Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Dzięki za miłe słowa:) Kosmetyczka zrobiła swoje tym makijażem :P Nawet babcia mojego męża była zachwycona:) szkoda że na co dzień to już zupełnie co innego :)

Inferno
Fajnie że Kacper osłuchowo czysty. Zawsze lepiej sprawdzić kaszel bo nigdy nie wiadomo jakie dziadostawo się przypałętało. Co do okresu też zawsze mam w torebce zabezpieczenie. Kurcze ja tabletek nie biorę i tak tylko się zastanawiam kiedy mogę się czegoś spodziewać :/
Gratuluję rozpoczęcia ćwiczeń. Spokojnie małymi kroczkami się rozkręcisz :)
Cosmic
Opera:) ja to mojego nawet do teotru wyciągnąć nie mogę, a co dopiero opera :)
Peoniu
Piekne wianki i super impreza Ci się trafiła. Sama chętnie bym gdzieś wyszła.

Odnośnik do komentarza
Gość TheKalinka84

O wow Peoniu super wianki. Powinnaś się zastanowić nad otwarciem kwiaciarni:) super imprezę miałaś! Tylko pozazdrościć
Cosmicgirl ostatni raz w operze byłam w liceum jakieś 16 lat temu! Ostatnio marzy mi się pójście do filharminii na koncert z muzyką filmową...
Inferno cieszę się że Kacperek zdrowy. Mam nadzieję że z lubym będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

kalinka to właśnie był koncert muzyki filmowej z solistka w operze:)było fajnie.
Wracając do twego smutku to dobrze Cię rozumiem sama jakiś czas mieszkałam za granicą I za żadne skarby nie ulizylabym sobie tam życia.Ale Powidz czemu aż 3lata Ciebie nie było?przecież z Niemiec nie jest daleko?

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

inferno no to dobrze ze z Kacperkiem jest ok bi ale musisz teraz obserwować żeby nic z tego się nie rozwinęło.A i ćwiczenia zaczelas...No i zajebiscie nieważne że nie dasz rady wszystkiego zrobić ważne że już zaczelas:)
Peonia ale bi dobrze ze pobawilas się na imprezę z tego co piszesz to był niezły ubaw i tym bardziej xi zazdroszczę:)dobrze że malutka jeszcze piersi jest zawsze to i jeden dzień dłużej to dla nie na zdrówko wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Gość TheKalinka84

Cosmicgirl najpierw chodziliśmy na kursy językowe więc nie mogliśmy sobie pozwolić na wyjazd, potem zaczęliśmy prace więc nie było szans na urlop. Później kilkukrotna zmiana prac i 3 przeprowadzki więc wyjazd odpadał. Potem ciąża zagrożona.... teraz już nie mogliśmy nie pojechać ze względu na chrzest zośki. Mam nadzieję że teraz będę częściej odwiedzała rodzinę i przyjaciół.
Zazdroszczę Ci tego wypadu na muzykę filmową. Mam nadzieję że mi w krótkim czasie też się to uda to zrealizować:) dobranoc

Odnośnik do komentarza

Peoniu śliczny wianek :) ja tez moze sie skusze i wrzuce jakieś zdj kwiatów, które robie z mama ;) tzn pomagam jej jak znajdę chwilkę bo praktycznie wszystko ogarnia sama. Kurczę ciekawe co z ta znajoma w sumie w szpitalu ma dobra i stałą opiekę, a w domu ma ma na głowie dziecko i jeszcze żona do opieki mu dojdzie... A z drugiej strony moze warto spróbować, moze w domu cos ja pobudzi.
Dziewczyny pocwiczone? Będę was męczyć codziennie :p ja bikini zaliczyłam :p
Kalinka cieżko bez rodziny, dobrze ze jesteście z mężem razem wiele małżeństw jest rodzielonych, jedno w Polsce a drugie za granica i to juz jest w ogole do kitu :/
Dziewczyny jak u waszych maluszków wyglada spanie przez dzień? Mój śpi 3 razy dziennie z tym ze ostatnia drzemka jest mega krótka 20/30 min a wcześniejsze rożnie od 1-2 godz. I jeszcze chciałam zapytać o smoczki zawsze zasypiają i śpią juz pózniej ze smoczkiem w buzi? Mój czasem nie moze zasnąć bez smoka alezjak juz zaśnie to staram sie mu wyciągać przy czym bez smoka czesto śpi i wiele krócej w ciągu dnia. Ten lekarz u ktorego ostatnio bylismy powiedział zeby unikać smoka podczas snu dziecka, bo on ssa iles tam set razy i jak juz sa zabki to ten odruch ssania powoduje ze sie cofają tzn krzywią, Bartek jeszcze co prawda nie ma zebow ale cis czuje ze niedługo sie pojawia.

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny moja mała strasznie jest marudna szczególnie wieczorami, Odkryłam że, w nocy gdy ją brałam do siebie do łóżka i przykrywałam kołdrą spała jak zabita do rana, więc mamusia pomimo że w sypialni 25 stopni też ubrała dziecko kołderkę. Mała przespała całą noc raz coś mruczała bo jej smoczek wypadł. Kołdra z zestawu jest super taka cieniutka,ale poduszka jak na razie to straszny nie wypał. Wydaje mi się że na początek taka poduszka powinna być jak najbardziej płaska a ona jak jasiek dobrze nabity. Więc muszę pomyśleć o innej.
Któraś pytała o okres ja już mam w miarę regularny bo z reguły dostaje 15 ale teraz brzuch mnie tak napitala tylko nie wiem czy nie przez ćwiczenia.
Swoją drogą z yt został usunięty program bikini runda2 i nie wiem co sie stało z secret bo też nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj mój synek późnym popołudniem marudził bardzo skarżącym sie płaczem. Smarowanie dziąseł pomogło tylko na krótko, więc podałam mu Camilię, na Viburcol (jest silniejszy) jeszcze moim zdaniem był czas.

No spał jak nigdy... Musiałam go z lekkiej wczesnowieczornej drzemki (zazwyczaj spi około 30-40 minut) po prostu obudzić na kolacje i kapiel, bo bałam się ża jak zasnał około 18.30 nocnym snem, to mi wstanie w środku nocy. Pobawił sie, zjadł cały słoik, dopił cyckiem i po raz pierwszy wstał dopiero o 5 rano, oczywiście poszedł spac ponownie i ostatecznie wstał sporo po 7 rano :) no tak to mozna funkcjonowac :))

Próbowałam kilka dni temu wprowadzic mu mleczny posiłek. Nic z tego. Dodałam do kaszki bezmlecznej z przecierem owocowym dosłownie łyżeczkę kaszki mlecznej. Efekt alergii juz był widoczny po karmieniu - miał czerwone plamki wkoło ust, gdzie byłą stycznośc z posiłkiem. Nie wymiotował, ale ulewał pół dnia....Dam mu jeszcze czas, może to tylko nietolerancja i jak będzie straszy, to te efekty miną, ale obawiał się, że białko mleka krowiego to po prostu dla niego silny alergen. Spróbuję jeszcze kaszki na mleku dla alergików, ale mam przeczucie, że niekoniecznie będzie pozytywny efekt :(

Aga
mój spiąc sam od początku ma kołderkę, fakt, w komplecie podusia płaska. Kupowałam polski komplet, ale wysokiej jakości, kołderka leciutka, a ciepła, młody sie nie wykopuje wcale. Chyba nasze maluchy lubia ciepło :)

Sh88
mój tez zdecydowanie lepiej spi ze smokiem. W nocy często go wypluwa i spi bez, w dzień przy dłuższej drzemce za dnia też. Fakt, wtedy nieraz śpi krócej.
Na pewno z tym cofaniem ząbków coś jest, ale przyznam, że moje starsze maluchy nie mają żadnym problemów. Córka nie uzywała smoka wcale, bo nie chciała, a syn baaaardzo długo - głownie do spania, odstawilismy mu jak juz miał całe garnitur zębów - ale zupełnie nic się nie działo.
Natomiast siostrzeniec męża chodził ze smokiem ciągle, chyba do ponad 3 roku zycia i miał zgryz otwarty - musieli go korygować. Natomiast zęby się nie cofnęły, tylko zgryz źle się ukształtował, na szczęście wystarczyło gryzienie twardych warzyw i patyczków od lodów i dośc szybko się to unormowało.

Przyznam, że nie martwiłabym się smokiem na teraz za bardzo, może mu nie zabieraj - jak będzie starszy i będzie zapadał w mocniejszy sen, to z tym powalczysz?

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)
Ramania, no no wyglądałaś ekstra! Ty wysoka chyba jesteś co?

Cosmic, ale fajnie ze tak sobie wyszliscie razem. My bylismy ostatni raz sami bez malej na kolacji w walentynki..

Inferno, dobrze z Kacperkiem nic groznego. W koncu musi byc chlopak zdrow zeby miec sily swietowac swoje pol roczku :)
PS. Gratulacje ze zaczelas walke z cwiczeniami ;)

Sh, dobrze dobrze, motywuj nas dalej! :) Ja co prawda jeszcze nie wznowiłam treningów, ale obiecuje sobie ze od lipca wracam.
Wracajac do wizyty u nuerologa - ciesze sie ze z Bartusiem jest wszystko w normie, a wodniaczki na pewno sie wchloną.
U nas drzemki w dzien wygladaja kazdego dnia inaczej. Raz spi dlugo przed poludniem, a po poludniu juz mniej, innego dnia na odwrot - dluuugo czuwa do godz 12, po czym pada po poludniu i czasem spi do 3 godzin. Poznym popoludniem drzemki sa juz krotkie - ok 30 minut.
Z tym smoczkiem to tez mialam sie Was kiedys pytac, czy jak drzemią w ciagu dnia to wyjmujecie im te smoczki? Ja jak mojej wyjme to szybciej sie wybudza. Teraz przestalam bo tak to nie moge za duzo porobic. Ale z drugiej strony martwie sie zeby ze zgryzem bylo potem wszystko ok..

Kalinka, to faktycznie dlugo nie widzialas sie z rodzina. Nie dziwie Ci sie ze płakalyscie obie z mama przy wyjezdzie. Zycze Ci zebys mogla czesciej widziec sie z najblizszymi. A moze Ty bys sama wybrala sie z Zosia do Polski? Samolotem oczywiscie, podroz krotka i niemecząca, w porowaniu jak sie jedzie samochodem.

Peonia, opaska i wianek cudowne! Zdecydowanie masz talent :)
Naprawde wspolczuje rodzinie tej kobiety, to juz dwa miesiace jak piszesz, a nie wiadomo ile jeszcze minie az sie wybudzi. Oby jak najszybciej. Moze warto sprobowac przeniesc ja do domu, moze poczuje jakis mocniejszy impuls, motywacje do wybudzenia sie.. Mam nadzieje!

MMK, prosilas zebym napisala jak sie sprawdza u nas Camilie. Od 3 dni podaje i zauwazylam ze jest lepiej. Tuz po kapieli podaje jej te krople, pozniej karmimy sie i jak ją podnosze do odbicia to juz wtedy jest spokojnieszja, bo wczesniej to byl krzyk i placz. Jak odloze do lozeczka to nie ma histerii, udaje jej sie usnąc samej.

Odnośnik do komentarza

Peonia
Sliczne gadżety :-) jak ja szlam do Komunii to mi uwili wianek z bukszpanu i w sukienke tez mialam wpleciony. I pamiętam jak dziewczynki w Kosciele tez taki chcialy. Wtedy ten wianek robil szal, po latach sie dowiedzialam ze moi rodzice nie mieli po prostu pieniędzy na taki standardowy bialy wianek i mama z babcia robily co mogly zebym wyglądała pięknie

U nas tez lipa ze spaniem. Non stop jakas histeria. Kurcze dzis to już go nie ogarniam.
A co do ćwiczeń. Dzis znow skalpel ale juz 22 minuty a nie 8 jak ostatnio. Kacper beczal, więc przerwalam ale i tak bym nie dala rady wiecej. Chyba zaprzestane tych cwiczen bo zwyczajnie nie mam siły.

Kurcze tez gdzies bym w koncu z lubym wyszla tylko jemu jak zwykle sie nie chce albo mamy jakas grubsza robotę w domu lub kolo domu. Obiecalam sobie ze w sierpniu wychodzę swietowac swoje urodziny. Z nim albo bez niego.

Peonia
Jeszcze slowo o znajomej. Ja bym chyba nie zdecydowala sie na umieszczenie jej w domu. To jednak powazna sprawa, rzeczywiscie mowia ze w domu szybciej dochodzi sie do siebie ale moim zdaniem to duze ryzyko i przede wszystkim obciazenie dla zszarganych nerwow pana domu.

Odnośnik do komentarza

Inferno nie poddawaj sie, najgorszy pierwszy tydzien potem juz z gorki :)
Dziewczyny posiadacie moze maty piankowe tzw puzzle? jak sie spisuja i czy macie jakies spostrzeżenia? Chcialam kupic malemu ale wyczytalam, ze te najtansze sa rakotworcze "Maty piankowe dla dzieci mogą być groźne. Zwłaszcza te tanie, które otrzymamy za kilkadziesiąt złotych w każdym markecie i które po rozpakowaniu uwalniają nieprzyjemny zapach. W ich składzie znajduje się bowiem formamid, który jest substancją toksyczną, często powodującą podrażnienia, wysypkę i swędzenie. Nie popadajmy jednak w paranoję! Nie wszystkie maty piankowe są rakotwórcze. Jednak jeśli zdecydujemy się na ich zakup, powinniśmy być ostrożni i dokładnie czytać informacje dotyczące składu produktów.
Czytaj więcej http://www.sosrodzice.pl/puzzle-piankowe-dla-dzieci/#ixzz4BYgyfpbb
wiec poszukalam innych np firmy skip hop ale one kosztuja ok 270 zł!!
Nie wiem czy cena warta zachodu :/
a tu wrzucam pare bukietów mojej mamy.. a co tez sie pochwale w koncu jej pomagam :)

monthly_2016_06/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_48883.jpg

monthly_2016_06/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_48884.jpg

monthly_2016_06/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_48885.jpg

monthly_2016_06/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_48886.jpg

monthly_2016_06/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_48887.jpg

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Sh, śliczne te bukiety!
My jeszcze tej maty nie mamy, ale już wcześniej zastanawiałam się nad jej kupnem. Nie mialam pojecia ze niektore moga byc rakotworcze. Jednak no coz 270 zł to bym nie dała za kawałek pianki. Swoją drogą ciekawe czy faktycznie różnią się składem te tańsze od tych drogich. Czy znowu ta cena nie jest taka tylko ze względu na firmę.

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

sh88 melduję posłusznie wykonania dzisiejszych ćwiczeń:)dobrze że nas sprawdzasz:)
Moja mała zasypia zawsze ze smokiem w nocy wypluwa w dzień nie zawsze.Nie martwię się tym bo Jeszcze za wcześnie na myślenie o tym jaki będzie zgryz.Mój starszy też smoka ciagal i nic mi nie było.oduczyl się bez afery także ja na luzie do tego podchodzę.
Peonia wiesz moja mała też ma czerwone plamki na skórze tam gdzie skóra miała kontakt np z kaszka.początkowo myślałam że to od banana( chyba wam nawet o tym pisałam).Ale ostatnio próbowałam dac jej mm z butelki bebiko nie wypila prawie wcale ale skóra na buzce też była zaczerwieniony w miejscach gdzie mleko dotkneli więc też myślę że to od mleka.Kaszki dawalam melczno ryżowe i pewnie dalatego taki sam efekt.Dziś dam jeszcze kaszke morelowa i zobaczę jak będzie.A poza tym to moja mała za Chiny nie chce wypić mm już 3 rodzaje próbowałam inwszystkie be.
Z butli już fajnie soczek pije alebi trszke wody a mleka nie ruszy nie mojego.A i Peonia jak Ty mówisz że twój mały chyba nietolerancja mleka ma to oprócz tych wymiotow które się kiedyś zdarzały i teraz odczynu skornego coś się jeszcze działo jakaś wysypka czy cos?
Puzzle piankowe to fajna sprawa.mam po starszym i niedługo właśnie mam zamiar małej rozłożyć.Dostałam je więc nawet nie wiem jakiego sa pochodzenia.Ale przydatne do podłogowych zabaw zeby dziecko nie siedziało na glowych panelach.

Odnośnik do komentarza

U mnie w rodzinie i w sąsiedztwie jest strasznie dużo dzieci z 2015 roku. Zauważyłam jedno, jak jedno dziecko coś ma to drugie i trzecie powinno mieć to samo lub coś lepszego bo odbiega od normy. przykład zabawek, mat. Moja kuzynka ma córkę z kwietnia a Klaudia jest z /Grudnia i przychodząc do nich jestem przytłoczona ilością zabawek! Mój Klauduś nie ma tylu zabawek bo mnie zwyczajnie na nie nie stać. Czy przez to jestem gorsza? Jak mówię że jej nie kupuję oryginalnych ciuchów to takie oczy. Owszem kupuję jej też lepsze ubranka no ale sory, nie dam za bluzkę 40 zł aby mi wybrudziła ją marchewką tylko założę z pepcco. Czasem trudno mi wytłumacz że mnie po prostu na to nie stać!
Więc przykład puzzli za 270 zł w ogóle do mnie nie przemawia, ale na pewno znajdzie się grono ich zwolenników.
Trochę chciałam się wygadać mam nadzieje że się nie gniewacie!?
Ja mam puzzle kupione w świecie dziecka! a na nich mam mate edukacyjną. Jestem z nich mega zadowolona za 16 puzzli dałam 80zł. powierzchnia 1,5 m2.
jeżeli chodzi o smoczek moja mała z nim zasypia a potem sama go wypluwa.
Pamiętacie jak mówiłam o dentystce co mówiła ze zęby nie bolą tylko swędzą, to obaliłam dziś jej teorię i małej podałam Ibum, bo cały dzień praktycznie płakała. dopiero niedawno zasnęła.
Peonia- bidulek z twego małego! nie ma to jak mleczko mamusi!

Odnośnik do komentarza

Cosmic
Doradz cos. Ja właśnie przeszukuje Allegro. Chce Kacpra zaopatrzyc wlasnie w puzzle/mate bo do tej pory zabawy podlogowe odbywaly sie na koldrze lub grubym kocu. Ty masz puzzle z tego co pamiętam. I normalnie je tak rozlozysz i polozysz Anastazje na te puzzle? Czy one nie sluza do lezenia? Jestem ciemna w tej kwestii. Ktos mi mowil ze te puzzle sa zbyt cienkie i ze lipa klasc tak dziecko. Mówiła mi to osoba bezdzietna wiec chce zasięgnąć porady kogoś doświadczonego.

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

inferno ja mam właśnie zwykle puzzle piankowe.Ja rozkladam puzzle na panelach i na nich kładę dziecko.nic nie kładę ani pod spód ani na wierch tych puzzli.one sa w miarę grube i miękkie także jak dziecko się tacza to nie jest mu twardo.U mnie lezy normalnie na samych puzzlach.Podejrzewam że moja teściowa też bym zaraz by koc czy kołdrę kladla ale moim zdaniem nie ma takiej potrzeby:)
aga ja też nie mam nowych rzeczy dla dzieci tylko podostawane od innych.Nie czuję się z tego powodu gorsza.Można być schuldym czystym i zadbanym bez firmowych rzeczy:)bez sensu wydawać kasę skoro mam tyle ubrań ze nie mam gdzie ich wsadzić.aa to ubrania nie firmowe ale w dobrym stanie.Co do zabawek to też nie kupuję bo to co distana na wszystkie święta i urodziny i odwietki znajomych to wystarczy:)

Odnośnik do komentarza

Sh88
piękne bukiety, uwielbiam kwiaty.
Potem poszukam zdjęć tych, które robiłam na ślub przyjaciółki.

Cosmic
miał też wysypkę, cały brzuch, kark, twarz i zagięcia rąk i nóg. Mleko musi być silnym alergenem. Ciekawe, czy mu przejdzie.

Aga
z zakupami to jest tak, że każdy niech kupuje co lubi i na co go stać. Za co kto miałby się gniewać :)
No znam te "wyścigi" kto ma wiecej i lepsze... Eeeee, bzdura. Nie przejmuj sie tym, szkoda nerwów.
Nie jestem zwolennikiem przesady, nadmiar zabawek to dla mnie też tworzenie bałaganu. Ubranka mam i z pepco i firmówki. Ale to raczej kupowane dla mojej przyjemności :) Lubie po prostu dziecięce ubranka ;-)
A marchewką się nie przejmuj, użyj do odplamiania mydełka galasowego i plam od marchewki nie będzie :)
też patrzyłam na te maty za 270 zł, ale odpuściłam sobie, dla mnie to za dużo. Kupię jakieś w bardziej rozsądnej cenie.

Inferno
też miałam wątpliwości, czy dom to dla mamy Malutkiej dobre wyjście. Jednak dom ma być według specjalistów lepszym bodźcem do wybudzenia. ma też przerwać spirale zakażeń szpitalnych, człowiek, który sie nie rusza jest bardziej podatny na infekcje. Sama nie wiem...

No widzisz, czasem z oszczędności fajne rzeczy wychodzą :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Hej hej!
Ja melduje NIEwykonanie cwiczen :-/ mielisny gosci, maz w domu, poza tym przy praniu cos sie przytkalo i wylalo nam troche, bylo co sprzatac wiec na dzis juz odpuszczam. Posiedze troche z Mezem bo teraz zaczyna maraton w pracy.
Ale jutro na pewno pocwicze! ;)
U nas z drzemkami tez roznie. Czasem spi dwa razy po 2 godziny i jeszcze raz z 30-40 min a czasem tylko trzy razy po pol godziny. Dzis rano zasnelysmy razem kolo 10 i spalysmy do 12:30! Szoku doznalam jak oczy otworzylam, taka godzina a ja w pizamie!;p ale to bylo przyjemne. Hehe. Ale za to pozniej do 17 nie spala i w koncu padla tylko na 30 min, wiec troche marudzenia bylo. Za to szybko zasnela po kapieli i juz mam lajcik ;)
Co do smoczka, to tez roznie czytalam. Ale doszlam do wniosku, ze na razie ja uspokaja to nie bede odstawiac, jak bedzie wieksza to zabiore, wymysle jakas wrozke smoczkowa albo cos ;p jakos pojdzie. Ja smoczek jako dziecko mialam, moi bracia rowniez i wszyscy mamy proste zeby, tak wiec nie przejmuje sie jakos zbytnio.
Co do pianki puzzli to tez planuje kupic. Raczej nie takie za 270zl bo zwyczajnie tez mnie na to nie stac, ale moze dostaniemy w spadku po bratanicy :p oni mieli i super sie sprawdzilo, tez lezala i sie na tym bawila bezposrednio, bez kocykow itd, na samych puzzlach.
Co do ciuszkow to bardzo duzo dostaje jak ktos przychodzi w odwiedziny. Mam kolezanke, co pracuje w H&M wiec korzystam z jej znizki jak sa rabaty i za grosze kupuje ciuszki dla malej, a ostatnio sporo dokupilam w pepco. Lena rosnie jak na drozdzach, niektorych rzeczy nawet nie zdazyla zalozyc. Poza tym a to kupka wybrudzi, a to zupka, albo sie uleje, wiec na razie szkoda mi kupowac drogich rzeczy. Ale np ostatnio znalazlam sklep cocodrillo outletowy i kupilam bodziaki, bluzeczke i chustke na glowe/pod szyje. Wszystko w granicach 10-13 zl. Wiec raczej szukam okazji ;)

Gratuluje wytrwalym w cwiczeniach Mamuskom .
Peoniu i Sh88 piekne cudenka tworzycie. Pozazdroscic talentu :-)

Odnośnik do komentarza

Grudniowa Mamo dzieki za odpowiedz w sprawie kropelek. Zakupilam ta Camilie, ale u nas za bardzo sie nie sprawdza niestety :( po Dentinoxie od razu sie uspokaja i zasypia dalej, ale niestety jest napisane ze tylko 2-3 razy mozna go uzyc, dziala pewnie doraznie przez chwile wiec troche szkoda, ze nie mozna uzyc wiecej. Dlatego myslalam o tej Camili, zeby stosowac chociazby naprzemiennie.. zobacze jak bedzie dalej. Jak beda histerie to moze zdecyduje sie na ten Viburcol

Odnośnik do komentarza

Grudniowa
Dzięki za komplement, tak jestem z tych długaśnych. Mam 178.
Sh
Piękne bukiety.
Inferno
Nie poddawaj się z ćwiczeniami. Ja w Ciebie wierzę. Może za szybkie tempo sobie narzuciłaś ? Zamiast pezeskoku 8na 22 min. Spróbuj wykonywać codziennie o jedno ćw więcej. Organizm też potrzebuje czasu na rozruszanie. Przy zbyt dużym obciążeniu można się szybko kontuzji nabawić. Daj sobie czas na rozruszanie.
Aga
Nie przejmuj się. Ja mam różne rzeczy. I droższe i tańsze. Ja to się nawet śmieję że mój synek to dziecko pepco i lidla. Prawda jest taka że wolę kupić spodnie dresowe w lidlu 2 szt za 30 zł niż w markowym sklepie, bo i tak synek je podrze na kolanach. Co do zabawek to my rzadko kupujemy. Większość tego co mamy to prezenty. Choć nie powiem w kolcki lego zainwestowaliśmy sporo, ale to jest zabawka na lata. "wyścigi" zawsze były i będą. Ja się staram od takich rzeczy odcinać. Najgorsze jest to że najbardziej nakręcają je rodzice a potem dziecku przekazują takie wartości.

Muszę sprawdzić mydło galasowe na marchewę :)

Dziewczyny ścinam włosy. Normalnie już mi tyle wypadło że wstyd mi chodzić z mysim ogonkiem. Więc od pn będę w krótszych śmigać.

Odnośnik do komentarza

Aga dla mnie 270 zł to tez przesada dlatego chciałam zapytać jakie wy posiadacie maty :) przeszukalam Allegro i znalazłam jakieś za 70 zł i tez jest informacja ze sa bezpieczne dla dzieci, bez formamidu wiec na nie sie chyba skusze. Co do wyścigu rodzicow jest to dla mnie absurd, my tez mamy ubranka i zabawki firmowe jaki u takie tańsze. Niektóre sa super a niektóre wiadomo zaraz sie rozwala albo ubranka zniszczą ake za niewielka cenę nie bedzie szkoda, a cis droższego kupuje jak wiem ze chce zeby mi posłużyło na dłużej np dla drugiego dziecka wtedy staram sie kupic w jakimś ubiwersalnym wzorze. A ubranka jak mi sie mega spodobają i nie moge sobie odmówić to no nie ma zmiłuj :p
Cosmic brawo ty! Jestem dumna :D ja tez dzisiaj turbo wyzwanie zrobiłam, MMK to w takimi razie jutro do dzieła, Inferno Ramania dobrze pisze nie oddawaj sie :)
Cosmic mój tez mm nie chce ale ostatnio podaje mu moje a pod koniec daje mu mm, tak ze mojego jest np 150 i jak zje to podmieniam mu butelkę i daje 60 ml mm, i nawet daje sie oszukiwać, póki co :p
Dziewczyny słyszałam, ze na dziaselka pomaga przemywanie naparem z rumianku, pare razy dziennie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Peoniu
A gadałaś z pediatrą? Może by wypisał receptę na nutramigen? Gdyby się sprawdziło zawsze miała byś jakąś alternatywę w karmieniu.

U nas drzemki różnie. Dziś były 3 po 30 min. Kaska ostatnio z tych krótko śpiących w dzień. Za to jak zaśnie o 21 to pobudka między 4 a 6.
Ja smoka wyjmuję na noc. Q dzień jej zostawiam.

Mmk
Piękne zdjęcie. Lenka ma taki błysk w oku jakby kombinowała co by tu zbroić:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...