Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Rózi współczuję syt. Nie wiem zastrasz ją że jak będzie tak córce gadać to pójdziesz na policję albo coś. No a malej faktycznie przeczytaj o Jasiu i Małgosi i powiedz że to taka baba jaga jak ciocia bo też karmi słodyczami ;) no w każdym razie musisz jej tłumaczyć :)

Emiska to super przybiera Adaś.

Nora u nas tak 3razy po 150 ml raz 180 w nocy to tylko ze 100 pije. Do tego deserek i obiadek.

Odnośnik do komentarza

mychadzięki za książkę choć wiem że wszystkiego nie da się ws prowadzić bo nierealne są metody
A co z tym przysypianiem przy piersi bo pytałaś mnie ostatnio?byłabym wdzięczna za odp. Czy warto, ja tak robię bo wiem ze pije sobie jeszcze troszkę a mam wrażenie że u nas może z tego nienajadania był wcześniej problem.
Nadrabiam was ale nie robię notatek i zapomniałam połowę.....

Odnośnik do komentarza

jasmine86 jeju nawet nie wiesz jak sie ciesze ze u Was wszystko ok oby u nas tez wszystko wrocilo do normy jednak sie obawiam bo sama mialam wade nerki i konieczna byla operacja :/

Emiska najwazniejsze ze dbacie o to i cwiczycie zobaczysz jeszcze wszystko bedzie dobrze ;)

U nas chyba skok rozwojowy od kilku dni dzisiaj usypiala tylko na rekach jak sie odkladalo to sie budzila i wrzask teraz po calym dniu juz zasnela ciekawe ile pospi

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Antos wisi po kapieli na cycu, a ja mam kiedy napisac bo w ciagu dnia spi 2 razy max po godzinie...
jasmine super, ze wszystko dobrze :)
emiska postaraj sie nie przejmowac, grunt, ze wiesz jak cwiczyc, Maly jest zdiagnozowany, teraz to kwestia czasu i na pewno bedzie dobrze :)
Pieknie przybiera!
Dziewczyny nie macie pojecia jak Wam zazdroszcze, ze dzieci tak dobrze przybieraja. Mam nadzieje, ze i u nas tez tak w koncu bedzie:)
sowianka daj prosze znac jak u Was?
Od dzisiaj sie wzielam za tego mojego leniwca i polozylam go na kocu na brzuszku - od poczatku tego nie lubi, ale trzeba. Jak lezal na pleckach to widzialam jak kombinowal, zeby sie przekulnac na brzuch, ale sie nie udalo. Teraz codziennie bedzie odkladany wiec bedzie mial okazje cwiczyc:)
Co do suchej, atopowej skory-podobno bo jeszcze nie probowalam, klacze tataraku sie sprawdza, zaparzyc i przemywac skore.
rozi bardzo wspolczuje, co za wredne babsko!
Aaa i temat wyprzedazy-fakt u nas te wyprzedaze to, troche oszustwo bo zazwyczaj napisane do 70% a, w rzeczywistosci 30%. W promodzie chyba nigdy nic nie kupilam w normalnej cenie zawsze przecenione.
Milego wieczoru :)

Odnośnik do komentarza

mycha dzięki za książkę. Też ją mam, ale jakoś sporadycznie zaglądam, powinnam częściej. W tych wszystkich metodach śmieszne jest to, że zawsze piszą na koniec, że może przynieść odwrotny skutek, albo ewentualnie nie zadziałać. Ja na razie poczekam jak wpłynie wprowadzenie nowych pokarmów, a szczególnie kleik na dobranoc. U nas jest trochę inaczej, bo dziecko śpi z nami. Też nie wiem, kiedy go weksmitować. Najgorsze jest to, że ja chyba wcale nie chcę... Wszystko, co sobie kiedyś myślałam o wychowaniu dziecka, robię na opak :) życie...

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza
Gość justynaola

Moja Ola śpi pod kocykiem, który wlozylam do poszewki bez poduszeczki, czasem do wózka wkladam poduszkę, bo wydaje mi sie, ze gondola strasznie sie przechyla pod ciężarem Oli. Tez tak macie?
Czy Wasze maleństwa tez często ziewaja? Moja mala ledwo wstanie, juz ziewa. Ostatnio tez cos więcej chce spać w dzień. Chyba, ze to przez to ciśnienie!
Dobrej nocy dla wszystkich bobaskow i mam;)

Odnośnik do komentarza

Sebastianek byl dzisiaj taki grzeczny, ze to juz chyba po skoku. Teraz jeszcze nie spi, ale od 5 min lezy w lozeczku i gapi sie w ciszy na lampke. Jakos sie boje, ze w kazdej chwili moze mnie zawolac wiec sie nie klade dopoki sam nie zasnie.
Jutro znow rano odprowadzamy mlodego do szkoly, wiec czeka nas spacerek z samego rana.

cantedeskia wykonczysz sie tymi dietami kobieto! Ale pieknie i dzielnie cwiczysz! Podziwiam! Ja dzis mialam przerwe.

joasiaG moze to jeszcze nie na okres... Moze to Szymek z ciebie tak wyciaga, ze organizm sie domaga.

justynaola mi sie gondola nie przechyla, bo w moim wozku jest specjalny stabilizator, ktory utrzymuje gondole w prawidlowej pozycji. To byla duza zaleta wozka, kiedy przegladalam rozne modele. Zwrocilam na to uwage, kiedy na spacerze zauwazylam mame z dziewczynka, ktora tak zjechala na dol w gondoli, ze miala nozki podkurczone strasznie, a ta mama ja podnosila wyzej i znow to samo.

karolaa wspolczuje. Moze sie Paulince zaraz odmieni marudzenie.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Moja Hania też uwielbia telewizor zwłaszcza jak lecą reklamy i tak ja jej nie pozwalam, bo wiadomo ma na to czas za To mój M na przykład kiedy nią się zajmuje, a musi coś zrobić to w bujadełku sadzał ją naprzeciwko telewizora (sadzał czas przeszły, bo taki opierdziel dostał jak to przyuważyłam) i zdziwiony co ja od niego chcę przecież wtedy dziecko jest grzeczne achhh faceci. Ciekawa jestem nie raz co się w domu dzieje jak zostaje sam z Hanią (He He He może lepiej nie wiedzieć).
Co do smoczków to moja Hanka przez pierwsze 7 tygodnie nietolerowana smoka, ale nauczyła ją starsza siostra, bo leżał na wierzchu więc Lenka jak Hania krzyczała to hopp jej smoka i tak w końcu zaczęła ssać. Teraz bardzo lubi smoka, ale w nocy śpi bez niego. Służy jej do zasypiania i potem wypluwa i luz.
Rozi masakra z tą ciocia, aż mi ciarki przeszły. Ja już bym w życiu tam dziecka nie puściła. A dziecku trzeba wytłumaczyć tak jak inne dziewczyny piszą, że takie zachowanie jest złe i urwać kontakt córeczki z tą babą.
Mycha i Blanka nie macie co się martwić chyba większość z nas lubi słodycze i ciężko sobie odmówić. Ja kiedyś przez pół roku nie jadłam żadnego słodkiego i wspominam ten czas nie najlepiej He He He co zrobię jak ja kocham słodkie :)
Emiska głowa do góry kochana. Trzeba być cierpliwym, ćwiczyć a ani się obejrzysz a będzie wszystko ok. Trzymam mocno kciuki.
Aka83 moja Hania tak się wierci, że zasypia na boku, a potem to już różne pozy są :) i co chwile trzeba ją przykrywać. Ale ona co 2 lub 3 godziny budzi się do cyca więc wtedy układam ją i przykrywam , a tak ciągle jest odkryta. Ale karczek ma ciepły więc zimo jej nie jest 
A my dzisiaj miałyśmy aktywny dzień. Najpierw z starszą córką spędziłam trochę czasu, bo tata młodszą wziął na 2 godzinny spacer, a że Lenka dzisiaj miała wolne w szkole to wyskoczyłyśmy na wspólne zakupy i na kryty plac zabaw. Potem obiadek i M został z starsza a my z Hanią poszłyśmy na spacer i odwiedziłyśmy babcie i zlądowałyśmy 0 19 w domu. Kąpiel i dzieci śpią :) Hanka do rana z przerwami na karmienie. Ale ona w nocy się nie budzi tlko jak jest głodna to mlaska i się kręci jak to przegapię to wtedy jest płacz. Zje i od razu zasypia. Najczęściej już śpi w czasie karmienie i tak mi się zdaję, że budzi się tak często do cyca bo nie dojada.
Ale się rozpisałam.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9ho33ezuuy.png

Odnośnik do komentarza

Położyłam małego w śpiworek na wziąć,zasnął z głową na boku,ze smoczkiem u nas jest tak ze do spania zawsze ma i np na spacerze ma go stałe i ssie sobie nawet z 3h w nocy też go ja bo to jest ten cienki i mu nie wypada, czasem wyciągam ale już nie wiem czy lepiej zostawić czy nie.bo go trzyma.
Dziewczyny mój mały zaczął mówić mamom, ammm,mama cieszę się jak głupia bo to śmiesznie brzmi:))))nas karmienie nocne nie ominie także poczytam jeszcze co u was w nocy...

Przespanej nocki wam życzę.

Odnośnik do komentarza

Sowianka ja moja hanke to od początku do pieluchy przyzwyczaiłam w związku z tym że ona również nie smoczkowa mamy 4 smoki w domu a cwaniara jak jej sie da smoka to się dlawi tak jej nie pasuje taze w zastępstwie była pielucha jako usypiacz a teraz jak ma ochotę na kciuka to pielucha nie stanowi problemu i przeszkody w ssaniu.
Mycha dzięki za podpowiec odnosnie dolnej wargi może to i mieć sens bo faktycznie dziecko mi się bardzo zmieniło od jakiegoś tyg. Właśnie jak nastąpił problem z k armieniem nocnym bo miedojadala i muszę na noc dokarmiac z butli ściągam rano i dostaje na noc ale tak jak dzisiaj zjadła 120ml mojego mleczka i musiałam dorobić mm 90 ml więc domaga się mały glodomorek Ale śpi przez to cała noc do 8:30
Odnosnie uczulenie na brzuszku i Twojego synka to występuje na brzuchu tylko? Nie zmienilas proszku albo kosmetyków?
Czym smarujesz skórę małego?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cantedeskia8708
Nora moja jest na mm i zjada co 2,5h do 4h najwiecej czasu. 120ml. Nie chce wiecej robie 150ml a te 30 i tak zostawia. Wiec ciagle robimy te 120ml. Za to na noc tzn.przed chwila zjada 200ml juz z kaszką.

Ufff na po treningu...wszystko boli. Jem serek wiejski z bananem ;)


U mnie to niemozliwe zeby moje dziecie zjadlo 200ml na noc! W dzien zjada 60-90ml co 2godz no i na noc udaje mi sie ostatnio wciskac 120ml z kleikiem. Ale on od poczatku male porcje a często. W koncu spi juz, mega meczacy dzien mielismy, teraz jak leze to czuje jak mnie podpieka kręgosłup.

http://s6.suwaczek.com/201509045378.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, dziekuje za pomoc ws gondoli, w weekend przepakowujemy sie do spacerowki.
rozi89 szczere wspolczucia!!! to chyba wrecz podchodzi pod jakis paragraf, uwazaj na ta kobiete i rzecxywiscie chodz z dyktafonem
Aka moj Maly spi ze mna na pleckach, pod kocykiem i troche przykrywam jego moja koldra. Jak przyjezdza tata jest to samo, hihi.
Co do przekrecania sie to niestety jeszcze tego nie doswiadczylismy i oczywiscie troche sie martwie. Cwiczymy codziennie i dopiero od niedawna zaczal bez placzu lezec na brzuszku. Zauwazylam jednak, ze wytrwale probuje lapac sie za stopki. Oprocz tego jak cos jemu nie wychodzi to zlosci sie i krzyczy. Dzisiaj probowal tez lapac raczkami kwiatki na mojej bluzce.
joasiu.g czy zauwazylas juz jakas poprawe po zastosowaniu latopicu?
Spokojnej nocki :-):-)
.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71855.png

Odnośnik do komentarza

Aka moja ostatnio jak sie zlosci to tez wydaje takie dzwieki i tak jakby wolala mama mame ale wiem ze to jeszcze takie nieswiadome czekam na to pierwsze prawdziwe swiadome slowo hehe chociaz z tych krzykow mojej zlosnicy takze sie ciesze ;))

blanka oby bo juz wariuje po kapieli zjadla usnela i spala pol godziny a pozniej wariowala 2 godziny ciekawa jestem czy w nocy sie obudzi od kilku dni znowu zaczela przesypiac noce tak budzi sie kolo 5 ale zje i dalej spi dzisiaj sobie pospalysmy do 9 nawet

Czy wy tez macie takie marzenie zeby pospac sobie do 10 ja mimo ze kiedys bylam rannym ptaszkiem to teraz chetnie bym tak pospala

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...