Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Wam sie dzis pozale, Kobietki. Dzis moja Córcia jest taka marudna, ze nie mam juz sily... Z jednej strony mam leżeć, z drugiej musze ciągle wstawać. Chyba ida jej ostatnie zęby piątki i pól dnia przeplakala biedna. No dzis nie mam juz sily, najchętniej bym sobie poplakala, ale jakos nie dam rady.
Wlaczylam Corci bajki, to może chociaż chwile pomoże.

Odnośnik do komentarza

Ja wam powiem ze też dzisiaj jestem zła. Sama nie wiem na co i o co. Mąż biedny chodzi. Cały czas konokementuje a mnie to wkurwia....
W dodatku czy czas mam w głowie to nie karmienie piersia. I wkurza mnie to ze trzeba będzie się tłumaczyć w szpitalu ze się nie chce a i nas ordynatoren na nowoedokach jest taki beznadziejny gość ze maakra już widzę jak będzie darl na mnie mordę.
Ogólnie jestem zła i już mam dosyć.

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsve6yddajp3o3a.png

Odnośnik do komentarza

maaaaaag
Z cukini robie pasztet :)
Przepis na zdjęciu :)
Przyszedł mi rożek z la millou :D juz bym chciała go zobaczyć ale narazie siedzę u mamy jeszcze

Maaaaag ja jeszcze wracam do Twojego pasztetu;-) Prosze napisz mi na jaka miej wiecej to jest blache i ile sztuk cukini jest potrzebne na te szklanki. Z góry dziekuje- naszla mnie ochota na coś innego niż zwykle a cukini mam pod dostatkiem od teściowej wiec może sie skusze.
I wiecie co dziewczyny dziś zmobilizowalam sie do wczesniejszego przygotowania wyprawki, bo koleżanka ktora ma termin na 15 sierpien juz dzis dostala skurczy wiec dostałam kopa coby nie obudzić sie z ręka w nocniki- pralka już właczona:-)

Odnośnik do komentarza

Padme,kurcze,chamstwo jedno.cale szczescie ze maz byl z toba.mnie ludzie tez zawsze omiataja wzrokiem,zeby przypadkiem nie przepuscic.ostatnio za mezem w kolejce do kasy stoi kobieta,nagle podchodze ja,bo bylam sie wrocic po kilka rzeczy,mowie przepraszam i przechodze przed nia,do meza.mina pani bezcenna,myslala ze sie wpycham w kolejke,gdyby miala noz pod reka to pewnie bym dostala kose pod zebro.W kolejce do laboratorium ostatnio kolejka 20 osob,odstalam swoje,tylko jedna pani przede mna mnie przepuscila bo zobaczyla juz tam prawie mdleje.

Tala,ktore lozeczko kupiliscie?

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Hejka :)
Padme współczuję pocztowej przygody, mam nadzieję, że chociaż każdy z ludzi tam stojących poczuł się podle. Mnie też słabo przepuszczają, raz pani w skarbówce mi zaproponowała, mama bliźniaków, ale nie skorzystałam bo i tak siedziałam, i dwa razy ekspedientki w rossmanie :) już o facetach nie wspomnę, co oni myślą, ze te nasze brzuszki to tak jak u niektórych piwne? ;)
Maag skuszę się na ten pasztet cukiniowy któregoś dnia bo mam sporo cukini z działki, a wydaje mi się to fajnym pomysłem :)
Ja też mam dzisiaj słabszy humor, strasznie wkurza mnie ciągły napór na pęcherz, pójdę do wc, poleci kilka kropel i za dosłownie pięć minut znowu mi się chce, no szlag by to :/

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Jakoś faktycznie słabo jest z tym przepuszczaniem - mi się jeszcze nie zdarzyło skorzystać. Po prostu społeczeństwo nie chce nas rozpuszczać - w głowie by się nam poprzewracało może ;) A tak serio, to współczuję przygody, Padme.
Dziś muszę odpuścić SR, bo zatoki mnie dalej atakują - katar i kaszel, ból głowy i gardła to efekty.. Babeczki by się pewnie na kilometr odsunęły ode mnie ;) Choć nie zarażam, to bym się im nawet nie dziwiła. No i siedzę bezproduktywnie w domu. Nic nie działa na te cholery.. :/

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkvcqgdgdqdv4a.png

Odnośnik do komentarza

Milutka super ze wieści dobre!
Padme trzymaj się, ja na pocztę wysyłam męża niechętnie dają listy, ale zawsze pomaga jak mówi że żona w ciąży lezaca:)
Mi również brakuje takiej zwykłej ludzkiej uprzejmości,w tym tygpdniu bylam w laboratorium i uprzedzilam męża ze jestem tak zdeterminowana że zapytam kto następny i powiem że wejdę przed. Tak się wojowniczo nastawilam, że prawie padlam ze zdziwienia jak pierwszy raz w życiu poczekalnia była pusta :D

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Milutka fantastycznie, ze wszystko w porzadku! ja cie krece jeszcze chwila i już bedziesz tulic swoje malenstwo ;) a cena za obecność lekarza dosc wygórowana, no nie? ;/ cenia sobie takie uslugi.. ja stwierdzilam, ze mojemu nie zaplace ani grosza, cala ciaze do niego chodze prywatnie i w ogole od 5 lat tyle kasy u niego zostawilam, bo cztery lata temu zakladal mi tez mirene, takze wystarczy mu. Jestesmy umowieni na termin, a jak cos sie wczesniej zacznie dziac to po prostu pojade do szpitala, powiem ze miala byc druga cesarka i tyle.

Padme wspolczuje bolesnego spotkania z ludzka znieczulica ;/ dobrze, ze maz byl z toba.. ludzie sa bez serca, u mnie takie same reakcje o jakich wy piszecie, odwracaja głupio wzrok i udaja, ze nie widza.. ehh..

Odnośnik do komentarza

Piszecie o SR, mi troszkę szkoda bo zajęcia mam od 01.08 a wygląda na to że nie będę mogła chodzić przez te komplikacje. Zła jestem bo wcześniej nie chcieli mnie zapisać a byłam tam już w kwietniu. Nie wiem może zadzwonię do położonej- defakto to ona chyba też powinna się mną zainteresować a tu cisza:/ może by mi podpowiedziala tylko ja nawet nie wiem za bardzo o co pytać:/

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Padme współczuję.
Ale znam to niestety doskonale. Mnie jeszcze nikt nie puścił ani raz.
Ostatnio stałam grzecznie w Auchan i pani ekspedientka mówi że to przecież kasa pierwszeństwa żebym przeszła to przodu. Mówię a już postoje. Ona że absolutnie. No więc mówię dziękuję i próbuje przejsć na początek z zakupami. To ludzie robili miny i stali tak że cały brzuch poobijalam żeby przejść. Nikt dupy z miejsca nie ruszył, tylko musiałam się przeciskać. Żal

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Mnie też jeszcze nikt nie przepuścić raz tylko w Tesco Pan który stał za mną w kolejce zrobił mała awanturę i mnie przepuścili. A kasa pierwszeństwa była oczywiście zamknięta. A tak to nawet w te upały jak było mi mocno słabo i dyszalam strasznie to nikt nawet nie spojrzał. Najgorsze są starsze Panie :p

Ale się dzisiaj nasprzatalam :) Cały domek błyszczy. Brakuje tylko czystych okien. Tak strasznie mnie korci ale mam ogromne okno i musiałabym wyjść na parapet na zewnątrz a trochę się boje co bym nie zleciła. I pokojik córci juz prawie gotowy. Mam ochotę ubrać juz pościel ale nie wiem czy to nie za szybko...

Odnośnik do komentarza

Współczuję Padme sytuacji :(. Mnie również nie spotkało jeszcze żeby ktoś przepuścił albo ustąpił miejsca. Co lepsze... Stałam w długiej kolejce na poczcie ostatnio. No i jeden facet ok 45 lat był przy okienku przy którym widocznie nie załatwił sprawy. Odszedł od okienka, i stanął w kolejce przede mną bo mówi że on wcześniej tu stał. Szczerze?... Przykro mi się strasznie zrobiło. Jak dla mnie to był szczyt chamstwa, zwłaszcza że za mną nie było nikogo w kolejce i nic by mu się nie stało gdyby stanął za mną...

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73l6d8be5v79y5.png

Odnośnik do komentarza

Co do takich sytuacji to ja miałam podobną 3 tyg temu. Stałam w kolejce 3 osoby przede mną. Pan 3 to tak brzydko pachniał potem słabo mi już było i odeszlam pół kroku. Patrzę dla córki lody jakie chciała. A Pan za mną wepchnal się przede mnie z dwoma piwami. Ja do niego jak panu nie wstyd przed kobietę z dzieckiem i w ciąży. Chamstwo ludzkie nie zna granic.

[/url]]Tekst linka[/url]
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72743.png

Odnośnik do komentarza

Asia97 jeśli chodzi o ilośc cukinii to czasami i z jednej dużej zależy od wielkości. Wychodzą dwie blaszki takie długie wąskie :)
My wlasnie wróciliśmy z radawy. Malowałam dzisiaj płot z brama przez cały dzien praktycznie :p dobrze ze nie było mega goraco bo bym tam padła prędzej :p a tak to cos pomogłam zawsze :)
W Polsce mamy takie społeczeństwo a nie inne wiec nie ma sie co dziwić. Większość widzi koniuszek własnego nosa a my o swoje musimy sie upominać. Mnie jeszcze nikt nie przepuścił w kolejce w sklepie. Nawet potrafią sie wpychać przede mnie bo udaje ze nie widzi. Masakra jakas !

Odnośnik do komentarza

Polska jest jeszcze tak z tylu Europy, ze w sumie nie powinno mnie to dziwić, ze nikt ciezarnych nie przepuszcza w kolejce.
Popatrzcie np na ten koncert, co leciał ostatnio w TV z okazji ŚDM. Było tyle młodzieży z rożnych stron świata, flagi Australii, Brazylii, Dominikany, innych- a tu wychodzi dwójka prowadzących i wszystko po polsku, cos tam bąknęli 2 słowa po angielsku, nikt nic nie tłumaczy, co to za piosenki, nie ma tłumaczeń ma ekranach, Rubik dopiero zaczął sie zwracać do tych młodych ludzi, tłumaczyć o czym śpiewają, jaka idea i w ogole. Widocznie organizatorzy założyli ze polski to język ogolnoswiatowy i nie musza sie wysilać...

Przyszła moja jezdna pościel, tylko oczywiście zamiast Leny jest Pola :)

monthly_2016_07/wrzesnioweczki-2016_49864.jpg

monthly_2016_07/wrzesnioweczki-2016_49865.jpg

http://s6.suwaczek.com/201609034565.png

Odnośnik do komentarza

Padme, wspolczuje. Mnie czasem ktos przepuścił, ale w większości niestety nie. Obralam taka strategie, ze np. w Biedrze lub Lidlu, gdzie nie ma kas pierwszenstwa proszę kogos kto rozkłada towar, zeby otworzył kasę, bo jestem w ciąży i jest mi ciężko. I jeszcze ani razu mi sie nie zdarzyło, zeby ktos odmówił, chyba boja sie, ze jak ciężarnej odmowia, to się im myszy zalegnal:)

W komunikacji podchodzilam do miejsc uprzywilejowanych i mówiłam osobie tam siedzacej 'Jestem w ciąży i chciałabym skorzystac z pierwszeństwa

Oczywiscie wiele razy stalam z nadzieja w przychodni lub aptece, ze ktos mnie przepusci i tylko wsciekla wyszłam. Ale ostatnio zmieniłam strategie i proszę pierwsza osobe w kolejce, czy może mnie przepuścić

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...