Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2016


Gość Agataaaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie 2/12 nie działa. Ale dziewczyny probujcie. Może którejś pomoże.

Ja właśnie wróciłam z placu zabaw, trochę wieje u nas. I Niewiem co robić, nudzę się trochę

Współczuję karmienia z tymi zabkami, nie wyobrażam sobie tego

Tak wgl. To chyba uzaleznilam się dziewczyny od tego forum. Zanim pójdę spac i jak się tylko obudze to czytam.

Odnośnik do komentarza

Juliaxto forum jak sekta ;)

W planie 2/12 jest pewien istotny element:100 % zadowolenia, tatuś na 2.miejscu ;)

Ataa sadystko ;) noworodkowi zeby chciałabyś usuwać?

Ślubny fajny facet,fakt, twarda skorupka a pod nia mięciutki jak kaczuszka ;)
Taki typ który ukradkiem ociera łzy oglądając smutne sceny w filmie.

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Hej,
Gratulacje dla rozpakowanych i walczących z przeciwnościami mamuś. Oczywiście zazdroszczę i solidaryzuje się w bólu ze zniecierpliwionymi. Ja też wywołanie na środę i łudzę się,że mała jednak się do tej pory namyśli. Trzeci raz przeżywam wyczekiwanie po terminie,tym razem chyba najgorzej,bo lekarka i położna prorokowały,że nie doczekam terminu...i naiwna w to uwierzyłam :/

http://www.suwaczek.pl/cache/c0496431c5.png

Odnośnik do komentarza

Heloł lejdis,

Gratulacje dla nowych mam! cudownie :)))) buziaki dla maluszków.

Odwiedziny po porodzie w sumie i w domu i w szpitalu powinno się wg. mnie na początku zachować umiar, u mnie w szpitalu był tylko mąż i dzień po porodzie na 5 min mama, ale tylko dlatego, że byłam jeszcze wtedy sama w sali. Ja bym się bardzo krępowała, gdyby przychodziły do współleżącej tabuny ludzi, kiedy ja miałam założony choćby cewnik (nie wygląda to super), karmię i kiedy próbuję iść do łazienki to się ze mnie leje. Zarówno mój mąż jak i mąż koleżanki z sali wychodzili, kiedy któraś z nas chciała skorzystać z łazienki, miała mieć coś robione przez położne czy lekarzy. Wyszło ekstra, nikt nie czuł się skrępowany. U nas w domu nie było jeszcze nikogo, jutro przyjezdza moja przyjaciółka, dziś Jeremiś poznał prababcię - byliśmy na chwilkę pokazać, były łzy wzruszenia :) piękny dzień.

Dwupaczki trzymam za Was nieustannie kciuki, wiem jak bardzo duże wsparcie ja tu miałam, kiedy zbliżał się dzień mojego porodu czy choćby po nim, mam teraz mało czasu niestety, by każdą z Was wspierać fizycznie na forum, ale myślę o Was i serduszkiem jestem z Wami.

Flawia dostałam smoczek, dziękuję Ci najmocniej! :* mały go ssał, także chyba mu pasuje :))

U nas dziś piękna pogoda, oby tak zostało!

Odnośnik do komentarza

Ataa to akurat prawda, to co ma "wywołać poród" to prostaglandyna zawarta w spermie, która może sprowokować skurcze. nasz orgazm nie ma na to żadnego wpływu :p

ja tam podchodzę do tego z przymrużeniem oka, staram się raczej cieszyć czasem i bliskością, które mamy teraz, bo po porodzie kto wie jak szybko uda się wrócić do seksu...

heltinne pozazdrościć takiego faceta ;) chociaż ja na swojego nie-ślubnego też nie mogę narzekać, strasznie się cieszę, że sam z siebie bardzo chce być przy porodzie, nie wyobrażam sobie rodzić sama wrrr

ja dzisiaj po dobrze przespanej nocy- to chyba wynagrodzenie za ten okropny ból wczorajszy, dzień na zakupach i w końcu porządnym wysprzątaniu domu. teraz odpoczywam, a czuję się jakby ktoś mi wsadził imadło w krocze... :D co jakiś czas ubogi skurcz się przypałęta, ale ni to regularne, ni specjalnie bolesne. może faktycznie ta pełnia na nas wpłynie :p

http://www.suwaczki.com/tickers/43ktgu1rrbb8avjd.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez dzis z mezem troche pobaraszkowalismy, choc w tym miesiacu juz kilka razy bylo, to stwierdzam, ze juz jest wszystko.zbyt wrazliwe i chocbym miala.urodzic za 2 tyg to juz.byl ostatni.raz przed porodem. Tak mam wszystko uwrazliwione ze przyjemnosc z drazliwoscia sie mieszala. Yh. Ja tez w pelnie nie wierze. Choc glupio bo gdzies tam mysle o tym.
Sama nie wiem czego chce juz chce tulic synka a z drugiej str jestem tak zmeczona ze jak sie odnajde z 2 dzieciaczkow, schody do kuchni, schody do pieca. Eh.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37zbmhdhinvpti.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egao88507.png

Odnośnik do komentarza

To która pierwsza jutro rodzi,co? ;)
Obstawiam ze Ty,Ataa :)

kingullek eh,ten mój Ślubny...
Daleko mu do ideału, ale nie zamienilabym na innego :)

Mamatita hej, gdzie się podziewalas tyle czasu, nie widziałam Cię tu od tygodni..
Zastanawiałam się,czy już się rozpakowalas

2/12 myślę że nasze odczucia mają w tym momencie duze znaczenie ,ale może się mylę. ...

☆☆☆Marcelek ☆☆☆
☆25.04.2016 godz.7:27☆
☆52cm, 3620g☆

Odnośnik do komentarza

Hehehe heltinne bociek polecial po bobasa - niedlugo wróci z paczuszka :D

U mnie noc tez supe - wyspalam sie, tylko raz wstawalam do toalety. .. a miedzy czasie kilka skurczy sie przypaletalo ale takich ze zaraz zasnelam. Podejrzewam ze to zasluga wczorajszych aktywnosci: spacer, liscie malin, schody (10. Pietro!), baraszkowanie, super rozrywka w teatrze (Janda jest niesamowita!).

Dzisiaj podobny plan :)

Ciesze sie bo humor znow dopisuje.. bo tak sobie myślę ze zajaczek nie bedzie wiecznie w brzuchu siedzial i to kwestia dni :)

No i trzymajcie prosze kciuki bo dzisiaj znow kontrolne usg. Mam nadzieje ze to afi juz nie rosnie...

♡ Anielka♡ 04.05.2016

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...