Skocz do zawartości
Forum

Wrześnióweczki 2016


olinek93

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mamuśki :)

Jamie my też używaliśmy octanisept na kikut i ja na swoją bliznę.

Ruda Leon ma 11 miesięcy i ja używam takich przypraw : ziele angielskie , liść laurowy , papryka słodka, cynamon , pieprz, koperek , bazylia :)

Mila mi mam nadzieję , że już niedługo zaznacie spokoju , że młoda się wyprowadzi i nie będziesz musiała jej ani oglądać ani słuchać. Bardzo Ci współczuje :*

Monikae nie za dobrze Ci ? hehe żartuje :* Niech odkurzacz dobrze się sprawuje :)

Qarolina mnie też to wkurza :) Oni chyba boja się brać odpowiedzialność na siebie i wolą żebyśmy to my decydowały :) tak to już z nimi jest ...

Karii nie odniosłam się do Waszej sytuacji bo tak jak dziewczyny pisały nie nam oceniać. Wiem , że chcesz jak najlepiej i mam nadzieje że terapia Wam pomoże :* trzymam kciuki !

Mind chyba na weekend ma się poprawić pogoda więc korzystajcie :) :*

U nas na razie nie pada więc lece na miasto i do mojej babci i rodziców :) P dzisiaj do wieczora w pracy a ja muszę zrobić większe zakupy bo gości naspraszałam na sobotę na imieniny :) P pamiętał i złożył mi życzenia :) a mówi , że prezent dostane popołudniu :)

Dzisiejsza noc luksio :) jedna pobudka na mleczko :) wyspałam się :)

Muszę Wam pochwalić Leon :) zaczął się puszczać np kanapy i albo próbuje stać bez trzymania ,albo trzyma się tylko jedną rączką :) nauczył się kucać i dopiero wtedy siada na pupę już nie upada od razu:) i zaczął chodzić przy meblach :) nie mogę go zostawić na sekundę samego bo ma takie pomysły , że głowa boli , moje plecy proszą się o wymianę , nie chce teraz w ogóle siedzieć tylko stawać i chodzić ... ciekawe czy roczek przedrepcze :)

Miłego dnia :)

ps po niedzieli zapowiadają mega upały :) niby nawet do 34* będziemy się dusiły :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
U nas z rana piękna pogoda,ale czekamy na rozwój sytuacji,bo później podobno ma padać.
My też używaliśmy octeniseptu,u nas kikut trwał przez całe sześć tygodni,więc baaaardzo długo,ale w końcu odpadł.
Ruda,naprawde nie przejmuj się aż tak bardzo,Igor ma 10,5 miesiąca i dopiero zaczął raczkować,zresztą nie jest jakoś specjalnie zachwycony tym faktem. Fizjoterapeuta nazwał go miśkiem,bo jak stwierdził część dzieci to takie leniwe miśki i dlatego trzeba im pomóc:) A może po prostu poszukaj jakiegoś fizjoterapeuty,wszystko Ci wytłumaczy i na pewno się uspokoisz:)
U nas to ja jestem ta rozlazła i to ja mam zawsze problem z podjęciem decyzji:) R. podejmuje decyzje,więc przynajmniej ja później nie wysłuchuję.
Ja po nocy dętka totalna,pobudek ze trzydzieści,ale wstać trzeba. Jexyna rzecz,której mi brakuje to wypoczynek...
Miłego dnia:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściaraaaa

Tak u nas też octanisept najlepszy. Jest bardzo wydajny, więc z ilością nie ma co szaleć.

Kari mam nadzieję że wszystko Wam się ułoży.

Mind dziękuję za te słowa, aż mi się łezka w oku zakręciła.

Mamy 2 ząbki! Nareszcie.

Ruda my też mamy nadal duże ciemiaczko, ale na szczęście trochę się zmniejszyło bo już się martwilam.
Co do raczkowania to teoretycznie do 10 miesiąca ma czas, ale jeśli Cie to martwi zawsze możesz skonsultować. Jogurt u nas bio Bakoma jest np w Biedronce.
Zupy dla nas gotuje sporadycznie daje trochę spróbować Maćkowi są normalnie doprawione tak jak i nasze jedzenie. Natomiast jego zupy tak delikatnie doprawiamy ziolami, szczypta soli, czosnek.
Ostatnio jadl mielone normalne, nasze.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściaraaaa

Hehe nawet nie wpadłam na to żeby swoją ranę też potraktować octaniseptem. Przy drugim będę już wiedzieć.

U nas była masakra w samochodzie, chwilę ok a potem rozpacz. Ale nie zapeszajac jest lepiej. Nie jeździmy daleko. Ale nauczył się sam zasnąć bez smoczka jak jest spiacy. A tak to plakal. W krytycznym momencie daje moje klucze od domu. Dam radę podać mu zabawkę kierując samochodem więc też to lepiej niż się zatrzymując.

Monika super sprawa z tym odkurzaczem. Też mi się taki marzy.

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny
u nas od rana była ładna pogoda, byliśmy się przejść nad Wisłę. Gośka całą wycieczkę przespała i to do tego stopnia że J z moją mamą wrócili autem a ja szłam z buta żeby jej nie budzić. Oczywiście doszłam do domu i po 5 min po spaniu ale drzemka trwała i tak 2 godz. Niestety teraz od 2 godz pada fest i dziecko też marudne :(
Monikae ładnie w Gdańsku popadało. Widziałam w TV armagedon.
We wt niby w całej Polsce mega upał ciekawe czy się sprawdzi.
My chyba w ndz jedziemy z wizytą do drugiej babci - do Świdnicy. Chyba że mojemu się znowu coś odwidzi.
Spokojnego popołudnia :*

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Hej.
W końcu mogę coś napisać bo Ola na spacerze z moją siostrą a ja leżę i nic nie robię ale znając mnie to i tak w końcu wstanę i pójdę coś ogarnąć, ten typ tak ma, niby zmęczona a patrzeć na ten syf nie mogę, nie umiem się zrelaksować jak widzę, że tu coś leży, tam gar brudny :/ już i tak nie mówię o jakiś generalnych porządkach bo odkąd jest mała to dom jest zaniedbany :/ kiedyś go posprzątam :)
Qarolina mojemu M. to też jak wiatr zawieje, na ogół jest tak jak u Mila mi, że ja z tych rozlazłych a on ten szybki i zorganizowany ale czasem to bym go potraktowała czymś ciężkim, kiedy słyszę jego pomysły :/
U nas póki co z jazdą samochodem nie najgorzej tfu tfu żeby nie zapeszyć ale kiepsko było w tym pierwszym foteliku a teraz się rozgląda, obserwuje czasem czymś bawi.
Karii trzymam kciuki żebyś poprostu mogła być szczęśliwa :) łatwo jest oceniać z boku a gdy dopada taka sytuacja człowiek czuje się sparaliżowany, i nieważne czy chodzi tu o przemoc, zdradę czy uzależnienia.
Co do dorosłego jedzenia to my Olci nie dajemy, ostatnio dałam jej marchewkę z naszego rosołu a M. trochę swojego jogurtu, raz loda do polizania :) nawet jej zupek póki je chętnie zjada nie doprawiam, mamy czas na zapoznanie się z przyprawami.
Mila współczuję Ci tych spięć z tą małolatą, owszem zł się wyprowadzi to w pewnym stopniu będzie lżej ale to nie rozwiąże do końca problemu, raczej trzeba liczyć na cud, że coś jej się w główce w końcu poukłada i tego życzę :)
Natuśka to kiedy te Twoje imieniny? Tak czy siak, wszystkiego najlepszego, miłości, zdrówka i kasiorki :)
Ruda oby mały szybko zaczął raczkować żebyś nie musiała się martwić :)
Mila piszesz, że twój Igor to stoik a u mnie właśnie Olcia to typ struś pędziwiatr i w połączeniu z moim wiekiem, no cóż czasem nie jest łatwo, kiedy piszę o wieku to nie mam na myśli tylko fizyczności, bo z jednej strony cieszę się jak głupia a z drugiej brak czasu dla siebie i w głowie toczy się bójka, bo tu radość, na przeciw zmęczenie a z boku frustracja że marudzę ech.
Monmonka faktycznie jakaś śmieszna ta książka ;) cytat jakby mówił, że w zlewie jest dużo naczyń i są brudne ;) rozbawiło mnie to :)
Mind fajnie, że nadal jesteś, życzę pogody na działeczce i żeby ogórki się dobrze ukisiły :)
U nas z nocnikiem różnie raz się zapełni a raz nie w mi chodzi o to żeby się z nim oswajała a w końcu załapie o co chodzi :)
U nas dzisiaj była pobudka o 23 i o 2 dopiero padła a o 7 już pobudka na całego, no 5 godzin snu to mi za mało :/ nie v wiem czy jakaś pełnia była czy co bo to się nie zdarzało wcześniej.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t7uie9v.png

Odnośnik do komentarza
Gość Szczęściaraaaa

Sevenka mam nadzieję że dziś będziecie mieć lepszą nocke. Dziękuję za takie miłe słowa o Maciusiu.

Dziewczyny co robicie? Męża nie ma, Maciek spał tylko rano godzinę i padł po 19. Co prawda obudzil się już 3 razy ale i tak mi nudno. A tu nie ma co czytać...

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie uśpiłam małolatę. Ostatnio wszystko ją interesuje i wielki problem żeby zasnęła a u moich rodziców to już w ogóle dramat.
Wyskoczyłam o 17 z mamą do galerii i co, w hm kupiłam spodenki dla Gosi na za rok - hahaha mam coś z głową! Ale podobały mi się juz dawno a teraz wyprzedaż i żal było nie wziąć a mac teraz to bez sensu bo ma tyle a pogoda do d...

iv098u698jhjb01j.png

Odnośnik do komentarza

Cały post poszedł w cholere...
Mam ostatnio problem z internetem...dlatego czasem czytam na telefonie ale nie lubię na nim pisac.
kari - wspólczuję sytuacji aledobrze że udało się pogadać z mężem. Może ma jakiś problem, dlatego wyżywa się na Tobie?
Mila - przykro mi, że nie możecie znaleźć wspolnego języka z nastoletnią buntowniczką. Nie wiem jaka jest jej syt rodzinna, co z jej mamą, jakie są ich relacje...może tu jest problem a młoda wyżywa się na Tobie?
Sevenka, ja też nie moge odpoczać jak w domu syf. A najlepiej mi się sprząta jak mam nerwa ;-).
Szczesciara - to musi być przesłodki widok, jak synek się modli! Wogóle - taki malutki i już potrafi się przeżegnać! Musicie to nagrać. Będzie miał piekną pamiątkę :-)
Czytać uwielbiam, więc każdą wolną chwile spędzam na czytaniu. Co tydzień nowa książka :-).
Natuska - wszystkiego co najpiękniejsze!!
Franuś chodzi już przy meblach i coraz częściej się zapomina i się puszczawięc pewnie niedługo pójdzieee!

Odnośnik do komentarza

Hej my dalej u dziadków dziś dojechał tato;) no ale najlepsze ze stesknil sie i dostalyśmy prezenty jupii:D Ninka książeczkę fp do kąpieli a ja cudny komplecik biżuterii:) heh jednak dobrze że zapomniał o tej rocznicy w czerwcu, teraz podwójnie odkupuje winy;P

Moja ogólnie dość grzeczna choć zaczyna przerażac mnie jej charakterek . No fochy stroi , krzyk jak nie wolno czegoś, pisk jak zabiorę zdobyty telefon. Oj mówię wam ziolko mi rośnie; ) ah i moja jak Olcia aktywna na maksa wszędzie wlezie. A jaka dumna jak się wdrapie na kanapę ho ho.

Ja nie doprawiam zupek. Daje ziele angielskie, liść laurowy ,lubczyk, liść selera , pietruszkę. Jeśli daje coś z naszego talerza to bardzo małe ilości.

Dobrej nocki mamusie:*

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqdf9hz10jjtap.png

Odnośnik do komentarza

Hej laski,
Ja,aktywny wieczór dziś mam. Młody mało spał w dzień, więc padł przed 20. W związku z tym postanowiłam pofarbować włosy colorista na turkus 2 tygodniowy. I wyszły bardziej wyraziste niż się spodziewałam :-P jutro postaram się zrobić jakieś zdjęcia bo w świetle łazienki na zdjęciu niewiele widać :-( potem pomalowałam paznokcie u stóp i długo zalegające prasowanie. Właśnie skończyłam i zaraz się kładę.
U nas zalało Trójmiasto. Qarolina masz farta! Ogólnie tragedia, drogi pozamykane, na ulicach rzeczki. Mam tylko nadzieję że M jutro wróci do domu planowo! No i fajnie by było, jakby jutro, chociaz na 2h prZed południem nie padało, co bym mogła wyjść na spacer z Maćkiem. Bo już dwa dni siedzimy w domu. Trzeci to już tragedia... chyba nigdy tak nie było.
Imbirku zazdroszczę prezentów! Ja zapytałam dziś M czy mi coś przywiezie, a on tak - ciasteczka... prosiłam go, żeby kupił i przywiózł takie coś, podobne do mini rogalików 7days, tylko takie waniliowe ślimaki. Ciężko wytłumaczyć, w każdym razie pycha. No ale mogłby czasem coś... a nie ciasteczka za 5zł- proszone.
Co do charakterku Maćka mam to samo! Uparte, złośliwe, drze się i ryczy na zawołanie. Skąd mu się to bierze... a jak mu mówię "synu, no chyba sobie jaja robisz" to ten jeszcze większą tragedię robi... aktor!!
Ja uwielbiam, uwielbiałam czytać. Zazdroszczę, że macie na to czas i siły. Ja zawsze kupowałam dużo książek, ktore czekały, czasem kilka dni a czasem tygodni w kolejce. A teraz...mam chyba z 5 książek, których nie mogę zacząć, bo nie mam kiedy. A jak przechodzę koło księgarni i widzę w nowościach coś Kinga, czy innego z moich ulubieńców to automatycznie idę obcziaić, ale szybko się otrząsam, bo przecież kilka tytułów czeka już ponad rok!!! Dżizas jak mi tego brakuje!!! Chyba na wyjazd wezmę jakąś książkę! Tak! A może mi się uda!
Sevenka ja też nie umiem mieć lenia. Za dużo w domu do roboty, żeby sobie pozwolić na takie atrakcje...
Natuśka wszystkiego naj, naj i jeszcze raz naj!!
Ale wiecie co, ten odkurzacz to chyba daje radę. Po dwóch razach opróżniłam pojemnik a tam tyle kurzu, że aż wstyd... gdzie to było?!?

Dobranoc Królowe Matki, pchły na noc, karaluchy pod poduchy a szczypawki do zabawki :-*

wjwtbxz.png

Odnośnik do komentarza

Hejka:)
U nas pogoda niewyraźna,mieliśmy jechać do znajomych nad wodę,ale rezygnujemy,bo niebo całe w chmurach.
Ruda,my też mamy zaległe szczepienie,idziemy we wtorek i też mam stresa. Ale jak trzeba,to trzeba:)
Monikae,cieszę się razem z Tobą,że mąż dzisiaj wraca:)) Wstaw koniecznie zdjęcia w nowym kolorku:)
Natuśka,gratulujemy Leosiowi postępów:))) Igor też namiętnie stoi przy kojcu trzymając się tylko jedną rączką i przemieszcza się drobnymi kroczkami. Powiem Wam,że moja córka zaczęła sama chodzić jak miała tyle,co Igor teraz. Jak o tym pomyślę,to gdyby nie to,że przy tym byłam nie uwierzyłabym na pewno:))
Ucałowałam i podziękowałam dziś synkowi za nockę:) Nakarmiłam go na śpiocha przed dziesiątą,a potem obudził się o 24 i 3,żadnych stęków,jęków,jedzonko i dalej spanie. Nawet przewijałam na śpiocha,bo trafiła nam się kupa:) Od 6 standardowo tańce,ale mniejsza już o to:) Jeju,ale bym odżyła,gdyby tak wyglądała każda nasza noc,choć nie mam większych złudzeń:)))
Dziś mam zamiar zeobić dzień porządków,wyczesać porządnie psa,odkurzyć i pomyć podłogi,pomyć szafki w kuchni,wieczorem dam znać,jak mi poszło:)
Miłego dnia:))))

http://fajnamama.pl/suwaczki/4iorh3a.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusie. Czytam na raty bo jakoś kiepsko u mnie z czasem. Jak pójdę do pracy, to mam dzień z głowy bo w domu nic nie zrobię i następnego dnia muszę ndrabiać. W pracy też mam urwanie d.... bo pracuję w gimnazjum. Od września łączymy się z podstawówką. Głupia reforma.
Miłami z tego co pamiętam to Twój R ma dwie córki. Jakie masz relacje z tą drugą? Bo może ona mogła by przemówić do rozumu tej młodszej?
Jagódka odkąd dostaje wit C na zakwaszenie moczu to je za dwie :)
My też nie doprawiamy jej jedzenia.
Monmonka to mam nadzieję że moje dziecko też będzie tak dobrze spało.
Urlopowiczom życzymy miłego wypoczynku.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzzbmhuyzrjcjz.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się i my, młody właśnie ma drzemkę a ja zamiast od nowa sprzątać/zmywac itp. to siedzę i czytam forum, ach...może rzeczywiście to wina mojej tarczycy że jakoś nie ogarniam i leniwa się zrobiłam, szok. Jak was czytam że macie czas na wszystko (czytanie książek to dla mnie najbardziej wyczekiwana czynność) to sie dołuje:/
U nas Alek po tych wakacjach jeszcze bardziej sie zrobił rozbrykany, nudzi mu się i trzeba mu cos wymyślać bez przerwy, a mi chyba pomysłów brakuje w co z nim bawić, przez kilka dni pokazywanie w książeczkach było hitem, Ale niestety już jest blee...
No i Alek popsuł mi się z jedzeniem, tzn je wszystko pięknie ale nie sam

Odnośnik do komentarza

Czesc forumowiczki :)
Łooojeju chyba z tydzien albo dluzej nie pisalałam , nawet raz musialam z 4 strony nadrabiac :).

Widze ze niektore mamusie będą mialy rozrabiaki do poskromienia :).
Moja Zosia jest grzeczna nawet ( pfu pfu) bylam dziś w pracy sie zwolnic to znowu byl zachwyt że taka piekna , że grzeczna - ale z drugiej strony co mialy powiedziec ?:D.

Karii bardzo Ci wspolczuje stresów tak samo jak dziewczyny zycze szczescia ale przy Twoim poscie o wyprowadce meza to az zamarłam , trzymaj się Kochana :).

Hmmm kiedy Igorek eosi i tweensy maja roczek ? toszto zaraz :)

wspolczuje nocek nieprzespanych .... ale spoko dzieciaki pojdą do przeczkola to trudno bedzie je z łozka zwlec:) jeszcze odespimy swoje , chyba że zaraz bedzie kolejna ciąza:).

dzis ide z Zosia do pediatry żeby mi podpwoedziala jakie badania zrobić malej czy to jej nie jedzenie stalych posilkow - czyt obiadkow nie wplyneło na nią zle ( pisalam o tym na fb )

hmmm A co tam jeszcze u nas ? starucha - Zoska śmiga na czworaka wstaja o co tylko moze i sie puszcza na kilka sekund - zaciesz maly kochany.
I zaczelo ją lozeczko parzyc w nocy to by z nami najlepeiej spala , M mowi żeby moze jakies przemeblowanie zrobic bo lozeczko ma kolo drzwi i moze jakis przeciąg tam ma .

A ja sobie zrobilam dredloki i jestem z nich mega zadowolona a to taki spontan byl :D chyba kupie sobie swoje bo te sa szwagierki :)

hmmm troche tak bez ładu i skladu ale na szybko :).

Pozdrawiam Was cieplutko :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza

Hejo,ja w parku na laweczce pozeram prince polo a Lili spi:)
Mi tez najbardziej brakuje czasu na czytanie.w dzien ogarniam domowe sprawy a wieczorem albo nie moge sie nagadac z mezem ktory wraca z pracy,albo prasowanie a czasami "domowe spa" i robienie hybryd a jak otwieram ksiazke to oczy sie zamykaja hihi.no ale teraz kiedy jestem u rodzicow na dzialce to mnie troszke odciaza w opiece nad Lila a ja nie biegam i nie sprzatam:)Tak wiec pozyczylam jakies historie z hotelu ritz i ojciec 44(temat powstania wwskiego,ulubiony temat Emi:)

No i oficjalnie dolaczam do grona babc forumowych.otoz dzis w kolejce do kasy w szmateksie zagadywal mnie jakis staruszek,widzi caly kosz dzieciecych ubranek i pyta czy ja babcia czy mama....:)))takze taki small talk w sklepie....
Obkupilam Lilke,moze potem sie pochwale zdobyczami:)
Na dzialeczke ruszamy jutro jak bedzie pewniejsza pogoda.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamusie :)

Dziękuje za życzenia :)

Od rana zapierdziel , zrobiłam już jedzenie i ciasta , dobrze że Leoś grzeczny i dał mi wszystko robić :) teraz ma drzemkę więc i ja odpoczywam :)

Mind , uśmiałam się :D starsi ludzie to chyba gadają byle gadać .. a co do lumpa to wczoraj za całe 7 zł kupiłam Leonowi dresy z pumy :)

Miałam zrobić pranie ale od rana leje i burza była , głowa mnie boli jak cholera :(

Agnees wstawiaj zdjęcie w dredlokach :)

Monmonka jak tam wczasy ? Jak Zuzia?

Wszystkim dzieciaczkom gratuluje postępów :)

Madzik , Iwa , Iwo , Mag , Mama Joasi i reszta dziewczyn co tam u Was ?

Uciekam odpocząć :) buzia :*

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72923.png

Odnośnik do komentarza

Bylysmy na spacerku kolo klasztoru benedyktynek i tam na dziedzincu taka fajna opcja.lezaly karteczki na ktorych wypisuje sie marzenie i zawiesza na tych sznureczkach.takich miejsc na terenie dziedzinca bylo kilka.tam czesto takie ciekawe opcje wymyslaja.kiedys na wielkanoc zamiast tradycyjnego grobu z kamienia postawili trumne.jak sie nad nia pochylilo i zajrzalo do srodka to bylo lustro w ktorym sie czlowiek przegladal i na nim byly rozrzucone karteczki z grzechami:pycha,klamstwo itp.

http://fajnamama.pl/suwaczki/9vxecmt.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej... Jestesmy. Czytam na biezaco.
U nas po prostu nic sie nie dzieje. Zblizaja sie dwa najbardziej wymagajace miesiace czytaj. Wymagajace finansowo;)
Sierpien urodziny okragle mojego meza i urodziny mijej mamy a no i nasza rocznica;)
Wrzesień wakacje urodziny Emilki i 90 mojej babci. Masakra;)
Ale u nas burza... Emi spi jak zabita;)
W przyszly czwartek idziemy na szczepionke i tez mam malego stresa.
Monika i agnes wrzucać foty wlosow:) jakos nie moge sobie wyobrazic...
Mind ubranka cudne a szyszka hmmm... No kazdy ma jakies swoje smaki:)
Ja w ogole was podziwiam ze cokolwiek robicie. Ja jak nie jestem w pracy i siedze sama z Emilka to nie mam czasu na nic. Ona jest tak absorbujaca ze szok. Ciagle tylko mnie gdzies ciaga za reke albo na rece chce. Sama sie pobawi troche ale bez szalu. Na hybrydy ide do kosmetyczki bo przy niej nic bym nie zrobila. A no i Emi stawia juz sama kroczki, puszcza sie czasem naszych rak i dawaj przed siebie. ;) nawet jej to jakos idzie.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wkpxbts1b.png

Odnośnik do komentarza

Aaa to nie wszystkie widzialy na fb to sie na dole chwale :)

W przychodni jakas wscibska baba wziela Zosie na rece z moim kolan na szczescie Zosi to sie nie spodobalo a no I move dredloki komentowala.
Dostalysmy skierowanie na morfologie I pediatra powiedziala zeby moze ktos inny karmil Zosie I w innym miejscu bo moze ma zle skojarzenia I co ?? Silver (mind piateczke przybijam) Z Tata zjadla 3klopsiki z sosem koperkowym plus ziemniaka :)

PS. Pomysl z trumnami ciut dziwny
Brawa dla Emi za postepy w chodzeniu :)

Mind ale mlodziutka I piekna babcia z Ciebie :)

monthly_2017_07/wrzesnioweczki-2016_60002.jpg

monthly_2017_07/wrzesnioweczki-2016_60003.jpg

monthly_2017_07/wrzesnioweczki-2016_60004.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5srl68tmxs7z2t.png

Odnośnik do komentarza
Gość frozenWoman

Co do rany , przemywania jej , to ja mam inna wersje ,tzn skąłd ten sam , ale jest większa butelka i znacznie tańsza , a mówię tutaj o Linosepticu . Jak dla mnie świetny lek generyczny na oczyszczanie i dezynfekcje ran . W moim przypadku przydał się nawet na oparzenia ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...