Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy dziś rocznicę ślubu i byliśmy cały dzień na termach. Ale było cudownie. Maciek przeszczesliwy, uwielbia wode, zachwyt w jego oczach na widok "dużej wanny" bezcenny. Świetne miejsce, dostosowane do każdego wieku.
Był taki grzeczny i kochany, nawet apetyt lepszy.

Przyszedł kojec pod naszą nieobecnośc jest świetny. Zobaczymy czy się spodoba, jutro testowaniem.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Szczesciara nasza tez sie poci :( i tez mi choroba wróciła ale czesto teraz siedze z przodu a Zosia z tylu sama albo ja kieruje.

Zazdroszcze zakupow w lumpach tu u mnie nie ms za bardzo jak z wozkiem wjechac.

Wspolczuje choroby Gosi( ?? ) jak cos pomylilam to przepraszam

Dziewczyny dzos dalam Zosi mm na noc znaczy sie najpierw karmilam piersia i jak.juz zaczela sie wlurzac dalam butle 70ml wypila i zaczela plakac to.znowu do cycka na minutke obrocila sie na brzuch i śpioch a tak slicznie sie usmiechala... zobaczymy co to z tego bedzie bo ja mam jakies glupie przeczucie ze ma nic jej za malo bo tak sie krecila z cycka do cycka

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

U nas własnie juz chyba 3 burza przechodzi grzmoty walą a ja skonczyłam wieszać pranie na balkonie :D moi sasiedzi pewnie się w czoło pukają :P

Szczesciara moja poci się okropnie w foteliku;/ w nocy tez przy zasypianiu głowka mokra.

Ja przy młodej momentami wysiadam podciąga się wszedzie tylko ruchy jeszcze takie nieskoordynowane ze ciagle latam za nią a i tak srednio 2 razy na godzinę ryk. Monmonka zazdroszcze ze mozesz pobuszowac w necie , u nas wraz z umiejętnościmi nastapił koniec mojej wolności:) u nas równiez na topie stanie na kolankach , zabawy pod stolem, machanie drzwiami tylko dzisiaj postanowiła bawic się wkaładajac palce w zawiasy zgrozzza:)

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Charlotte jak cie to pocieszy to twoja Toska wchodzi wlasnie w taki durnowaty wiek przerabialam i przerabiam nadal to samo,po komunii w moja Gabryske diabel wstapil doslownie a lenistwo to najmniejszy problem ona testuje na ile sobie moze pozwolic a ja juz mam jej czasami dosc i odpuszczam(wiem zle robie ale ani prosby zakazy nakazy nic nie daja)
U mnie burzy brak choc tez duszno i parno bylo wogole dzos to chyba kazdy zle sie czul bo odkomarzali u mnie.
Co do choroby lokomocyjnej to sama mam i do roku czasu po porodzie mi sie cholerstwo trzyma potem wraca choc czasem 10km nie jestem w stanie przejechac mimo ze siedze z przodu:/
U mnie lumpkow brak tzn.sa ale te fajniejsze na drugim koncu miasta i zawsze handlary przychodza kupuja za grosze a potem na bazarku za 2x wiecej sprzedaja a sa 2blisko ale w jednym nigdy nic nie ma a w drugim sprzedaja przy okazji liscie tytoniu i w zyciu tam nic nie kupie smierdzi jak diabli.

Ps.sliczne dzieciaczki.tez sie pochwale a co;)Misiek w nowym tronie jutro jazda probna.

monthly_2017_06/wrzesnioweczki-2016_58055.jpg

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

O rany, Sevenka, oby szybko Oli przeszło, żeby mogła broić dalej :-p

Qarolina, uważaj bo za kilkanaście lat będziesz gonić Gosię po klubach nocnych, skoro taka z niej imprezowiczka ;-)

Dziewczyny, super, że zakupy Wam się udały, przynajmniej komuś :-p Ja niestety nic dla siebie nie znalazłam. W Quiosque było trochę sukienek, ale mam za dużo w klatce piersiowej, żeby się w nich zapiąć. Jedna była piękna, ale rozm. 38 i ciut za duża, a mniejszego rozmiaru już nigdzie nie ma. Na szczęście koleżanka pożyczyła mi sukienkę, także nie mam już spiny, tylko muszę torebkę do nowych butów dokupić i będzie cacy ;-)

Charlotte, nie przejmuj się na zapas. Ja jednak jestem zdania, że dzieciom alergie pokarmowe z czasem mijają ;-) Wiem to po swoim przypadku. Jako dziecko połowy rzeczy nie mogłam jeść. Po kilku latach przeszło i testy były ujemne. Później w wieku dojrzewania kilka alergii z powrotem mi się przyplątało, ale wystarczyło kilka miesięcy bez alergenów i znowu minęło.

Szczęściara, wszelkich najlepszości z okazji rocznicy ślubu ;-)

Wiecie co, z tą wolnością u nas i czasem dla siebie, to i tak zdaję sobie sprawę, że to chwilowe. Pewnie kilka dni i czar pryśnie ;-)

A jeśli Was to pocieszy, to ja też walczę z chorobą lokomocyjną. Jak byłam mała, to strasznie chorowałam, ale w okresie dojrzewania przeszło. Kilka lat temu trochę wróciło, a w ciąży się nasiliło. Teraz mam tak, że nie mogę jechać głodna i nie mogę nic czytać w samochodzie, bo inaczej w chwilę moment mdli mnie.

Odnośnik do komentarza

Czesc mamusie :)

Charlotte jak Stasiu slodko zasnął :* widze,ze szum z szumisia musi być :)

Kaska, chyba bym powiesila za jaja teścia! Mnie wkurza jak ktos chce dać Leosiowi polizać czekoladę a co dopiero jakby ktos chcial dać mu posmakować alkohol ! Trup na miejscu !

Monmonka wstaw później foto w kreacji :)

Szczesciara wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :* Leos pocil nam się strasznie w nosidelku, teraz w foteliku tez ale nie ma tragedii :) a tak poza tym to bardzo polubił jazdę w foteliku :) jest przeszczęśliwy :D

Karii śliczny synuś :*

Madzik super bryka :) i Emilcia boska:*

Imbir ja zawsze krzycze do męża zdejmuj pranie bo zmoknie a on jak zmoknie to wyschnie o i tak ! U nas w nocy tez byla burza.

Agnees i jak nocka ?

Sevenka i Qarolina super,ze wypad do lumpka sie udał :)

A u nas ... Ja chora , mąż chory , Leosiowi przeszlo od wczoraj brak goraczki i nie ma nadal żadnych innych objawów :) takze stawiam na zeby ale żeby trojki szły juz tyle czasu ? No masakra ! Napuchnięte juz ma od kwietnia a teraz chyba jest apogeum bo nawet się dotknąć nie da, zgrzyta zębami , ślini sie jak mops normalnie kapie na podłogę .

Chce zmienić kolor włosów ale nie wiem na jaki ? :(

Miłego dzionka :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Natudka jesli cie to pocieszy to ja ostatnio chorobsko przechodzilam,potem pan maz i na szczescie na dzieci nie przeszlo:)
Co do zebow u nas dwie dolne jedynki i na tym koniec wiecej brak i nawet sie nie zanosi zeby jakies nastepne sie mialy pojawic bo nawet dziasla napuchniete nie sa.
Nie wiem jak u was z pogoda 0lale u mnie dzis fajnie lekko chlodnawo ale nie za zimno i nie za goraco na spacer idealnie.
Zdrowka wam i maluszkom zycze bo w taka pogode az zal w domu siedziec:)

http://s8.suwaczek.com/201609051756.png

Odnośnik do komentarza

Szczęsciara, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu!Duzo milości,czulości, troski, cierpliwosci i zrozumienia.Bardzo milo spedziliscie ten dzien, zazdraszczam!Co do zasobu słów, to tez mam z tym jakis problem co bardzo mnie irytuje.Elokwencją ostatnio nie grzesze:)Jak tak czlowiek siedzi non stop z dzieckiem i ciągle ciu ciu ciu, kupki srupki mlecia lecia to czlowiek glupieje;)

Monmonka, fajnie ze udalo ci sie cos wymyslic z weselnym ałtfitem i masz juz to z glowy.w sumie nie ma tego zlego, kupisz sobie za to jakas super sukienke na letnie spacerki z Zuzanką:))

Ja do lumpkow chodze tylko jak jestem u rodzicow, bo oni zostana z mała i moge sobie wtedy spokojnie grzebac.Moja mama to zawsze chodzi rano jak otwieraja jest nowy towar i tlumy.ja tego nienawidze.matko, jak mnie w.... ci ludzie ktorzy na smierc i zycie rzucaja sie na te szmaty.Ja to sobie ide ok 11-12, czasami jeszcze cos fajnego znajde a czasami nie, trudno.A w Rzeszowie po pierwsze nie wchodze bo wiekszosc albo ma schody albo tak pozastawiane tymi stolami i wieszakami ze wozkiem nie przejedziesz.A po drugie to nie chce zabierac malej do tego smrodku, sama go nie lubie i szczypie mnie w nos, a Emila np wogole nie moze wejsc do szmateksu bo od razu kicha i smarka.

Ja tez odkad jezdze z Lilka z tylu mam chorobe lokomocyjna.O wypiciu kawy w aucie moge zapomniec.Wczoraj pochelalismy na spacer za miasto, tylko 30km i tak mnie zmulilo masakrycznie ze jak mala zacela plakac to nie bylam w stanie jej zabawiac tylko trzymalam sie za usta i modlilam zeby nie puscic na nia pawia;)A potem dochodzilam do siebie 20min:(

Charlotte, wspolczuje kiepskiego dnia, ale jak widzisz Stasiowi nic zlego sie nie stalo, a wiekszosc naszych forumowych dzieciaczkow choc raz zaliczyla upadek.moja az 3 razy, ale poki co bez guzow sie obylo.No ale to normalne ze sie zdenerwowalas. a co do zlobka to moze uda sie dostac choc od pazdziernika?Na pewno cos wymyslicie i jakos to sie ułozy!Jestescie mlodymi zaradnymi ludzmi i cos wykombinujecie.Musisz podejsc do tego jak Imbir:))Brawo ona!!
My mamy 10 miejsce na liscie rezerwowej.Wiec zobaczymy.musze sie przejsc zapytac czy sa juz listy przyjetych bo nie publikuja tego nigdzie.Mnie matrwia inne kwestie, a mianowicie to ze trzeba zabrac sie za nauke samodzielnego zasypiania, oduczanie od smoczka,unormowanie drzemek(co na wakacjach moze byc trudne ze wzgledu na rozne wypady) no i ....jedzenie czegokolwiek poza jogurtem i owocami:(

Co do dzieci w wieku 8-10lat to kazde przeciez jest inne i inaczej wychowane.dzieci moga przechodzic tez ciezki okres w roznym wieku.Moja poza lenistwem byla grzeczna i nie miala nigdy okresu badania naszej cierpliwosci.Wogole nie mielismy z nia zadnych problemow!poza choroba Emi-rodzicielstwo w wersji light:)))Za to teraz normalnie budyn z mózgu! Rozwala mnie jej podejscie.Ostatnia historia:
Grupa Emi miala 2 miesiace na zrobienie projektu z wycieczki z Londynu.podzielily sie praca i Emi miala zrobic plakat ze zdjeciami z wycieczki, w antyramie.Wieczorem przed terminem sie ogarnela, a ze punkty gdzie mozna bylo wydrukowac zdjecia pozamykane.poprosila wiec tate ze przesle mu zdjecia na maila a on jej to wydrukuje w pracy.maz jej wydrukowal ale czarno biale i slabej jakosci.Emila usiadla i wkleila w 5 min te zdjecia na bristol i koniec roboty.Zaniosla do szkoly ale kolezankom chyba sie ten "plakat" nie spodobal a ze zalezalo im na dobrej ocenie z projektu to stwierdzilay ze zrobia nowy plakat.No i Emila obraza majestatu ze one nie szanuje jej pracy itp.Zrobila im taka awanture i strzelila focha ze glowa mala.To jej mowie ze wyolbzymia bo wklejenie zdjec na papier w 5 min traktuje conajmniej jakby dame z łasiczką namalowala.
No wiec wczoraj polecialam z Lilka do castoramy i targalam w tym upale wielka antyrame do szkoly.Emila miala zajecia rolkowe po lekcjach.mowi ze zapomniala rolek z domu.no i zapomniala kluczy do domu.no wiec dalam jej swoje klucze bo my jechalismy na ten spacer za miasto.my po spacerze pojechalismy na obiad.weszlismy do restauracji, ja przewinelam kupe i nakarmilam ...dzwoni Emi.ze stoi pod drzwiami ale klucze ktore jej dalam zostawila w szafce w szkole.oj i tak jest czesto...
Ale wywod napisalam hihi
Milego dnia!

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Hejo :)
Moim zdaniem nocka zla chociaz jak.nigdy wstalismy o 8.30 ale obudzila sie o 23.00 chcialam podac jej jeszcze pozostale mm ale byl taki ryk.ale taki straszny ryk ze byla piers a ja usnelam i o 1.00 sie obudzilam odlozylam ja do lozeczka pp godzinie sie ibydzila i do 3.00 spala ze mna w lozku stwierdzilam ze nie.... tak nie bedzie ale w lozeczku byl.placz i wiercenie sie w miedzyczasie pokolocilam sie z M. Szlam w zaparte ponad godzine s wzoelam.do lozka i tak spalismy no ale jestem wkurzona ze cofamy sie ze spaniem bo nie bylo spania z rodzicami a teraz coraz czesciej u nas laduje.
I mi sie odechcialo tego wesela

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ale się załatwiłam. Boli mnie ucho.juz się naczytalam że nic nie można brać kp i ze trzeba odstawić - maskara :( chociaż ja się nie dam. Na jutro umówiłam się do laryngologa prywatnie. Może jednak przejdzie i odwołam. Jestem wściekła bo to od grzebania patyczkami !!! Zresztą nie pierwszy raz. Stara a głupia.
U nas się przejaśnia więc może jeszcze jakiś spacer dojdzie do skutku.

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Monmonka , no wiem właśnie :) ale ewidentnie czuć trojki :) jak to mówią teoria a praktyka to dwa światy :)

Qarolina trzymam kciuki za ucho !

Agnees wspolczuje nocki :( u nas przez ta gorączkę, Leos tez spal ze mną :( i do soboty jestesmy u rodziców wiec brak możliwości spania w łóżeczku , ciekawe jak to będzie jak wrócimy do domku :)

U nas druga godzina drzemki ! Chyba odsypia poprzednia nieprzespana noc :) wymeczyla biedaka ta gorączka :( tak mi go bylo żal :(

A co u reszty ? Dziewczyny opowiadajcie :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Piję właśnie kawę i gotuje zupę dla Gosi. Niech ma :p ona ma drzemkę ;) wzięłam ibuprofen przeciwzapalnie na ucho bo zapewne nie zaszkodzić.
Co do wysławiania się to ja też czuje że cofnęłam się w rozwoju. Mój to niekiedy nie wie o czym ja mówię ;) ja wrócę do pracy o będzie dramat ale w sumie obsługuje studentów a im też często brakuje słownictwa ;) mam nadzieję że nikogo nie uraziłam ale uważam że z roku na rok jest coraz gorzej. Za większość tych osób sprawy załatwia rodzic :/

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

U nas pierwszą drzemka. Od dziś mamy 2 zabka, raczkujemy pełna parą i pod okiem nowe limo...skad nie wiem :D ani płaczu ani wywrotek a tu widzę że pod okiem śliwa rośnie. Chyba chce dorównać Zuzi: )

Karii ja też lubię taką pogodę na spacerku. Szczerze to upalnych dni nie znoszę, młoda się poci słońce razi i taka to meczarnia. A niestety koło mnie parków brak tylko kolejne 4 nowe osiedla buduja:( czy jest tu ktoś kto tez nie lubi chodzić na spacery?

Mindtricks a jak się zabrać do nauki zasypiania jakiś patent może jest? :)
U nas na pewno nie działa odkładanie do łóżeczka na razie nawet konsekwencja nie skutkuje.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

My po - mam nadzieję, ostatnniej rehabilitacji. We wtorek kontrol u neurologa i liczę na to, ze juz nie bedziemy musieli cwiczyc.

Dziewczynki ja też podpisuję się pod listą osób o obniżonej elokwencji.. czasem czuję się taka głupia, bo tylko umiem rozmawiać o kupach, spacerach, problemach zrowotnych, żłobkach itp a jak mam na jakis inny temat sie wypowiedzieć to nie umiem złożyć zdania po polsku. Przydało by się jakaś książkę mądra przeczytać.. ale moze nie o dzieciach :D

U nas pogoda fuj. Wieje zimny wiatr i nieprzyjemnie. Stasio spi na balkonie, a ja powiesilam pranie, poprasowalam, zrobilam sobie jedzonko bo juz mnie skrecalo i chyba pójdę jeszcze wyprać sobie w koncu trampki, bo mądra ja kupilam biale i ciagle są uwalone, co mnie wkurza strasznie..

Ja tez mam zamiar zabrac się za nauke zasypiania bez cycka, tylko w dzien bo w nocy to mi tam nie zależy, lubie sie tulic z moim misiem.

Odnośnik do komentarza

Qarolina mam nadzieję że ucho szybko przejdzie i nie będzie stało na przeszkodzie kp.

Natuska zaszelejecie z tymi zębami.

Mind to masz ciekawie z Emilka. Może zakochana hehe. Ale to taka mądra dziewczynka że na pewno zaraz się ogarnie.

Monmonka to super że masz co ubrać mimo że zakupy się nie udały. U nas wesele w sierpniu, wolę nie myśleć, najwyżej nie pójdziemy.

Tyle Wam chciałam napisać ale połowę zapomniałam.

Słodziutki Michaś w nowej furze.

Cofamy się okrutnie. Kurczak nic nie je, już mnie to martwi, że będzie niedożywiony. Piersi w nocy wysysa do granic możliwości a w dzień też nie chce. Jogurt nie, owoce nie, na zupę nawet nie spojrzy. Ulubionych potraw zje 3 łyżeczki i koniec. Napije się 2 łyki.
Zasypia od kilku dni na rękach, bo płakał że się nie dalo. Mam nadzieję że to przejściowe. Widzę że bardzo potrzebuje bliskości więc może to taki etap chwilowy. Oby.

U nas też dziś chlodniej, wietrze intestywnie, drzwi balkonowe, okna na oścież a i tak w domu duchota.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

I mieliśmy mieć dziś szczepienie ale jakis ten Kurczak niewyraźny, cieplawy, więc sobie odpuściłam. Mam nadzieję że nie odchoruje wczorajszego wypady.
Tylko że znowu w przyszłym tygodniu Boże Ciało.

Dziękujemy za życzenia. Nie wiem czy ja tego małżeństwa nie rozwalę. Obiektywnie mam cudownego Męża a ze mnie ostatnio taka wstrętna franca, przejeżdżam sie po nim i wylewam wszystkie nagromadzone przez cały dzień frustrację. Chcę się zmienić i mi nie wychodzi.

http://fajnamama.pl/suwaczki/xgfd81s.png

7al1gpm.png

Odnośnik do komentarza

Hej!
Duzo zdrowka wam wszystkim zycze.

Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy.
dzieciaki cudowne. Charlotte ale Stasiu slodziutko zasnal.

Fajnie, ze udalo wam sie tak duzo nakupic.

Ania wczoraj chyba z 5 razy sama usiala :0 Tak jak powinna :D Ale jestem szczesliwa.

U Ani na razie spokoj z zebami. Ale za to ja od wczoraj wieczora cierpie... Mam paradontoze i wczoraj mialam zabieg i niestety jak znieczulenie przeszlo tak cale dziasla mnie bola. A w poniedzialek drugi zabieg :/ Ale potem bedzie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza

Qarolina ja tez mialam bol ucha myslalam ze mnie przewialo choc jak nigdy to w ciazy i przy kp pilnowalam noszenia czapki.obeszl9 sie bez lekarza.ale bol ogromny.ja bralam apap,ocieplalam ucho suszarka do wlosow albo trzymalam przy uchu taki maly termoforek Lilki z pestkami wisni.czasem nasaczylam wacik spirytusem i i wkladalam do ucha.
Imbir,no to niezle Ninka ruszyla pelna para choc jak moja byla leniuszkiem.tylko ze mojej to lenistwo zostalo hihi.no ale coz,z matczynego dobra dam jej jeszcze chwilke,spinac to sie bedzie za 25 lat w korporacji hihi.
Co do Emili,to taka anegdotka z zycia gimboli:
Kolega Emi zagaduje ja i jej kolezanke na lekcji.Nauczyciel to zobaczyl i mowi:Staszek,ze podrywac dziewczyny to trzeba miec wygląd.A Staszek do niego:to ja juz wiem czemu pan nie ma zony...Nauczyciel:Stanislaw,wpisuje ci uwage!Kurtyna opada:)))))

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Mermide,gratualcje dla Ani!!!

My siedzimy w parku.Lilka je chrupki a ja drozdzowke.a co mi tam;)
Kupilam dzis Lilce koszule i czapke z Zarze,odebralysmy tez Lilkowy zestaw plazowy,w domu bedzie przymiarka.Ja obkupilam sie w reserved,przypadkowo bo zobaczylam fajne rzeczy na wystawie a ze bylam z mala to nawet nue mierzylam.ech,ciekawe czy i tym razem skonczy sie jak zawsze czyli ze do jutra juz mi te rzeczy zbrzydna i oddam:(Bylam tez w pracy zeby oddac deklaracje do ubexpieczenia moich dziewczyn i milo mnie zaskoczyli bo czekaly na Emi i Lilke dwie ksiazeczki na dzien dziecka:)rozpakuje w domu ciekawa jestem jak trafili z przedzialem wiekowym hihi.
Imbir,to na razie gornolotne plany z tym usypianiem wiec nie mam jeszcze obmyslonej strategii hihi.musze chyba przeczekac moj nerwowy nastroj:))

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

To czytanie na raty powoduje, że przy pisaniu większości nie v pamiętam :/
Monmonka a wiesz ja c to na takie okazje to nawet wolę jeśli oczywiście mam możliwość pożyczyć, bo tak jak Mind jakoś ciężko ostatnio mi się na siebie wydaje a jeśli już to wolę się cieszyć z takich ubrań codziennych :) zaprezentuj się nam oczywiście :)
Szcześciara wszystkiego naj z okazji rocznicy, nie ty jedna bywasz zołzą, przy naszych kochanych dzieciaczkach naprawdę się idzie umęczyć, sfrustrować a to niejedzeniem a to jakąś inną przypadlością a wiadomo wyżywamy się zawsze na tych najbliższych niestety, u twojego kurczaka to napewno przejściowe, może dziąsła mu dokuczają. A wypad na termy hmm zazdroszczę szczerze.
Qarolina oby ucho przeszło, znam ten ból i nie polecam :/kiedyś w technikum mnie to złapało i tata dał mi coś przeciwbólowego, na wacik coś do ucha i głowa na poduszkę elektryczną i przeszło uffff. Ochydztwo.
Mind ja też uważam, że Emi to mądra kobietka i napewno się ogarnie, taki głupi wiek. Mój syn też jest taki zapominalski i niestety póki co nie wyrasta, ale może w dorosłym już samodzielnym życiu to się zmieni :)
Co do elokwencji to Charlotte dobrze to opisałaś, ja też na temat kupek, karmienia, choróbsk, ząbków, czworakowania itp itd to mogę godzinami, niestety w innych tematach to jakbym obuchem po głowie dostała, Mind i monmonka ja u was tych braków nie zauważyłam :) zawsze świetnie się cwypowiadacie i używacie mądrych słów :)
Karii Michałek słodki chłopczyk, niech mu służy nowy fotelik :)
Imbir na też wcale nie przepadam za spacerami, jeszcze w zimę to chętnie wychodziłam a teraz to lubię mieć jakiś cel typu zakup zupek w Rossmann, jakoś ciężko mi się zawsze wybrać :/
A teraz coś o nas :) byłyśmy u lekarza, to zapalenie spojówek, dostałyśmy krople, w nocy multum płaczliwych pobudek, oczko mega zaropiałe, rzęski posklejane, powieka spuchnięta i czerwona ale po pierwszej kropli już widzę, że jest jakby lepiej, podobno to wirusowe. A dziś miało być spotkanie z młodszym kolegą właściwie to już wczoraj ale koleżanka odwołała a dziś my :/ Mała waży 9400.pytałam też o strzelanie w stawach bo czasem jej tak pyka i powiedziała, że u małych dzieci tak może być. Aha jeszcze pytałam o tą witaminę d i mówi, żeby mimo już całkowitego mm nadal ją podawać. A ze spaniem u nas od dwóch dni odmiana, rączki mamusi znów są passe, teraz zasypia na naszym łóżku po niewielkich turlawkach i od wczoraj bardzo jej przypadło do gustu głaskanie po pleckach, ach ta Olcia jest zmienna jak na kobietę przystało :) a mnie na wieczór zaczął napiżdżać krzyż, po nocy wcale nie przeszło, ach jak nie urok to sraczka albo starość nie radość :)
A co do jedzenia, ja małej teraz kupiłam zupki po 8 miesiącu no i inne już zawierają więcej kawałków, ale ona się nimi przydusza, doszło do tego, że blenduje je, oczywiście nie na gładką papkę i najlepiej jak rozrzedzę, czy wasze dzieciaczki sobie dobrze radzą z kawałkami? A jak jej dam zupę po 6 miesiącu, która jest jak pure to zje mi cały słoiczek 190 gram. Boję się żeby się nie zraziła do jedzenia a jednocześnie nie chcę by cały czas jadła papki, może jak będzie miała ząbki to jakoś się to wyklaruje.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza

Ja próbowałam z grudkami ale moja pluje. Po wielu próbach i nerwach wróciłam do papek żeby cokolwiek jadła. I daje trochę rzeczy w całości chleb flipsy gotowane warzywa i takie tam. Mi logopeda powiedziała ze niektóre dzieci grudek nie tolerują i się dlawia bo mózg do końca nie kumam czy ma połyka czy żuć. I wtedy jak po kilku próbach jest to samo to trzeba ten etap ominąć.
Szczerze wam powiem ze jak mała nie chce jeść to mnie wkurza najbardziej ze wszystkiego bo wiem ze powinna. Wiec ja grudki odpuszczam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...