Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Trzymam kciuki zeby to bylo to:)

Jeszcze tydzien wrzesnia i wiekszosc z Nas pewnie urodzi w pazdz. :) no chyba,ze ktoras urodzi przenoszac ciaze,ale mam nadzieje,ze tak nie bedzie,

Ja wczoraj bylam u diabetolog moje cukry sa prawie idealne jak beda takie caly czas to nawet nie bede musiala miec indukcji:)
Ktg i usg mam miec 6.10 ciekawe ile moj maluszek juz wazy:)

Ja tak jak ktoras z Was pisala juz mam prawie wszystko gotowe i juz ten entuzjazm wicia gniazdka mi mija:) chyba w najlepszym czasie to zrobilam,bo teraz to byloby ciezko..teraz to takie czekanie i obserwacja siebie no i forum:)

Ok ide jesc sniadanie..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny powodzenia.

A ja widzę że niektóre z Was to tak się nakręciły, że zaraz jak skończą 37"tydzień to urodzą. A pierwsze ciąże to raczej przenoszone są niż nie donoszone. Jak leżałam teraz w szpitalu to wlaśnie większość dziewczyn była w 41 tyg i czekała na wywołanie.
Ja Magdę też w 41 przez wywołanie oksytocyną urodziłam. Wcześniej ani czop ani wody mi nie odeszły. Wody odchodziły w trakcie porodu. Teraz też nie spodziewam się wcześniej porodu. Trzeba jednak być cierpliwym. I pamietajcie w 41 tyg do szpitala. Wtedy juz nie czekamy na naturę, bo to niebezpieczne i dla nas i dziecka. Tak wszyscy w szpitalu mówili.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny po dłuzszej przerwie. Jestem po wczorajszej wizycie, troche zawiedziona liczylam juz na jakis postep gdyz termin z usg mialam na 17.09 a z OM 10.10. Dzidzia miala 02.09 3300g, rósl w bardzo szybkim tempie a tu zaskoczenie, wczoraj z usg niby 4kg... a ja roznice czuje ogromna porownujac sytuacje z poczatku wrzesnia. Jedyne pocieszajace jest to, ze nastepna wizyta 08.10 i gin powiedziala, ze jesli jeszcze nie bede rodzic to na 100% pojde do szpitala na wywolanie, nie pozwoli tak duzemu dziecku byc przenoszonym. Nastawilam sie na szybsze rozwiazanie a tu psikus...
Lozeczko gotowe, remont skonczony, pozniej dodam zdjecia.
Cos czuję, ze czeka mnie wywolywanie, dlugi i bolesny porod. Podobno brzuszek ma dzidzia ogromny, ale bede probowac rodzic sn... mam mieszane uczucia!

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0armutap5l.png

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla Pauli i czekamy na info od reszty się dzieje się.
Ja dziś planuje lenistwo i polegiwanie wczoraj za bardzo poszalalam i efekty były od razu wiec teraz na spokojnie bo chce doczekać do planowanej cc. Mam poumawiana i kosmetyczkę i fryzjera na przyszly tydzień wiec musimy wytrzymać haha bo terminy odległe. Miłego dnia wszystkim życzę

http://s2.suwaczek.com/201510097146.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...