Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

100 lat dla Emilki.
Ale Wam fajnie że macie zaplanowane juz wakacje. U nas na wsi wtedy mąż ma najwięcej roboty. Może po zniwach w drugiej połowie sierpnia coś się wymyśli ale bez szaleństw bo budowa domu, kredyt itp.
Milutka jak tam poszło z marchewką. Ja chyba też zacznę juz wprowadzać.
Jutro moja siostra idzie do szpitala na cc. Trzymajcie kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Wojtus będzie miał cioteczna siostrzyczke.

[url://fajnamama.pl]http://fajnamama.pl/suwaczki/0biq621.png[/url]=http

Odnośnik do komentarza

Calineczka kciuki zaciśnięte ale fajnie ze będą Maluchy w podobnym wieku :)!!
U nas tez rusza budowa domu w tym roku ale mąż powiedział ze wygeneruje budżet na wakacje żeby nie wiem co :p stwierdziłam ze sama także będę odkładać.
Kurczę miałam sie wstrzymać do końca 5 miesiąca z rozszerzaniem diety ale Nusia już tak patrzy na jedzenie gdy jemy i mlaska oblizując się. Śmiesznie to wyglada. Dzisiaj mąż obrał jabłka i jak jadłam to dałam jej do possania trochę żeby poczuła smak. Jak wyciągnęłam jej z buzi i zjadłam to się rozpłakała biedna tak jej posmakowało hehe.
W środę idziemy na szczepienie to zapytam pani dr kiedy możemy zacząć :)

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego naj naj dla Emilci, Calineczka kciuki mocno zaciśnięte, a z tym rozszerzeniem diety to też nie moglam się doczekać i co i właśnie to przerwalam bo moja mała chyba jeszcze nie gotowa bo jeść a i owszem chce i to bardzo ale później brzuszek boli całą noc, spróbujemy ponownie za dwa tym może miesiąc, może będzie lepiej

Odnośnik do komentarza

Maaag my też w środę mamy szczepienie ale w sumie zaczelam myslec czy tego nie przeniesc. U nas przychodnia mala jedno pomieszczenie dla wszystkich chorych cxy zdrowych. Nie chce zeby Emilka zlapala jakas grype. U nas kuz wszyscy chorzy sa albo byli tylko my sie trzymamy. A moja siostra wlasnie podwjrzewa ze w przychodni sie zarazila. Co myslicie? Chyba ze da sie zalatwic szczepionke do domu ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
I po weekendzie. Calineczka,trzymam mocno kciuki za siostre:)
A moj trzyletni bratanek,wyladowal w nocy w szpitalu:( niby nic mu nie bylo,a w nocy dostal takiego ataku kaszlu,ze zaczal sie dusic i wzywali karetke. Moze juto wyjdzie,Bidulek.
Tez sie boje tych szczepien,mamy termin 14-go lutego,a wczesniej musimy zrobic te badania i tez sie boje,zeby cos nam sie nie przyplatalo. Ida mrozy w tym tygodniu i moze to ostre powietrze wymrozi troche te grypska:) Podobno mozna sie szczepic cala zime przeciwko grypie,ciekawe,czy przeciwciala przechodza do mleka.
Moj R. usilnie planuje wakacje w Grecji,a ja bym wolala wlasnie Chorwacje lub Bulgarie,przedwczoraj o tym gadalismy,widzial,ze sie napalilam,wiec jest szansa,ze sie dogadamy:) A Wegry uwielbiam,mielismy jechac w zeszlym roku,ale z oczywistych wzgledow nie wypalilo:)
Moj Boberek juz spi,ale cos mu sie chyba sni niedobrego,wiec jeczy i spi niespokojnie. Oby do rana:)
Spokojnej nocy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Calineczka trzymam kciuki już dzisiaj:))
Co do rozszerzania to Ninka zajadala ze smakiem, az się wręcz telepala. Wyrywala mi łyżeczkę. Niby dobrze tylko teraz jakieś mocne pierdki. Mam nadzieję, ze się wszystko unormuje:)
My szczepienie w piątek. Już zaczynam się bać. U nas tak samo chorzy i zdrowi razem. To głupota.
Co do wczasów zazdroszczę. Tylko U nas ewidentnie zostaje noc na jazdę. Dziecko coraz to większe mniej będzie spało w dzień. Zresztą wiem, ze mój orzeszek jest w stanie długo nie spać w aucie:). My planujemy w maju morze. Ale zobaczymy jak to wszystko do tego czasu się pouklada.
My już po pierwszym karmieniu.
Miła mi trzymam kciuki za bratanka, aby szybko doszedł do siebie.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

U nas karmienie nr nie wiem który juz tej nocy :/
Chciałam przetrzymac Alicję to zaczęła sie śmiać i bawić .. No i niechby sie bawiła ale oczywiście budzi tym Blankę... daje im coraz bardziej rozcieńczone mleko moze chociaż bedą pic zamiast jesc. Kaszka nie działa i nie wiem czemu tak sie przestawiły a pięknie przesypialy całe noce. Myślałam ze to jakiś skok ale to juz ponad miesiąc trwa:D

Trzymam kciuki za siostrę Calineczko;) oby szybko doszła do siebie:) a jak bedzie miała na imię malutka? Tak z ciekawości pytam:D

Miła mi biedny Twój bratanek i jego rodzice! oby juz było dobrze.

Milutka super ze Ninie tak smakowało ;)

Blanka i Alicja ur. 8.08.2016 37+3tc

http://fajnamama.pl/suwaczki/q6ds4rl.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry poniedzialkowo!u nas skończyła się laba i dzisiaj znów do szkoły po feriach.Ja mam lenia a co mówić dzieci he he
Calineczka trzymamy kciuki za siostrę,moJa dobra koleżanka 17 ma cc i już ma pietra;-)
Milami mam nadzieję że bratanek szybciutko wyzdrowieja aż się boję myśleć co musieli przeżyć jak miał tę duszności.
Moja siostra wczoraj też wyladowala z synkiem znów w szpitalu miał wysoką gorączkę i nie spadała po lekach i okładach i cały czas jej spał
Boże jak dzieci chorują to coś strasznego

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :*
U nas noc średnia Leos o 24:30 po karmieniu stwierdził że jest wyspany i się bawił ... zasnął o 2:40 i spał do 7:30 .
Calineczka trzymam kciuki za siostrę , daj znać co i jak :)
Mała mi biedaczek ten Twój bratanek :( moja chrześniaczka tez chora :( biedne dzieciaczki , to prawda nie ma nic gorszego niż chore dziecko
Milutka super ze niuni smakowało
Maag wiec może Hanusia jest już gotowa do innego jedzenia , u nas pociesznie to wygląda Leos czeka z otwartą buzka na jedzenie .

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie :) u nas pierwsza już drzemka, dzis mamy druga turę szczepień i już boli mnie brzuch na sama myśl o igle, na szczescie tatuś tez będzie z nami, nie wiem jaki ma skład ale na bolące dziaselka sprawdza sie u nas calgel, posmaruje i spokój jest, gratuluje postępów u maluszków, zwalcza u Emilki, mojego Filipa na razie wogole nie interesują stopy, nawet kolanka, i chyba trochę sie niepokoje, moze to tez dlatego ze ten mały uparciuch cały czas leży tylko i wyłącznie na brzuchu, wczoraj tez byliśmy w kościele i w trakcie psalmy zaczął śpiewać i tak głośno krzyczał ze musiałam mu palucha dać do possania zeby go lekko przystopowac :P lecę ogarnąć jakiś obiadek :)

Odnośnik do komentarza

Green a moze dziewczynki potrzebuja wiecej w ciagu dnia zjesc skoro sie budza.
Moze cos by pomoglo zeby dac im obiad na podwieczorek owoc a kolacja kaszka i jeszcze mleczko moze chociaz czesc karnien Cie ominie. Chyba ze to przez zabki.

My dzis 5 msc :D a pamietam jak dzis jak jechalam do szpitala i wiedzialam ze juz nigdy nie bedzie tak samo. Jest radosc i ogromne szczescie :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/relg8u69ipwcush0.png

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09krhmp7ur49fu.png

Odnośnik do komentarza

Ufff nadrobilam :) Ale szalejecie

Sto lat dla wczorajszych i dzisiejszych solenizantow :*

Calineczka trzymam kciuki za siostre.
Mala mi mam nadzieje ze z bratankiem wszytsko bedzie ok
Emka1 dla Twojego bratanka rowniez duzo zdrowka.

U nas choroby (odpukac) mam nadzieje opanowane.
My w tym roku na wakacje nigdzie nie pojedziemy :/ (jedynie ja z dziecmi moze do Polski na kilka dni). Maz niestety nie ma w tym roku tyle urlopu, a przez wakacje znajomi chca do nas przyjechac. Razem moze wybierzemy sie na jeden dzien nad Nordsee.

Kurcze madzikcz ale ta twoja niunia wygimnastykowana. Super :)

Odnośnik do komentarza

100 lat dla Olivki ;)
Moja dziś budziła się o 1 na jedzenie i do 3 nie spala tylko rzucała się jak głupia po łóżku. Także dziś nie wyspana jestem na maxa. Do tego ona sie nie obraca ale tak się umie skubana wykręcić w jedną, drugą że ja się od niej odsuwam a po chwili i tak jest przy mnie.
Rano było słonko a teraz chmury przyszły - podobno ma śnieg padać.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamuśki!
100 lat dla Olivki!!! Zdrówka zdrówka i jeszcze raz zdrówka!
Calineczkamała trzymamy kciuki za siostrę.
Zdrówka dla wszystkich chorych biedactw!
Florentyna powodzenia na szczepieniu! Też mamy szczepienia w czwartek. Wrr, aż mnie skręca na samą myśl. A o młoteczku ja pisałam;-)
Zazdroszczę Wam wakacji... My ze względów finansowych raczej nie zaszalejemy:-(
Tak piszecie o tych zdolnościach gimnastycznych dzieci, że mój mały też postanowił w końcu coś zrobić. Chociaż mam podejrzenia, że przyjazd tatusia spowodował u niego taką chęć podpisania się. Otóż wczoraj pierwszy raz Kurczak przekręcił się z plecków na bok i na brzuszek:-) może nie jest to w porównaniu do Waszych maleństw jakieś wybitne osiągnięcie, ale mnie dumą rozpiera i troszkę się uspokoiłam, bo już długo nic... Oby ćwiczył to, bo na plecki z brzuszka przekręcił się dość dawno że 3 razy i od tego czasu nic.
Ja dziś do laryngologa po południu... Jedno ucho mi się przytula, drugie napuchnięte boli... Cóż, to chyba już SKS...
Miłego dzionka laseczki!

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

A chciałam się pochwalić jakie kupiliśmy naklejki na ścianę;-) są śliczne z bliska. Zdjęcie tak nie oddaje rzeczywistości.
I chciałabym jeszcze spytać. Bo pisałyście o nosidełkach TULI. Chcieliśmy kupić z mężem ale wstrzymaliśmy się, bo tak jakoś nie wiele opinii mogliśmy znaleźć. Możecie napisać Wasze odczucia, recenzje? Bardzo proszę!!

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54623.jpg

monthly_2017_02/wrzesnioweczki-2016_54624.jpg

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...