Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ataa ja wole wieczorem urodzic, polozyc corke a ja rodzic, bo wczesniej urodzilam o 15 na sale o 17 a juz po 18 szybkie ogarniecie.bo obchod a na co nie mialam sily;( a i tak szczescie w nieszczesciu dziecko w inkubatorze a jakbym miala jeszcze przystawiac do piersi to noe wiem jakbym miala sie ogarnac na obchod. A wieczorem cala.noc do rana na ogarniecie. Ale bedzie.jak bedzie.
Nigdy nie.zapomne jak byl.obchod i kolezanka.karmila dziecko a moje juz.spalo i dostala ochrzan ze to jest obchod a ona sie dzieckiem zajmuje. Mnie tez to zranilo.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Melly Kurcze jeszcze o ile bylabym w stanie zniesc tesciowa, tak zadnych ciotek i kuzynek bym nie zniosla. Dziwi mnie ze ludzie maja tak malo rozsadku i nie potrafia uszanawac tego, ze nie wracasz wypoczeta z wakacji tylko z porodowki, ze sama nie bardzo wiesz co ze soba zrobic bo zycie zmienilo sie totalnie, ale niestety tak jest dosc czesto.

Odnośnik do komentarza

Melly faktycznie te wszystkie ciotki i kuxynki to porazka.. współczuję, ale dziwi mnie ze z Twoja charyzma pozwalasz na taki scenariusz, tzn wtedy moglas byc zaskoczona cala sytuacja ale teraz? Ze niby sie obraża? To Ty sie obraz i tyle.. masz prawo czuc sie zle i miec potrzebę spokoju.
Divana ja mialam wczoraj dzien telefonów a dzis? W sumie jeszcze rano jest... :) wczoraj mnie bawily a dzis jak juz wspomnialam spadek formy...

Odnośnik do komentarza

Ataa ja mowie oczywiscie ale wiesz tesciowa pelne gacie ze sie obraza hehe a ja przed faktem zawsze ale kiedys w swieta powiedzialam swoje ze nawet nic powiedziec noe mozna bo sie obrazaja. To ciotka jak weszla tak wyszla a potem przyszla ze niby nic nie bylo. Inna mi powiedziala ze ta slyszala. Ah tak to jest jak sa ciotki obok. Glupia jest ale co poradze jak ktos nie mysli. W pokoju nie dam siedziec tym bardziej ze sama do ich wnukow jak sie.pojawia to odrazu sie noe rzuce. Ah szkoda slow. Moja tesciowa to tak jakby ona urodzila sie zachowywala i czy ktos chce na.rece itd a ja gadalam ze jeszcze nie narazie. Ja widze te afery ale szkoda mi nerwow. Hehe. Najlepszy byl tekst ze mam brzuch jak w 2 ciazy -tydzien po porodzie.
Ale co bedzie to bedzie. Ja to sie.zastanawiam jak zrobic zeby tesciowa caly czas nad nami.nie stala, bo po pracy to jest jedno.wielkie.posiedzenie, ja sie nawet z mezem nie zdaze.dogadac bo.najpirw wpada tesciowa i corka juz nawet na.tate nie zwraca uwagi. Juz powiedzialam mu ze.ma.z tym porzadek zrobic.

Oh zostalo nas kilka garstka nierozpakowanych, ile 5 czy 6?

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Ataa Ja spadek formy odnotowalam 2 dni temu i niestety taki stan trzyma sie do dzis. Mam nadzieje, ze dzisiejsza wizyta poprawi mi humor.
Co do telefonow odbieram tylko od mamy, siostry i meza. Pozostalym nie mam ochoty tlumaczyc ze jeszcze nie urodzilam itp itd. Najbardziej irytuja mnie smsy od kolezanek ktore nie odzywaly sie cala ciaze albo sporadyczny sms a teraz. Co slychac Kochana, ty juz po, czy jestes juz szczesliwa mama? Dostaje wtedy szewskiej pasji i klne pod nosem ;-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie przesadzajcie z tymi odwiedzinami rodziny w szpitalu.
Ja byłam mega wkurzona ze takie tłumy potrafią przyjść zobaczyć maluszki. Niby ograniczenie do dwóch osób jednocześnie. ....ale parami to może i 10 osób przyjść.
Pamiętajmy że nie leżymy w salach same. Każda potrzebuje intymności. Nie wyobrażam sobie wywalić cyca czy wierzyć krocza kiedy obok stoi np wujek współlokatorki.
Na odwiedziny zawsze przyjdzie czas. U nas teściowie byli dopiero po miesiącu. A moi rodzice po tygodniu w tym tata tylko raz a mama wpada do nas mi pomóc albo zqbierz Franka do siebie na parę dni zebym się mogla ogarnac w spokoju. .....i pamiętajmy że to czas dla nas na dojście do siebie a nie na przyjmowanie gości. .....głęboko w dupie mam to czy się ktoś obrazi czy nie bo to ja mam się czuć na siłach i mieć chęć na oglądanie kogokolwiek. .....a nie myśleć o kawce herbatce ciasteczkach umytych i wymodelowanych włosach i czymś innym niż wygodny dres.mieć przylepiony uśmiech i opowiadać o trudach porodu i opieka nad dzieckiem po raz enty......ehhh....i słuchać " dobrych" rad ciotki Gieni sprzed 40 lat!

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza

Ja się poryczałam w szpitalu jak do współleżącej przychodzili ciągle goście, jednego dnia się przewinęło z 10 osób , raz aż położna interweniowała.Byłam skrajnie wyczerpana po nieprzespanej nocy a yu ciągle ktoś...Także nie polecam takich wizyt nikomu.Wytrzymają do cholery chyba te 2 czy 3 tygodnie...

Melly, wspolczuje Ci tych klimacikow z tesciową...sytuacja troche patowa...

Helenka❤️Ziemowit❤️Jagódka❤️

Odnośnik do komentarza

malaga82 wietrz sutki kiedy mozesz.. na prawdę pomaga. Mi np lanolina nie pomogła bo jest b. gęsta i samo smarowanie przez to było nieprzyjemne. W domu miałam jeszcze maść firmy bubchen i mimo średniego składu bardziej mi pomogła i jest rzadka wiec przy nakładaniu nie podraznialam sobie sama sutkow. Ja dopóki nie wyleczylam sutkow to była tragedia i wieczna frustracja .. ja się denerwowałan i aż trzęsłam przed każdym karmieniem . O mały włos a bym się poddała. Ostatecznościa był laktator i ciesze się ze się zdecydowałam. Kilka dni i znaczna poprawa i mimo że mały 5 dni jadł z butelki to i tak wolał cycka wiec nie było problemu z odstawieniem butli. ☺

Odnośnik do komentarza

Karolina super ze udalo Ci sie tak latwo odstawic butle. Oby teraz juz bylo tylko dobrze z sutkami i karmieniem :)
Flawia Nat macie racje z tymi wizytami w szpitalu, dlatego bardzo sie ciesze ze u mnie w szpitalu po prostu nie ma możliwości odwiedzin :) poza tym w domu na poczatku tez bedzie b pewnie ciezko mi sie ogarnac a w takim stanie na pewno nie będę gotowa na gości... pamiętam jak tesciowa sie dziwila ze chce miec duzo koszul do karmienia,i stwierdzila ze szykuje sie do chodzenia za dnia w tych koszulach a ja na to ze tak, ale przeciez w koszuli bede czula sie swobodnie i bede mogla wietrzyc krocze, a to chyba bedzie wskazane. Ciesze sie ze jyz id dluzszego.czas mam w dupue co mysla inni. Bede robila tak by mi bylo wygodnie i dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ewee zadymiara! :P ale przynajmniej ruch na firum :D

Alez ja znam mojego męża :D wczoraj foch za te zakupy dla niego a dzis dzwonił ze koszula w sumie fajna tylko kolor mu sie nie podoba i jakie były inne i zebym nie oddawala tylko wymienila na inną , a spodnie niby mu sie z laska spodobaly ale dzis dal sobie wytlumaczyc ze nie musi sie do nich zmuszac, nie wiem czy Wy tez tak macie ale od jakiegos czasu szyja waskie nogawki, i niby nazywaja sie proste czy regular a wcale takie nie sa.. a moj zle sie czuje w takich.. chociaz w tych co wcziraj kupilam wygląda super i licze ze jednak je zostawi :D

Odnośnik do komentarza

Karolina, Groszek gratuluję!

Ataa luz, ja też mam wywalone na poród i tylko się zastanawiam jak to będzie po, zwłaszcza czytając te historie o karmieniu. Co do spodni męskich to jakaś masakra, mój jak idzie mierzyc to już wkurzony, tak jak piszesz wąskie nogawki, on trenuje dużo na rowerze i ma dośc umięśnione nogi, i często jest tak, że w pasie dobre, a nogawki jak leginsy, masakra jakaś...
Ja dziś pół nocy nie spałam, dopiero nad ranem udało się zasnąc znów, jestem półprzytomna...
Ja też sobie nie wyobrażam odwiedzin w szpitalu przez kogoś innego niż mąż.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg1g1k9nhx.png

Odnośnik do komentarza

Ataamoj maz nie.dalby sobie.noc.kupic, duzo.razy mu dobrze doradzilam.ale sama bym.nie kupila.
Flawia ma racje. My mielismy.nakaz.ze.tylko maz ale.inne pacjentki co chwila.ktos. Jak moje.dziecko.bylo.w.inkubatorze a ja sama lezalam.to do wspolokatorki przyszedl tatus dziecka skacowany ze znajomymi i odrazu spiecie z.tesciem a ja myslalam czy jak.wsyame.to pleci.ze.mnie.krew czy.nie?.ale.na.szczescie.przyszla.polozna.a.ja zostalam.przeniesiona.do.innej sali. U mnie.moj.maz.byl.dlugo i tylko.tylem.siedzielismy zeby.kazdy.mial.komfort i tamtej nowej tez.maz.siedzial.tylem. Teraz maz.bedzie.krotko bo.corka ale.siostra proponowala ze zjaedzie zwbym brala.prysznic ale.mam.jej.dac znac.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Ataapierwszy prysznic poszlam z mezem bez dziecka jeszcze ale potem jak.mi dali dziecko to mialam.jakies schizy ze ktos wejdzie a ja nie uslysze, raz wyszlam a dziecka nie bylo bo polozne wziely na pobranie krwi, jak zobaczylam.brak lozeczka to szok ale nagle.wjechala polozna ale potem juz.byla.kolezanka.w sali i tak sie zajmowalysmy nawzajem i ostatnia noc znowu bylam sama. Nie wiem tak glosno.na korytarzu ze moze bylam.przewrazliwiona. Ja siusiu robilam pod prysznicem wiec co siku to prysznic wiec troche tego bylo.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

Ja mojemu mężowi juz niczego nie kupuje bo po pierwsze musi wszystko przymierzac a po drugie mamy kompletnie inny gust.
Ale on jest wielki bo w samej klatce ma 120cm a w udach tylko jeden model jeansów jednej firmy na niego pasuje.
Najchętniej to by nosił latem tylko białe tshirty a zimą czarne;)
I totalny minimalistyczny z niego.....w 1 walizkę wszystko by zmieścił.....czasem jak mnie wkurzy to mu o tym wspominam ze z pakowaniem jego rzeczy i wystawieniem za drzwi nie miałabym problemu;))

Kiedy ta pełnia jest?

GABRYSIA ur. 18.03.2016r. CC o godz. 13.30.waga 3030g 50 cm.

Odnośnik do komentarza
Gość pAleksandra

Ewee jeszcze ja,jeszcza ja zostałam nierozpakowana o ile to by było możliwe sama bym to zrobiła :D na dzisiaj termin wg usg,wizyta z położną dzisiaj.Czekamy dalej...Dla malucha najwidoczniej tam dobrze tylko wciska się strasznie pod żebra :/
Pełnia chyba jutro jak się nie myle...24 siostra ma urodziny i koniecznie chce prezent(wiadomo jaki) w ten dzień,tylko że chyba ot tak sie nie da....
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...