Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

AsiaPil
Zamowilam sobie 60x90, duzy tylek to i duze niech beda ;)
Jakos do tej pory znosilam te upaly, lepiej gorzej ale jakos a dzisiaj to po prostu masakra jakas, plynie ze mnie a ja nie mam sily, slabo mi i nic sie nie chce, a tak ma byc do ponad 20tego, tragedia jakas.
Dziekuje Dziewczyny na mile slowa!
Jutro wizyta u mojego gina, podroz 120 km w jedna strone, nie wiem jak to zniose i czy sie nie rozplyne. W dodatku znowu zaczelo mnie bolec spojenie lonowe, pierdolca mozna dostac, za przeproszeniem bo podniesc sie czy przewrocic to wyczyn.
A co do sukienek to powiem Wam, ze tragedia to malo powiedziane. Wieksze babeczki i w ciazy to wcale nie maja co liczyc na cokolwiek. Kiedyz znalazlam polskiego poducenta sukienek i zamowilam teraz u niego dwie, 22 sierpnia mamy wesele siostry mojego, nie czuje sie by tam isc i z powodu upalow i z powodu mego samopoczucia ale tez ostatnich wydarzen, ale jak trzeba to trzeba.
Wracajac do sukienek nie sa ciazowe ale oni szyja na wymiar i w roznych dlugosciach, cos tam dobralam, odciete pod biustem. Jakos tych materialow jest calkiem niezla, biorac pod uwage cene. Danvera, jakby ktoras chciala popatrzec ;-)

jaknpamietam masz ginekologa w Białymstoku jesli potrzebujesz sukienki to w sklepie Bocian w centrum parku przy dworcu sa super ciazowe eleganckie sukienki chodze w niej od maja bo na brzuszku ma fajny zapas :)

Odnośnik do komentarza

Jak rodzilam prywatnie 3 lata temu wychodzilam do domu 21.09 i to oni dawali ubranie na wyjscie to nalozyli synkowi kaftanik, pol spiochy,na to ogrodniczki cieniutkie czapeczka bawelniania i nakryli kocykiem takim dosc cieplym. Ja za tydzien na wizyte ubralam body,pajacyk, cieply kombinezon i kocyk. Teraz wiem ze napewno zalose lapki nie drapki bo pamietan ze wnsanochodzie strasznie raczkami machal a mial dlugie paznokcie.

Odnośnik do komentarza

AsiaPil ja też nie mogę się przekręcić na łóżku. Jak się wieczorem położę, tak wstaję rano w tej samej pozycji, tzn kładę o 1szej w nocy, budzę o 5tej i tyle spania na dobę i tak już od około miesiąca. Jak jest mąż, to go budzę, żeby mi się pomógł obrócić, a jęczę przy tym okrutnie, kręgosłup, albo miednica strzela i w ogóle. Rano wstać też ciężko. Nie mam się nawet jak podeprzeć. Mialam miesiąc temu nastawiany nadgarstek i kciuk prwej ręki, ścięgna bolą, nawet szklanka zbyt ciężka do uniesienia w tej ręce i nic nie przechodzi. Czuję się jak niedołęga. A co będzie dalej :D Dla dzidzia wszystko, czekałam tyle lat na niego. Musimy się wspierać i od czasu do czasu ponarzekać :D co nie?

Odnośnik do komentarza

Ale się źle czuję. Masakra.. Nagle mnie wzielo. Bol głowy, strasznie mi niedobrze, jakbym miała wymiotować. Pobolewa mnie brzuch z lewej strony na dole i kręgosłup na wysokości nerki z Lewej strony . Nie wiem co mam robic :(

Odnośnik do komentarza

Wiadomo! narzekanie w naszym stanie to chyba normalne, a kto nas lepiej zrozumie jak nie druga ciężarna? :)

Co do ubioru na wyjscie, to ja zamierzam nałozyć małemu body, na to pajac, a potem w kombinezon polarkowy. Wiadomo, czapeczka i łapki-niedrapki, skarpetki. Jak bedzie mocno zimno to jeszcze kocyk. Kombinezon kupiłam na olx, jest dosyc gruby, dziewczyna mówila, że swojego synka ubierała jeszcze w listopadzie i grudniu w niego.

Widziałam w Smyku ostatnio śliczne kombinezony polarkowe, ale były zdecydowanie cieńsze od mojego. Mają nową kolekcję jesienną. Kosztowały chyba ok 80zł.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

eewelinka
Ale się źle czuję. Masakra.. Nagle mnie wzielo. Bol głowy, strasznie mi niedobrze, jakbym miała wymiotować. Pobolewa mnie brzuch z lewej strony na dole i kręgosłup na wysokości nerki z Lewej strony . Nie wiem co mam robic :(

może spróbuj kąpieli? mnie jeszcze plecy i kregosłup nie bolały więc nie wiem co doradzić :(

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Jak juz narzekamy to u mnie dalej dusznosci. Musze lezec albo na lewej stronie albo na plasko glowa a najlepiej odchylona do tylu zeby szyja byla wyprostowana. Mam wrazenie ze ciagle mi cos na krtan naciska i sie dusze. Chyba jakis usztywniacz musze zalozyc zeby sie zginac szyi :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Drożdżówka
Aska123
Daga mi sie oba podobaja ;) my synka mamy zamiar nazwac Antos. Pola chetnie bym nazwala dziewczynke ale mezowi sie nie podoba.
Ja zawsze myslac o imieniu dla dziecka myslalam jak bedzie mu sie z nim "zylo" ze tak powiem ;) ja np wiecznie mam problem jak sie przedstawic. Joanna to tak powaznie brzmi, Asia- kojarzy mi sie z mala Asia 5latek, przedstawiam sie Aśka- nikt tak do mnie nie mowi :P niby zwykle imie ale mam z nim problem.
My wybralismy Antoni, w pelnym brzmieniu bardzo powaznie, ale maly Anos, a pozniej jako nastolatek bedzie Antek, tak zwyczajnie.
Ale juz w formoe zenskiej to mialabym problem.. Bo mala Antosia, ale 18letnia.. Tośka? Antosia? Pola w tym przypadku jest "praktyczniejszym" imieniem :)
Mi sie baaaardzo podoba imie Anastazja, ale nigdy nie nazwalabym tak dziecka, bo to ciezkie imie w "uzytkowaniu".

Uff dlugi wywod :P ale po prostu ja tak podchodze do imion patrzac na to, ze sama mam wieczny problem ze swoim.

Oj zgadzam się z tym co napisałaś o Anastazji.
Gościłam ostatnio przez tydzień taką 2,5 letnią Natusię i została przechrzczona na tyle imion ze głową mała. Każdy miał inny pomysł na zdrobnienie ...

Nasza będzie Anastazja ;)
Prawda jest taka, że problem może być z każdym imieniem.
Zależy od ludzi, otoczenia, środowiska, tego nie przewidzimy.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Chyba dopadlo nas takie schorzenie zwane 3trymestr ;) wizytę mam w czwartek, jak do jutra nie przejdzie to pójdę jutro do niego bo tez przyjmuje. Dobrze ze dzidzia sie rusza. Tez tak macie ze dużo wody pijecie a sikać nie chodzicie często?

Odnośnik do komentarza

eewelinka "schorzenie 3 trymestr" dobre :D

u mnie z tym siusianiem jest różnie.. staram się pić dużo, w szczególności przy takiej temperaturze, ale z toaletą to różnie bywa bo raz latam jak szalona co 5 min a raz jest cisza.. też nie wiem od czego to zależy...najgorzej jak trzeba gdzieś wyjść i przed samym wyjściem robię posiedzenia na sedesie na zapas.. :)
trzeba też pamiętać, że sporo tej wody wypacamy przy tych upałach...

http://www.suwaczek.pl/cache/c926cb306d.png

Odnośnik do komentarza

te upały wykańczają! nie dość, że ciężko ze spaniem to jeszzce puchną ręce i nogi . Dziś rano obudzilam sie z opuchnietymi dłońmi,nie są bardzo opuchnięte ale bolą mnie palce. Moczyłam w zimnej wodzie ale na dlugo nie przchodzi. No nic jakoś sie wytrzyma :| Na dodatek w nocy wstawałąm ze 2 razy bo lekko "zażynał" mnie brzuch i do tej pory co kilka godzin lecę do kibelka przez to głupie rozwolnienie :|
jak na złość jestem przed badaniem na żelazo i wcześniej nie mogłam sie załatwic a teraz w druga stronę. Na szczeście mogę normalnie jeść i dużo piję moze szybko przejdzie :)
Dodatkowo jeszcze tak owiało mojego męża, że całą noc miał gorączkę i faszerował się lekami przeciwgoraczkowymi ech.. ta klimatyzacja :|
A na koniec juz bardziej pozytywnie bez narzekania :P pochwalę się, że zamówiliśmy już pojazd dla naszej królewny , wydał nam sie najbardziej funkcjonalny, może nie najlżejszy ale wygodny w użytkowaniu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34051.jpg

Odnośnik do komentarza

Aska123
Moja dzisiejsza noc byla tragiczna... Zasnelam dopiero po ok 2 h od polozenia sie, budzilam sie doslownie co pol h... Od wczoraj bola mnie zebra po prawej stronie i pomaga mi tylko lezenie na lewej. Wtedy przechodzi. Ale wez tu cala noc wytrzymaj na lewym boku :( wiec budzilam sie aby przekrecic sie na prawy bok, a potem co? Doslownie 2 min i znowu zaczely bole mnie zebra. Wiec spowrotem na bolacy lewy bok.. I tak cala noc. Obudzilam sie o 5.00 przez mega bol w spojeniu. Nie moglam doslownie usiasc... Takze czuje, ze w ciagu dnia bede musiala to odespac..

Aska123 też mam problem z żeberkami szczególnie po prawej stronie bo moja dzidzia tam gdzies sobie miejsce upodobala od kilku dni i kopie niesamowicie. Może nie boli ale czuję ucisk i leżeć też moge tylko na lewym boku bo jak tylko przekrece sie na prawy to dostaje takiego ataku kopniaków jakbym to moje maleństwo przygniatała. Taki nerwus mi rośnie :P

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie Mamusie :)
Dawno się nie odzywałam jakoś dużo się działo i przy takiej ilości postów ciężko być na bieżąco :)
Widzę, że cierpimy na te same dolegliwości. Od początku ciąży spałam bardzo dobrze ale dwie ostatnie noce to jakaś katorga, nie mogę zasnąć a jak już mi się uda to śnią mi się różne bzdury do tego biegunka, mdłości i ból głowy nie wiem zupełnie skąd i ten totalny brak siły. Podłoga w domu prosi się o sprzątanie a ja nie mam siły nawet spojrzeć na odkurzacz. Oby w końcu przeszło.

Przy okazji chciałam prosić Was o rady a mianowicie, czy macie jakiś sprawdzony sposób na hemoroidy? Nie mam problemu z wypróżnianiem a skądś to cholerstwo się bierze :/ ostatnio jak pytałam mojego gin na wizycie to powiedział że nic nie widzi bo akurat jak to zwykle bywa schowały się i oczywiście nic mi nie przepisał...

I jeszcze jedno dostałam materacyk do łóżeczka pianka gryka kokos używany i mam dylemat czy go używać czy kupić nowy. Czytałam, że materac powinien być nowy bo używany może mieć jakieś mikrowgłębienia, które mogą źle wpływać na kręgosłup maluszka, ale z drugiej strony skoro jest to może kupowanie nowego to niepotrzebny wydatek? Sama nie wiem co zrobić. Doradźcie proszę.
Pozdrawiam i życzę deszczu na ochłodę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxs65gd22s1lb9.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjg35m9l87m.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxqpkyt52mw9e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...