Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość chuda

Wrześniówki 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Gość teina

Cześć widzę ze koleżanka powyzej nic nie napisala a szkoda bo nie bylabym sama tutaj. Ja mam termin na 2wrzesnia. Przez wymioty nie moge nic zjeść bowezme kes i juz lece do toalety :( na razie lece na sokach przeciorowych i papkach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość anonimowo

Hej,ja mam termin na 7wrześnień..nie mam puki co żadnych dolegliwości..tylko piersi mam mega nabrzmiałe..aż się boje tych nudności i wymiotów;)powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chuda

ja dopiero co zaszlam jestem dopiero 4 tyg i 5 dni od pierwszego dnia miesiaczki więc jakieś 2 -3 tydzień jeszcze na USG nic nie widać wiec nie mam terminu ale jakoś we wrześniu wychodzi .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chuda

to chyba normalne ze jeszcze nie widać? lekarz powiedział ze traktujemy to jak ciążę bo test pozytyw .przepisał luteine dopochwowo i polocard i kwas. za tydzień kontrola.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chuda

ja za to juz mam ..jem więcej jak jakiś grubas .wzdęcia .czasami nudności. bol krzyża.piersi nabrzmiałe .uderzenia gorąca w nocy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chuda

aha to git.uspokoilas mnie. mi jeszcze nie dal na bete czekam jeszcze tydzień i na kontrole oczywiście luteine dopochwowo polocard i kwas foliowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do objawów to mam bóle brzucha, bardzo chce mi się pić i niestety....plamienia. Na razie dostałam duphastom. Kolejna wizyta u lekarza: 14 stycznia i mam nadzieję, że już wtedy zobaczę, że wszystko jest na swoim miejscu. Jakoś przetrwamy:)

http://www.suwaczki.com/tickers/yuuddqk3kw7qdtsl.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chuda

musimy ja juz jedno straciło w sierpniu ciąża obumarla ..teraz nie dam za wygrana .ja mam w nast poniedziałek wizytę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekałam na ten wątek :)
Chuda nie przejmuj się, ja jestem po jednym poronieniu, a teraz tule ślicznego synka.
Pozdrawiam, wrześniówka 2014

http://www.suwaczki.com/tickers/o148ha00o0x1sy1t.png
http://s3.suwaczek.com/20140614580120.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po październikowym poronieniu zatrzymanym w 9 tygodniu wracam z pozytywnym testem. Beta narazie 253 ale to dopiero początek. Usg ma sens powyżej 1000 bety wiec wstrzymuje się. 22.01 mam wizytę.

Dokuczają mi uplawy. Jutro idę do lekarza na posiew.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Truskava

Czeeeść... :)
Jestem kilka godzin po teście - z wynikiem pozytywnym :D
Jeśli liczę właściwie i wszystko pójdzie dobrze będzie nas więcej już 13.09! To pierwszy raz, więc się mocno denerwujemy ;)
Z objawów pojawiła mi się tylko bezsenność, ale już od 3 tygodni, więc zaczęła się zanim się dowiedzieliśmy :/
Trzymam kciuki za Was, powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chuda

czy to normalne ze kręci mi się w głowie troszku i taka osłabiona się czuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno w ciąży zdarzają się spore skoki ciśnienia. Może stąd te zawroty głowy. Ponadto przez pierwsze trzy miesiące organizm kobiety przystosowuje się do nowego lokatora i w obawie przed zagrożeniami tych trzech miesięcy włącza się potrzeba odpoczynku. W ciągu dnia spałabym od rana do wieczora, niestety w nocy już niekoniecznie:) Także nie martw się osłabieniem, niestety to chyba normalne:)

http://www.suwaczki.com/tickers/yuuddqk3kw7qdtsl.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tinnka

witam:)
u mnie jest 5tydz i 4dzien i jest to moja pierwsza ciąża:) jestem szczęśliwa, a zarazem bardzo się boje ponad tydz temu byłam u lekarza ale serduszka jeszcze nie było widac, tyle sie naczytałam o wczesnych poronieniach. Kolejna wizytę mam 16 stycznia i prawdopodobnie będzie już widać serduszko.
nie wiem jak wytrzymam tyle dni czekania:(
staraliśmy się o maleństwo już jakiś czas. Jak Wy sobie radzicie z obawami o zdrowie, życie Waszych pociech w brzuszku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tinnka.

Ja pierwszą ciążę straciłam chociaż wszystko było "ksiazkowo" bez bólu, krwawienia.

Teraz staram się poprostu nie analizować tej ciazy przez pryzmat tej która straciłam.

Boje się ale wiem ze stres jest nie wskazany dla dziecka dlatego pracuje, spacery, czytam książki, ucze się. Staram sie mieć mało czasu na myślenie.

Oczywiście z ginekologiem jestem w stałym kontakcie ale u mnie to taka bardzo wczesna ciaza ze praktycznie nic na usg nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tinnka

Maga23

na usg był już pęcherzyk i pęcherzyk żółciowy. to jest moja pierwsza ciąża dlatego nie bardzo wiem co i jak. rodzinie jeszcze nic nie mówiłam, ponieważ chcę poczekać aż będzie serduszko. Staram się nie analizować wszystkiego tylko, że to trudne i nowe dla mnie.
Dlatego, że oprócz mnie i narzeczonego nikt nie wie, nie mam kogo się radzić:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość chuda

EJ mnie możesz się poradzić ....to moja druga ciąża bo pierwsza ibumarla

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość TweetyGirl

cześć dziewczyny :)
u mnie dopiero sam początek - 6 tydzień. Nie byłam jeszcze u lekarza, bo w Belgii do lekarza można iść dopiero od 8 tygodnia :( Ogólnie czuję się dobrze, beż żadnych mdłości itp. - jedynie piersi większe i wrażliwsze i czasem ból w podbrzuszu. A jak u Was??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...