Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Anna ja mimo, ze juz jedno.dziecko.wykarmilam to juz tez sie.boje, co.czeka.mnie z.karmieniem u drugiego.
Miila zimny obiad kawa herbata to normalka;D ja jeszcze czasem tak.mam.bo bawie sie z corka.albo trzeba.jej.cos.pokroic albo.zawsze.cos. Ja.na.koncu.

Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi;)))
Heltinne mi.sie.juz.nawet nie chce;D ja.juz czekam.az sie.zacznie.samo hehe. Ty zameczysz faceta haha nie.no.zartuje.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

angi7gratulacje!!!

Melly dzisiaj go raczej zamecze, o ile nie padnie wcześniej bo zrobił blisko 1200 km bez odpoczynku. Nie wiem czy z niego coś się jeszcze da tego wieczora wycisnąć ;) Cóż. ,plan ambitny ;)

Mama do 07.05. No chyba ze się maksymalnie przeterminuje to zostanie ciut dluzej

Liliana cudne imię, można tak fajnie zdrabniac... Gdyby wszyscy w mojej rodzinie nie mieli imienia zaczynającego się na literę M a spodziewalabym sie dziewczynki, brałabym to imię pod uwagę

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Ewee robię doładowania na dwa tyg i nie psuje mi się nic.

Myślę, co mądrego powiedzieć w kwestii karmienia piersią: cóż fanką nie jestem, obiecałam mężowi i pewnie utrzymam minimum do 6 miesięcy. Po karmieniu dwóch synów myślę, że nie minę się bardzo z prawdą- albo rybki, albo akwarium … dieta mieszana zwykle dość szybko przekształca się z różnych przyczyn w wyłącznie mm. Czy źle, czy dobrze każdy musi powiedzieć sobie sam.
Myślę, że to co mi sprawiało największa trudność to ocena czy dziecko płacze bo jest głodne, czy dlatego, że nie chce być odłożony. Moja metoda to staram się na 20 min zająć dziecko i uspokoić bez cyca… idealnie sprawdza się tata inne opcje to bujane, smoczek, śpiew, woombie, rogal pełna inwencja. Najedzony maluch po 20 minutach powinien się uspokoić (info od pediatry).
Takie przemyślenia po 2 dniach kryzysu kp z moją małą … dziś muszę ją obudzić na karmienie, bo śpi 4h…

anawee nie pomogę za bardzo bo mała śpi w pokoju obok przy zgaszonym świetle, karmię ją w naszej sypialni też po ciemku, małe światło tylko kiedy zmieniam pieluchę.

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

Heltinne hehe jaka u nas wojna z tym imieniem byla. My chcemy z filmu uslyszalam, koniecznie przez jedno n. Tesciowa ze co to za imie to ze bedzie wolac Janka, a teraz dumna bo ludzie gadaja ze sliczne imie. Pff. Tak samo rodzina meza protestowala heh a teraz kazdy swoje zdrobnienie. Eh ja poczulam.cieplo w sercu i mialo byc to imie. Corcia urodziwa wiec pasuje hehe. Choc nie.powiem duzo Lilianek nagle w.Polsce.
To męcz meza heh skoro chce zebys urodzila. Ja sie nie spiesze juz.

anawee w szpitalu kazali.wiadomo. My pozniej.w.domu mielismy tez zapalona, a ja spac nie.moglam. Pojechalam do babci i kazala nie.zaslaniac rolet zeby bylo lekkie swiatlo z ulicy a te w domu doradzila zeby wylaczyc. Moja ciotka do dzis spi przy swietle i niby jak.przyszla spac do dzieci Babci to zrobila taka histerie ze ciemno. Od wizyty u babci spie przy zgaszonym. Jedyne co to zanim.sie.polozymy to mamy lapke na.czujnik.ruchu zeby zobaczyc szybko.czy ok i gasnie. Przy Malym.tez nie.zamierzam.zapalac.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Poszalalyscie z tymi chusteczkami :) ja nawet jeszcze nie dotarlam do biedronki.. jutro moze mi sie uda.. moze jeszcze będą :) wierzę ze beda je czesciej rzucali a moze nawet wejda na stałe, no chyba ze tylko wsrid nas maja tyle zwoleniczek :)

Wyslalam dzis męża na mecz a sama ogladam go w tv, a maly mi tak smyra krocze ze normalnie wymiekam.. ale poza tym cieszy mnie fakt ze wczorajszy nastroj odszedl w zapomnienie i dzis delektuje sie faktem ze mam cisze i spokój. No i ditarlo do mnie ze co by sie nie wydarzyło moja ciaza potrwa maks tydzien jeszcze. I dzis jakos nie martwi mnie ewentualne wywolywanie.. o tak. :)

Odnośnik do komentarza

Flawia dziękuję Ci najmocniej! dam znać czy działa, oby!

spanie przy świetle i u mnie tak, ze światłem, z lampką choć już tylko grzybek się świeci, a wcześniej i nasze przy łóżku. Nie wiem własnie sama czy lepiej wyłączyć czy nie, w sumie jak się budzi mały to od razu go widzę, ale jeśli to ma działać niekorzystnie na jego spanie, to spróbuję bez.

Melly u nas też teściowa miała dużo do powiedzenia i większość rodziny negowała nasz wybór. Fajnie, że jednak się nie sugerowaliście opinią innych, a zrobiliście tak jak Wam się marzyło :)

Vena 20 min mówisz, może tu popełniam błąd, bo ja nie dopuszczam do dużego płaczu mojego maluszka, nie mam sumienia, od razu daję cyca, bo wiem, że to go uspokoi i że o to chodzi. Spróbuję dać mu czas, nie jest to łatwe patrzeć jak jest nieszczęśliwy..

Anawee
u nas dziś pępol odpadł, mały ma 18 dni, moczyliśmy go normalnie, pryskałam raz dziennie octeniseptem, wybierałam to żółte ze środka patyczkiem i tyle :)

Nat może ja się źle kładę do tego karmienia na leżąco, bo ewidentnie nie mam co zrobić z ręką przy ciele i cycki bolą, zaraz obczaje tą pozycję w necie i może spróbuję tak w nocy. Ja karmię tylko w pozycji klasycznej, więc mały opatulony moimi ramionami.

Odnośnik do komentarza

Miila postaraj się podejść do płaczu Jeremiego inaczej: musisz, że on jest nieszczęśliwy… no to zawsze musi być prawda. Płacz i krzyj jest na razie dla niego główną formą komunikacji: powie w ten sposób że jest głodny, boi się, jest zły, niezadowolony, nudzi się, chce Cię zawołać i jeszcze wiele innych które mi teraz nie przychodzą do głowy. Pozwól mu wyrazić emocje, żebyście mieli okazję się lepiej poznać. Nauczysz się dzięki temu wielu odcieni jego płaczu i lepiej rozumieć co chce Ci powiedzieć.
Tak to sobie tłumaczę z moimi dziećmi, może mało ma to sensu, ale może Ci choć trochę pomoże.
Bo ja się kiedyś bardzo bałam płaczu swoich dzieci …

100 lat Klaro! (Ur 17/03/2016) :)

Odnośnik do komentarza

GroszekNo suwaczkowa siostro ;)! Powodzenia!!!!!!!!
Trzymam kciuki!

Niedobre,zostawicie mnie ostatecznie na tym placu boju sama ;)
A ja nadal w 2-packu po cudownie przespane nocy :) Nie zbudziłam się nawet na wizytę w toalecie. Ślubny padł w 5 sek.na sofie i tym sposobem przespałam ciągiem 6 godzin!
Jestem jak nowo narodzona....trochę szkoda ze ja a nie moj synek ;)
Zbieram się do urzędu (a tak właściwie na policje), ani z wózkiem, ani fotelikiem Melly ;)

Marta ???

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna23789

Groszek powodzenia:*
malaga ja pierwsze dwa tyg strasznie sie pocilam w nocy. Jak wstawałam do małego to zaraz dreszcze z zimna więc szybko szlafrok. Pytałam położnej i mówiła że niektóre kobiety tak mają po porodzie i że z czasem przejdzie.

Flawia chyba Ty pisałaś że używasz Bephanten. Zobacz cenę na gemini. Mnie powaliła. Mąż na miejscu zapłacił prawie dwa razy tyle..

A ja czytam forum i odpisuję praktycznie tylko przy kp.
Owijam się tą wielką moja poduchą C od spania. Szymon leży wtedy na wysokości piersi i jak już dobrze zassie i trochę uuje to jedna ręka do jego ogarnięcia mi wystarcza.

A my wczoraj pierwszy dzień bez mm!!!
Położna doradziła żeby popołudniu jak on taki nerwowy się robi, ja go karmię i karmię a on dalej zamiast bebilonu dać 50 ml przegotowanej wody.
Wczoraj aż taki mocny nerw go nie dopadł i na cycu wisiał już trochę mniej ale wodę dostał. I powiem Wam że chyba pomogło.
Wiadomo po kilku dniach będę w stanie bardziej to ocenić.

Odnośnik do komentarza

Groszek trzymam kciuki zeby juz teraz szybko poszlo, ale szczerze mowiac nie sadzilam ze odesla cie do domu. bo nawet jak nic sie nie bedzie dalej dzialo to beda musieli jakos reagowac...

dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z tym czopem, on musi byc gesty? ja dzisiaj rano mialam bardzo duzo wydzieliny nie byla taka gesta i z niteczkami krwi, teraz niewiem czy to czop czy zwykla wydzielina

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...