Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Kasiaaa jesli chodzi o zakupy w sklepach internetowych to ja zamawialam juz w paru. Zeby nie zanudzac dokladnymi opisami to tak: skip hop odradzam, jakas dziwna ta bawelna, nie tak mieciutka jak byc powinna i nie warta swojej ceny (wedlug mnie). Z czystym sumieniem moge polecic nanaf organic-super jakosc i bawelna organiczna. Mam tez ciuszki z Pinokia, niemal cala serie Mis:-D i coccodriloo. Wydaja sie byc ok.
Kolejne zamowienie robie w next, slyszalam duzo dobrych opinii wiec raczej sie nie zawiode. Skusze sie tez na jeden komplecik z peekabo (chyba tak sie to pisze), tylko na razie nie maja na stanie tego co chce:-/ od kolezanki dostalam tez pare bodziakow z tommy hilfiger i sprawiaja wrazenie ciuszkow nie do zdarcia, ale nawet nie mysle ile mogla za nie dac kasy... no i wyszedl esej...

Odnośnik do komentarza

Madzia nie. Postanowiliśmy, że nie kupujemy by nie zajmować miejsca w pokoju dzieci. W naszej sypialni będą same ubrania a mały ma przy lozeczku wbudowane szuflady i drążek i szafkę paso doble to był dobry wybór pod tym względem.

U nas 38 st wróciłysmy z załatwiania spraw i z zakupów po 14 zrobily sny pomidorowke, posprzątalam i przed 16 poszłysmy z Zośka spać. Mąż przyjedzie i weźmie ja ze sobą do teściowej na jakiś czas a ja sobie zrobię paznokcie bo już duży odrost wyszedł. Pierwsze zrobię lemoniada z arbuza i wodę do zamrazalnika z cytryna i limonka.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Hi hurra,u mnie ulewa!!!mam nadzieję, że powietrze się po niej ochłodzi-) cały ten bagaż naszych jęków ,dolegliwości ,to właśnie,, kryzys 30 tygodnia'',to są objawy. Za parę tygodni przejdzie w wicie gniazda.. A potem porodówka:-) chyba się ciut prześpię,albo nie bo potem nie mogę spać w nocy. Całe szczęście nasze organizmy trenują się do nocnego wstawania karmienia.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yn0fw410c.png

Odnośnik do komentarza

osłona
Hi hurra,u mnie ulewa!!!mam nadzieję, że powietrze się po niej ochłodzi-) cały ten bagaż naszych jęków ,dolegliwości ,to właśnie,, kryzys 30 tygodnia'',to są objawy. Za parę tygodni przejdzie w wicie gniazda.. A potem porodówka:-) chyba się ciut prześpię,albo nie bo potem nie mogę spać w nocy. Całe szczęście nasze organizmy trenują się do nocnego wstawania karmienia.

Jakie województwo? Może podeślesz potem do nas na śląsk ? :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ja tez jestem po weselu. Do północy było OK, potem już szukałam miejsca żeby sie położyć. Z tańcem nie przesadzalam, ale kilka kawałków zaliczyłam. Z sukienka tez był problem, ale zainspirowana Waszymi zakupami na olx, poszukałam tam tez i ja. Babka likwiduje sklep i trafiłam nowa sukienkę Mama Licious za 1/3 ceny. Zobaczcie fotkę. Czułam sie mega wygodnie i tez chyba niezle wyglądałam jak na mój stan.

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34088.jpg

Odnośnik do komentarza

Kasiaaa7989
hej Wam dziewczyny. Mam pytanko odnosnie wyprawki..pare rzeczy kupilam w Swiecie Dziecka,ale chcialabym tez co nie co kupic na allegro ,lub w sklepach on line.. czy macie jakies sprawdzone sklepy ? Zamawialyscie w taki sposob jestescie zadowolone? A jeszcze jedno czy ktoras z Was jest z Warszawy i bedzie rodzic lub juz rodzila w sw. Zofii na zelaznej?Pozdrawiam

Przy tej ciąży niewiele kupuję bo mam większość po synu.
Jak do tej pory zamawialam jedynie w aptece gemini i z ciekawości porównywałam część cen produktów z cenami allegro i apteka wypadła o wiele lepiej. Asortyment mają dość duży wiec jest w czym wybierać :D

Pościel kupowałam 8 lat temu u sprzedawcy który nadal funkcjonuje na allegro - mamotato czy jakoś tak. Pościel rewelacja - przez te 8 lat była używana i nie mam zastrzeżeń.

Jestem z Warszawy i rodziłam w św. Zofii. Tym razem byłby to ostatni szpital do którego bym się udała. Na szczęście z Miedzylesia podobno nie odsyłają rodzących :D

Żeby nie było, mogę powiedzieć o św. Zofii coś dobrego. Wbrew temu co się mówi na mieście, nikomu w łapę nie dałam a opiekę po porodzie miałam rewelacyjną, a spędziłam tam prawie tydzień wiec nie jest tak ze trafiły mi się fajne babki, bo chyba całą ekipę poznałam.
Pomimo cc czułam się świetnie i sama zajmowałam się Tosiem, ale babki przychodziły i same pytały czy ktoras nie chce odpocząć i czy zabrać maluszka. Pytały zarówno dziewczyny po CC jak i sn. Tak było 8 lat temu, mam nadzieję że to się nie zmieniło. Tyle dobrego.
Niestety SN za wszelką cenę to nadal ich dewiza dlatego się tam nie wybieram.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

4mama sukienka sliczna!

Co do zwiedzania szpitali to ja zwiedzalam ten w Swidnicy w ramach bialej soboty i jakis m-c temu dosc czesto bywalam na Borowskiej u kuzynki. Mi Borowska jakos nie lezy. Kuzynka sobie chwali. Kolezanka byla niedawno z coreczka na noworodkowym i stwierdzila, ze nigdy wiecej. No i tak jak pisala juz Justynka ostatnimi czasy panuje tam istny sajgon w zwiazku z problemami na Brochowie:-/

Odnośnik do komentarza

Padło pytanie o pościel.
Przy Tosiu kupiłam cały zestaw, od wypełnienia przez poszewki plus rożek i inne gadżety typu baldahim czy przybornik na łóżeczko.
Na załączonym foto Antoś podczas drzemki :)
W nocy spał pod kołderką, śle nie upierałabym się przy tym ze poduszka i kołdra jest potrzebna od początku. Właściwie to poduszka pomimo że mega płaska długo nam się nie przydawala.

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34089.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłam od lekarza :) moje uporczywe swędzenie okazało się reakcją alergiczną mam pić wapno nie wyłazić na słoneczko myć się mydełkiem dla dzieci i podwójnie płukać pranie:P Na swędzenie doraźnie fenistil żel....

Ktoś pytał o pościel czy potrzebna.... to zależy od tego czy rożek u was się sprawdzi u mnie się nie sprawdził więc nakrywałam synka kołderką.

Wkońcu mogę się pochwalić że mój książe waży 1300 to dokładnie tyle ile ja gdy się urodziłam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3j6yx7bf5d25v.png

http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydhh1z4tu5.png

Odnośnik do komentarza

Zamowilismy dzisiaj furę dla Antoniusza :) na żywo wyglądają o niebo lepiej niż na fotach w necie. Do tego w gratisie łóżeczko - do tego modelu,który akurat chcieliśmy była dopłata 140 zł.
Jeśli chodzi o materac to położna mówiła,że bezwzględnie każde dziecko ma mieć nowy materac. Odpadają nawet materace po rodzeństwie. Mówiła też,że już lepiej kupić samą piankę niż materac z gryka. Pani w sklepie mi dzisiaj powiedziała,ze materace z wypełnieniem z gryki od stycznia straciły atest. Tyle co się dowiedziałam.
Wózek z lozeczkiem mają nam przysłać pod koniec września. Na początek i tak mamy kolyske więc materac dokupimy później.
Jeśli chodzi o allegro to ja wszystkie akcesoria zamawialam u HubiWorld i jestem zadowolona.
Esej wyszedł z tych moich wypocin :)

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

A mnie dziś dopadł chyba przedwczesny instynkt i zabrałam się za sprzątanie. Niestety, zwykłe ogarnięcie zmieniło się w solidne sprzątanie z odsuwaniem mebli i szorowaniem łazienki i kuchni.
I o ile jakoś specjalnie nie narzekam, to płacę wysoką cenę, krzyż mnie tak, za przeproszeniem, nak***ia, że chodzić nie mogę. :(
Mąż jak wrócił, to malował, teraz zasnął a ja próbuję się ratować cieciorką w skarpecie z mikrofali. Niezbyt pomaga. Jakieś sprawdzone sposoby?
Dobija mnie to szukanie mieszkania, absolutnie nikt nie jest zainteresowany wynajęciem na 2 miesiące, mimo że czaruję i proponuję dużo wyższe kwoty niż sobie tego życzą. Wychodzi na to, że wrzesień też zleci pod znakiem szukania lokum, tylko ciekawe, kiedy ja wyprawkę skompletuję. :(

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kclkyx2cl.png

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie odnosnie rozkow/becikow. Jak dlugo owijalysci swoje pociechy w te cuda?? Bo rozumiem z poczatku dziecko przyzwyczajone jeszcze do ciasnoty ale z czasem musi wyjsc z "kokona":D ale kiedy??

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Z tego upału rozbolała mnie głowa. Nigdy nie lubiłam gorąca, ale to co się ostatnio dzieje to jakaś anomalia. Świat to widział, żeby o 20:00 w sierpniu na zewnątrz było jeszcze powyżej 30 stopni :O

Jeszcze na koniec dnia podnieśli mi ciśnienie, babka zadzwoniła, że musieli pozmieniać grafiki lekarzy i nasze prenatalne musi przenieść na wrzesień. Mówię, że to chyba już za późno... Podałam jej termin porodu i powiedziała, że na te też byłam źle zapisana, bo powinni mnie zapisać na wcześniejszy termin i nie ma mnie gdzie wcisnąć... Znalazła termin na 19 sierpnia na 11:20 ale ja mam 19 na 11:30 wizytę u swojego ginekologa, a tam też problem z terminami...
Dała mi dwa numery do innych placówek, gdzie przyjmuje ta sama lekarz i kazała próbować, już chciała mnie skreślić, ale mówię jej "zaraz, zaraz, proszę nie skreślać dopóki nie podzwonię, bo jak nic nie ugram to zostanę z niczym".
To w końcu nie ja zawaliłam, a teraz mam sobie dzwonić. Już widzę, jak w innej placówce zapisują mnie na przyszły tydzień, do lekarki która jest tak oblegana...

Jedyna nadzieja, to że położna pójdzie mi na rękę i wybłagam inny termin u swojego ginekologa...

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Ania777 spokojnie, mam nadzieję, ze dadzą Ci 'normalne' terminy.. ;)

A ja dziewczyny wyszłam sobie właśnie z "gorącej" kąpieli :D
Oj chciałabym żeby była gorąca, ale wiadomo, nie będę narażać maleństwa ;)
Od razu ból krzyża jak ręką odjął ;) Ciekawe na jak długo,..
U nas na Kaszubach ok 25 stopni, trochę duszno ale znośnie ;)

Teraz to bym sobie zasnęła.. Szkoda, ze nie idzie ;(

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam na Borowskiej oblężenie. Niby warunki całkiem ok ale tłok jest taki że nie rekompensuje tego. Też wybieram się na odwiedziny w Świdnicy bo liczę tam na poród rodzinny o czym na Borowskiej możesz pomarzyć. Do tego do Świdnicy mam bliżej.
Co do pościeli to kupiłam komplet bo lepiej mi się to kalkulowało niż ochraniacz + kocyk z wypełnieniem. Wypełnienie mamy leciutkie a za komplet pościeli dałam chyba 45zł na allegro. Nawet jak na początku nie skorzystam to jest na 120cm więc przyda się.
Potwierdzam kryzys 30tc chyba się zbliża wielkimi krokami...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

U mnie różne bóle się kumulują ostatnio, a w połączeniu z tymi upałami to jest jakaś masakra, jestem tak nie do życia, że sama z sobą nie umiem wytrzymać...

Co do tego bólu szczypiącego w okolicy lewego żebra to jestem niemal pewna, że mam tam naderwany mięsień... Wszystkie objawy i dolegliwości jakie odczuwam pasują - szczypanie, ból przy dotyku, obrzęk, ostry bol przy niektórych ruchach, ulga przy zimnych okładach itd.

Ogólnie jestem drobnej postury, brzuch ciągle rośnie, czasem mam tak napiętą skórę i mięśnie, jakby zaraz miało coś pęknąć, sportsmenką nigdy nie byłam, więc pewnie mięsień nie dał rady :/

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
To co sie dzieje na zewnatrz to jakas pomyłka kurde, a w domu mam 31 stopni!!! W czwartek jedziemy po klimatyzator bo nie daję już rady :(
Z dobrych wiadomości to w piątek byłam u lekarza i moja dzidzia waży już 1950 gramów i cały czas jest główką w dół. Oczywiście buzię zasłaniała rączką więc znowu nie pozwoliła się sfotografować :)
W weekend byliśmy w szkole rodzenia i zdecydowanie polecam. Mnóstwo przydatnych informacji, ćwiczenia oddechowe, masaż no i oczywiście nauka pielęgnacji maluszka, a do tego spoooro gratisów ;) A dziś byłam u okulisty i mam wskazanie do cesarki ze względu na zmiany zwyrodnieniowe na siatkówce. Mam mieszane uczucia ale było dwóch lekarzy, których żony właśnie tak rodziły i powiedzieli, żeby się nie martwić bo to nic strasznego. Ich żony wybrały taki sposób porodu więc chyba potwierdza się, że żony lekarzy właśnie tak rodzą. Nie są to jedyne znane mi takie przypadki więc trochę się pocieszam :) Miłego wieczoru

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/22089

Odnośnik do komentarza

justyna12315
Potwierdzam na Borowskiej oblężenie. Niby warunki całkiem ok ale tłok jest taki że nie rekompensuje tego. Też wybieram się na odwiedziny w Świdnicy bo liczę tam na poród rodzinny o czym na Borowskiej możesz pomarzyć. Do tego do Świdnicy mam bliżej.
Co do pościeli to kupiłam komplet bo lepiej mi się to kalkulowało niż ochraniacz + kocyk z wypełnieniem. Wypełnienie mamy leciutkie a za komplet pościeli dałam chyba 45zł na allegro. Nawet jak na początku nie skorzystam to jest na 120cm więc przyda się.
Potwierdzam kryzys 30tc chyba się zbliża wielkimi krokami...

Ja jadę na Latawiec w tą sobotę 15.08. od 10 godz. można porozmawiać z położną i zwiedzić oddział.

http://s4.suwaczek.com/201510224565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...