Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Blanka u nas pobudka o północy, 4, 6 i 8. Dzis się poddałam i młody spał z nami w lóżku.

Mamajasia15 mamy Tommee Tippee niekapek z miękkim ustnikiem.

Emiska u nas kontrola 20 i mam nadzieję że nareszcie usłyszę że wszystko dobrze. Mam nadzieje że u Was ćwiczenia już nie bedą potrzebne.

Szymek z rana przywital mnie usmiechem i ...kupą. Teraz przebrany, wynacierany maścią i rzuca się po łóżku za maskotką. Aaa i przedwczoraj przekręcił się z brzuszka na plecy ale miał radochę:-)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Cholera :/ moja najdłuższa przerwa dzisiaj to godzina 50 minut :/ licząc od odlozenia do łóżeczka do po następnym karmieniu.

joanna89 daje rade na Laure ten atoperal?
U nas coraz więcej placków

joasiaG zielone kupy z dużą częstotliwością i mega ciśnieniem do 5-6 razy dziennie mamy :/ no i początek skazy ...choć w sumie nie wiem bo przestałam z nabiałem i czekolada orzechami cytrusami :/

Raz jeszcze co można jeść przy skazę białkowe ? Bo czytałam ale informacje sprzeczne

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry mamusie :-) to może i ja zacznę się częściej udzielać, Gosia M mnie zmotywowala... Przypomne się bo pewnie mnie nie pamiętacie, zaczęłam pisać pod koniec ciąży i od tego czasu namiętnie czytam każda stronę. Urodzilam 8.09 synka Natana. Początki były ciężkie bo mamy problem z brzuszkiem, teraz już jest lepiej ale Natus jest nauczony noszenia i nie zasypia sam tylko trzeba go ululac.... Ze spaniem tez jest ciężko bo śpi bardzo niespokojne, często się wybudza i podczas snu bardzo wysoko podnosi nóżki do góry. Czy któraś z Was też ma taki problem? Ja chodzę jak zombie bo każda noc nieprzespana, budzę się na każde jego stekniecie. Jeśli chodzi o drapanie to u nas tez jest Buzka podrapana najczęściej przy oczkach. Planuje zacząć wprowadzenie warzywek bo karmimy się mm, pierwsza pójdzie w ruch dynia później brokuły i dopiero marchewka żeby się nie zrazić. To tyle na poczatek, postaram się teraz aktywnie uczestniczyć w dyskusji. Wszystkie Wasze malenstwa cudowne i do wycalowania.

Odnośnik do komentarza

No i ucielo posta eh a tyle napisalam....
ogllnie to tel mi siada, zamowilam przez neta nowy bo umowa i tak sie konczyla i nie przyjeli zamowienia bo cos im tam nie pasi. Mi do salonu nie po drodze bo maly wciąż chory. Wkur... mnie dzis lekarz bo chcial Kamilka osluchac na siedzaco i posadzil go jakby mial już rok. Nosz kurwa przeciez nie trzyma jeszcze glowki!!! Wiec ja lapalam glowke a ten jakby nic sie nie stalo. Mlody obsral dzis wszystko.szkoda ze nic u lekarza w gabinecie:-)lacznie ze swoja posciela, moja i nosidelkiem:-) albo ja nie ogarniam zakladania pampersow albo to nasz nowy nabytek pampersowy.
wszystkie dzieciaczki cudne. My z rozszerzaniem diety jeszcze daleko w polu ho tylko cyc. Wspolczuje klopotow skornych.niestety nic nie doradze:-(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sx1hp2uhzt2tl.png

Odnośnik do komentarza

szusterkaz mięsa nie można wołowiny i cielęcina.uważać trzeba też na produkty z serwatką,mlekiem w proszku,żelatyna wołowa,nogi wiadomo że nie wolno tych produktów podstawowych mlecznych. Drożdżowki,Rogale mają mleko. Nie polecam też produktów sojowych

Odnośnik do komentarza
Gość mamajasia15

daritka mój też kopie nogami do góry - jak leży w łóżeczku to kopie w przewijak aż podskakuje.
joasiaG sorki że tak Cię męczę ale z tych kubeczków z TT jest kilka i nie wiem który wybrać...
joanna89a ja tydzień temu wydałam 200 zł na wyprzedaży w Sinsay a myślałam zawsze że tam to rozmiarówka i ciuchy tylko dla gimbazy a tu niespodzianka i kupiłam większość w rozmiarze M.

Odnośnik do komentarza

Emiska81 na pewno dam znać co powiedziała mam tylko nadzieje ze nie będzie chciała ba sile zaszczepić:\ co do ćwiczeń to nie chce Cie martwić ale ja z moim starszym chodzilam od 7 tyg do 11 miesiąca życia:( to była masakra, poszlismy na rehabilitację ze względu na krecz szyji. W każdym razie z kręczem szybko sie uporalismy ale panie stwierdziły ze dziecko musi raczkowac. Dziwne bo znam dużo dzieci, które nie raczkowaly. Mój Mateusz przekracal się na boki, siedział, wstawał w lozeczku, chodził przy meblach ale chciał rwczkowac. Meczyli nas do 11 miesiaca, ale wreszcie nauczyli go raczkowac. Co sie odenerwowalam, ostresowlam i napatrzylam jak biedny płakał to moje:-( jak był ju starszy to wchodząc do sali gdzie odbywały sie ćwiczenia to wpadał w histerię:( na szczęście z Kubuniem na razie nie mamy takich przejść. Oby tak dalej.
Życzę oczywiscie powodzenia i oby u Was było wszystko juz w jak najlepszym porządku :-)
Szusterka niestety ja nie znalazłam przy moim starszym złotego środka na problemy skórne i brzuszkowe. Przeszlo jak reka odjal dopiero po kilkunastu dniach stosowania nutramigenu...

Od razu razniej jak, którąś z Was pisze ze tez miała zarwana noc;-)

http://s10.suwaczek.com/201509191756.png]Tekst linka[/url]Kubusiek 19.09 sn, 3000g, 55cm

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny:)
Sliczne marchewkowe dzieciaczki:)
Juz sie nie moge doczekac wprowadzania pokarmow.
U mnie bardzo nerwowy czas, dzisiaj w zwiazku z zapaleniem ukladu moczowego idziemy na usg brzuszka, a jutro echo serduszka. Tak sie zebralo, ze naprawde jest mi ciezko;-(
Wczoraj jak zasnal mi na rekach tak sie poplakalam, nie wiedzialam, ze potrafie tak mocno kochac. Jak bylam w ciazy i nachodzily mnie zle mysli, ze cos moze byc nie tak, Antol zawsze mnie mocno kopal, zeby odgonic te mysli, wczoraj jak tak nad nim chlipalam to, przez sen tak pieknie sie usmiechal :*
emiska trzymam kciuki, na pewno bedzie dobrze!
szusterka przy skazie tak jak pisza dziewczyny caly nabial trzeba wykluczyc.
Ja na zmiany skorne Antka stosuje tylko Lipikar tak mi zalecila pediatra,a tak naprawde to dieta bez nabialu tylko pomaga-niestety...
Przepraszam, ze Wam tak smece
Milego dnia!

Odnośnik do komentarza

Noc byla koszmarna. 3 pobudki na karmienia i stekanie ktore nie dawalo spac. Rano dospaliamy jeszcze 2 godz ale chyba ogolnie jest niskie cisnienie bo czuje sie padnieta.
Pupa juz przewinieta dzis 3 razy. Super.

szczesliwa wszystko bedzie dobrze!:) daj znac jak po lekarzach

aniar to co to za lekarz debil?

joasiaG fajnie ze sie juz przekrecil:) ja czekam na to.

szusterka a to myslisz ze to prEz okres a nie skok?

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

jasmineja starszego tez ćwiczyłam, miał kręcz szyjny, asymetrię ciała i wzmożone napięcie, uporalismy się dość szybko, ale na kontroli chyba w 6 miesiącu z biorami lekarz zabronił by dziecko siedziało tylko w pozycji leżącej bo jakaś tam maź w biorę się nie wytworzyła czy coś i tak na leżaco do 8 miesiąca a potem tu na rehabilitacji pretensje ze dziecko nie siedzi wiec znowu rehabilitacja ale z takim skutkiem ze młody złapał zapalenie płuc bo był rozebrany a one na sali przeciągu zrobiły, machnelam ręką na ćwiczenia a młody sam zaczął siadać raczkowac a potem już chodzić.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3upjypj9m4usi.png

Odnośnik do komentarza

Nie napisałam wczoraj, ale te Wasze dziewczynki-marcheweczki śliczne :) my zaczynamy w przyszłym tygodniu. Lekarz powiedziała, żeby podać kilka łyżeczek wody gdy będzie już karmiony stałym pokarmem. Ja chyba zrobię mu taką paciaję z moim mlekiem.
Szczesliwa, nie martw się na zapas! Zrobisz badania i wszystko będzie ok. :)
daritka witamy z powrotem :) ale masz fajnego czupurka :)
Gosia.M dobrze pisze, nie podczytywać, tylko pisać! Nawet, jak Wam się wydaje, że nie ma o czym, to przecież o dziecku napiszcie i zawsze jest o czym :)
szusterka soja chyba może, ale nie musi szkodzić. A przyczyną jest duża zawartość białka w soi, w końcu to skaza białkowa.
Zastanawiam się czy produkty kozie, owcze mogą w takim razie być? Bo przecież nie są krowie, to wtedy jakiś nabiał można by było.

Dołączam do tych, które mają 50 myśli, co zrobić, a potem jakoś nie wychodzi. U mnie to chyba słaba organizacja, ale zawsze mogę na Małego zrzucić :)

Dziś z Witoldem mamy dzień ćwiczeń - najpierw idę ćwiczyć ja, a potem na bezpłatną konsultację do rehabilitanta (jest promocja, to skorzystam) i będzie ćwiczył on. :)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

jasmine86 kolejna nowa mamusia :))
sowianka z takim tętnem do lekarza! Niski puls może świadczyć o bradykardii, pewnie nie dotyczy to Ciebie ale powinnaś udać się do lekarza na kontrolę. Jeśli jesteś bardzo aktywna sportowo to puls automatycznie będzie u Ciebie niższy.
Emi ja na hemoroidy polecam proctoglyvenol maść przez kilka dni a później czopki Posterisan.
Natalka jest słodka :)
joasiuG a próbowałaś Szymkowi po obcinaniu łagodzić krawędzie paznokci pilniczkiem? Kuba się zadrapywał szczególnie po obcinaniu. Jak zaczęłam mu pilniczkować pazurki to teraz zadrapania są naprawdę sporadycznie i bardzo delikatne.
karolaaa Paulinka świetnie wygląda :D Jak tak na nią patrzę to już się nie mogę doczekać kiedy my zaczniemy rozszerzać dietę :)
Haaaa marchewkowa Hania aż po czółko ubrudzona, jak słodko :)
Kolczyk M bys Ty wiedziała jak ja nieraz kombinuje co ja to chciałam napisać :D dlatego też przestałam czytać w nocy podczas karmień bo później nic z tego czytania nie wiem
Blanka my też czekamy na skończony 5-ty miesiąc z rozszerzaniem diety, już się nie mogę doczekać :)
daritka witaj ponownie :) Natanek wygląda bosko i jaki ma świetny fryz ;) muszę spróbować mojemu takiego punka strzelić :D
Szczęśliwa trzymam mocno za Was kciuki! Będzie dobrze kochana :* Daj znać po wizycie.
Ja też tak mam że kocham tego mojego Łobuza niesamowicie i mimo że każdego kolejnego dnia myślę że bardziej sie już nie da to i tak na następny dzień ta miłość jest jeszcze silniejsza.
Emiska za Was też trzymam kciuki żeby już było wszystko ok i żebyście już nie musieli sie męczyć z tymi ćwiczeniami.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

A co u nas?
Noce - wciąż co najmniej 3 pobudki. Wymiękam już czasami, przy kolejnym budzeniu czuje taką bezsilność że masakra. Ale postanowiłam walczyć z tym i nałogowo przekupywać smoczkiem żeby go odzwyczaić. Na razie marnie mi to idzie i tylko jeszcze krócej przez to śpię no ale może w końcu kiedyś się uda ;P

Dnie - dziecko mi się popsuło. Jak wcześniej Kubuś był kochaniutki, potrafił sam pobyć w pokoju, sam sie zajął grzechotką na 20 minut, nie marudził, tak teraz dosłownie pyskuje przez pół dnia jak nie wiecej. Tak - pyskuje. Nie płacze tylko wrzeszczy, wkurza się i marudzi bez powodu. Uspokaja sie na rękach albo jak do niego gadam i bawie sie z nim. No przecież nie będę go nosić bo się dopiero rozbestwi. O co kaman?

No i jeszcze jedna nie fajna wiadomość - zaczyna nam coś wychodzić na skórze. Takie małe placuszki szorstkiej skóry, tak jakby łuszczącej się. Pierwsze pojawiło się mu na skroni i na brzuszku, później po drugiej stronie brzuszka, a wczoraj zauważyłam na łokciu i na udzie. Jakieś pomysły???

Jest też dobra wiadomość a zapomniałam sie Wam juz ostatnio pochwalić - 3 dni temu zaliczyliśmy pierwszy samodzielny obrót na brzuszek juppi :D

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...