Skocz do zawartości
Forum

Styczeń 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, piękne brzuszki :) Wyglądacie kwitnąco! Naprawdę warto robić teraz takie zdjęcia :) Cudowna pamiątka!
Kasia 300 - Przepięknie wyglądasz! Skąd masz takie gęste włosy?! :)) Zakochałam się! ;)
P.S. Co do obrazka "na dobranoc" Patrze i widzę wczorajszą siebie pod prysznicem walczącą z jednorazówką…

Chocovanilla - czytam Twoje wpisy i wkurzam się na Twojego faceta… :( Jesteś z pewnością jedną z silniejszych Babeczek w całym forum! Dbaj o siebie i nie przemęczaj się, wszystko się wkrótce dobrze ułoży!

Co do wyprawki dla siebie - jestem w lesie… Ile kupujecie tych majtek pp, ile szt. podkładów pp, podkładów na materac? I Jak to jest, w jednorazowe majtki wkłada się podkład poporodowy?

Dziś w końcu mam wizytę u ginekologa, spojenie łonowe cholernie boli mnie od zeszłej środy, mam nadzieję, że to nie żadne rozejście etc… :(

Wczoraj oglądałam film o parze, która straciła dziecko na kilka tygodni przed rozwiązaniem. Nie wyobrażam sobie nic gorszego, łzy same cisną się do oczu…

Buziaki, udanej środy!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w36vgcttausrv8.png

http://www.suwaczki.com/tickers/860ix1hp6guj9bfh.png

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny:) oj dawno mnie tu nie było na forum. Po pierwsze- piękne macie brzuszki, Styczniówka- figura do pozazdroszczenia, naprawdę:)
Chocovanilla rodzimy z tego co pamiętam w tym samym terminie, mam podobne odczucia co Ty- też już czuje się jak wieloryb i jestem przerażona, że jeszcze tyle czasu przed nami. Co do wyprawki- ciuszki jakieś mam, łóżeczko, fotelik i wózek- reszta w stylu materac, pościel, kosmetyki dla dzidziusia etc. przede mną. O wszystkim muszę myśleć sama, bo mąż zajął się remontem..i niestety mam całe mieszkanie w kurzu i gładzi, nie mam jak zrobić prania ciuszków, bo chwilowo to by było bez sensu. Tak więc zaczyna mnie łapać lekka panika, że nie zdążymy ze wszystkim:)
co do podpasek poporodowych itp. rzeczy- dziewczyny jakie podkłady trzeba kupić? podkłady takie jak do przewijania maluchów z folią pod spodem czy takie podkłady higieniczne na łóżko?

http://www.suwaczek.pl/cache/dccd400382.png

Odnośnik do komentarza

Właśnie dziewczyny... jeśli któraś jest bardziej zorientowana w temacie wyprawki dla siebie to też proszę o rozwinięcie tematu bo jestem totalnie zielona... ja dzisiaj też kiepsko spałam co w sumie dziwne u mnie bo z reguły padam jak kawka tym bardziej że jeszcze chodzę do pracy... gdy wstaje rano czuję się jeszcze gorzej jakbym co najmniej szpagaty robiła... ;-) ale w poniedziałek mam wizytę i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to mam nadzieję że dotrwam do końca listopada. Pozdrowionka

http://www.suwaczek.pl/cache/1a6d5ee058.png

Odnośnik do komentarza

maloy przesłałam Ci dziś przed chwilą, wczoraj nie byłam przy kompie

laski jakie ładne kobitki są na tym forum :) zadbane, sexi mamy :) styczniówka co do Twojej sesji jestem zachwycona! piękny uśmiech ;) ładna stylizacja ;) jest skromnie, ale i bogato z gustem :) fajnie wyszło;)

kasia300 a ten obrazek jest takie prawdziwy :) sama prawda :) a Twoje włosy również mi się b. podobają :)

sonia 88 ja się pakuje koniec listopada/ początek stycznia

Chocovanilla składam kondolencję :(

z tą wyprawką dla siebie też jestem ciekawa czy wszytko mam, także jakby któraś doświadczona mama mogła niech napiszę co i ile
również wklejam foto remontowe :)

monthly_2015_11/styczen-2016_38550.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaio4plrj5rn1r.png

Odnośnik do komentarza

a co do zdjęć dziewczyny róbcie ich sobie jak najwięcej. takie fotki to najpiękniejszy prezent dla naszych dzieci gdy dorosną. ja nawet jak nie jestem jakoś super wystrojona i wylansowana to i tak proszę męża by mi robił zdjęcie ;) niech dziecko zobaczy jak jego mama wyglądała w życiu codziennym również :) po za tym takie foty są też zazwyczaj śmieszniejsze ;) takie moje skromne zdanie ;) miłego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaio4plrj5rn1r.png

Odnośnik do komentarza

Co do moich włosów to były wlanie po świeżym malowaniu bo przez niemal pół roku ich nie ruszalam i po świeżym ścięcie wiec się dobrze układały. Na codzień mam na głowie placek jakby je krowa językiem wylizała:) ze zdjęcia które wstawilam na sama krowa powoduje u mnie atak śmiechu. Tak właśnie się czuje jak kładę się. Mój Adrian zasypia w 3 sekundy a ja dysze i przemieszcza się w poszukiwaniu odpowiedniej pozycji. Ale ta krowa mnie rozbraja:)))))
Chocovanilia nazekaj ile wlezie, rozumiemy Cię i Twoja sytuacje mając podobne. My baby zawsze się zrozumiemy.
Od 2 dni leżałam do góry brzuchem bo nic mi się nie chcialo (jak ta krowa) a teraz nadrabiam bo koleżanki z pracy się w prosił jutro i nie mogę ich w ten bałagan wpuscic:)
zdjęcia macie przepiękne i uwierzcie mi ze gdybyście widziały całą sesje Styczniowki o byłoby tylko och i ach. Są piękne!!!!! No ale cóż. ..piękna kobieta to zdjęcia miałyby być inne? Co profesjonalna sesja to efekty cudne chociaż zdjęcie z wieczora mnie rozwaliło. to przy lustrze. Cud!!!!! Uśmiechnięta gotowa do snu mamusia z piękną figurą. Az dziwne żeby kobieta tak się rozpływa nad kobietą ale jak śliczna to co się będę kryć z uwagami:)
Siolcia u Ciebie widać dokładnie jak brzusio CI rośnie bo co jakiś czas wsawiqsz zdjęcia wiec można porównać :)
pięknie wygladacie ale wciąż mało tych zdjęć!

http://s2.suwaczek.com/201601131762.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane ,ja po śniadaniu i małym sprzątaniu.Po południu zaczynam prasowanie ubranek :).Wczoraj wieczorem dopadła mnie chandra jakoś tak nagle ,myślałam o tym ile mi jeszcze rzeczy brakuje i wydam na to pieniędzy...ah te hormony.
Zazdroszczę Wam tych zdjęć ,Aj muszę sobie też takie zrobić ,niestety nie mam takiej figury jak Wy więc będę się musiała nieźle nameczyc żeby choć parę było do oglądania :).
W ten weekend postaram się odwiedzić szpital ,który wybrałam do rodzenia żeby się jakoś oswoić z nim.:)

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny! Oj dawno mnie tu nie było, a wy wyglądacie kwitnąco i bardzo w ciąży :) mój brzuch nieco mniejszy, mala w zeszłym tygodniu (skończony 28) ważyła. 1100g:) lekarz przepowiedział ze na rekord masy nie idziemy i na jego oko przy porodzie będzie ok 3 kg.
Jeśli chodzi o wyprawkę to jestem pól na pół, jeszcze nie mam łyżeczka i pościeli no i wszystkiego z apteki.
Dopisuje mi za to energia, pogoda sprzyja wiec wykorzystuje ile się da i sprzątam, piorę i prasuję. I stąd moje pytanie, bo dochodzę do prania wyprawki, powiedźcie proszę co w jakich temperaturach prałyście? Pieluchy to chyba 90 stopni.... A ubranka, kocyki?

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3oskjoreeriec4.png

Odnośnik do komentarza

Cześć kobietki, dawno mnie nie było, dużo postów do nadrobienia...
U mnie- niespodzianka, po tygodniu leżenia do góry brzuchem pojechałam na usg III trym i lekarz stwierdził że z szyjką wszystko ok, długa, 37mm i zamknięta. A na poprzednim usg na ip jak mi robili jakieś 3 tyg temu to miała 33mm... Sama nie wiem, aż taki błąd pomiaru?? Pokazałam wyniki mojej gin i powiedziała że to dobrze, mogę już trochę chodzić ale nie od razu maratony :) na szkołę rodzenia też mogę iść, a to już w piątek :)
Tomuś ładnie się rozwija, dziś 29tc a ma 1270gr, długości się nie dało zmierzyć. Polega sobie głową na moim pęcherzu max w dole jak tylko się da i po prawej stronie uciska pupką i pleckami na wszystko co się da... To już wiem skąd te bóle :)
Jest żwawy i wesoły jak skowronek, kopie na potęgę dzień i w noc. Na usg widziałam jak ziewał, cudnie :) Doktor sobie żartował w trakcie badania, np stwierdził że mały ma PISiaka, zgodnie z trendami politycznymi :)

Dziewczyny znalazłam świetną stronkę
http://mataja.pl/category/9-miesiecy/
taki blog o dzieciach i ciąży, super artykuły. Nic nie robię tylko sobie czytam. Jest dużo praktycznych info o ciąży, porodzie, połogu i wszystko z dystansem i humorem. Polecam :)

Co do pakowania torby to ja sobie kupiłam:
- duże podpaski Bella klasyczne, uważam że są najlepsze. Przewiewne, nie wiszą w kroku, dobrze się trzymają. 1 -2 paczki
- Na łóżko szpitalne jednorazowe podkłady higieniczne pod pupę. Chyba Madzia pisała, że lekarze mówią o wietrzeniu. U mnie też tak było. Trzeba było leżeć najlepiej z gołą pupą (pod kołdrą oczywiście) i po to właśnie się przydaje podkład. Można je z powodzeniem wykorzystać jako podkład do przewijania maluszka na łóżku szpitalnym. Z tego co widziałam to można je kupić w działach "dla mamy" lub "dla dziecka", bo to w zasadzie to samo co jednorazowe podkłady do przewijania. 6-10szt
- Do chodzenia majtki siatkowe jednorazowe lub wielorazowe. Można też mieć swoje ale muszą być w miarę duże. Nie polecam bo zawsze jest sporo krwi i nadają się tylko do wyrzucenia. 6szt
- Koszula nocna do porodu (albo i dwie), duża i przewiewna. Ja kupowałam na ciuchach - polecam, oszczędzanie kasy i nie szkoda potem wyrzucić jakby się nie dało doprać.
- Koszula nocna do karmienia z guzikami z przodu żeby można było cyca wyjąć wygodnie. Też kupowałam na ciuchach :)
- Kapcie, klapki pod prysznic, ciepłe skarpetki, szlafrok.
- Ubranie na wyjście ze szpitala, luźne, niekoniecznie spodnie, bo "tam" będzie wszystko obolałe... Rozmiar raczej nie ten sprzed ciąży tylko ciut większy bo brzuch nadal będzie dosyć duży :)
- Kosmetyki dla siebie pod prysznic i nie tylko. Ja używałam Biały Jeleń do hig intymnej, jest bardzo łagodny. Również Tantum Rosa do przemywania.
- Warto mieć ze sobą np muzykę, książkę, lekkie przekąski na czas porodu (nie każdy szpital pozwala), swoją wodę, gadżety do masażu, pomadkę do ust itp

Uważam że nie warto zabierać większych zapasów rzeczy, bo zawsze można dokupić w szpitalu, wcale nie mają dużo drożej. Albo mąż dowiezie :)

Ale się rozpisałam :) Teraz leżę i jęczę bo mnie boli cały brzuch, młody pouciskał na jelita i kłuje mnie niemiłosiernie :( Remont trwa, jesteśmy na etapie glazury i fugowania łazienki dla dzieci. Jeszcze panele położyć u dzieci, pomalować 2 pokoje i przedpokój, dokończyć wszytskie duperele (umywalki, wieszaczki, szafeczki itp) i wielkie sprzątanie :)

Buziaki!

Odnośnik do komentarza

Fiolett super wiadomość moim marzeniem jest usłyszeć informacje od lekarza jak Ty odnośnie szyjki a mam za tydzień wizyte.No cóż będzie jakjak będzie jeśli trzeba to i leżec trzeba.Czy Wy też mamusie czujecie taki ciężki brzuch? A w szczególności dołem? Ja jak się przekrecam z boku na bok to tak mi ciężko czy to normalny objawy? Dodam że synek ulozony główka na dół. Milego dnia.

Odnośnik do komentarza

Uff ogarnellam troche mieszkanie, obiad zrobiony. Chwile odsapnąć i idę do przedszkola. Chociaż teraz najchętniej bym poszła spac :))

Kasia 300 jeszcze troche i ten obrazek bedzie bardzo rzeczywisty hihi.

Chocovanilla na szczęście masz dla kogo byc silna i dajesz rade!

Z wyprawka na pewno zdążymy! Byle nie zostawiać jej na styczeń :P

Pieluchy bede prac na 90 stopni, ubranka zgodnie z metka, zwykle daje na 40, nie wiem jakie masz kocyki. Moje sa na 30 stopni

Co dobiliście podkładów to indywidualna sprawa. Nie wiadomo ile będziemy "krwawić" ile bedzie wód płodowych. Mi np położna powiedziała, ze bardzo duzo ich miałam przy 1 porodzie i maz na bieżąca dokupowal ;) po co ma nam to zostać w szafkach.

Udało mi sie zrobić foto, ciagle sobie ucinalam głowę lub brzuch, ale w koncu jest.

monthly_2015_11/styczen-2016_38561.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/xjel9m8.png
http://www.suwaczki.com/tickers/8p3oskjor3p7ujrr.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ! :)
Mnie w zasadzie nic nie dolega oprócz wkurzajacej zwiekszajacej się wydzieliny śluzu nie wiem jak to nazwać. No i pobolewania w dole brzucha. Wczoraj z chłopakiem wybraliśmy się na wieczorny spacer , jakoś dobrze działają na mnie te wieczorne klimaty ;) tak jakby magia zbliżających się świat :) .

a co do wyprawki no to chyba mam wszystko ubranka dawno wyprane i poprasowane spakowane i czekają na Amelcie :) . brakuje mi jedynie rzeczy z apteki no i jakiś jeszcze grubszy kocyk muszę dokupić.

Co do podkładów to kupuję 3x Bella mama są duże i wygodne na te 2 pierwsze dni po porodzie a potem przejdę na Bella te zwykle też są duże i wygodne :) mam już majteczki siateczkowe w rozmiarze L ich tam jest 6 szt myślę my dopkuc jeszcze rozmiar M bo straszna ze mnie chudinka. No i pampersy koszule reczniczek kosmetyki dla maluszka będę kupowała w następnym tyg :)

32 tydzień idzie w zaparte. Boję się by nie urodzić wcześniej i modlę się by jeszcze miesiąc tam sobie grzecznie siedziała. Kolejne usg za mną :) chociaż było 2 tyg temu prawie to lekarz robi mi usg na każdej wizycie. Mała przybiera na wadze a tak się bałam ;) 1.5 kg wazyla a waży już 2.1kg super :) tylko ja nie wiem dziewczyny u was lekarz na każdej wizycie sprawdza szyjke? I bada na fotelu ? Bo mnie jakoś jeszcze nigdy nie badał. Hmm dziwne może mu tak przypomnieć .

Miłego dzionka dziewczyny !;) Idziemy leżeć do góry pupa :)

Odnośnik do komentarza

mlodamamusia996 mnie tylko raz badał jak mu powiedziałam, że mnie kłuje w dole brzucha. Poza tym to zawsze tylko usg. co 2/3 wizytę bada mi szyjkę usg przezpochwowym.

A mam pytanie odnośnie ubranek. To moje pierwsze dziecko i chciałam się zapytać jakie rozmiary szykujecie dla swoich maluszków? Ja dostałam ogrom rzeczy używanych od rodziny i piorę wszystko do rozmiaru 68 ale nie wiem czy to nie za dużo bo Madziulka ma urodzić się drobniutka. wszystko na to wskazuje...

Odnośnik do komentarza

Moja córcia ważyła przy urodzeniu 3 300 ale potem waga spada.. ubranka miałam na 56 i były przyduze.. teraz naszykowane mam mniejsze 56 bo rozmiar rozmiarów nierówny i jakieś tam newborn czy one size..
Ciekawe ile mój synek waży... jutro zaczynamy 33 tydzień:) we wtorek mam usg i zobaczymy wagę, potwierdzimy płeć i w ogóle czy wszystko ok.. tak dawno go nie widziałam :) juz prawie 14 tygodni ehhh :(
Jeśli chodzi o badanie na fotelu ja mam na każdej wizycie a jeśli chodzi o usg to tylko kolo 11 tyg, polowkowe i po 32 tyg.
Ja tez czuje ze ten brzuszek jest ciężki.. jakby miał mi odpaść dołem ale to uczucie juz jakiś czas mi towarzyszy a brzuch jest jak był na miejscu..
Jeśli chodzi o koszule do karmienia ja z niej rezygnuje.. kupiłam w sinsayu piżama spodnie i koszulkę.. nie umiem spać w koszula bo się placza itd.. wiadomo że krótkiej koszulki nie nałoże bo czuła bym się okropnie taka upasiona.. karmić i tak będę na sali w łóżku bo u nas w szpitalu nie ma takiej opcji żeby trzymać dziecko na rękach chociażby stojąc juz nie mowie o noszeniu tak ze nie będzie problemu podciągnąć koszulki a i tak niewiadomo czy przy moich lekach będę mogła karmic..
Jeśli chodzi o te majtki jednorazowe to pamiętam ze te co ja miałam nie pamiętam już jakie to były to rozmiarowka była bardzo dziwna.. ogólnie były bardzo małe tak ze polecałbym rozpakować i sprawdzić.
U nas podkładów nie było trzeba do szpitala ale to było dawno wiec może coś się zmieniło...
Juz południe a ja tylko ugotować am zupę i troszkę ogarnelam.. brawo mega pracowita jestem :/
Męża chrzestna dzisiaj nas zapraszala i nie wiem czy iść... całymi dniami go nie ma a mnie już trafia na ta samotność... nawet jak jest w domu to siedzi w kuchni i szykuje sobie odżywki i jedzenie w pojemniki na następny dzień a jak nie to na siłownię leci i tyle :/ tyle trzeba kupić... juz 33 tydzień a ja nie mam nic... najlepsze ze jego nie ma całymi dniami wiec i tak nie pomoże nic kupić :/ nie mam nastroju udawać szczęśliwej rodzinki i pomagać mu w pokazywaniu jaki to on nie jest super mąż i ojciec..
Jeśli chodzi o brzuszki to wyglądać pięknie... Kasia300 twoje zdjęcie jakoś najbardziej zapadło mi w pamięć.. promieniejesz aż zazdroszczę :) w ogóle wszystkie piekne:) ja mam duży brzuchol w ogóle cały tułów mi się powiekszyl:/ mam nadzieje ze szybko wrócę do swojej wagi bo wstyd mi i ciąża tego nie usprawiedliwia bo jak widać po waszych zdjęciach można pięknie wyglądać :) może potem mąż zrobi mi zdjęcie to wstawię bo na wariata szukaliśmy stancji i nie jest jakaś wow i nie mam takiego lustra żeby sobie cyknac a sama jak zechce się objąć to się w kadr nie zmieszcze :p

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sx0dw4fdkoafyo.png

Odnośnik do komentarza

Fiotett napisała chyba wystarczająca listę. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Z podpasek to tez Bella używałam. Nic mi się nie odparzylo ani nie czułam jakiegoś dyskomfortu. Bo always o których Styczniowka pisała, to jak dla mnie byłyby zbyt małe. Miałam obfite krwawienie i Belli sie sprawdziły. Podkłady kupowałam w aptece. Tam mieli trzy rozmiary i nie były drogie.
Spróbuję wstawić fotkę z kartki którą dostałam w szkole rodzenia w poprzedniej ciąży.

Odnośnik do komentarza

Czytam o tych wyprawkach i co chwilę coś dopisuję do listy eh to nigdy się nie skończy ;) Mlodamamusiu na kazdej wizycie mam badaną szyjkę. Co do prania to ja piorę wszystko na 40-60, myślę ze nie ma co przesadzać, bo jeszcze obróci się to przeciwko nam. Dzis mam zamiar poprasować z 30 minut w ramach odpoczynku od leżenia:) Fiolett super wieści! Tak jak lucys czekam na identyczne info jak Ty ;) u mnie wizyta dopiero za 14 dni, ale myślę, że zleci ;) Co do torby do szpitala, mam pytanie, tylko się nie śmiejcie bo ono jest bardzo durne :D czy mogę wpaść na porodówkę z walizką? Nie mam torby, która pomieści to wszystko :) taka malutka walizka jak na bagaż podręczny :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgbk6o4jvv.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhm95ll2y5h.png

Odnośnik do komentarza

A odnośnie temperatury to ja większość prałam w 90 ale to też dlatego ze mam sporo po córci i to głównie biale bawełniane ( po odlozeniu różu to kolor przewodni ):p
Kolorowe prałam juz wg meteo, został mi kombinezon tez biały i wełniane zimowe czapeczki :/ i nie wiem te czapeczki w rękach?
Pieluchy pościel 90° kocykow jeszcze nie prałam...
Był kiedyś temat Baldachimu.. my mieliśmy u córci do czasu obniżenia poziomu w łóżeczku... owszem zbiera się na nim kurz ale moim zdaniem kwestia indywidualna czy jest potrzebny. U nas łóżeczko stało blisko okna wiec dziecko było osłonięte od przeciągu, no i telewizor na ścianie wiec tez jej tak nie świeciło... jeśli dzieci mają swoje pokoiki i możecie wybrać dobre miejsce dla lozeczka to moim zdaniem jest zbędny. U nas ponownie się przyda bo łóżeczko u nas i ponownie w pobliżu okna.

https://www.suwaczki.com/tickers/m3sx0dw4fdkoafyo.png

Odnośnik do komentarza

Najlepiej jest prać tak jak jest na metce. Ubranka w większości 40°, a kocyki w zależności co na metce jest napisane.
Co do rozmiarówki ubranek, to ja nastawilam się, że moja córka urodzi się duża bo wszystkie dzieci w mojej rodzinie miały ok 4kg. Wiec kupiłam dwa pajace na 56 a resztę ubranek na 62. Moja córka urodziła się niecałe 3kg i topiła się w 56

Odnośnik do komentarza

coś znowu ucięło mi posta...

Musiałam szybko zamówić przez internet pare sztuk mniejszych ubranek, a mąż odebrał.
Teraz wolę być przygotowana i mam zamiar kupić trochę 56 i 62. Sądzę, że synuś urodzi się większy niż córka. Ale to tylko moje gdybanie.
25-go mam usg więc zobaczę ile mój maly delikwent waży.

Co do badania szyjki, to ja mam prawie na każdej wizycie badaną. Nie zawsze, bo mam ją ciągle zamkniętą - na szczęście.

Chocovanilla, bardzo Ci współczuję tej "samotności". Jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić jak mogłabym coś takiego znieść. To jest bardzo przykre. Ale jak pisałam wcześniej, mam nadzieję, że Twój się opamięta. Może wlasnie w taki sposób przeżywa to, ze urodzi mu się dzidziuś. Może zwierza się swoim kumplom z siłowni i jest dumny. Faceci to dziwne stworzenia i inaczej myślą niż my. Ale jesteś silna i nadal taka pozostań. Masz dla kogo żyć

Odnośnik do komentarza

Wrocilam do domu po wizycie i jest jeszcze gorzej niz bylo :( niestety,ale mam rozwarcie na 1 palec ,szyjka calkowicie zlagodzona. Za jakie grzechy :/ dostalam wybor-albo szpital do 35 tygodnia albo lezenie w domu ,ale ...problem polega na tym,ze nie wiem co zrobic. Bo jesli mialabym lezec w szpitalu,to juz w tym , ktory wybralam do porodu bo tam jest bardzo dobry oddzial neonatologiczny,a w moim wypadku to bardzo wazne. Tylko mam do niego 75 km i pewnie z rodzina i Tomkiem widywalabym sie raz na bog wie jaki czas,co jest dla mnie straszne i bardzo sie tego wszystkiego boje :( a znowu w domu nie bede miec stalej opieki,tylko raz w tygodniu polozna i wizyty u gin co dwa tygodnie. Jezu kochany...nie wiem co ja mam zrobic :( moze za bardzo przezywam ,ale tak sie boje...tydzien temu byla szyjka 2,2cm ,a teraz zlagodzona i rozwarcie...

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c8ribdjialnb2.png
url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/67eipzcu8g5ix4gq.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...