Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Marta gratulacje!!!!! Taaaaki duży synuś :))) Prawie 4 kg szczęścia :)

GroszekNoJa nie narzekam? Cały czas Wam marudze!
A jak Ty się czujesz?

Ataa to co,rodzimy dzisiaj czy w jednak piątek?

ps.Jak myślicie,czy zalatwilimy coś?
Oczywiście że. ..nie! Tym razem okazało się ze musimy mieć na odpisach aktów urodzenia i ślubu pieczątki z ambasady....
Wcześniej nie trzeba było.
Babsztyl z policji nasluchal się co ja mysle o ich systemie. A co,ciężarna jestem i wszystko mi wolno!!!!!!

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Divana no ten strach to akurat rozumiem.. nawet lekarz mi dzis powiedzial ze lepuej dwa razy pojechac na ip niepotrzebnie niz jeden raz za mało.. no i przez ten tydzien po terminie tezeba byc bardzo czujnym na wszystko i ze najlepuej to odpoczywać i zbierac energię.
Groszek o tak,nastroj wyjatkowo wzwyżkowy u mnie :D
Heltinne fajnie ze sobie ulzylas mowiac co myślisz, ale z ich rozumieniem ciąży? Cóż.. chyba nie wierzę niestety.. co do porodu to mi jednak sie piatek marzy.. teraz wlocze sie po sklepach i chcialabym mężowi cos kupic alebez niego troche trudno mi bedzie.. na razie kupilam koszyczek na klucze i dwa kubki :D

Odnośnik do komentarza

Fajnie sie czyta o waszych małych zwycięstwach w karmieniu .
Powolutku każda z was uczy sie maluszka .
Heltinne to frustrujace ze nie dało sie sprawy załatwić . Cholery jedne ! Wymyślają !
No nie lubię tych skurczybykow , oj nie lubię :(
Divana rozumiem cię , mi wody odeszły i co ? Siedzę sobie w domu na kanapie i kwicze . Oczywiście ze sie stresuje czy z groszkiem wszystko ok ...

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Miila zaintrygowal mnie Twoj tekst o spaniu Jeremiego w Waszym łóżku.. tak.sobie mysle ze w nim jest pościel ktora pachnie mamą i tatą, maly czuje sie bezpiecznie.. a w łóżeczku czy kolysce masz czysciutka posciel.. jakbys tak ściągnęła prześcieradło(czy co tam masz w łóżeczku) i poprzytulala sie do niego podczas snu co by przesiaknelo Waszym zapachem i wtedy sprobowac malego odkladac do łóżeczka? Korci mnie taki eksperyment i jesli u nas zdarzy sie podobnie to sama tak zrobię :D

Odnośnik do komentarza

Marta gratulacje;)) zdrowka dla Was;)

Ataaja mialamnie miec giganta i nie donosic do terminu a termin za 5 dni i pewnie tez 4kg.

A masz racje, czytalam o tymzeby dziecku klasc noszona koszule mamy. Oczywiscie nie wyprykana perfumami ale tak zapach mamy. Teraz mi o tym przypomnialas.ja to kladlam jeszcze maskotke pod reke jak byla tyci wieksza ze niby mnie trzyma heh.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Miila jutro spodziewaj się listonosza;)
Ataa dobrze pisze. .....ja tez Gabi tak oszukuje ze wkładam jej do kolyski mają koszule nocną. Może to Wam pomoże bo się wykończycie. Hmmm
Skoro po mm tak zasnął to może faktycznie niedojada.....albo daj mu rumianek lub wodę jak zacznie płakać. .....a jak z wagą? Ile przybiera dobowo?

Martagratulacje!

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Ataa, Flawia wczoraj robiłam taki właśnie eksperyment, wsadziłam mu moją koszulkę nocną do kołyski ale nie podziałało, pewnie dlatego, że był głodny, dziś spróbuję jeszcze raz. Przybiera po 20-30 na dobę, więc bez szału, ja mam dużo pokarmu myślę, w nocy i po nocy cycki jak balony, dziś jak się kąpałam to z jednego mi sam pokarm leciał, zobaczymy jak w nocy dziś, póki co - odpukać, jest grzeczny, nie płacze i śpi w wózku na tarasie, a ja mogę ogarnąć obiad, może to była kwestia tego niedojadania w nocy, choć tu nie problem o ilość pokarmu u mnie myślę, a o jego lenistwo nocne względem ssania - possał po 5-8 min i już spał, w dzień ciągnie cyca 20-40 min.

Flawia dziękuję Ci po stokroć! zdam relacje czy mu się spodobał :)

Ataa, Heltinne hehe śmiać mi się chce jak czytam, że się umawiacie na konkretny dzień, ale super jakby się tak udało, zawsze to raźniej! :)) ja miałam też tak rodzić z Anawee i co, popsułam :)

Odnośnik do komentarza

Marta gratulacje!! :)

heltinne a co załatwiałaś na policji jeszcze przed porodem? pytam bo dla mnie te wszystkie papierologie to jakaś czarna magia, wszystkiego się sama muszę uczyć metodą prób i błędów, a jak mam iść gdzieś do urzędu do od rana mnie żołądek boli z nerwów :p a do ambasady po drodze nie mam z tej mojej osadki, więc wolałabym nie latać, bo zapomnę o jakiejś pieczątce... to coś odnośnie dziecka czy wgl nie związane?

Nat bardzo fajny artykuł :) nawet nie myślałam, że takie "szczegóły" mają znaczenie

Dziewczyny! miała któraś problem z pachwiną? Ja od południa jestem przykuta do kanapy, tak mnie boli i ciągnie, że jak mam się ruszyć do łazienki to aż płaczę z bólu, nieślubny mój mnie nawet na ręce nie weźmie, bo najmniejszy ruch mi sprawia ból... takie to uczucie jakbym sobie coś naciągnęła/naderwała, ale nic takiego nie zrobiłam, wróciłam od lekarza i mnie złapało :( jakieś rady?

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki, dziś tylko pobieżnie nadrobiłam forum, nie pamiętam co chciałam komu napisać... Jestem taka śpiąca, że prawie na rzęsach chodzę. Przykro mi, że nie mogę towarzyszyć Wam w ostatnich chwilach ciaży, tak jak Wy wspierałyście mnie, ale myślami jestem z wszystkimi dwupaczkami!
Marta tak bardzo Ci gratuluję! Kawał chłopa z Twojego synka:) Dużo zdrówka i buziaków.
Groszek trzymaj się dzielnie, dasz radę!

Tymon Franciszek ❤ 10.04.2016

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Maila norma jest od 120 gram tygodniowo. Przypuszczam że w nocy jest tak jak piszesz. Jeremi zaspany i słabo ssie i przysypia mimo że mleko masz w wystarczającą ilość. Mój też odbija się z wagą . Przez 6 dni 250 gram. Zobaczymy jak będzie tylko na kp.

Flawia Gabrysia to poszlała z tą wagą. Duża Panienka :) Mój jest z 29.03. Urodzeniowa 3990 a wczoraj 4330

Odnośnik do komentarza

ataa wyprobuje ten sposob z zapachem. Moze przykryje sie jego kocykiem, bo sama widze, ze u nas na lozku spi dluzej.

Moje dziecię wczoraj nie spalo caly dzien, dzis znow wrocil aniolek. Cycus i spanie.

Czy wy dajecie waszym dzieciom jakies herbatki koperkowe do picia?

marta ogromne gratulacje. Cudne imie dla synka!

Tymon Jan ur 04.04.2016

Odnośnik do komentarza

Miila wiesz, ja na 22.04 z mlodym jestem umówiona juz od 15.07. ;) Myśl o umowie pomagała przetrwać chwile, gdy miałam wrażenie ze mały przyjdzie na świat sporo wcześniej. ..
kingullek varig oppholdtillatelse
Za każdym razem jakiś problem,jak nie to, ze w systemie nie istniejemy jako małżeństwo, to to, ze maz ma inaczej na imie itp....Teraz brak pieczątki. ..
Atta ja też mam udany dzień :) mimo wszystko...
Wybrałam się po raz pierwszy od pół roku na spacer,dotarlysmy z mama do sklepu,a tam kupiłam cudny kocyk dla malego i za połowę ceny :)
(W Nille,dziewczyny z NO)

Mam teraz potworne bóle spojenia,krocza i wewnętrznej części ud,ale trudno,może coś ten spacer przyspieszy...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...