Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

zuzia.be27
Jakoś nie wierzę w super działanie takich domowych sprzętów, jak detektor tętna płodu....lepiej iść do lekarza i na profesjonalnym sprzęcie medycznym z atestami sprawdzić.
Osłonka nie daj się zwariować :P

One funkcjonują normalnie. Z atestami? :) proszę cię :p takim detektor em tylko nie tym za 80 czy 120 a nieco lepszej jakości , co tydzień sprawdzałam tętno w szkole rodzenia. Fajna sprawa :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Ja tez zaszlam w grudniu a w sylwestra pilam bo nie wiedzialam jeszcze i z coreczka jest jaknajbardziej wszystko w porzadku :) nie martw sie Jula jestesmy z Toba.. dobrze wiem jak sie czujesz. Takie wydarzenia sprawia ze bedziesz silniejsza kobieta i napewno bedziesz w oczach swojego dziecka autorytetem. Musicie pogadac z mama bo bedzie duzo provlemow mama bedzie musiala byc opiekunem prawnym dziecka musicie wszystko zalatwic przed porodem bo byl przypadek ze dziecka nie chcial szpital wydac matce nieletniej yyyyy!???!!!
Jakbys miala jakies pytania, o rozprawy i o przyznanie opieki (pozniej bo pewnie teraz jeszcze o tym nie myslisz) to pisz do mnie przechodzilam to calkiem niedawno i mam swieze informacje.
Powiedz mamie jak sie czujesz. Matka zawsze zrozumie swoje dziecko. Moge Ci dac moj nr telefonu albo email jak cos. Trzymaj sie :*

Odnośnik do komentarza

Julcia ja w pierwszej ciąży ostro imprezowałam bo o niej w prawie 4mc sie dowiedzialam bo mialam niby okres,a moja córka jest teraz 11 letnia bardzo zdolną i mądrą dziewczynka nawet czerwony pasek ma:) Ważne żebyś teraz o siebie zadbała i o to maleństwo. Stało się czasu już nie cofniesz, więc porozmawiaj z mama i to szybko, pogada, popłacze ale Ci pomoże zobaczysz, lepiej mieć to już za soba! I zawsze pisz tu do nas, bo co tyle głów to nie jedna:)

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie kochane. Ja już trochę spokojniejsza :) Właśnie wróciłam z Łodzi z badań genetycznych :) Teraz tylko czekam na wyniki testu z krwi. Wg lekarza wszystko ok :) Przezierność 1,8 :) kośc nosowa widoczna :) wszystkie narządy również :) wstawiam zdjęcie profilu mojego 7,2 cm szczęścia i zdjęcie "od tyłu" :) jakość tel, jak zwykle je znikształca ;( zmartwiło mnie tylko tętno płodu, bo dziś miało w czasie badania, aż 170, a zawsze miało 143-146. Może dlatego, że i mi serce waliło jak młotem, bo bałam się, co usłyszę, ale lekarz mówił, że ładnie i czysto bije. Pozdrowionka :*

monthly_2015_03/pazdziernikowe-maluchy-2015_27242.jpg

monthly_2015_03/pazdziernikowe-maluchy-2015_27243.jpg

Odnośnik do komentarza

Do 17 letniej Julci, kochana możesz się zdziwić jak Twoja mama Cie kocha i wesprze.jesteś hej jedyną radością,a Ty nosisz pod sercem Waszą kolejną radość.Może być na poczatku burzliwie, bo to nagle,zaskoczenie, ale zobaczysz ile miłości masz w rodzinie.Nie odpuszczaj gówniarzowi alimentów!!! Nie odbędzie się bez testu ojcostwa ,bo na 100 % będzie się wypierał. Na dziecko musi płacić,jest pełnoletni czy to Twój rówieśnik? Wiem ,że teraz widzisz wszystko w czarnych barwach,ale ciąża to naprawdę NIE TRAGEDIA!!! Jesteś zdrowa,mama i dziadkowie zdrowi, macie siebie,a to bardzo ważne.poszukaj pozytywów,proszę.Mam syna 19 letniego,córkę 16 letnią i małego 8 latka.każde z nich to mój cud.Ty juz masz swój!

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yn0fw410c.png

Odnośnik do komentarza
Gość Julia369852

osłona Ojciec dziecka jest pełnoletni. Uczy się. Nie ma dochodów. Jego rodzina nie jest zamożna. Miałam robiony botall w okresie niemowlecym, moj tata zmarł na raka. Nie wiem czy w czymś to może przeszkadzać..

Odnośnik do komentarza

Zuzia,ja biorę cały czas,juz czas odstawiać? Julcia- alimenty będą musieli płacić jego rodzice, adekwatne do dochodów. Nie jestem pewna,czy chłopak nie będzie miał problemów z prawem( on dorosły,Ty niepełnoletnia i ciąża). Jeśli przeszłaś operacje na sercu powinnas dodatkowo być pod opieką kardiologia w ciąży.Ja miałam w wieku 11 lat operacje serca, w każdej ciąży musiałam być na echu serca i EKG 3 razy.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yn0fw410c.png

Odnośnik do komentarza
Gość marggaret84

koniczynka malenstwo jakie juz duze, gratuluje. Piekne zdjecia takie wyrazne. Super:)
Dziewczyny mam pytanie wiecie kiedy najlepiej mozna zrobic sobie takie pamiatkowe badanie 3d\4d na plycie? U mojego lekarza nie ma takiego sprzetu. I zastanawiam sie w ktorym miesiacu je wykonac prywatnie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...