Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Inferno
słodki Twój synus, taki kontaktowy. Mój jak na razie wcale nie jest zainteresowany innymi maluchami.
To dobrze, że wizyta ok. Ale bardzo długo tam musisz czekać, u nas sa wizyty umawiane na konkretne godziny i nawet jak była obsuwa, to góra 15 min czekania.

Z tymi genami bywa róznie. Moja córka np. posiada cechy mojej przyrodniej siostry, bardzo wyraźne, taakie, jakich ja nie przejawiam wcale. Gdzieś się geny plączą :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
Kacper jest bardzo kontaktowy ale jak mu cos nie pasuje to potrafi sie rozbeczec nawet na widok osoby ktora juz tyle razy widzial.
A w tej przychodni długo bo nie wiem czemu. Wizyta miedzy 8 a 9 godzina dla wszystkich pacjentów. Jedna kobieta w ogole weszla przed wszystkimi mimo ze byla ostatnia ale tylko dlatego ze jej matka zrobila afere. Zreszta niepotrzebnie. Przecież kazdy czekal. Byla masa dzieci a dorosłych chyba jeszcze wiecej. Ja Malego mialam w nosidelku. Ale panie z wozkami mialy problem zeby sie przecisnac.

Dziewczyny
Skalpel zaliczony!!! Yeaaaaah, brawo ja !!:-)

Odnośnik do komentarza

Inferno brawo !! :D wielki ukłon w twoja strone :) ja juz tez dzisiaj po, zrobiłam secret + 15 min dodatkowych cw na brzuch... A teraz odciągam cyce.. Inferno fajnie ze wszystko ok z bioderkami:) Bartus tez jest bardzo zainteresowany wszystkim i wszystkimi jak bylismy na chrzcinach to wyciągał rece i łapał małego:) a obok mieszka kuzyn z 2,5 synem jak sie widza to normalnie sie przytulaja :) a ostatnio mały ma taka fazę, ze w pozycji w której ma wolne rece np na pleckach albo jak siedzi we wózku, to cały czas ma wyciągnięte rece przed sobą i przebiera paluszkami w obydwóch dłoniach tak jakby wszystko chciał złapać, śmiesznie to wyglada :)
Peonia ale wydoroślał :) śliczny synuś i fajnie ze juz ci duzo lepiej śpi w nocy :)
Aga a próbowałaś wpisać w Google np chodakowska bikini lub secret i zaznaczyć opcje filmy? Moze gdzies w necie sa jej cwiczenia a nie koniecznie tylko na You tube :p
Cosmic jak tam u ciebie ? I jak picie mm? Dalej nie podchodzi? Moze spróbuj tak jak ja najpierw kp a potem dopoic troszeczkę mm zeby sie przyzwyczajal do smaku mm.

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Gratuluje cwiczen! Ja dzis dopiero znajde czas wieczorem. No mowie Wam, takie afery dzis odchodza od rana, jesc nie moze bo ja boli, glodna jest, spiaca, ale nie moze zasnac no bo glodna. I kolo sie zamyka. Ale pojawil sie bialy kawalatek takze przebija sie juz druga jedynka. Mam nadzieje, ze dwa dni i w koncu afery ustapia. W ogole cisnienie u mnie dzisiaj jakies kosmiczne. Wszyscy naokolo chodza jak zombie. Glowa mi peka, o 12 czulam sie wypluta jakby byla juz conajmniej 20.. a tu dopiero polowa dnia za nami. Teraz w koncu padla. Ale zaraz bedzie pora jedzenia wiec ciesze sie chwila wytchnienia i po prostu siedze, pisze do Was i niiiic nie robie.

Peoniu przystojniak! I faktycznie, ma bardzo madre spojzenie :-) co do gondoli to u nas bylo to samo, Lenka urzadzala afery bo bylo nudno no i moja mala giganciara zrobila sie na nia za duza..

Inferno GRATULACJE za silna wole i samozaparcie :-)
dobrze, ze wszystko w porzadalku z bioderkami. Rosnie Ci maly podrywacz :-)

Ja mam brazowe oczy wiec nastawialam meza, ze Lena tez takie bedzie miala, bo ponoc gen dominujacy. A tu bach, niebieskooka :-) w ogole jeszcze nikt nie powiedzial ze do mnie podobna. Ja tylko ja zobaczylam od razu powiedzialam, ze caly tata. I kazdy mowi to samo jak tylko ja widzi. Tocka w tocke ojciec :-) ale ciesze sie :-) zaluje tylko, ze nie ma na imie Michalinka, po tatusiu hehe.

Odnośnik do komentarza

MMK
Mnie glowa bolala wczoraj. Zasnelam z bolem glowy i bol glowy mnie przywital. Dopiero po krótkim spacerze przeszlo. Nie wiem czy to ciśnienie, sklonna jestem uznac ze moje zatoki daja również o sobie znać. Jak mnie rozlozy to kaplica. A jak zatoki sie odezwa to jeszcze wieksza kaplica.
Dzis patrzyłam na dziasla Kacpra i mnie zaniepokoilo cos. Widzę malutka kropeczka na dole ale to nie miejsce jedynki tylko dwojki. Mam nadzieję ze to tylko taka uroda dziasla a nie wychodzacy zabek. Chyba nie jest dobrze jak zeby rosna nie w tej kolejności co trzeba. W ogole to mozliwe zeby wyszly najpierw inne zeby niz jedynki?

Odnośnik do komentarza

Inferno ja to sie nie znam za bardzo, ale gdzies czytalam, ze moga wyjsc najpierw dwojki, zwykle pierwsze sa jedynki ale ponoc zdarza sie, ze niektorym dzieciaczkom najpierw wychodza dolne dwojki. Ale szczerze nie wiem ile w tym prawdy. To byly chyba wypowiedzi wlasnie Mamusiek na jakims forum, ktorych dzieciaczkom najpierw szly dwojki.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny mam pytanie. Czy jeśli dziecko ma kolkę i podam jej czopek z paracetamolem to jeszcze bardziej zaszkodze? Miałam taką sytuację ze mala bardzo płakała, niby brzuch miękki ale wyla z bolu. Podałam czopek i przeszło. Ale później moja macocha powiedziała że trzeba było przeczekać ze samo by przeszlo nie wiem co o tym sądzić.

http://fajnamama.pl/suwaczki/rhjb46v.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Kasia
Skoro przeszlo to znaczy ze chyba nie zaszkodzilas. My kolek nie mielismy ale przy chwilowych kryzysach z załatwianiem sie, podawalam koperek zaparzony z torebki. Zawsze pomagało. Bylo duzo bąków, byla kupa i spokoj na twarzy Kacpra.
Nie probowalas espumisanu dla malutkich szkrabow? Wprawdzie slyszalam ze nie na kazde dziecko wplywa tak jakby zyczyly sobie tego matki, ale moze sprobuj tego skoro obawiasz sie czopka.
A co do slow macochy ze trzeba bylo poczekac az samo przejdzie..... hmmmm. Kurcze ciezko czekac az przejdzie bol dla dziecka i dodatkowo na to patrzec !!
Ja bym tez pewnie kombinowala co zrobić zeby bylo lzej dziecku ale powiem Ci szczerze ze chyba bym na czopka sie nie zdecydowala. Dla mnie czopki zawsze kojarzyły sie ze zbiciem goraczki u dziecka,no chyba ze sa jakies "antykolkowe".
A rozszerzasz diete? Może troszeczkę jabluszka by zalatwilo sprawe. Albo chociaz odrobina soku jabłkowego. Moj Kacper ma szaleństwo w pampersie po jablku :-)
No nie wiem co by tu jeszcze Tobie doradzic. No nic mi nie przychodzi do glowy. Ja sie jedynie herbata koperkowa ratowalam, a teraz jak Kacper sie zatka i ma problem to jablko załatwia sprawe bo herbatki za Chiny nie chce pic.

Odnośnik do komentarza

Inferno! nie wiem co jest ale nasze dzieciaki maja chyba duzo wspolnego, bo moj ma to samo!! kiedys jak byl mega marudny w nocy, to pomacalam mu dziaselka i mowilam nawet do meza ze chyba mu zab wychodzi bo czuje niewielkie zgrubienie. Rano sie dokladnie przyjrzalam i to jest miesce dwojki takie lekkie białe wybrzuszenie ale stwordzilam ze takie dziaslo bo gdzie najpierw dwojki...chociaz wczesniej nic takiego nie zauwazylam i co nagle teraz jest..

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Inferno. Ale ja tak do konca nie jestem pewna czy to kolka. Taka sytuacja była 2 razy tylko u nas i niestety po wizycie u macochy:) nigdy nie mieliśmy problemów z mala . Wręcz wszyscy zazdrościli takiego grzecznego dziecka. A jeśli chodzi o jabłko. Za nic z swiecie nie chce go jeść. Lubi tylko obiadki. Kupę robi dobra i bąki tez puszcza jak stary chlop. Ale fakt faktem ze widziałam ze co jej dolega. To byl inny placz. Jak dalam czopka to zasnęła a jak się obudzila to radosna jak skowronek.

Tak czytam o tych Waszych ćwiczeniach że i ja pomyślałam że poćwiczę. Włączyłam filmik ale obejrzałam początek i stwierdziłam że nie dzisiaj:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/rhjb46v.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Inferno tego mleka to pewnie niewiele było bo owsianki to może z łyżkę łącznie zjadła a płatków kilka też nasiąkniętych mlekiem. Mannę chyba na kokosowym mleczku akurat zrobiłam. W każdym razie póki co nie ma żadnych problemów. Ja mleko piję hektolitrami i sery na tony jem ale Krasnalowi to nie szkodzi.
Prawie od samego początku na skroni, przy uchu miała bardzo szorstką i suchą skórę i brzuszek też jakby taką kaszką pokryty. Na tę skroń lekarz w Polsce przepisał maść robioną z hydrokortyzolem. Po pierwszym użyciu było o wiele lepiej ale wróciło. Szybko olałam tę maść i klika tygodni temu samo przeszło i na skroni i na brzuszku. Skóra gładziudka.
Co do zębów, Krasnalowi najpierw wyszły dolne jedynki, później górna dwójka. Teraz w drodze kolejna górna dwójka i jedynka.

Peonia piekę torta orzechowego bez grama mąki i jest pycha, żadna podeszwa.
Co do ksylitolu czytałam różne opinie więc wolałabym jednak użyć czegoś innego. Zamiast cukru można użyć miodu, syropu klonowego lub a agawy, namoczonych i zblendowanych daktyli, zamiast zwykłej bitej śmietany ubite mleczko kokosowe, zamiast kakao korab. Pytanie tylko jak to wszystko razem będzie smakowało. Na początku lipca lecę do Polski, będzie też bratowa to może we trzy coś wykombinujemy i wypróbujemy. Muszę też się przyjrzeć bliżej ciastom z buraków, szpinaku albo czerwonej fasoli.

To prawda, że nasze bobasy się bardzo zmieniły przez te 6 miesięcy. Krasnal stracił już trochę afrykańskich rysów i chyba robi się bardziej podobna do mnie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkupjy3uak6uyu.png

Odnośnik do komentarza

Sh88 ale jestes ładna babka! No i Babelek uroczy. A czapeczke ta biala Lenka miala identyczna od razu po wyjsciu na swiat ;)

kasiula ja kiedys pisalam, do tej pory tak samo zmniejszam zdjecia ;) wchodzisz na strone zmniejszacz.pl i tam dodajesz zdjecie, klikasz pomniejszanie procentowe 33% lub 25% i klikasz wykonaj. Pozniej otworz to zdjecie co Ci sie wyswietli pomniejszone i zapisz :-) i dodaj, pochwal sie nam :-)

Pomysl z porownaniem zdjec z urodzenia z obecnymi super, tylko musialam zrobic czystke w telefonie i mam starsze zdjecia na komputerze takze jak ktoregos dnia przysiade to wrzuce :-)

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

Inferno no brawo!pocwiczone super!
Ja te ćwiczenia wpasowalam tak w swój plan dnia ze nie ma siły ze nie zrobię:) Jak tylko moja mała z rana idzie na drzemkę to ja idę na ćwiczenia.I akurat się wyrabiam w czas żeby poćwiczyć czas em jeszcze wziąść prysznic.Żebym tak nie zrobiła i szukała godziny w ciągu dnia wolnej żeby poćwiczyć to wiem że nic z tego by nie wyszło.Po 16 faceci wracają go jest co robić a wieczorem jak już dzieci śpią to sama padam na twarz i myślę żeby jaknajszybcieh zasnąć i skorzystać jak najwięcej z nieprzerwanego snu zanim moja księżniczka się obudzi:)
Więc wpasowalam sobie ćwiczenia z rana.Do 9 już sa zrobione:)
sh88 nie próbowałam kolejnego podejścia z mm.Wczoraj wieczorem nakarmilam kaszka ale jeczala jeczala i dałam cammilie przed snem i powiem ze trochę lepsza noc była.Wiesz z tym sposobem jak Ty mówisz ti może i dobrze ale jakbym swoje mleko przez butlę dawała.a to ściągać trzeba a przyznam szczerze ze nie lubię tej zabawy z laktatorem.Jak trzeba to ścigane ale wygodniej mi wyjąć bufet:)
Pryszczyki i których wam wczoraj pisałam trochę znikają więc jutrzejsze wizytę u lekarza sobie odpuszczę.Bepanthen narazie daje.
Ja też mam trochę opasek ale właśnie brakuje mi pin up:)

Odnośnik do komentarza

Cosmic
mój też po Camili spał jak zabity :)

Opasek Wam trochę zazdroszczę, ale facet i opaska - no nie bardzo.....

Jo
ja pije mleko i jem bardzo duzo nabiału, co młodemu nie szkodzi. Jednak mleka podać mu nie mogę, bo od razu widać reakcję alergiczną.
Aaaa, to ten typ ciasta idziesz? no to ja akurat nie pomoge, w tym względzie jestem raczej tradycyjna, próbowałam kilka razy tego typu rzeczy o jakich piszesz wykonanych przez róznych autorów, ale nigdy mi zwyczajnie nie smakowały.

Sh88
pięknie wyglądacie :) Widać, że śliczna dziewczyna, której dobrze słuzy macierzyństwo :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...