Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny:-)
Kasik widzę że twój chłopiec też duży jak mój Ja mam w czwartek wizytę i ciekawa jestem ile juz waży bo w 26 tc ważył 1100g i lekarz się dziwił ze taki duży a też tak się Wierci całe dnie mi daje popalić a tak w zebra juz kopię i w zolodek że masakra:-)
Odebrałam dzisiaj wyniki morfologia super i mocz też ok cieszę się że może bez żelaza się obędzie bo mam zatwardzenie a jak bym zaczęłam brać to juz wogole.
Witam nowe mamusie bo nie miałam okazjii:-)
Cieszę się że wrzucacie te linki z różnymi rzeczami dla malucha bo Ja nie mam czasu na szperanie Kurde nie wiem co Ja robię siedzę w domu i nie mam czasu:-(
Drożdżówka współczuję Ci z tym twoim mężem i życzę szybkiego powrotu do zdrowia:-)
Niuska jak po wizycie?

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqv4iurl55q.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

Dziewczynki,
jestem, żyję....LEDWO.

taka duchota, że ledwo w aucie dojechałam, w potem godzinne opożnienie....aż myslalam, ze tam fikne.
z tego strachu tak brzuch mnie rozbolał,az dwie nospy wziełam.

DROZDZOWKA,JESTEM MYSLAMI Z TOBA:)

SZYJKA,dluggggggggggggggggggggaaaaaaaaaaaaaa, napewno ponad 3,4 cm,UUUUUUFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
dr mówi, że sama napewno nie puści. i że nie urodzę, dopiero jak mnie ROZPRUJĄ Z TYCH ZABEZPIECZEŃ:):)

nadal jest 1 bobas, blizniaka brak;( ubolewam przeokropnie....
jest SYN..../M. pęka z dumy-pierworodny/, mam 27tc+5 dni,
JUNIOR waży 1100 gram, skrecony jak cholera, nic pomierzyć nie mogła/siurek jest/.

na zgage mozna brac-ALUMAG I RENNI,
na ból głowy PARACETAMOL.

bylismy po jedzonko,ZROBILAM ZAPAS MIGDAŁÓW.

LEDWO ZYJE,
ta droga,myslalam,ze sie PRZEKRECE.

Odnośnik do komentarza

ahh ale codziennie dużo czytania a dzisiaj dopiero miałam do nadrobienia bo od rana Was nie czytałam... Ale macie już wyprawki skompletowane ja mam tylko pare ubranek, łóżeczko, przewijak, chusteczki do pupy, chustę i nosidełko,które dostałam i to tylko tyle. Czekam aż pójdę do szkoły rodzenia liczę, że tam powiedzą mi coś więcej co jest potrzebne do szpitala itp. więc na razie się wstrzymuję, bo jestem z tego zielona.
Piękne macie brzuszki, wygląda to uroczo;)
Mam ostatnio straszne bóle pleców, tzn nie mogę za długo siedzieć chyba bo od razu boli a później już żadna pozycja nie pasuje ani leżąca ani stojąca, chodzenie nic nie pomaga dzisiaj to od 10 rano się tak męczę już nie mam co ze sobą zrobić.
A jak u was z wózkami, czy do środka do wózka trzeba coś jeszcze dokupować, bo z tego co patrzyłam niektóre to mają takie twarde podłoże i nie wiem czy się kupuje do wózka jakąś specjalną kołderkę czy co? możne głupie pytanie ale jestem zielona...

Odnośnik do komentarza

Nati86, ja akurat nam w wózku taki miękki materacyk i juz nic nie kupuje. Ba spacer to i tak jeszcze dziecko w kombinezon wloze, wiec wydaje mi sie ze nic więcej nie trzeba. Przynajmniej przy Madzi nie miałam. Ale widzialam ze jest spechalna pościel do wózka. Wg mnie zbędna.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za miłe słowa Kochane :*

Ja juz w domu.
Mąż najprawdopodobniej jutro będzie operowany.
Cholernie się boję :(

Ma roztrzaskaną kość udową, dzięki Bogu ze od upadku do przyjazdu karetki się nie ruszał, bo złamanie zaraz przy tętnicy udowej :(
Póki co pod aparaturą z przeciwbólowymi, unieruchomiony czeka na operację.
Boszzzz jak on cierpi :(

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

AsiaPil
Dziewczyny- takie pytanie, czy zdarza Wam sie czuc takie jakby drgawki dzidziusia? Za szybkie na ruchy, trwa kilka sekund i mija, mam je zwlaszcza w dole brzucha? Moze to jest czkawka a ja nie umiem jej rozpoznac?

Ja czuje cos takiego jak opisujesz! Tez sie zastanawialam co to.. Czy dziecko sie przekreca ze az tak drga? Czy to czkawka? Sama nie wiem.. Bo czkawki chyba jeszcze nie umiem rozpoznac. Bo Adonis opisywala ja ale ja czegos takiego jeszcze nie czulam

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Aska123
AsiaPil
Dziewczyny- takie pytanie, czy zdarza Wam sie czuc takie jakby drgawki dzidziusia? Za szybkie na ruchy, trwa kilka sekund i mija, mam je zwlaszcza w dole brzucha? Moze to jest czkawka a ja nie umiem jej rozpoznac?

Ja czuje cos takiego jak opisujesz! Tez sie zastanawialam co to.. Czy dziecko sie przekreca ze az tak drga? Czy to czkawka? Sama nie wiem.. Bo czkawki chyba jeszcze nie umiem rozpoznac. Bo Adonis opisywala ja ale ja czegos takiego jeszcze nie czulam

Też tak mam czkawkato to nie jest , bo wydaje mi się że już jej doświadczyłam jest delikatniejsza. Może to zwykłe kopniaki tylko takie szybkie

Odnośnik do komentarza

kasiek81
My po dzisiejszej wizycie już na 100% wiemy że będzie Jaś, ale niestety jutro rano mam się stawić w szpitalu, mały okazał się dużym chłopcem waży 1700g,i główeczkę ma bardzo nisko,grozi mi przedwczesny poród, dlatego muszę wziąć dexaven na płucka.Mam strach bo bardzo chciałabym donosić ciążę

Jejku jaki gigant! Kasiu trzymam kciuki! Bądźmy dobrej myśli!
A może termin pomylony ?

Drożdżówka! !!
Za was też trzymam kciuki! Mąż da rade a ty się nie denerwuj!

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Aska123
AsiaPil
Dziewczyny- takie pytanie, czy zdarza Wam sie czuc takie jakby drgawki dzidziusia? Za szybkie na ruchy, trwa kilka sekund i mija, mam je zwlaszcza w dole brzucha? Moze to jest czkawka a ja nie umiem jej rozpoznac?

Ja czuje cos takiego jak opisujesz! Tez sie zastanawialam co to.. Czy dziecko sie przekreca ze az tak drga? Czy to czkawka? Sama nie wiem.. Bo czkawki chyba jeszcze nie umiem rozpoznac. Bo Adonis opisywala ja ale ja czegos takiego jeszcze nie czulam


Ja też tak czuje, dość często , jak się złapie rybę na wędkę to tak drga na początku , ja bym do tego porównała :) czkawka na pewno to nie jest, czkawka bedzie rytmiczna przez dłuższy czas. Sama zastanawiam się co on tam wyprawia, juz myślałam ze moze tak się pępowiną bawi.. Cokolwiek to jest, lubię to :)
Niuśka to extra! Tylko nie szalej teraz za bardzo z racji tego, ze szyjka długa, nadal się oszczędzaj. A jak junior będzie miał na imię?
Drożdżówka strasznie Wam współczuje , serio , facet się nacierpi teraz. Nic tylko czekać na poprawę , bo ta przyjdzie niebawem. Ściskam !

http://www.suwaczki.com/tickers/7u229jcgxa2l6kfr.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeżu pęka mi spojenie. 5.5 godziny w pokoju córki gdzie wizualnie było czysto i ułożone. 2 wielkie pudła jada do teściowej, 15 120 litrowych worków śmieci . Z mojej szafy poleciało tyle szmat ze szok! Zabawki w częściach, lalki jak po wojnie. .. masakra!!
Wciągnęłam 4 nektarynki i brzoskwinie. Nie będę zzerac juz czekoladę i slodkiego bo nawet tego nie potrzebuje a chce przez tydzień darować sobie żeby cukier na czczo powtórzyć a przy okazji wspomóc moje trawienie bo czekolada zablokowała mnie totalnie. ..

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...