Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam jeden, nie było potrzeby jakiegoś prania specjalnego i częstego (pierze się je normalnie), dziecko jak go używa, to nie chodzi jeszcze zazwyczaj i nie ma brudnych butów, itp. A jak zaczęła już chodzić, to miałam takie kapciowe buty jedne i na spacery do śpiworka te jej ubierałam (czasem jak wiedziałam, że będziemy wychodzić z wózka, to do kosza wrzucałam takie buty typowo do chodzenia). Najlepiej jak macie przed sobą jeszcze kupno wózka, spytać sprzedawcę/producenta, czy nie mają śpiworka do dokupienia, u mnie tak było i w zestawie nabyłam dedykowany, w tej samej kolorystyce.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nmjagfd6bq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9uay3luwocfhs.png

Odnośnik do komentarza

Kurczaki ja się boję, że już mi brzuszek urośnie i dziadkowie się zorientują a chcemy im w kartkę świąteczną wkleić zdjęcie usg :) żeby była niespodzianka hehe muszę poszukać jakiejś sukienki na święta, bo już wszystkie sa za małe, ja zawsze lubiłam obcisłe sukienki... Piersi mi urosły i wygladam w nich śmiesznie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyskjoy7fhx0es.png

Odnośnik do komentarza

Anno-
Kombinezon i ewentualnie kocyk???!!!? Ta..
ja corke w kombinezonie obkladalam jeszcze kocykami na okolo przy sciankach gondoli do tego kolderka i nie zawsze bylo jej tak, odpowiednio cieplo. dziewczyny to beda 2miesieczne malenstwa a na dworze -10° gondole sa bardzo przewiewne to nie jest czolg kurde xD
jak ja widzilam tej zimy czasami idiotki co w sportowce rakie maluchy mialy tylko w kombinezonach bez zadnego przyjrycia ani nic to az sie gotowalam...

Odnośnik do komentarza

nena nie za wczesnie na poczucie ruchow??

mnie dopadl bol plecow masakryczny, jak gotowalam rosolek to na siedzaco, na dodatek boli mnie lewa noga tak jakby mi ja przewialo chyba zmiana pogody bedzie...
cos od poludnia fatalnie sie czuje, slaba jestem jakas, oczywiscie ciagle glodna i powrocily lekkie plamienia tzn. jakies kropki byly raz ale wole juz lezec.... to pewnie przez to ze pojechalam samochodem.... a wiec w tej ciazy nie mozna jezdzic....
jutro jade zrobic reszte badan a w piatek wizyta u pani ginki.
Mam nadzieje ze bedzie USG wyrazne bo w szpitalu ja malenstwo widzialam ale zdjecie zrobili nie wyraznie ...
klade sie dalej
milego wieczorku zycze...

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Nena0708, no nie żartuje:))) chodziłam tak z pierwszą córką, sierpniowy maluch, wiec niewiele większy od październikowego, mam zimowy kombinezonik, który w zupełności wystarczał, do tego taka nakrywka która jest standardowo w gondolach. I sruuu na spacer. Z resztą z takim maluchem to chyba przy -20 nie będziesz wychodzić....

Odnośnik do komentarza

Hej,byłam dziś na badaniu. Mam 9 tydz.i 2 dni. Dzidziuś rośnie i ma się dobrze. Tylko mam wieść, że mam maleńkiego krwiak. Lek.pow., że jest niezagrazajacy,jednak trochę o tym myślę. Miała tak któraś z Was.

Co do akcesoriów dla dziecka,ja jeszcze o tym nie myślę, albo inaczej,czasem myślę, jednak na działania i poważne decyzje jest dla mnie za wcześnie. Może w drugim trymestrze.

Napiszcie coś o tym krwiaku,jeśli macie takie doświadczenia.

Odnośnik do komentarza

Bejbik jak leżałam w szpitalu miesiąc do porodu leżała kolo mnie dziewczyna o ile pamiętam to w 13 Tc i też miała krwiaka lekarze trzymali ją miesiąc i stwierdzili że nic się z nim nie dzieje i wypisali ją do domu, potem utrzymywałam z nią kontakt i urodziła zdrową córeczkę widocznie taka jej natura była i ten krwiak w niczym nie przeszkadzał ale i tak mimo wszystko powinnaś go obserwować z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Bejbik,i mnie lekarz na pierwszym USG ( 5 t)znalazł odklejającą się kosmówkę i krwiak.10 dni później trafiłam na oddział( walentynki),bo po porannym seksie zaczelam krwawić.Myślałam ,że to poronienie. jednak po USG okazało się ,że z dzieciątkiem ok,tylko krwiak jest. Zanim wyszłam ze szpitala, a 2 dni plamiłam,zrobili mi kolejne USG i pani doktor stwierdziła, ze krwiak się zmniejszył. Stamtąd najpewniej krwawienie .ostrzegła,ze znowu może się to powtarzać,ze mam się oszczędzac,odpuścić sobie seks,nadal miałam brać duphaston.potem juz nie miałam plamień,ostatnio na USG 2 marca lekarz nie widział juz krwiaka, wiec chyba ok.za 3 dni nam genetyczne,wiec wiele się wyjaśni.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yn0fw410c.png

Odnośnik do komentarza

Bejbik 81 ja tez mialam krwiaka malego okolo 1 cm. lekarz kazal mi wypoczywac, oszczedzac sie i nie podnosic. Niestety moje dziecko jeszcze nie potrafi chodzic i musze ja nosic na rekach a wazy 10 kg. Staralam sie jednak ograniczac do minimum. Lekarz zapisal mi tabletki -luteine dopochwowo. W sobote bylam na usg genetycznym i po krwiaku ani sladu. Takze glowa do gory, bedzie dobrze, tylko dbaj o siebie.

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłam dziś rano badania,zaplacilam za 17 badań niemal 270 zł...nie wiem czy wszystkie były niezbędne, wykorzystałam w tym ten kupon rabatowy diagnostyki za 99 zł co jest na ich stronie .juz sprawdzalam wyniki,hgb poniżej 7, podwyższone neutrofile,za niskie limfocyty i płytki, za niski poziom sodu,nic mi to nie mówi...muszę poczekać do wizyty lekarskiej 31.03.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yn0fw410c.png

Odnośnik do komentarza

Bejbik81
Bylam w 7 tygodniu ciąży jak poroniłam. Brałam luteinę 2 razy dziennie dopochwową. Ale po tygodniu dostałam krwotoku jasna żywa krew i wylądowałam w szpitalu. Lekarz zrobil mi usg lecz serduszko przestalo bić:( później mialam łyżeczkowanie macicy. Dużo leż i odpoczywaj, aha i nie stresuj się. Będzie wszystko dobrze:)

http://www.suwaczek.pl/cache/00a57e5796.png

Odnośnik do komentarza

Witacie :)
Na temat rzeczy dla dziecka zbytnio jeszcze nie myślałam, ale to dlatego, że w większości rzeczy podostaje. Jedynie wózek będę chciała kupić, ale to jeszcze nie myślę :)

Jeśli o samopoczucie chodzą to hormony robią sobie ze mnie żarty. Wczoraj zadowolona się wychwaliłam wszystkim, że już prawie tydzień nie wymiotuje i to już chyba "ten lepszy czas", a dzisiaj ledwo na nogi stanęłam i biegiem do łazienki leciałam. Zazdroszczę tym, które tego problemu nie mają :P

Odnośnik do komentarza

Mam pilne pytanie.
Któraś tu mówiła, że w 13 tygodniu czuła ruchy.
Siedzę właśnie na łóżku, pochylona do przodu, więc bądź co bądź brzuch ma ciasno i zdawało mi się przed chwilą, że zostałam kopnięta :D Nie było to przelewanie ani nic w stylu "od jelit", tylko takie puknięcie z boku. Możliwe to jest czy tylko mi się zdaje?

Odnośnik do komentarza

Ja zaraz jade na pobranie krwi bo musze zrobic reszte badan w piatek mam wizyte u ginki, mam jestem dobrej wiary ze będzie wszystko dobrze.
Glodna jestem jak wilk ale muszę wytrzymać

A mam do was pytanie, zastanawialyscie sie w jaki sposob będziecie rodzic tzn. Czy SN czy CC ?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...