Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Mari-Ann Katusia ok, to mnie uspokoiłyście, czyli ten mega skrzep (wiem brzmi okropnie, ale w końcu taka natura) to normalna rzecz, pewnie coś tam się jeszcze oczyszcza do końca.
Hahaha mi też w szpitalu na odchodne lekarz mówi że z seksem wstrzymać się do 6 tygodni !! Czy oni myślą że kobiety mają ochotę na seks po porodzie?? Gdzie łazisz przez parę tygodni popuchnięta obolała i marzysz tylko o śnie :D
Ja mam w przyszłym tygodniu U3 z maluszkiem, też zapytam się o szczepienia bo nawet nie wiem jak to wygląda w Niemczech.
Widzę że nasze maluszki podobnie marudzą przy cycku, przyjmuję że to norma:D

Odnośnik do komentarza
Gość Gruszkaa

No wlasnie jaczekalam po pierwszym porodzie 6tyg poszłam potem na kontrole i mój lekarz był zdziwiony ze jeszcze nie wrocilamdo wspołżycia bo tak podczas kontroli mogłabym cos wiecej mu powiedzieć tzn czy szwy mi przeszkadzają czy cokolwiek ;)

Odnośnik do komentarza

Antala kurcze to przeszlas swoje ale dobrze,że poszłaś pp pomoc bo słyszałam że to się lubi wracać. A ja żeby nie zwariować, bo czasem jestem blisko, to idę dziś na zajęcia powalczyć z kettlami :) Mimo że chodzę na rzęsach i całą noc nie spałam to taka jestem podekscytowana że nie mogę się doczekać

Odnośnik do komentarza

Ja za pierwszym razem czekałam może nie całe 6 tygodni, ale prawie. Lekarka sama mi wtedy powiedziała żeby w czasie połogu zachować wstrzemięźliwość od seksu. Wychodzi jednak na to, ze co lekarz to inna teoria na ten temat i chyba nie jest koniecznością ograniczanie się w tej sferze jeśli kobieta czuje się dobrze. Ja jakoś jednak psychicznie nie mogę się póki co przełamać :)

linka09 jeśli Ty masz siłę na myśli o igraszkach to szacun :) mój mąż jak usłyszał, co powiedziała polozna to też od razu cały w skowronkach, ze jednak nie trzeba tyle oczekiwać. Ale ja mu chyba jednak mimo wszystko ten celibat przeciagne :D

Odnośnik do komentarza

linka09 szacuneczek :D ale możliwe że po cesarce trochę inaczej się czujesz, tobie pewnie bardziej doskwiera brzuch i rana po cięciu, ja po naturalnym porodzie nie potrafię sobie jeszcze wyobrazić jakiegokolwiek bara bara :D co prawda już mnie nic nie boli, ale mam wrażenie że jeszcze jest wszystko mega wrażliwe, więc strach cokolwiek tam wsadzać:D a szwy swoją drogą! ! linka09 nie załadowało się zdjęcie, ja też chciałam dodać i nie wiem czemu nie zaskakuje :\
Wasze maleństwa karmione tylko cycem też robią wściekle pomarańczowe kupki ? Jakby tylko na marchewce jechał :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja w ogóle od jakiegoś czasu nie mogę dodać zdjęć. Z telefonu jakbym nie była zalogowana, a z tabletu cały czas wyskakuje mi jakiś błąd podczas ładowania zdjęcia. A tak się Wam chciałam pochwalić moja kruszynka... :( my już jesteśmy po bilansie. Z malutka wszystko dobrze, dostała ostatnią dawkę witaminy K, lekarz dał nam skierowanie do ortopedy na bioderka jeszcze przed Świętami i 13 stycznia pierwsze szczepienie (na szczęście szczepionki sprzezone, pneumokoki i rotawirusy są darmowe :D).

evires moja Iga czasem robi kupkę w kolorze zupy dyniowej, a czasem bardziej jajecznica :) to chyba zależy od tego, co my jemy.

A jak często Wasze piersiowe dzieciaczki robią kupkę, bo moja ostatnio tylko raz dziennie, ale taka zdrowa? Nie wiem czy to nie zbyt rzadko...

Odnośnik do komentarza

katusia moja Ola bedzie miala w piatek 5 tygodni i tez zauwazylam juz ze kupki robi rzadziej. 2-3 czasem jedna na dzien. Takze to normalne jest. Czasem jak nie robi caly dzien i na wieczor ja najdzie ochota to potrafi taka kupke strzelic ze jej sie z pampersa wyleje. Kiedys przeszla sama siebie i us***** sie po pachy :)) doslownie..hehe masakra jakie bylo moje zdziwienie.
Dzisiaj dziewczyny jestem uwaga.....WYSPANA!!!TAK TAK..dobrze przeczytalyscie. Wyspana!!!;) mala ibudzila sie raz po 3 h zjadla i zasnela a pozniej spala 4.5 h takze obudzila sie kolo 7 rano i wzielam ja na godz do siebie w nagrode ;) cudowne uczucie :)

http://s10.suwaczek.com/201511097248.png

http://s10.suwaczek.com/20140913610117.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry kochane !!!ale dzisiaj pospaliśmy z Maxem, do 12:00 !!
Śniadanie sobie odpuszczam, zabieram się za obiad.
[/Katusiab] Max mi jeszcze często kupki wali, tak z 5-6 co najmniej, ale twoja Iga jest trochę starsza i wydaje mi się że ta ilość się potem zmniejsza. Położna mówiła że nawet jak takie niemowlę przez parę dni nie zrobi kupki to bez obaw, bo to cały czas jest okres że ten układ trawienny się reguluje.
Dobrze wiedzieć że mamy te szczepienia tu za darmo:) ja mam za tydzień u3. A Twoja Iga też dostala ze szpitala witam. D3 ? Bo ja mam podawać codziennie Maxowi.
Ania1979 gratulacje:D oby to byl początek dobrych zmian i już zaczniesz się nam wysypiać dziewczyno :)
Co do zdjęć to wypróbowałam różne sposoby i ni chu chu ...też non stop wyskakuje ze wystąpił błąd ładowania, szkoda bo chętnie bym się pochwaliła bączkiem i pooglądała wasze skarby

Odnośnik do komentarza

Mari-Ann sliczny zolwik!! I tez tak nazywalam pierwszego syna i tego tez. Noworodki tak smiesznie wyciagaja glowke na tej cieniutkiej szyjce :*

Ja probowalam sie kilka razy zarejedtrowac ale nigdy nie przychodzil mi link, wiec odpuscilam. Cos sie widac tu psuje technicznie skoro wy zdjec nie mozecie dodac.

Widze ze dzisiejsza noc u wiekszosci przespana. Z czasem jest coraz lepiej co? Tyle ze dla równowagi teraz dzieciaczki beda w dzien coraz bardziej aktywne.

Poradka i po co to napisalas o tym H&M... mam pelno ciuchów, a pewnie i tak pojadę i coś kupię. U nas kupki koloru jajecznicy i nie przy kazdym karmieniu.

U nas do 6 tygodnia zalecaja wstrzemiezliwosc.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak czytam o tych częstych kupkach waszych pociech t wam zazdroszczę :( Moja mała od urodzenia robi kupę raz na 3-4 dni ! :( Ponoć mam się tym nie przejmować , że tak może być , ale ja widzę , że ona się strasznie męczy . Wiec moja Maja ma 3,5 tygodnia a jej wszystkie kupki policzę na palcach jednej ręki :/ i tak, są jak jajecznica-jak już są ;)

Odnośnik do komentarza

Waska aaaaa !!! Jaką masz piękną księżniczkę !!! Cudowności!
Robiłaś jej sesję u fotografa? I jakim cudem udało ci się załadować zdjęcie, my tu wszystkie problem mamy :D
Waska, taka natura twojej księżniczki, widocznie nie lubi łazić obesrana jak np. mój Max :D który wali kupki praktycznie przy każdym karmieniu..i to tak głośno że nie sposób przeoczyć:D przynajmniej zaoszczędzisz na pampersach hihih

Odnośnik do komentarza

aniaa1989 jakie mile wieści :) może Twoja Ola po miesiącu mądrzej :D oby tak dalej. Moja Iga też mi ostatnio po dniu nie robienia kupy zrobiła coś takiego, ze nie mogłam tego ogarnąć :)

evires w szpitalu dostałam receptę na witaminę D3 i podaje codziennie w formie tabletek. Ale Ci zazdroszczę tego wyspania. My dziś od rana w biegu.
Byliśmy w końcu w tym urzędzie i stamtąd odeslali nas do Landratsamtu, bo podobno tyle czekamy, bo oni sprawdzaja jakie dziecko powinno miec obywatelstwo, a to zalezy od tego, ile mieszkamy w Niemczech. Kurde, jakbym ich prosila o niemieckie obywatelstwo, A mnie w ogóle na tym nie zależy...

Waska śliczna Majeczka, sesja to piękna pamiątka. My zrobimy chyba po chrzcinach tak jak synkowi.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, zdjęcia muszą mieć odpowiednią wielkość przed wstawieniem na forum inaczej serwer je odrzuca i traktuje jako "błąd". Nawet takie "telefonowe" bywają za duże. Może pomniejszenie ich pomoże? Ja wczoraj też nie mogłam załadować zdjecia do czasu, aż zmiejszyłam jego rozdzielczość.

Waska, piękna Maja :-)
Evires, u nas w dni parzyste dyniowa a w nie parzyste jajecznica. Śmieje się, ale już nawet zielona się trafiła :D Luby za każdym razem obstawia jaki kolor tym razem zastaniemy w pieluszce.

Eh, ja za to dziś nie pospałam... Marianek obudził się o 4:30 i ani myślał zasnąć do 8:00. To kara za tą wczorajszą czekolade i rurke z kremem.

http://www.suwaczki.com/tickers/cb7wol2av797j5ec.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...