Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Julita super plany na wakacje, mam nadzieję że uda Wam się to wszystko dobrze rozplanować i że odpoczniesz za te dwa lata.

Dzasti ja rano wstaje i mam tysiąc rzeczy zaplanowane....a później to dziecko nie śpi, tu znowu szkoda mi go zostawiać samego bo tak fajnie guga i śmieję się. Koniec końców cały czas mam jakieś zaległości.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Mycha też weszła na ich forum a tam cisza od 7 miesięcy.

Ją też witam wszystkie nowe mamusie udzielajcie sie jak najwięcej.

Rozumiem was ją też ostatnimi czasy nie moge się ogarnąć każdego dnia postanawia poprawę a wychodzi tak samo i nie wiem czy to ta pogoda czy co ale jestem jakąś płaczliwa wszystko mnie dołuje a nie mam z kim pogadac wczoraj pogadalam trochę z moim bo na codzien nawet nie ma kiedy pracuje od 8 do 23 czasami od poniedzialku do soboty a w niedzielę ciężko wszystko nadrobić

Julita rozumiem twoje obawy bo ja też niby chce zostawić z kimś małe ale zrobilam to raz z starszą bo jechalismy na pogrzeb a było zimno ale wam się należy odpoczynek

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh37165se0wvk.png

Odnośnik do komentarza

Oj tak mycha to cud dziewczyna :-)
Dzasti żorżi i mycha mam tak samo mąż był od Wigilii i teraz mi znikł jakoś pusto bez Niego :-(
Co do dobrej organizacji to też jestem daleko daleko......
Julita nie smęcisz często myślę co tam u Was :-)
A ja lubię naszego fb i myślę, że zaszło jedno wielkie nieporozumienie.... Naprawdę gdyby to spotkało mnie pisałabym do szusterki, a nie obrażała nikogo, że to jest puste. Dla wielu pisanie na forum może wydawać się puste,a jednak tu jesteśmy, bo coś nas połączyło :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv099vvj7ylq8gte.png

Odnośnik do komentarza

Tyle się tu dzieje, że chyba notatki trzeba będzie robić!
Po kolei witam nowe mamusie.
Chani walcz o mleczko, pij dużo i przystawiaj.
Chorym dzieciom życzę zdrówka, niestety na pleśniawki nic nie poradzę :(
Cantedeskia8708 cieszę się, że już trochę lepiej :)
Julita zazdroszczę wakacji... pozytywnie oczywiście
Mój mąż też był w domu trzy tygodnie a teraz tak pusto i cicho.
Dziewczyny ratujcie mnie, zniosłam karton ubrań ze strychu ale strasznie śmierdzą nawet po praniu. Umiem je jeszcze uratować?
Życzę miłego dnia, mój synek śpi to się do niego przyłącze bo zasypiam na stojąco :)

Odnośnik do komentarza

U nas poranek z wielka kupa. Wyrobilam starszego do szkoly a M go odwiozl i wrocil spac bo cala noc byl w pracy. Spacerek dzisiaj zaliczony, obiad gotowy, naczynia pomyte i pranie zrobione. Tylko smutno mi bo zamowilam na allegro ramki na zdj i jedna duza przyszla ze zbita szyba. Juz do nich napisalam i wyslalam zdjecie. Czekam na odp.

karolaa to fajnie ze to nic powaznego. Ja czekam z marchewka do 5 mc skonczonych. Nie spieszy mi sie rozszerzac diete.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

dzieki za miłe przyjęcie. Może troche napisze jak nam sie żyło z Lena przez te 3 mce. Początki nie były łatwe, mała miała mega kolki... ale magiczne 3 mce i na szczęscie przeszlo, Zostały tylko niewielkie problemy z kupa ale jest coraz lepiej.. Jutro mamy kolejne szczepienie, zobacze ile waży moj lakomczuszek ;-) karmimy sie piersią ale mm 1 dziennie. Lena to moje pierwsze dziecko.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49e6ydocr22501.png

Odnośnik do komentarza

dzasti, maminkaaa nie zawstydzajcie mnie :*
karolaaa pozazdrościć powodu takiej chrypki :) Właśnie miałam Was pytać, jak z guganiem u Waszych pociech? Bo Kubuś rzadko sili się na rozmowy. Ostatnio się tak fajnie rozkręcił i na moje "a guuu" odpowiadał swoim "a gyyuuuu" ale to jednorazowe było.
malena89 witaj :)
Blanka jeśli ten allegrowicz szanuje klientów i dobrą opinię to pewnie zrobią wymianę. Szkoda tylko Twojego czasu i zabawy z odsyłaniem uszkodzonej ramki...

Ahhh przy tych facebookowych nieporozumieniach jakoś mnie tknęło by poczytać pierwsze strony naszego wątku i oto jest i ona - rok i dwa dni temu moja pierwsza wypowiedź na wrześniówkach aż miło sie czyta i myśli o tych początkach a później patrzy na tego Kluska który leży obok :)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Coraz nas tu więcej WITAM NOWE MAMUSIE

Blanca i Karolaaa z tym rozszerzaniem diety to nie mogłam się doczekać a teraz po marchwi ( która na początek jest wszędzie ) Bartuś ma zaparcia a pić nie chce wody i już się wcale tym faktem rozszerzania nie spieszę.

Marika888 nie pamiętam początku wątku o tym przeziębieniu ale objawy tzn gorączka i biegunka mogą być też przy zębach.

Mycha88 ja też lubię czasem poczytać początki forum. Szkoda że nie da się łatwo przejść do września jak się fasolki rodziły bo też bym poczytała :)

Ania latem to można by było spróbować wynieść ubranka na dwór przewietrzyć i jeszcze raz uprać.

Julita zazdroszczę wakacji we 2. U nas to raczej niemożliwe :(

Moj syn dziś rekordy bije. Wczoraj usnął o 22.00 i spał do 5.00 zjadł i spał do 11.00 potem aktywność do 13.00 pospal do 15.00 zjadl i znów teraz śpi. Wiec w końcu trochę pracy pogoniłam i ugotowalam 2 obiady żeby na kilka dni było.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wrzesniowe mamusie; )
Jejku wczoraj mnie tu nie było, dziś zaglądam a tu tyle stron do nadrobienia - supeeer, ale zauważyłam że i zagrzmiało z tym FB
kasiątko i mamaZuzanna dołączamy z Tolą do tych późno szczepionych . Tola 16.09 kończyć będzie 4 m-ce a wstępnie na pierwsze szczepienia jesteśmy zapisani na 14.01

Co do zaproszeń na chrzest to ja robiłam je sama , uwielbiam takie rzeczy. A jak się przy tym odprężam i relaksuje; )

chani moja kruszynka tez odkryła siłę swojego glosu i całymi dniami go teraz używa. Trzymam kciuki za rozkręcenie laktacji sama też walczę. ..
JoasiaG fajnie ze Szymek chce próbować nowych smaków :)
Kasiek83 powodzenia w trzymaniu diety:)

LenkaHania ale fajne masz już te Swoje dzieciątko.

Mariia dobry dziadek:)

Cantedeskia to dobrze , że udało Wam się ogarnąć ta kąpiel i ze juz lepiej :)

AniaCNY i dzasti witajcie ponownie. Zapraszamy do nas częściej. To przecież tu się poznałysmy:)

Malinowakasia ja też nie słyszałam o tym przesadzie:) daj spokój i nie słuchaj tych przesądów. Ich jest tyle ze gdybyśmy się nimi przejmował to na każdym kroku coś nie tak robimy....

Julita1987 ja też muszę się za siebie wziąć. Najtrudniejsze właśnie odmówić sobie czegoś. Ja szarlotka to dwa razy w tyg piekę. I jak po porodzie ważyłam 6 kg mniej niż przed ciążą tak teraz znów dobiłam do wagi z przed ciąży.

żorżi ta ja konieczne muszę po tą koniczyne się wybrac;)tylko kiepska pora na to.... swoją drogą ciekawe w takim razie co krowy zima na laktacje jedzą. ...

Karolaa ro niezła operetka u Was musi być. ..

Blanka jak zwykle ogarnieta :):):) Ty to masz powera kochana - podziwiam; )

Odnośnik do komentarza

malenato tak jak ja karmisz,a jakim mlekiem?na noc dajesz?U nas enfamil,pozostało to po niepowodzenia na początku,choć prawie 1tydz był bez butli całkowicie ale spanikowalam bo wiem ze mały źle chwyta i obawialam się że nie dojada.niestety teraz jest coraz gorzej.znowu brodawki bolą(wyciąga je masakrycznie,aż rozstępy się porobiło,nie wiem czy to nie czasem że za słabo leci),jeszcze nie krwawa na szczęście,więc nie wiem ile zdołałam karmić tylko z 1butla.Wczoraj zjadłam2plastry sera bez laktozy,niestety brzuszek trochę powołał no i ulał znacznie.
kasiatkozazdroszczę weny i chęci do robienia obiadów na zapas.Mój jak śpi to staram się być cicho żeby trochę posłał no i ja mam wtedy chwilę dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Karolaaa ti całe szczęście że chrypka od gugania:-)

Mycha u nas takiego typowego gugania nie ma. Szymek piszczy,robi coś w rodzaju "bruuuuum" i chichra się. No i zaczął się ostatnio wykłócać takim piskliwym głosikiem.

Drugi dzień bez nabiału i glutenu. Uf jest dobrze, mąż nakupił mi wędlin bez białka krowiego i innych podejrzanych składników. Poszukał też sucharków i chlebka bez alergenów. Niestety ciasteczek nie udało mu się znaleźć. No ale i tak jestem szczęśliwa, bo wczoraj byłam mega głodna po lichej kolacji a dzis najadam się do syta.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Sowianka moja corcia miala sie nazywac Tola ale jakos mąż sie rozmyslil bo to on wybieral imie.

Julita1987 to Emilke wez ze soba, ja niedaleko morza to sie nia zajme. I fajnie ze sami macie urlop ja chyba moge pomarzyc o czym takim.

Dołaczam do tych co twierdza,ze kawa bez czegos slodkiego to nie to samo ;( ale za 6 kilo sobie odbije. Boże pierwszy raz w zyciu sie odchudzam co za porazka.

Karolaaa dobrze ze to nie przeziebienie. Jak malutkiej marchewka wchodzi?

Dzasti tez tak mam. Np.robie jedna rzecz, zaraz myske ze jeszcze to do zrobuenia. Idkladam jedno, zaczynam rugie. Po drodze jeszcze cos mi sie przypomni. I tak samo 50 mysli. Itd. Nie jestes sama.

Kasiatko to wprowadz jabluszko,albo soczek jablkowy. Moja tez po kaszce troche zapiera, wiadomo bo to ryz. Ryz i marchew podaje sie na biegunki ;) ale dzieci musza posmakowac i nauczyc sie nowych smakow. Jeszcze lepsza jest ta suszona sliwka gerbera. Starsza po tym po pachy osr*** hehe ale ona po 5 miesiacu ta sliweczka. Pomaga mega. Ja jutro z zupka chyba wystartuje.

Glodna jestem....a tu na kolacje jogurt naturalny ;((

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wyjatkowo nie robie skalpela. Przeprosilam sie z moim orbitrekiem i jazda! Tesciowa dzwoni i pyta co ja tak sapie:) a M "ty jestes uzalezniona od tego tel ze nawet na orbitreku musisz":)

co do gugania to Sebus czasem sie tak fajnie rozgada a czasem tylko piszczy i sie cieszy. Ale pogadac lubi po jedzeniu jak sie go bierze do odbijania i wklada raczki do buzi.

joasiaG a jak Szymus? Chyba jeszcze za wczesnie na jakies efekty? Ty chyba niezle schudniesz na tej diecie.

sowianka gdzie mieszkasz? Daj tylko znac i zaraz wpadam do ciebie na szarlotke:) uwielbiam!!!
Codziennie sobie obiecuje ze nie zjem juz slodyczy i mi sie nie udaje.

kasiatko no mam nadzieje ze te zaparcia wam przejda. Ja dlatego wole jeszcze z miesiac poczekac z marchewka. A ty zaszalalas z tymi obiadami. A co zrobilas dzis dla siebie?

julita wakacje we 2 super sprawa:) do tej pory tak jezdzilismy z M i zostawialiamy starszego mojej mamie (raz go wzielismy w gory) ale teraz z dwom sie to chyba nie uda. Zreszta starszy polubil gory i nie chce juz zostawac z babcia tylko jechac z nami wiec w tym roku bedziemy miec rodzinne wakacje.

mycha ja dolaczylam do was dopiero w 8 mc ale cofnelam sie na innej karcie i sobie czytam :) teraz mi sie to takie odlegle wydaje. A co do ramki to nie rozumiem jak mozna wyslac szklo zwykla paczka bez adbotacji ze delikatna.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie.
Moja twarz zaczyna powoli wygladac normalnie ale i tak nie wiem kiedy wyjde do ludzi wykonczy mnie ta ospa bardzo sie martwie o moja corcie ze ja tym dziadem zaraze lekarz mowi ze karmiac piersia sie nie da bo daje jej przeciwciala.KONICZYNA na laktacje hymmm trzeba sprobowac !!!Pozdrawiamy wszystkie dzieciaczki te chore i te zdrowe.A jeszcze mam pytanie jak juz dajecie marchewke to same gotujecie jesli tak to jak czy ze sloiczka bo ja to sie nie moge doczekac tego jedzonka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...