Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Dziewczyny za kciuki.
Juz oo ktg teraz czekam chyba na n usg... ale zakwitnac idzie czekajac.

Dzisiaj nie zamierzam rodzic tylko umowic sie z lekarzami na jutro lub pojutrze :D no i mam nadzieje ze bedzie można cewnik zalozyc a nie od razu oxy. Mam w planach twarde negocjacje. .. ale zobaczymy co przyniesie rzeczywistosc.

Nat wiem ze z tymi afi to roznie bywa ale przekonalo mnie to ze prowadzaca powiedziala ze sa dobre warunki do indukcji a lepiej miec tetno maluszka pod kontrola.

Mam tylko nadzieje ze nie bedzie to dzisiaj... bo mialam w planach zjedzenie pysznej jaglanki z truskawkami :D ;-)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Melduje sie po ktg. Dziecko ruchliwe, tetno rytmiczne prawidłowe i zero skurczy! No faktycznie zero... pani mowila ze w ogole tu nic nie pachnie porodem.. jutro mam wizyte u ginekologa. Zobaczymy co on powie. Zapisałam sie na ktg na 25, ciekawe czy do niego dotrwam.. hehehe

Ewee masz racje ze trzeba walczyć :) oby ladnie i sprawnie poszlo, w sumie to chyba fajnie ze chca juz sie Toba zająć, chociaz nie mam pojecia o co chodzi z tym wielowodziem... mam nadzieje ze to nic groźnego..

Odnośnik do komentarza

No to juz w drodze do domu :D

Lekarze ze szpitala powiedzili ze afi jest lekko powyżej normy i moga mnie zostawić w szpitalu az akcja sama sie rozpocznie. .. lub mogę pojechać do domu (nie widza wskazan do hospitalizacji) i za 2 dni przyjść na kontrolne ktg i badanie.

Wybralam druga opcje :)

Ataa super ze dzieciaczek ok... a skurcze zawsze mogą ot tak przyjsc :)

Z tymi wodami to chodzi o to ze jest ich lekko za duzo i jesli wody odejda spektakularnie to jest ryzyko ze wypadnie pepowina.

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie mi, to lekarz was kieruje na te badania KTG? Bo ja szczerze mówiąc to miałam tylko raz, jakiś miesiąc temu, i to dlatego że się zgłosiłam na IP bo czułam słabo ruchy. A poza tym to lekarz nic mi nie wspomniał o ktg ;) Termin mam na 29.04., zwolnienie dostałam do 05.05. i jak się nic nie będzie działo, to najpóźniej 05.05. mam się zgłosic do szpitala. A ja sobie wymyśliłam, że pasuje mi urodzic 30.04 ;) Zobaczymy czy mam silną autosugestię :)))

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Planowanie porodu na jutro to chyba niezbyt szczęśliwa data.....Ataa zauważyła kiedyś ze to w urodziny Hitlera;)))
My po usg bioderek.....wszyszko ok....a jak wiecie ja jestem bardzo na to wyczulona po własnych przejściach.

Wierzycie dziewczyny w zauroczenie dzieci????w niedziele byli teściowej i siostra męża która nie mogła się oderwać od Gabryśki. ...dziecko spało cały czas ale jak wyszli to dala czadu i wyla 4h i jeszcze wczoraj do puludnia byla niespokojna.....no niby nie wierze w takie rzeczy ale znajoma mi powiedziała co mam zrobić i o wiele lepiej jest. .....chyba głupieje? ;)))

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Flawia z tym zauroczeniem niby bujda i zabobon ale ja bylam swiadkiem takich akcji.. dziala to na kwiaty i dzieci.. jak moj brat byl maly to przyjechala niespidziewanie taka daleka ciotka. Ja zawsze jaksie z nia spotykam mam ciarki, no dziwna jest i bije odniej zło. Oczywiscie wtedy zachwycala sie malym bobaskiem i pozniej zaczely sie straszne problemy z bratem i faktycznie mama byla na tyle zdesperowana ze zaczęła szukac pomocy w odwracaniu uroku i to dopiero pomoglo. Jednak dalej.utrzymuje ze w to jednak nie wierzę...

Ewee no to fajnie ze wybralas opcje dom. Czyli dalej sobie grzecznie czekamy :)

A z uridzinami Hitlera... fakt.. ale wole by moj maly urodzil sie jutro niz 21 bo moi tesciowie i szwagier uparli sie ze to bedzie super prezent imieninowy dla szwagra a ta myśl mnie mega drażni! Wiec ja nastawiam sie na dzisiejsza noc albo 22, a ze pelnia wtedy to mi pasuje no i z dziewczynami umowilam sie na ta datę :D
Anna z tym ktg to mi lekarz tez nic nie mówiła, niby przysługują z racji opieki położnej i ja chodze do położnej wlasnie na ktg od 34tc moge zrobic raz w tyg. No chyba ze cos sie dzieje. Ja jakby cos mnie niepokoilo to mam zadzwonic w piatek i wtedy tez mnie moze przyjąć a na ip to chyba w ten sposob najlatwiej i najszybcidj im sprawdzic aktywnosc dziecka.

Odnośnik do komentarza

Flawiasliczna Malutka;) czas szybko leci.
Ja tam nie wierze, wolalabym isc do ksiedza zeby sie chwile pomodlil lub zrobil krzyzyk. Nawet czerwonej wstazki.nie.dawalismy do wozka, pelno ludzi nam.gadalo zeby dac. A my ze albo.Kosciol albo kokardki. A moj maz niby byl.zauroczony i robila.jakas babka czary nad nim. Heh
Ewee no to pieknie;) w sumie po Twojej mysli.
Ja tam nie.wirm czy mnie.nawet pelnia ruszy. Oprocz prasowania ubranek maluszka po.wyjsciu ze szpitala to nie mam.nic takiego.na gwalt do roboty a porodu nie widac. Mam l4 do dzisiaj i mialam.nie.dotrwac haha. Ide w pt po nastepne.
Anna205 ja w tamtej ciazy w szpitalu mialam.3 razy dziennie ktg a w tej.ani.jednego.
Ataa to dobrze ze ok ktg. Oby do przodu.
malaga biedna, to pewnie i tak sie noe wyspalas. Ty tez musisz miec sile. ;)) zadna zla matka, nie wolno Ci tak myslec.
heltinne jak tam? Nogi zlączone czy juz cos ruszylo? A mame masz do kiedy u siebie?

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Jak będę miała chwilkę to zrobię fotki pod światło wszystkich testowanych pieluszek bo niektóre jak np pampers wkładkę mają tylko z przodu i w środku a z tyłu juz nie ma tylko cienizna i dupina juz mokra.....Na razie Dada wróciła do łask i ma wkład chłonny na calosci. I zero krostek na puPCI.
Trzeba testować.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Anna pierwsze ktg mialam robione z miesiac temu gdy slabiej czułam maluszka. Dzisiaj na IP zrobili mi chyba rutynowo. Standardowo, w moim szpitalu zalecają by zglosic sie na ktg po terminie.

Flawia a nawet nie sprawdzałam kto sie urodził 20.04 dzieki za cynk ;-)

W sumie to poszlo lepiej niz myslalam... bo sadzilam ze jutro pojde do szpitala na wywolanie..m ale orzekli ze spoko moge czekac do rozpoczęcia sie akcji naturalnie.

Martwi mnie tylko to ze moja lekarz prowadzaca widzi jakies tam ryzyko. Z drugiej strony trzech innych lekarzy powiedziało ze jeszcze jest ok.

No nic, zajaczek sam zadecyduje kiedy wyjdzie :)

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Hej matki i ciężarówki,

U nas nocka taka sobie, mały zasnął o 23 tak 'na noc', po jedzeniu i przebraniu, spał do 2giej, czyli super, ale potem już super nie było, znów problem, żeby odłożyć od cyca, budził się itd. ja przez to ciągłe wstawanie i podnoszenie się brzucha nie czuje po prostu, wróciło mi silne krwawienie, mam trochę dość. Już się zaczęłam zastanawiać czy nie przejść na mm tymbardziej, że mąż gada, że pewnie się nie najada mały i stąd ten problem, ale jak go biorę do piersi i on ciamka to chcę go karmić i oddalam myśl o mm. Nie wiem sama jak mogę to zmienić. Właśnie usiłujemy wyjść z domu i mały od rana na cycu, odkładam jak odpada i śpi, 3 sek. i płacze i znów do cycka chce. Ciężko mi się nawet ubrać przy takim trybie życia, o przygotowaniu jedzenia czy ogarnięciu się nie mówiąc.

Secondtry nie masz lekko, ale po burzy zawsze świeci słońce, musi być dobrze! wiem, że Ci ciężko, jesteś dzielna, poukłada się, zobaczysz :*

Odnośnik do komentarza

Miila ehh.....właśnie m.in.dlatego kp jest nie dla mnie. Tym bardziej jak jest jeszcze jedno dziecko które taz mnie potrzebuje. Nie wspominając o domu i podstawowej potrzebie ogarnięcia samej siebie.
Decyzja należy do Ciebie i nikt Cię za to potępiać nie będzie. Ale skoro mały tak ładnie je to nie rezygnuj tak szybko. Może to przejściowe. .....chociaż tak z reguły jest 3 pierwsze miesiące.

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Angi7 gratuluję i życzę szybkiego powrotu do formy!
Flawia wychodxi na to ze dada i lidlowe sa lepiej pomyślane.. a jak w praktyce te lidlowe sie sprawdzaja? I masz te najnowsze czy jeszcze te z poprzedniej serii?
Miila strasznie to brzmi z tym ciaglym wiszeniem na cycku, ale jak czytam hafije to niby rozumiem ta pitrzebe i sens takiego karmienia tylko ze w praktyce mama ma inne obiwiazki i potrzeby niz kp.. wydaje mi sie ze zupelnie od mm nir da sie uciec.. bo np bedziesz musiala teraz wyjsc do lekarza i jal tu malemu dziecku wytlumaczyc ze nie moze teraz jesc?chyba latwiej troszke go zapchac mm ogsrnac co trzeba i dalej go przystawiac do piersi.. ciekawe co mi praktyka przyniesie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...