Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2018


nati91

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam fb, moze zaloze, ale to jak bede miec chwile.
Metrszescdziesiat - w pierwszej ciazy mialam permanenrby bol w spojeniu lonowym, lekarz powiedzial ze tak organizm reaguje i mam sie nie martwic. Klucia czasem mam, po wiekszym wysilku, jak podzwigam swojego szkraba.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!
Melduje się :) dzisiaj cały dzień się zbierałam żeby napisać i zawsze coś...
Czuję się okropnie mdłości, wymioty itp. Tragedia! W pierwszej ciąży dosłownie nie czułam, że w niej jestem a teraz.... Byłam u lekarza w poniedziałek ale dzidzia była tak ułożona, że nie dało się zmierzyć przezierności ale reszta wszystko super.
Zdecydowaliśmy się w tej ciąży na usg prenatalne więc w przyszłą sobotę jadę na wizytę .
A jutro wesele znajomych.. Już się boję mojego samopoczucia :P
Trzymajcie się dziewczyny!
Dobrej nocy :)

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny dlugo sie nie odzywalam,ale czytam wasze wpisy.Melduje ze mdlosci juz przeszly,ale doskwiera mi teraz nieznosny bol w pachwinach, jak dluzej pochodze to wrecz mnie to boli I to bardzo nie pamietam zebym miala takia dolegliwosc w dwoch poprzednich ciazach hmm tylko kiedy to bylo...byc moze nie pamietam.a le w sumie gadaja kazda ciaza jest inna. Ps Asiu nie martw sie na zapas napewno wszystko bedzie dobrze.buziaki

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k5rssy8k2.png

Odnośnik do komentarza

A już się bałam, że te bóle tylko ja mam i się strasznie martwilam niecierpliwie czekając na kolejną wizytę. Trochę mnie uspokoilyscie :)
Aśka nie denerwuj się, pij dużo płynów i staraj się myśleć spokojnie o malenstwie - wierzę, że wszystko będzie dobrze.
Babie_lato ja niestety też nie mogę znaleźć tej grupy...

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vvfxmfv59klzl.png

Odnośnik do komentarza
Gość FloralDrop

Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was miała i leczyla w ciąży bakterie w pochwie? W wymazie wyszła Escherichia coli a do tego grzyb candida... Objawy świądu miałam jeszcze przed ciąża, ale myślałam, że to uczulenie. Potem nikt nic nie widział gołym okiem - wszystko wyglądało, że jest ok. Dawali tylko jakieś kremy na zewnątrz. A wymaz to tak dla świętego spokoju był zrobiony i proszę. I znowu zmartwienie.. Może to nic takiego, bo podobno zakażenia w ciąży są powszechne, ale niepotrzebnie naczytalam się już w internecie o możliwych poronieniach itd.

Odnośnik do komentarza

Floraldrop nie czytaj netu. W poprzedniej ciąży borykalam sie z wieloma infekcjami, mialam posiew itd. Do lekarza z wynikami, przepisze co trzeba i liczyc na wyleczenie. U mnie chyba trzecia kuracja dopiero zadzialala, ale podstawa to nie czytac netu bo tam same tragedie:)

Odnośnik do komentarza

Hej w tą środę będę robić badania prenatalne ale ja będę robic test Nifty takie mi zaproponowała położna mieszkam w Holandii robiła któraś z was ten test w Polsce ? I jeszcze jedno upławy !!! U mnie upławy to tragedia wodniste białe i żółte . Byłam u lekarza robić posiew i nic nie wykrył wszystko jest ok. Ma może któraś tak ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...