Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Wbrew opiniom i sugestiom kobitek z mojej rodziny, które w ciąży przybieraly po 30kg, mnie mój syn oszczędzil bo przytyłam 12kg a i wraz z końcem upałów opuchlizna pozchodzila :) jedyne co mi przeszkadza to to że jestem tak blada ze aż przezroczysta-ze zmęczenia bo nie śpię po nocach a i w dzień nie dam rady nadrobić bo biodra również wtedy dretwieja :/ suma sumarum siedzę zabunkrowana w mieszkaniu i myślę nieustannie o porodzie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3dqk3mvzl5tj0.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Witaj Paulina :-) ja też mam termin na 28.10, bardzo chciałabym urodzić w 38 tyg, powiedzmy między 10 a 14.10, ale córcia wyjdzie kiedy będzie chciała :-)
Też miałam robić suwaczek, ale na tel się chyba nie da, a nie chce mi się ruszać laptopa, ale któregoś dnia się zmobilizuję. Kiedyś miałam suwaczek jak byłam marcóweczką 2011, ale nie pamiętam dokładnie jak się go robiło, chyba najeżdżało się na login i brało edytuj podpis, nie pamiętam, nie chcę Cię wprowadzić w błąd, ale dziewczyny które teraz robiły pewnie są ekspertkami :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwtv73ojghzm7x.png

Odnośnik do komentarza

Witam Was, moje kochane :) Mam na imię Kasia, jestem w trzeciej ciąży. Podczytuję Was od sierpnia i wreszcie zdecydowałam się na zarejestrowanie. U mnie już 38 tydzień ciąży, utożsamiam się z większością problemów, o których piszecie-zarówno psychicznych, emocjonalnych, jak i fizycznych. Chociaż to moja trzecia ciąża, mam poważne obawy odnośnie porodu, nie jechałam nigdy do szpitala z bólami. Za pierwszym razem odeszły mi wody i urodziłam w 37 tygodniu, za drugim pojechałam 6 dni po terminie, na dyżur mojego lekarza prowadzącego. Do szpitala mam około 50 km, będę rodziła w rzeszowskiej Pro Familii. Pozdrawiam Was serdecznie i liczę na przygarnięcie :)

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie ;)
Paulina też jestem z rocznika 91 i też mam termin na 28.10 i niestety tak jak Eewelinka mam wrażenie że przenoszę no chyba że mała się nie obróci wtedy cc. A suwaczek robisz sobie na stronie a potem wklejasz kod url (czy jakoś tak) w sygnaturze swojego profilu.
Aśka123 tak myślałam. Faktycznie jest to ryzyko a pamiętam że pretensje mieli straszne o to...
Eewelinka a właśnie pytałam kiedyś jak z tobą i po powrocie męża. Powiedz że u ciebie też z oznakami cisza bo chyba to ja będę ostatnia.
She violet zawstydziłaś wszystkich ;) moje 2 szuflady to pikuś ;)
Madzik śliczne ;)
Żabcia czekamy na relację

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamuski ;) jejciu u mnie raz sa skurcze raz ich brak. Wiec to raczej nie porodowe. A chcialabym miec juz to za soba. Jesli chodzi o tak zwany budyniowaty śluz to tez mam a to niby przepowiada poród , później czop mozliwy z krwia i wody plodowe. Siedze jak na szpilkach hehe :) zrobilam obiado-kolacje mojemu i dopadly mnie skurcze wiec leze i czekam :)

Odnośnik do komentarza

Czyli mowicie, ze chyba ciuszkow az do przesady? Ale w okolicach pol roku i wzwyz mam malo.

Caly dzien latalam i cos robilam,a teraz dopadl mnie taki dol z bezsilnisci, ze leze i rycze. Ze zmeczenia, nerwow i wszystkiego na raz. Moj patrzy na mnie jak na ufo, bo nie wie o co mi sie rozchodzi, a ja sie tylko bardziej nakrecam. Byle ten tydzien jeszcze jakos wytrzymac....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...