Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Moje wyniki są w normie chodź ich jeszcze nawet nie wiedziałam ale robi mi mój gin w szpitalu i jakby było coś nie tak to dzwoni.
Po ostatnim pobieraniu krwi to miałam takiego krwiaka na ręce ,że wyglądałam jakby mnie ktoś pobił.
Zrobiłam sobie nawet fotkę bo aż trudno uwierzyć by mieć coś takiego po pobraniu.

monthly_2017_09/marcoweczki-2018_61138.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/xnw4xzkr4dzwxug6.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Napisałam do redakcji czy można zrobil podwatek na forum bo chciałam żeby ta tabelka byla jakos wyrozniona. Zobaczymy co odpiszą.
Ja przyziernosc miałam mierzona dopochwowo a ostatnie usg na ip to juz przez brzuch...
Jesli chodź o wyniki to niestety troche poleciały mi czerwone krwinki ale jeszcze nie ma tragedii.
No i w moczu bardzo liczne fosforany...

Odnośnik do komentarza

Hej moje drogie marcoweczki. Z okresu termin wychodzi mi na 28 marca. Obecnie zaczęłam 11 tydzień dziś. Moja ciąża przebiega spokojnie czasem mi się zrobi nie dobrze ale to bardziej z głodu. Lekko bolą mnie piersi .to moja trzecia ciąża dwie wcześniejsze poronilam. 12 września mam usg i w tedy się okaże czy wszystko jest dobrze

Odnośnik do komentarza

Ja termin z okresu 16.03. Usg jeszcze nie wiem bo się ostatnio tak śpieszyłam, ze zapomniałam zapytać podczas tych badań przezierności.
Agata nie martw się, będzie dobrze :)
A ja jestem po rozmowie z dyrektorkami (mam ich 2) i lipa. Narzuciły mi z góry, że na zwolnienie mogę iść z końcem października (bo wtedy kończy mi się umowa) a nie z końcem września tak jak chciałam. Bo one muszą teraz znaleźć zastępstwo, bo mają zobowiązanie wobec urzędu i srata tata. I powiem wam, ze mam to w d****e bo tu nie chodzi o mnie, ja mogę pracować, lubię swoją pracę, swoje dzieci i nie jestem szukam wymówek byle by nie pracować. Ale chodzi przede wszystkim o zdrowie i życie mojego dziecka. Od początku powinnam iść na zwolnienie bo ciąża wysokiego ryzyka plus doszły różne niesprzyjające czynniki takie jak plamienia itp. No tak się wkurzyłam, że przeryczałam pół nocy. Ja wiem, ze teraz one nie są w komfortowej sytuacji ale ja też nie.
No musiałam się wyrzalić.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Lusia powinnaś iść na zwolnienie. Nie mogą ci narzucić kiedy możesz iść a kiedy nie. Musisz sie kierować własnym dobrem i zdrowiem maluszka.
Ja tez kocham swoją prace i chciałam pracować . Rownież miałam przez cały wrzesień zobowiązania ale niestety miałam często bóle brzucha i musiałam wybrać , albo praca albo donosić ciąże .
Dziecko jest najważniejsze !!

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqrjjgemcen5tr.png

Odnośnik do komentarza

Guzik ci zrobią a zwolnić nie mogą. Jesteś pod ochroną. Nawet jeśli Ci nie przedłużą to jak będziesz miała ciągłość L4 to zus będzie Ci dalej chorobowe płacił.Dziecko teraz ważniejsze.a szefostwo jak sie postara to bardzo szybko znakdzie zastepstwo albo rozdzieli prace miedzy innych.
Biore ten dupaston jak mi lekarz przepisal i powiem Wam że mniej sie stresuje. Bo jakoś tak mi w głowie brzęczy że jakaśtam ochrona farmakologiczna jest. A bałam sie jak cholera do dzisiejszej wizyty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...