Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2016


Paulii

Rekomendowane odpowiedzi

Karola!!!!!!! Trzymam kciuki i czekamy na wieści !!!

Dziewczyny, jak grupa na fb, to proponuje tajną - nikt nie moze jej odnaleźć. W grupie zamkniętej nie można jedynie czytać postów, gdy sie nie jest członkiem, ale można sprawdzić np kto do niej należy. I proponuje, by przyjmować TYLKO dziewczyny z forum i prawdziwymi kontami fb, żeby każdy sie tam nie mógł dostać. Jeśli tak bedzie, to ja sie chętnie dołączam :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/22756

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie dziewczyny!
Dopiero co odważyłam się tu zalogować, a wy uciekacie na fb ;-)
czytam Was od jakiegoś czasu, szczególnie kiedy mam nieprzespane noce ;-)
wiele informacji okazuje się bardzo przydatnych, szkoda, że decydujecie się na zamkniętą grupę ;-(
nie znam Was osobiście, ale z radością każdego dnia dowiaduję się o narodzinach kolejnych maluchów. Ja termin swojej cesarki mam na 4 maja, tak więc już niedługo dołącze do majowych mam. pozdrawiam i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Gość Maluda1987

Witan. Uciekacie dziewczyny z forum. Ja sie nie udzielam ale czytam od poczatku ciąży. Troche pocieszacie troche straszycie, dorzucacie ciekawostki. Porównuje dolegliwisci a teraz mi uciekacie na grupe fb. Smutek. Ja 36/37.tydzien 2 ciąży po 6latach. Pierwsza córcia urodzona sn teraz chlopiec i czekamy. Bardzo prosze o przyjecie do grupy bo bez was bedzie mi smutno :-)

Odnośnik do komentarza

Ale się u was dzieje.:) wszystkim kwietniowkom i majowkom gratuluję z całego serca :)

Majka a tak myślałas ze urodzisz po terminie ale córcia zrobiła niespodziankę :)

Karola trzymamy kciuki żeby wszystko poszło szybciutko i sprawnie :)

Co do grupy na fb jutro zerkne i poproszę o dołączenie :) w sumie fajny pomysł ale jestem ciekawa gdzie częściej będziemy się odzywać hehe :)

Ciężko było mi.was nadrobić miałam dość aktywny weekend a dziś prawie cały dzień na nogach poza domem i jestem wykończona :) wiec szczerze nie wiem co jeszcze odp bo pisze z tel..

Ahh meeeg super ze juz w domku jesteście :)

No i witam nowe majoweczki :) dużo już juz nam nie zostało ahh doczekać się nie mogę :)

Dobrej i przespanej nocki wam życzę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jnj452i4q.png

Odnośnik do komentarza

Monika2016 - druga córka :-) jesteśmy monotematyczni
a tak btw witaj w klubie ja tez nie mam konta na fb i liczę, że może jeszcze jakiś czas będziecie na tym forum... myślę, że nie byłam jedyną, która pomimo drugiej ciąży dowiadywała się różnych ciekawych rzeczy, tego na pewno będzie brakować....

Odnośnik do komentarza

Ja tez proszę o dołączenie do grupy na fb.
Meeg super, ze juz w domku.
Karola trzymamy kciuki za Ciebie!
Majka wstawiam zdjęcie księżniczki swojej!
Ja dzisiaj rano akcja na ip, moja mała przestała dawać o sobie znać od połowy nocy do 11 rano, słodycze, poklepywanie nic nie pomagały, pod koniec ktg dopiero sie ocknęła, napedzila nam dużo strachu z mężem. Nie lubię takich akcji strasznie to przeżywam. Wczoraj i dzisiaj byliśmy u znajomych co by poimprezowac ostatni raz przed przerwa na smolki, kolki i odbekniecia;) to miłe jak znajomi ze względu na mój stan rozpoczynają imprezę o 16 tak żeby nic mnie nie ominęło i jednocześnie żebym sie nie nadwyrezyla, a oni sie odpowiednio wstawili;) mój maz miał nie pic ale po dzisiejszych akcjach na ip niestety mu sie to ciut nie udało i teraz śpi jak dziecko, gdyby była jakaś akcja, niestety musiałabym jechać sama do szpitala:) taki pożytek z tych chłopów ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/9cd98a8df4.png

Odnośnik do komentarza

Monika2016 będę miała w CM Damianie, tak jak i poprzednia 6 lat temu. Co do Żelaznej, to u mnie w rodzinie były tam też dwie cesarki. Niestety mankamentem jest, to ze jeśli cokolwiek zadzieje sie wczesniej, to operacje robi ten lekarz, który jest na dyżurze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...