Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ale piekny dzisiaj dzionek az sie zyc chce.
A u mnie w domu zjawil sie niespodziewany lokator, obudzil mnie i dzisiaj rano i wczoraj no i sie okazuje ze to chyba myszka mi wlazla do rury wentylacyjnej, albo na sufit w korytarzu bo jest troszke podwieszony... I kicha bedzie trzeba z nia wojowac... Jak nie pająki to myszy, zachcialo sie mieszkania na wsi w środku lasu :) ale damy rade :D

Wczoraj dostalam wkoncu paczke z witaminami bo kurier cos bladzil :D ale dotarl wlasnie wzielam pierwsza partie. Wyniki wyszly super ale wiem ze w poprzedniej ciazy tez na poczatku bylo super ale pozniej jak malutka zaczela rosnac to coraz wiecej potrzebowala a wiec witaminy u mnie to podstawa bo szybko "przechodza" ze mnie dla dziecka.

Trzeba troche ogarnac domek bo mam wene chyba przez ta pogode :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A mój mały urwis dzisiaj po wczorajszej poważnej rozmowie z mamusią dał mi znak, że wszystko ok jak go o to prosiłam :)

Łaskocze mnie od środka brzucha a nawet dwa razy poczułam kopniaki o teraz w sumie trzeci raz ;)

Niesamowite przeżycie i na pewno do rozróżnienia od pracy jelit :) Wiem, że niby za wcześnie na odczuwanie ruchów, ale moze na siedząco można wyczuć jak ja na siedząco wyczuwam ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

Za to w mojej głowie i rodzinie panuje nieodparte przekonanie że to będzie chłopczyk i szczerze nawet się ciesze ale jak to się mówi oby zdrowe :)
magdalena3 faktycznie piękny dzień :D zazdroszczę Ci domu pośrodu lasu bo ja zawsze o takim marzyłam no ale na razie to mam mieszkanie w "czystym" Krakowie ;)
Ptaszki ćwierkają, buziak się sam uśmiecha, w brzuszku mały rozbójnik - aż chce się życ !

http://www.suwaczki.com/tickers/ganndqk3vi8mj2ry.png

Odnośnik do komentarza

U mnie każdy liczył na chłopaka, łącznie ze mną (dwie baby już są), ale narazie lekarz twierdzi, że to dziewczynka, znowu :D

Pogoda taka piękna, a u mnie w domowy szpital, niemąż wczoraj miał 39,5 stopni, Monia 38, a ja od rana nie mogę nawet śliny przełknąć i białe gardło mam.. Jak myślicie, ten prenalen grip care pomoże też na anginę? Bo nie mam pojęcia, czy cokolwiek mogę wziąć..

Odnośnik do komentarza

adonis_25
[...]Na tym etapie miałam już 6 kg na plusie. Teraz 1.5 . Wieczne problemu mdłości brak apetytu i ból. Staram się nie narzekać. Chciałam tej ciąży jak niczego na świecie. Ale powoli łapię dola.

Eh, ja to mam takie wahania nastrojów, że depresję przeżywam przynajmniej raz dziennie... Czasem tak mi dolegliwości dają w kość, że mam doła i ryczę, to silniejsze ode mnie.

motyleczek
A ja od wczoraj mam bóle brzucha, nie wiem czy to macica rośnie czy coś nie tak... Czasami mnie kluje, czasami po prostu boli :( wczoraj było gorzej ale dzis znowu zaczęło.

Martwię się czy wszystko ok z maluchem i nie wiem czy nie skonczymy w szpitalu chociaż nie ma innych zlych oznak. Może niepotrzebnie panikuje...

Mi lekarz mówił, że wszelkie bóle są normą, dopóki nie są bardzo silne albo nie ma krwawienia/plamienia.
Boleć będzie, bo macica się rozciąga, przesuwa inne narządy, ciągnie za sobą jajniki, które też mogą kłuć i boleć.

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

hm.. ja też po cichu licze na dziewczynkę.. chociaz u mojego rodzą się sami faceci i nadzieja z dnia na dzien zanika hm..
niestety mimo pogody ja od wczoraj na antybiotyku, bo przelykać nie moge taki ból.. jedna wielka tragedia.. jak nigdy nie chorowałam, to teraz co chwile coś lapie.. i tylko slysze od faceta "ciebie ciągle coś boli" wrrrr

Odnośnik do komentarza

Ata29
hm.. ja też po cichu licze na dziewczynkę.. chociaz u mojego rodzą się sami faceci i nadzieja z dnia na dzien zanika hm..
niestety mimo pogody ja od wczoraj na antybiotyku, bo przelykać nie moge taki ból.. jedna wielka tragedia.. jak nigdy nie chorowałam, to teraz co chwile coś lapie.. i tylko slysze od faceta "ciebie ciągle coś boli" wrrrr

Ja tez liczę ze jeszcze się to zmieni... ze jednak za miesiąc okaże się że to dziewczyna.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

U mnie też dziś pięknie w końcu zero wiatru. Włosy w końcu zafarbowane więc spacer dziś obowiązkowo i do tego lody a co jak szaleć to szaleć.
My imiona mamy niemąż i teściowa są za chłopcem a ja co raz mocniej zaciskam kciuki na dziewczynkę. Jak myślicie czy za tydzień to będzie przełom 13/14 tc będzie już można określić płeć na zwykłym usg? Bo na genetyczne nie mam wskazań.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

justyna na zwykłym usg to raczej mało prawdopodobne, że poda płeć, ale na następnym na pewno już będzie widać :)

Ehh dziewczyny, w 9 tc brałam antybiotyk na infekcję układu moczowego i miałam nadzieję, że teraz bez antybiotyku się obejdzie, nie chcę faszerować Dzidzi.. ale pójdę do lekarza, może nie jest ze mną tak źle ;>

Odnośnik do komentarza

mimi86
Ja mam juz coreczke. Moje nastawienie pewnie wynika z tego, ze wszyscy mowili mi, ze bedzie dziewczynka, nawet wybralam imie. Moze to glupie ale boje sie, ze nie bede umiala wychowac chlopaka, samochody, traktory, jakos mi nie podrodze. No i z punktu praktycznego wszystkie ciuchy, posciele itp. sa rozowe i takie dziewczece.

Ja mam po prostu odchyl i tyle. Tez mam córkę. W domu mamy i lalki i auta nie mamy ciuchów typowo dziewczęcy wiec nie na tym polega moje widzi mi się. Ma być zdrowe. Teraz mąż mnie pociesza, że jeśli to faktycznie chłopak to następnym razem postaramy się o drugą córkę :) to mnie trochę pociesza.
I tak chcemy mieć czworo a on zarzeka się ze z 5 babami nie wytrzyma :D

Choć wczoraj się poryczalam bo mimo że od początku mam przeczucie to po cichu liczyłam ze jest córka. Poprzednio tez czułam chłopaka a w 20 tc okazało się ze siurek odpadł :P

Wczoraj gin powiedziała ze powie na kolejnej wizycie. Nie chce teraz siać zamętu. Nie pytałam tylko powiedziałam ze napewno chłopak ona tylko powiedziała , że póki co mam rację. Nie ciągnęła tematu bo wie jak u mnie jest.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

adonis_25
mimi86
Moze to glupie ale boje sie, ze nie bede umiala wychowac chlopaka, samochody, traktory, jakos mi nie podrodze. No i z punktu praktycznego wszystkie ciuchy, posciele itp. sa rozowe i takie dziewczece.

Choć wczoraj się poryczalam bo mimo że od początku mam przeczucie to po cichu liczyłam ze jest córka. Poprzednio tez czułam chłopaka a w 20 tc okazało się ze siurek odpadł :P

Mimi - mam dokładnie tak jak Ty...

Adonis - ja po prenatalnych miałam to samo, od początku czułam, że będzie chłopak, ale wewnętrznie chyba liczyłam na 2 córkę, co dopiero sobie uświadomiłam po fakcie, jak mi lekarz powiedział, że 60-70% chłopak, też było mi strasznie smutno... wszyscy mi gratulowali, że parka, że super, itp, a czułam pewnego rodzaju zawód... teraz już minęły 2 tygodnie od USG i oswajam się z tą myślą, widocznie tak ktoś dla mnie tak chciał, trudno, może się okaże, że to będzie wspaniała sprawa po jakimś czasie, wierzę w to :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nmjagfd6bq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9uay3luwocfhs.png

Odnośnik do komentarza

Kochane ,nie maltretujcie się tymi oczekiwaniami na córki:-)Mam 1, oczywiście chciałabym drugą, mam też 2 synów, powiem Wam,że syn dla mamy to wielki bohater,powód do dumy,pomoc,radość ,a nie wspomnę jak bardzo będą ważni kiedy przyjdzie już nasza starość.Poza tym mąż też ma się okazję się wykazać ,przelać na syna swe marzenia,wyobrażenia, ma okazję na wspólny świat - większy aniżeli z córką.Mój 8 latek mogę powiedzieć uwielbia mnie! Z wzajemnością,choć będąc w ciąży po cichu liczyłam na dziewuszke:+)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yn0fw410c.png

Odnośnik do komentarza

DziewCzyny a Ja dziś po prenatalnych. Na 90% to dziewczynka a miałam przeczucie na synka. :) ważne że jest ok wszystko.dobrze że poszłam prywatnie do gina bo dał mi skierowanie na te badania mimo braku wskazań. głowa spokojniejsza a i kieszeń nie ucierpiała :)

Odnośnik do komentarza
Gość zuzia..be27

Hej hej w ten piekny sloneczny dzien...jestem po wizycie u ginekologa iiii........90% jednak dziewczynka ! Heh a juz po szpitalu bylam nastawiona na chlopaka....a jednak Marysia....z tej radosci ze wszystko ok kupilam 3 body w wersji unisex...nie chce corki ubierac na rozowo cukierkowo

Odnośnik do komentarza

Hejo hej i ja jestem po wizycie u ginka :) wszystko w porządku jak najbardziej. Male uparte od poczatku tak się ulorzyl i zacisnal nogi ze koniec. Sama dupa tylko widoczna. Hmm no cóż ... czekam kolejne 4 tygodnie na wizytę i rozwiklanie zagadki kto mieszka w brzuszku.

"Noszę twe serce z sobą- noszę je w moim sercu " ...Igorek Aniołek
Czekam na Ciebie córeczko!
http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/56fc3fc4.gif

Odnośnik do komentarza

Fajnie ze maluszki rosna i zdrowe sa :) A cos wiadomo z Julka?? Martynika jak tam ??

Mnie cos głowa rozbolała, nie wiem od czego, ciagle bym coś jadla ale wpychac tez nie moge bo zawiele sie nie miesci w brzuchu.... :( a juz sie cieszylam ze zaczelam spokojnie jesc bez mdlosci to glowa boli ....
Ale idzie przezyc w koncu czego sie nie robi dla dziecka :)

Pozdrawiam i milego zycze juz teraz bo nie wiem czy jeszcze zajglądne do was :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...