Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Heltinne no to zycze zeby sprawnie poszlo w urzędzie.
Fajnie że sie wyspałas !
Ataa jak dzis skurcze sie nie pojawią to mam sie jutro o 8 rano stawic na wywolywanie.
Połozna kazała obserwowac wody poki sa takie rozowe to jest ok.
Brazowe , zielone , szare mam od razu jechac do szpitala.
Juliax z tym czopem to nie wiem , mi troszeczke sluzu gestego z krwia wyszlo , ale bardzo malutko.

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Czarna dzięki za info.faktycznie ok 14 zł za tubę taniej. Ja stosuję tylko ten Bepanthen Baby Extra z oliwą bo on jest od urodzenia a ten zwykły Bepanthen od 12 miesiąca dopiero.

Miila dostałam wiadomosc;)
Jak wyskakują takie drobne kristeczki na pupce, przy odbycie czy w okolicach to właśnie jest uczulenie na pieluche.jedna zmiana nie pomoże. Trzeba odstawić poprzednie pieluchy i stosować inne i obserwować czy schodzi. Ja od razu zmieniłam tez masc na bepanthen z linomagu. Schodzilo dobre parę dni jak nie tydzień.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Groszekoh nie pojme odeslania do domu, zycze zeby poszlo sparawnie.
Heltinne no widzisz, tak bardzo Ci wyszlo i nie wyszlo heh. Z jednej str chcialas do urzedu sama ale z drugiej ostatnio sie starasz zeby sie rozpakowac.

A ja dzisiaj nieprzespana 2 noc, wczoraj, bo przestawilismy lozko dzisiaj, corka tak po prostu sie obudzila i spiewala i sie smiala. Nie czaje. Nic trzeba sie zebrac az po 1,5 h snu.
U mnie brak oznak porodu. Troche bym przetrzymala bo od pn tesciowa bedzie nocki miala wiec caly tydzien w 5 i od rana z nami a ja chce w 4. Wezmie corke albo syna a ja chce zebysmy sami sie docierali chocby przez te 8 h. Przeciez jej nie wyrzuce za drzwi.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Flawia ja mam ten zwykły bephanten baby. Nawet nie wiedziałam że on nie jest dla noworodków. W szpitalu widziały baby i nikt mi nie powiedział nic..
Ja przy takich 3 maleńkich krosteczkach też przestawiłam się z linomagu na zupełnie bephanten i pomogło. Pieluszki zużyłam wszystkie inne i teraz tylko dady będę używać. No i do wielorazowych się przymierzam.

Odnośnik do komentarza

juliax dla mnie to wciaz abstrakcja , ze bede mamą i naprawde bede miala niedlugo mojego groszka !
kingulek to ze nie ma zadnych znakow nie znaczy ze zaraz sie nie zacznie akcja.
U mnie skurczy brak , dosłownie kilka mialam , okazalo sie ze ten bol w nocy jak w czasie miesiaczki to skurcz ! w szpitalu jeden mi sie zapisal w czasie 25 minut.
magda 2600 fajnie ze sie odezwałaś . Tak myslalam ze moze Milenka potzrbuje ciut wiecej czasu w szpitalu . Super że jestescie juz w domku . Trzymajcie sie cieplutko.
Secondtry mysle o was i mam nadzieje ze powolutku sie wszystko ułozy .
Paulina ładnie tuczysz tego swojego Wiktorka !
Dzieki za info o pieluszkach , własnie mialam Cie pytac co polecasz :)

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Czarna jak baby to chyba dla noworodków. Extra to chyba z tą oliwą. Ta masc występuje też w plastikowej i metalowej tubie. Namieszali strasznie.

Zaraz ruszam do chirurga z tą przepukliną.......normalnie rośnie z dnia na dzień bo moja gwiazda lubi sobie postękac. ....ehh

Zważyłam tez Gabi....Waży 4.300.....tylko teraz pranie czy przybrała tyle jak ją jeszcze moim lekiem karmiłam czy to ten tydzień na nutra tak jej wagę podniósł. ....
1270g w 4.5 tygodnia.....

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Groszku kochany, kciuki za akcję samoistną, oby szybko i bezboleśnie :*

Dziewczyny NO u Was te pieluchy i chusteczki bamboo nature powinny być, produkt jest duński a eko certyfikaty ma norweskie.Jak sie na nie natkniecie i nie będą kosztować fortuny to polecam je serdecznie :)

Flawia, piękny wynik wagi Gabi :)

Hela waży w 12 dniu życia już 3850 :)

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Marty leb obdarty

Dziewczyny mamy go! Jest piekny, ale nie bylo latwo, 7 godzin snu w przeciagu ostatnich 36 godzin. Zaraz jedziemy do domu, ogarne sie, przespie i napisze wiecej.
Timothy Leszek, urodzony 18.04 o 19, 52 cm i 3,990 zywej wagi, cmokamy.
Gratulacje dla pozostalych rozpakowanych i trzymam kciuki za te nadal w dwupakach.
Marta

Odnośnik do komentarza

Marta super , gratulacje !
No to odpoczywaj i czekamy na fotkę słodziaka ;)
Ataa od razu lepszy humor po wizycie masz ;)
To moze już na dniach sie cis rozwinie ;)
Heltinne ja dosłownie miałam kilka skurczybykow i bardzo cię podziwiam ze ty już tak długo sie z nimi zmagasz o nie narzekasz !
Wielki szacun dla wszystkich mam.

Oliver ur. 20.04.2016.

Odnośnik do komentarza

Marty Gratulacje !

Ataa wiem o tych 7 a nawet 10 dniach. Nie jest mi ciezko i mogla bym chodzic jeszcze te 10 dni w ciazy, ale boje sie o Synka, dzis w nocy strasznie sie rzucal juz mialam jechac na ip, na szczescie pospacerowalam po domu i sie unormowalo. Ale jak kolejne 10 nocy ma tak wygladac to ja chyba zamiast na porodowce to w psychiatryku wyladuje.

Odnośnik do komentarza

Marta gratuluję! <3<br />
Flawia dziękuję :*

Pisałyście o szumisiu, suszarce i odkurzaczu - nie na naszego ananaska to działa :P z szumisiem jeszcze próbujemy, ale serio nie działa.

Dziś noc, hmm.. zasnął ładnie po kąpieli, ale zasypia zawsze akurat po myciu. Obudził się o 1.30 i nie spał do 3.30 - w tym czasie 3 razy go odkładałam do łóżeczka, bo 'zjadł' - zjadł i odpadł, smyrałam, wpychałam cyca do buzi, spał jak kamień. Odkładałam - minuta i płacz, i znów to samo. Daliśmy mu po tych trzech próbach mm, zasnął i spał pełne 3 godziny. Dodam, że ode mnie jadł po 5-8 min tylko i zasypiał twardo, więc może tu problem, że on nie dojadał. Nie wiem, grunt, że i jemu było lepiej i nam. Zobaczymy jak dziś, jeśli znów tak będzie to to jedno karmienie na dobę mm myślę, że mu krzywdy nie zrobi. O 9 zjadł ode mnie, dużo, zasnął, ale znów w łóżeczku był płacz, śpi teraz w naszym łóżku.

Krostki na pupie tak jak mówicie, tylko przy odbycie ma i nigdzie indziej, więc może faktycznie to pampers uczulił. Posmarowałam mu pupkę kremem z Momme, wcześniej używałam tylko linomag. Zobaczymy. Teraz zakładamy dade.

Nat ciekawy artykuł, przeczytałam, dziękuję :)

Groszek kciuki! :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...