Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ja też mam ciągłe uczucie pieczenia przy siusianiu, ale jak pije więcej to nie piecze. Badania moczu wychodzą dobrze. Lekarz mi mówił, że takie objawy może dawać też grzybica pochwy, zamierzam zrobić posiew na kolejnej wizycie. A przez twardnienia brzucha byłam nawet na IP. Odczuwałam je jak skurcze braxtona w pierwszej ciąży, a przecież jest dużo za wcześnie jeszcze na takie....ale badanie szyjki, usg, wszystko w porządku wyszło, położna mówiła, że to macica się rozrasta, a w każdej kolejnej ciąży mocniej się to odczuwa.
Ja również czuję macice jak dotykam brzucha, wysoko już jest zadziwiająco :P ale ciągle czekam na ruchy, bo jeszcze ich nie czuję ;/

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny dawno tu nie zaglądałam bo sie przeprowadzamy i masę latania ,sprzatania i noszenia jest i nie mam nawet jak zajrzec.Latam jak głupia po tych schodach na 3 piętro a potem mnie brzuch boli,ale chłop też wszystkiego sam nie ponosi i nie porobi;-/.Jutro mam wizytę u lekarza ,mam nadzieje że wszystko dobrze będzie.Strasznie mi wysycha skóra pomimo że używam mase balsamów do ciała,głownie w zgięciach łokci,na szyi i sutkach,ma tak któraś?Już nie wiem czym smarować bo mam krem do skóry atopowej i nawet on nie bardzo se radzi.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Witam i ja, tyle żeście tematów poruszyły że nie wiem od czego zacząć.
A więc na początek Julka wspolczuje CI podejmowania tak waznych decyzji w tak mlodym wieku, ja nie mialam wsparcia od strony tesciow i do tej pory nie mam wiec wiem ze to nie latwe przezycia. Ale to jest Twoje życie i wydaje mi sie ze powinnas pogadac z kazdym w rodzinie, trudno jak ktos tej wiadomosci nie przyjmnie dobrze to idz do kogos innego. Napewno masz jakies swoje grono znajomych, jakąs przyjaciolke, powiedz jej, moze ona Ci cos zaradzi albo pojdzie z toba na rozmowe. Niestety takie nasze zycie ze musimy jakos isc do przodu nawet jak zycie sypie nam piaskiem w oczy.

Następna sprawa "ślub". :D My 10 kwietnia obchodzilismy 9 lat bycia razem. Planowalismy slub cywilny bo koscielnego nie chcemy. Planowalismy na tą rocznice, ale ze stalo jak sie stalo z naszym dzieciątkiem tak ciezko nam bylo cokolwiek zalatwiac a tym bardziej cieszyc sie ze slubu w zalobie. Dumalismy ze moze na przyszly rok, na 10-lecie... ale to sie okaze w czasie. Napewno nie zaloze bialej sukni, dlugiej do ziemi, jakos ciezko mi na sercu ze mam sie cieszyc bez dzieciatka ale to czas pokaze, jeszcze zaloba w serduszku jest mocna wiec ciezko.

Jezeli chodzi o sucha skóre to ciezko mi doradzic bo nie mam tego problemu. Od czasu do czasu wyskoczy mi jakas krostka na czole, ale jak tak mialam zawsze i do tego pory tak mam. Ja do smarowania używalam oliwki dla dzieci bambino ale z racji tego ze robiąc zakupy w rossmanie akurat jej braklo i pech chcialam ze z rossmanowych dla mamusiek tez nie bylo to kupilam sobie krem rossmanowski dla dzieci dalam 5zl., super zapach i wczesniej go uzywalam bo kupilam dla coreczki.

Rano bylam na pobraniu krwi bo musialam jeszcze zrobic badania na HIV i HCV oraz oczywiscie podstawowe mocz i morfologia. 22 kwietnia mam wizyte u ginki i jade z moim juz tym razem.
Ciagle chce mi się spac, nerwy mnie "nosza" bo boje sie cokolwiek wiecej robic albo mnie plecy bola albo mnie cos ciagnie a nie chce zeby mi znowu plamienia wrocily. Tak więc kończąc moje wypociny leze plackiem na lozku, nudze sie od czasu do czasu wstane bo trzeba zjesc i siusiu zrobic :D
Pozdrawiam was wszystkie z dzieciatkami. Duzo zdrowka i sily zycze nam wszystkich.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

martynika no właśnie nie wiem, to taki dziwny, kłujący ból.. zapytam lekarza na następnej wizycie bo do tej pory zapominałam ciągle, chyba też sobie przypominajkę w karcie ciąży zamontuję :D co do porodu to do tej pory baaardzo chciałam urodzić naturalnie, ale mam coraz większe wątpliwości :P

kingusialkr a używasz płynu do higieny intymnej specjalnie dla kobiet w ciąży? ja też miałam pieczenie, bo mnie od tej suchości skóra tam pękała, jakby mi ktoś żyletką naciął.. i zaczęłam stosować od kilku tygodni żel z Perfecty, jest genialny! Szczerze mogę go polecić a kosztuje chyba 11zł, więc warto spróbować :)

ZjemCiMiśka, też tak bym myślała, gdyby nie to, że te bóle miałam już sporo przed ciążą :P a wtedy się nic nie rozpychało :D

Zuzia gratuluję synka!! :)

Dziewczyny, zdjęcia cudowne :))

Motyleczek wtawiam link do tej poduchy, ja zamówiłam akurat taką:

http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-kojec-ciazowa-d-spania-i5178199267.html

Odnośnik do komentarza

martolina
Motyleczek
Ja zamawiałam tutaj:
http://allegro.pl/cebuszka-poduszka-do-karmienia-rogal-ciaza-ceba-i5102476807.html

Przy okazji wzięłam kilka pieluch tetrowych i flanelowych, wydają się ok.

a czym jest wypełniona. Ja w pierwszej ciązy miałam podobna ale wypełniona styropianem i myślalm ze zwariuje od tego szeleszczenia. Wolałabym takie sylikonowe kuleczki

"Noszę twe serce z sobą- noszę je w moim sercu " ...Igorek Aniołek
Czekam na Ciebie córeczko!
http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/56fc3fc4.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...