Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ania777
Ja pierwsze ruchy poczułam 2 tygodnie temu, czuję je coraz wyraźniej i częściej, ale nadal nieregularnie.
Wydaje mi się, że na tym etapie jeszcze nie ma się czym niepokoić, maluch ma jeszcze sporo miejsca, sam też jest maleńki, skóra na brzuchu jeszcze nie tak napięta, więc pewnie nie wszystkie jego ruchy do nas docierają :)

Ja zaś panikuję jak czuję małą a siedzę np. zgięta, boję się, że ją zgniotę i od razu innej pozycji szukam. Wiem, że raczej jej krzywdy nie zrobię, ale i tak mi źle, że się musi rozpychać i staram się zrobić miejsce.

mój najmocniej się rusza właśnie jak siedzę :)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

~10kowa mamusia88
Witam po dluuugiej przerwie;) moni40 jak tam? Jak sie czujesz? Jak staranka? Gratuluje wsYstkim nowym mamusiom;) moze krotko sie przedstawie...bylam na tym forum jako szczesliwa pazdsiernikowa mamusia...termin na 24.10 niestety ciaA sie nie rozwijala...zabieg mialam 27.03 ... Zatrzymanie na etapie 6 tyg... Teraz jestem po drugiej @ i coz...ponawiamy starania... Mam nadzieje,ze niedlugo sie uda...chcialabym do terminu 24.10 miec juz fasolke w brzuszku... Zycze Wam samych sukcesow;) i pozwolcie,ze czasem sie odezwe;) mam sentyment do tego forum;) to byla moja 1 sza ciaza... Moni40 odezwij sie;)

Bardzo, bardzo współczuję. Życzę Ci by szybciutko coś zakiełkowało! Tym razem będzie już dobrze! Buziaki ;*

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Martynika
10Kwoka zobaczysz, ze sie uda ja i inne tu mamuski jestesmy przykladem, tego ze po poronieniu mozna zajsc w ciaze i to jak ja po pierwszym urodzilam bliznieta:) Ja wierze mocno, ze nic nie dzieje sie przez przypadek i kiedys zrozumiesz czemu tak jest:) (ja tak mam) mi tez bardzo pomaga modlitwa i pomaga mi wiele zrozumiec.
MONI40 nasz ty aniele strozu, jestes tak dobra osoba, ze ja jestem pewna i czuje to mocno w sercu, ze bedziesz w ciazy i urodzisz dziewczynke:) nie wiem jak to wyjasnic ale ja to poprostu wiem!
I wiek naprawde nie ma tu takiego znaczenia bo i mlode mamy rodza chore dzieci.
Zreszta co to jest te 40lat zobacz ile gwiazd w tym wieku rodzi kolejne dzieci: Steczkowska,Maciag,Bosacka,Kozuchowska o tych zagranicznych nie wspomne:)
Kiedys sobie przypomnisz moje slowa:))

matki koleżanek rodziły im rodzeństwo mając 42,45 48! lat! dzieci są zdrowe, opieka wzmożona bo to ciąża po 35 rż ale jeśli tylko matka jest zdrowa i ma siły-czemu nie?:)

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza
Gość Megi1992

Witam wszystkie przyszłe Mamusie .
Jestem mama 6 miesięcznego chłopczyka który urodził sie 27.11.2014
Pisze do was z pytaniem czy sa tu jakies mamy które mieszkają w Niemczech i nie maja gotowej wyprawki ? Ewentualnie wiedza juz jaka płeć . Mam do sprzedania ubranka (wszystkie nowe ) tylko przez mojego syna noszone , bujaczek elektryczny , kosz wiklinowy wieszany pod sufitem , łóżeczko turystyczne przystawiane do lozka rodziców .

Jesli jest ktoś zainteresowany proszę o prywatna wiadomość wyślę Zdjęcia .
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

osłona wiesci swietne az sie buzia sama usmiechnela :)
sheViolet a zobaczysz jak juz bedziesz miala wiekszy brzuszek i dzidzia bedzie wieksza wtedy to jest efekt czkawki
ja mam nawet filmik nagrany jak mi brzuszek regularnie skacze :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mi jak się macica stawiała to mi w szpitalu dali luteinę i nospę właśnie, tylko od tej nospy to już mnie wątroba rozbolała.

Co do jogurtów to mogę tylko kilka i jem ostatnio trochę, taram się jeść dużo błonnika ale nie zawsze wychodzi.

Dzisiaj byłam na wizycie u lekarza i mnie wkurzył bo od odstatniej wizyty u niego byłam też u innych lekarzy i chyba był na mnie zły ze to do niego prywatnie nie poszłam więc się wkurwiłam bo był bardzo nieprzyjemny. Więcej do niego nie pójdę znajdę innego.

Mam zresztą 2 czerwca dalszą część usg 3d a 3 jestem zapisana do nowego ginekologa i zobaczymy może w końcu trafię na jakiegoś normalnego.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlk6nl24kqgggb.png

Odnośnik do komentarza

osłona super ciesze sie razem z Toba :) Ja byłam w piątek u mojej pani ginekolog mała utrudniała nam badanie zarzucając sobie nogi za głowę..wiec mam zdjecie na ktorym Marysia opiera sobie kolana o nos...wszystko jest wzorowo a mała nie jest taka mała bo waży już pół kilo czyli tyle ile powinno wazyc dziecko dwa tyg. starsze heh...w środe mam połówkowe i mam nadzieje ze Marysia bedzie wspolpracowac i doktor nagra mi ladny film.

Odnośnik do komentarza

Hej. Jutro mamy kolejną wizytę u ginekologa. Mała bryka w brzuszku cały czas :). Mój kochany też już zdarzył kilka razy poczuć naszą córeczkę :). Cudowne uczucie ! <3.<br /> No i oczywiście rośnieeeemy :). Jak tak pójdzie to jeszcze trochę i będę wyglądała jak orka :).

Osłona cieszę się bardzo razem z Wami :).

Pozdrawiam!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpjqq20qy17.png

Odnośnik do komentarza

lijden
Tu niestety pole do popisu mam ograniczone bo jestem na diecie bezglutenowej, muszę sobie kiwi kupić chyba i poczekać na świerze śliwki bo suszonych nie lubię.

Jesli mozna spytac, na diecie jestes z wyboru czy z koniecznosci? Ja sama jestem na diecie.
A tak pozatym, to przeziebienie mozna powiedziec minelo, zostal tylko lekki kaszel. W czerwcu wizyta, nie moge sie juz doczekac. Fajnie, ze niektore z Was znaja juz plec, mam nadzieje, ze tez sie uda dowiedziec.

Odnośnik do komentarza

Ale znowu naskrobałyście...... :)

moni40 no właśnie Ty też się nie poddawaj. Mój M też miał dosyć moich pobytów w szpitalach, złych emocji i łez. Już nie chciał więcej prób.... a ja walczyłam z jego zrezygnowaniem... a dzisiaj ma łzy w oczach, że będzie Tatą i powiedział mi, że słowo nabiera dla Niego innego znaczenia... :)
Wiem, że już masz inne dzieci... ale powiem Ci tylko co kiedyś powiedziała mi moja teściówka; "Kochana walcz o swoje szczęście, nie patrz tylko na swojego męża (Jej syna), bo chłopy się szybko poddają".

Osłona widzisz wiedziałam, że nie taki diabeł straszny :) bardzo się cieszę!!!!!! Dbaj tylko o siebie i bądź pod opieką specjalistów ;)

magalena3 tak byłam w szpitalu Rydygiera...
Tam też są długie terminy, teraz zaczynają się też urlopy, ale jak się pogada, bo lekarz kazał to dopiszą... ja na 11.06 mam 37 numerek.... ale mój lekarz jest ewenementem....

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam kochane za wsparcie-!!!!Kochane jesteście!!! Nawet mężowi nie mówiłam o moich strachach...tak mu chciałam oszczędzić stresu.Taki wielki kamlot spadł mi z serca:)Od razu mi lżej,lepiej,bardziej kolorowo.
Miałam jutro iść do śremskiego szpitala na wizyte u ''kardiologa'',ale ,że mam już za sobą wizytę u specjalisty-oddałam mój termin mamie-na dzień mamy-jak się patrzy-ona miała wizytę na 29.10!!!
Jutro czeka mnie jeszcze wizyta u ginekologa-o 17,a w piątek o 13 -USG połówkowe/Pewnie w piątek powiemy dzieciom(chociaż mają ponoć przecieki jakieś...chyba córka wyszperała w moim telefonie coś.Trochę się obawiam ich reakcji.Kiedy byłam w poprzedniej ciąży-bardzo się cieszyli...potem ,po jej utracie bardzo cierpieli.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgmg7yn0fw410c.png

Odnośnik do komentarza

Moni40 nie przesadzaj z tym wiekiem, moja ciocia urodziła pierwsze dziecko jak miała 40, zdrowego syna, który już jest dawno sam po 40-stce, a podobno najwięcej wad jest przy pierwszym dziecku jak jest późno, wiec myślę że masz jeszcze spokojnie szanse zostać mamusią po raz trzeci, jeśli oczywiście zdecydujecie się dać sobie jeszcze na to szansę(trzymam kciuki że tak:))
10-kowa za Ciebie tez mocno trzymam kciuki że szybko uda Wam się znów zobaczyć dwie magiczne kreseczki i że tym razem będzie z nich zdrowy dzidziuś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...