojej sronie ,wiec radze zbytnio sie nie przejmowac ,a najlepiej porozmawiac o tym szczerze z mezem. A tak pozatym dziewczyny jestem po wizycie moj maly skarbek ma sie bardzo dobrze na 80%to chlopiec ma prawie 8cm.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k5rssy8k2.png

Odnośnik do komentarza

O widze ze wszystkie mamy podobne wszechwiedzace i wszechmocne tesciowe...wrrr ja ostatnio sie z moja poklocilam i od miesiaca sie nie odzywamy do siebie a wiecie co jest w tym najlepsze:)ze w koncu mam swiety spokój:)bo tesciowa jak tesciowa we wszystko nie moze wsciubiac nosa
Ok dziewczyny ide odpoczywac bo o 15:40 mam wizyte i juz sie doczekac jej nie moge:)do potem

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam ważne pytanie. Byłam dzisiaj u lekarza na usg żeby zbadać tą przezierność karkową (11 tydz). Lekarz powiedział, że dziecko jest odwrócone pleckami i nie chce się ułożyc w taki sposób, żeby bylo widać. Powiedział, ze następnym razem spróbujemy. Ale on idzie teraz na urlop i wraca za 3 tyg. Ja wtedy zacznę 14 tydz. Czy to nie za późno już? Czytałam, że ta przezierność zanika potem. Co mam zrobić do tego czasu? Może prywatnie? Ale mam w przyszłym tyg dwie prywatne wizyty u różnych lekarzy i wiecie..chodzi o kasę...

Odnośnik do komentarza

Ewelina tzn że przechodzilaś zakażenie lub byłaś szczepiona, jest dobrze, to ig m świadczą o świeżym zakażeniu i trzeba się martwić.
Lusia też na spokojnie, wszystko lekarz jest w stanie pomierzyć i zobaczyć. A serducho to po 24 tyg jesscze dokładniej się bada.
Ja mam fajna teściowa. Mieszka daleko i miała dobry kontakt z mężem ale przerzuciła się na mnie, bo obie jesteśmy gaduły. Jak za dużo wypytuje, to krótko odp i ona to wyczuwa i daje spokój. Czasem każe porozmawiać jej z mężem i już. Gorszą ma mamę,(tj. babcie męża) która nam wylicza wakacje, ale się nie przejmujemy;) myślę że komunikacja to podstawa. Mówić o oczekiwaniach otwarcie, ale z szacunkiem, w końcu to rodzice naszego lubego i stawiać granice. Z czasem zrozumieją ;)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=74915

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny
Ja już też po USG genetycznym, wszystko dobrze, dzieciątko strasznie brykalo i nie chciało się uspokoić więc chwilę to badanie trwało. Emocje były! Aż takich się nie spodziewałam, ciężko było mi się powstrzymać od śmiechu a przecież nie mogłam jeszcze ja się wiercic ;) najważniejsze, że na te chwilę jest zdrowe :) z USG wyszło że dzieciątko jest starsze o dwa dni więc termin na 9/03
Jagodowa, u nas najprawdopodobniej też dziewczynka :)
Lusia, a ten 14 tydzień to liczysz ze to będzie już 14 skończony czy np 13t+2dni? Bo te badania robi się ponoć do 13+6.
Co do Teściowej to ja póki co naprawdę nie mam na co narzekać, obawiam się za to w tym kontekście innego członka rodziny, ale zobaczymy...
W pracy przelozonej powiedziałam już miesiąc temu jak szłam na dwa tyg na L4, ale jutro chyba powiem reszcie, tylko nie wiem jak się takie rzeczy"ogłasza". Muszę się zastanowić.
Ewelinka0302 wyniki to najlepiej z lekarzem, ja się też przy swoich zastanawialam a po przeczytaniu różnych wspaniałych porad w internecie to martwilam się jeszcze bardziej okazało się że zupełnie bezpodstawnie.

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vvfxmfv59klzl.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...