Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was kochane ciężko was nadrobić ale się udało
Kolczyk M ja też w zeszłym roku byłam na pierwszej wizycie i uslyszalam że są 3 zarodki 1 większy 2 mniejsze w takim byłam szoku że zapomnialam zapłacić za wizytę a w samochodzie czekał mąż z starszą i nie mógł wydusic że mnie słowa jednak po tygodniu 2 zarodki były za słabe i doszlo do krwawienia jednak ten 1 był silny i się utrzymał i teraz mamy Monie

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa cieszę się razem z toba my mamy jeszcze kontrolę tego szmeru w lutym ale to tylko dlatego że w chwili wykonywania badania mała miała niecały miesiac i mamy skontrolować dla własnego spokoju. A ty jesteś już po i teraz możesz na spokojnie zająć się Antosiem masz silnego synka i co najważniejsze zdrowego :*

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

Karolaa słyszałam o relaktacji, ale bez szczegółów, bo mi to na szczęście nie potrzebne. Na czym polega sekret? W każdym razie życzę Ci powodzenia i należą Ci się gratulacje już za samą chęć spróbowania! :)
Przy porannej pielęgnacji wyczuwam jakby gulkę na dziąśle, jednak jest to w miejscu, gdzie raczej trzonowce są, na pewno nie siekacze. Dzięki za ten dentibaby, można go używać bez ograniczeń, w przeciwieństwie do innych.

Dziś Witek w dzień prawie nic nie spał, ziewał, marudził, pospał po 15 z godzinę, wybudził z płaczem. Ostatnio zresztą każda pobudka to jest straszny płacz - krzyk. Mam nadzieję, że się to ten skok czy coś, bo wcześniej nie było idealnie ze spaniem, ale chociaż wiedziałam, czego się spodziewać. :/

Rozmawiałam dziś z koleżanką i za jej radą (a ona za radą swojej pani doktor) zaczynamy od dyni, nie marchewki. Dynia ma być Hokkaido, bo najsłodsza, a też ma dużo beta karotenu jak marchew. Jednak tak nie zapiera. Jutro ruszam na poszukiwanie dyni :)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Szczesliwa84, a widzisz? Wszystko super. :) wspaniale!
My też się wybierzemy na kontrolę szmerów, ale to myślę tak za 2 miesiące, może będzie trochę grzeczniejszy dzidziuś, bo ostatnio się wściekał. Właściwie to była jedyna wizyta, która go tak wkurzyła. :)

A propos - czy któraś z Was była może u okulisty z maluchem? Bo słyszałam, że gdzieniegdzie wystawiają skierowania razem z bioderkami, tak rutynowo. U nas ani widu, ani słychu, nawet o tym nie pomyślałam.

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Naprawde bardzo Wam dziekuje Dziewczyny, kamien z serca...bardzo sie denerwowalam bo oprocz tego szmeru, Antos ma takie zasinienie pod noskiem. Pani kardiolog mowila, ze to tylko kwestia naczynek, na szczescie :)
Przed nami byl chlopak taki ok.15 latek, on i rodzice wychodzili zaplakani...strasznie przykre....:-(
Antek wykapany na cycu, wlasnie zasnal:)
Nora ale super ta ramka, swietny pomysl na prezent dla dziadkow!
A ja dzisiaj poszalalam online w promodzie, kurcze do 70% sa przeceny, naprawde warto. Kupilam dwie sukienki, sweterek, rekawiczki, bluzeczke no i dla meza, a niech ma bluze:)
karolaaa nie przejmuj sie, na pewno bedzie wszystko dobrze, a kontrolowac trzeba.
Jestem zdania, ze lepiej dmuchac na zimne.
Ok, lece na na wspolnej :)
Milej nocy!

Odnośnik do komentarza

Hej!! Ciężki dzień dopiero was nadrobiłam mąż bawi się z małym a ja odpoczywam i oglądam serial. Młody już wykąpana najedzony a o spaniu nie myśli bo obudził się wpół do 8.
W niedziele znowu mamy imprezę idziemy na chrzciny kuzynki synka.
Przede wszystkim
Szczęśliwa bardzo się cieszę że twój Antoś jeśli zdrowy nie potrzebne był nerwy.
Karolaa a to prezent od Paulinki że zrobiła obrót mój ani myśli a wczoraj skończył 4 miesiące ale i na niego przyjdzie czas.
Ja na dzień babci zamówiła te magnesy ze zdjęciem co asia.G i kupię jeszcze coś.

http://www.suwaczki.com/tickers/82doi09koq1kgtjd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/svchgywl6nk32snd.png

Odnośnik do komentarza

Ciężko Was nadrobić, ale to dobrze chyba :) u nas ciężki dzień Hania dzisiaj była nieodkładalna wrrr cały dzień marudzila, ale zganiam to na wczorajsze szczepienie, bo jutro to już mnie tak na litość brać nie będzie i nie bo przecież oszalec można ciągle nosząc i nosząc na rękach. Teraz śpi nam nadzieje że już do rana nie licząc pobudek do jedzenia. Moja też w nocy często je co 2 lub 3 godziny. Już się przyzwyczaiłam ze muszę ja nakarmić :) Mój M mówi ze jak przejdę na butelkę to on będzie wstawał ( tylko kiedy to będzie jak to taki mamy cycol jest). Starsza karmiła 10 tygodni, a potem przeszłam stopniowo na mm i mąż ją zaczął - nocy karmić na nocami teraz karmię kp muszę wstawać chcąc czy nuechcac.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9ho33ezuuy.png

Odnośnik do komentarza

Szczęśliwa cudowna wiadomość, widzisz na strachu się skończyło:)

Kolczyk M my dostaliśmy tylko skierowanie na bioderka i nic więcej.

Karolina kurcze jaki przystojniak....buty boskie:)

kasiames Szymek też tak zasysa wargę. Mam wrażenie że próbuje wargą masować dziąsła, bo robi to najczęściej jak czuje ból/swędzenie.

Młody nareszcie usnął, w dzień spał 2 razy po około 30 minut. Mam nadzieję że nie obudzi się od razu o północy jak wczoraj eh...zmykam spać

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Miałam się udzielać a tu notoryczniy brak czasu... Mój szkrab zamiast spac gada i cieszy się do mnie. czuje ze czeka mnie kolejna nieprzespana noc tym bardziej że dopadł nas katar. Jestem mega zmęczona ale Natus jest taki słodki jak leży w tej pizamce i tak patrzy na mnie tymi swoimi wielkimi slipkami ze chyba wezmę go dziś do siebie do łóżka spać przynajmniej dopóki mąż nie wróci z nocki. Tyle nasmarowalyscie ze nie pamiętam co komu miałam napisać.
szczesliwasuper ze wszystko dobrze się skonczylo i wszystko jest ok, ja chyba też będę musiała zapytać pediatre o skierowanie do kardiologa bo Natkowi często robi się takie sine pod noskiem i ma też często sine rączki.
kolczyk.mja też zaczęłam od dyni ale kupiłam taka zwykła z gerbera i Natan nie był nią zachwycony. Jutro spróbuje kolejne podejście. Ale spróbowałam ja i też bym tego nie chciała jeść.
Dobra lecę ululac mojego lobuza. Życzę Wam wszystkim jak najwięcej snu na dzisiejszą noc:-) dobranoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...