Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarna23789

anawee Ty masz już. 3 tygodniowe Maleństwo. Jeśli dobrze przybiera na wadze (jest to warunek konieczny) to w nocy nie musisz go budzić. Może mieć śmiało przerwę nawet do 6 godzin. Mój niestety max po 4.5 h się budzi. Ale dobre i to :)
Nie wiem jak Flawia i inne dziewczyny ale ja w nocy nadal pilnuje regularności. 3-3.5h i jedzenie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ratunku bo oszaleje. Mój synek w nocy gdzieś do 3-4 śpi, chociaż i tak zbyt płytko mam wrażenie, rusza rączkami, nóżkami, przeciąga się, wije. Ale od 3-4 juz nie śpi, albo zasypia na krótko przy cycku i każda próba odłożenia go kończy się wrzaskiem. Potrafi nie spać z 5- 6 godzin, nie ma nawet 3 tygodni... macie jakieś sposoby żeby uśpić malucha? Widać ze jest zmęczony, oczy mu się kleją ale zasnąć nie chce

Odnośnik do komentarza

Melly trzymam kciuki za dzisiejszy wypis! O ktorej macie wizyte?

A co do niespania... to przeraża mnie ta wizja bo po kilku zarwanych nocach trudno mi sie ogarnac. Ale z drugiej strony licze na to ze inaczej nie śpi sie gdy jest powód (maluszek) a inaczej gdy nie wiesz o co cho i jeszcze emocje szaleja (teraz).

Ojjj Divana przebijam piątke! Ale z tego co pamiętam jutro idziesz juz na indukcje? Przynajmniej wiesz co Cie czeka ;-) ja jestem oewna tylko ktg dzisiaj i za dwa dni :P

Oficjalnie chcialabym napisać ze mam najlepszego meza pod sloncem! Po tym jak byl swiadkiem porannego kryzysu (ktory troche udalo mi sie odespac) na poprawę humoru zapisal mnie do fryzjera :D nie moglam sie sama zebrac a tu proszę... znaleziony super salon w okolicy i umowiona wizyta.

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza
Gość Magda10 10

BBbmoj mały dzis kończy 2 tygodnie a juz ma kołki, podkurcZa nóżki, brzuszek twardy i sen tez tylko przy cycku w dzień, za to w nocy spi ładnie..
Wczoraj odciagnelam mleko i nadoilam 40 ml z obu piersi. Nie wiem juz sama czy dużo czy mało. Dzis przychodzi położna i mamy ważenie, zobaczymy czy przybiera ten moj mały szkrabek

Odnośnik do komentarza

Jeszcze ja na jutro szpital :/ Łatwo się domyślić jaki mam nastrój. Wczoraj gin "wymasowała" szyjkę,mała ma główkę tuż przy wyjściu,skurcze wczoraj 5-15 min.,rozwarcie 2 cm,brzuch jak skopany,rano odszedł czop i co? I skurcze osłabły nawet do 40 min. W czw. cc, bo nie chcą nadmiernie obciążyć macicy oxy czy przebiciem pęcherza żeby nie ryzykować pęknięcia po wcześniejszej cc...Mam dość :(
Nowym mamusiom gratuluję!
Ataa powodzenia i ściskam dwupaczki.

http://www.suwaczek.pl/cache/c0496431c5.png

Odnośnik do komentarza

Ataa super! Gratulacje, odpoczywaj i Ty sie doczekalas.

Ewee a Ty jak tam?
Eh chyba wypisu nie bedzie. Popieprzony szpital. Ja tu siedze tylko po to zeby laskawie zrobili Synkowi 2 usg i puscili do domu, lekarka dzwonila na radiologie 2 razy i dupa kaza czekac, moze sie wyrobia. Tylko szkoda ze ja nie moge nic zrobic. Corka w domu, syn w szpitalu.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Ataa ogromne Gratulacje! ciesze sie ze masz juz synka po drugiej stronie brzuszka !

Ewee tak ja na jutro szpital, ale niestety boje sie ze odesla mnie do domu i kaza czekac na akcje. Troche pocieszam sie ze meldunek mam 40 km od szpitala wiec moze nie beda odsylac ( tak naprawde mam do niego 5 min drogi ) ale wolala bym zostac w szpitalu.

Mamatita jedziemy na tym samym wozku, chociaz Twoje 2 cm chyba mnie wyprzedzaja. Bo ja jeszcze mam szyjke nie zgladzona, czop a o rozwarciu to moge pomarzyc.

Odnośnik do komentarza

Ataa gratulacje! ! Najwazniejsze ze juz masz Robercika obok siebie.
Odpoczywajcie sobie i poznawajcie sie :)

Jak dasz rade wrzuc fotke syneczka :)

Melly u mnie cisza... wczoraj jeszcze macica sie spinala a teraz cisza.

Ehh.. wstawilam ciasto do piekarnika, ide sie wykapac i zbieram na ktg.
Pozniej fryzjer... no i jakos sie trzeba dokulac do porodu.

Jak do niedzieli nic sie nie wydarzy to pewnie beda wywolywac.
Co do domowych sposob to juz w nic nie wierze :P no... zostal zjeszcze olejek rycynowy ale boje sie bo nigdy nie stosowalam takich środków.

malaga jak widac w miare mozliwosci mamy sie udzielaja. Tylko tych mozliwosci mniej ;-)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Ataa moje gratulacje! :) super ze masz juz synka po drugiej stronie :) odpoczywajcie :)

Ja to dziewczyny jak ostatnio zobaczyłam zdjęcia ciążowe to sie wzruszyłam bo jakoś juz zapomniałam ze byłam w ciazy. Tak mi sie ten ciążowy stan dłużył wtedy a teraz wydaje mi sie ze bardzo szybko to minęło.

Flawia zazdroszczę :P
Witkor cos ostatnio znowu przyssal sie do cycka i często je. Mam nadzieje ze zaraz to znowu minie bo czytałam ze znów jest skok rozwojowy. Jutro szczepienia. A co do snu to Spi na boku raz jednym je raz drugim bo odruch moro bardzo na plecach mu przeszkadza i wybudza.

Odnośnik do komentarza

A czy tylko ja mam jednego cycka jakiegoś dziwnego ?? Nie napełnia sie tak jak drugi, mam wrażenie ze ciagle jest pusty a w nocy mimo wkładek to koszulka mokra. Nie dosc ze sutek jakis taki nie foremny... Haha

Była u mnie dzis położna i powiedziała ze to nie jest tak ze mały jest nie najedzony cyckiem i dlatego uspokaja sie po mn. Tylko ze ma te kołki i meczy go brzuszek.. A ja mu jeszcze mm wciskam.. A co nowe to ciekawe. Mam dawać krople sab simplex, ale czy to cos da... Mam nadzieje bo szkoda mi go bardzo :(((( dzis usnął o 10 i spi do tej pory, dałam dwa cycki a do tego moje mleko z butelki i tak sobie spi :))
Dzis juz odciagnelam 45 ml, mam nadzieje ze wygram te walkę o kp tak jak wy dziewczyny!!

Heltinne. ATA i wszystkim nowo rozpakowanym serdeczne gratuluje !!!!!
Mam nadzieje ze zdjęcie sie Doda :)

Przesyłamy całusy :*

monthly_2016_04/kwietnioweczki-2016_47065.jpg

Odnośnik do komentarza

Ataa gratuluję! :))

U nas właśnie była położna, powiedziała, że mały wisi na cycu ciągle, bo pewnie go boli brzuch, a ze jest spokojny to nie płacze, wiec nie wiemy - nie wiem ile w tym prawdy? Mały przybrał 600g w 12 dni na moim mleku! Powiedziała, że to trochę za dużo i żeby go nie karmić tak często i teraz nie wiem, jak będzie chciał to co, mam go przetrzymać? Takie maleńkie dziecko? Waży 3940g.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...