Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Dziewczyny!
Dawno tu nie zagladalam, z braku czasu lub mialam problem z wejsciem na forum. No ale widze, ze sporo nowych mam przybylo:) Na pewno nie nadrobie zaleglosci, kilkanaście stron przejrzalam ;) Wiecej udzielam sie na FB z tego wzgledu, ze mi wygodniej i szybciej znajde temat.
Postaram sie Was odwiedzac czesciej!
Tak dla przypomnienia: Jestem mama ponad 4 miesiecznego Alanka. Moj lobuzek z dnia na dzien coraz bardziej mnie zaskakuje. Nogi do gory zadziera, lapie sie za stopki, przekreca sie z brzuszka na plecy i ostatnio zaczyna mi sie podnosic do siadania, nad ranem jak go biore do lozka to potrafi spac w poprzek, tak sie wierci ;) A no i chyba zabki mu ida bo starsznie pcha raczki do buzi i wszystko mokre jest. Pokarmy stale juz zaczelam mu wprowadzac. Zaczelismy od kleiku ryzowego (najbardziej orzypadl mu malinowy), nastepna byla marchewka, dynia, slodki ziemniak (batat), no i od wczoraj tesujemy banana (mlody go uwielbia).
Pozdrawiam wszystkie mamuski i ich pociechy. Postaram sie tu czesciej zagldac ;) buziaki!

monthly_2016_01/wrzesniowki-2015_42210.jpg

http://s2.suwaczek.com/201508281756.png
28.08 ch cc Alan waga 2950 i 48 cm godzina 8:17 rano

Odnośnik do komentarza

Witajcue mamusie:-)
Cantedeskia to super, może teraz już bedzie lepuej z kąpielą:-) a jak noc?

Żorżi mój śpi w pajacyku i grubszym śpiworku. Temperatura w sypialni ok. 21 stopni. Jak go wyciągam ze śpiworka to jest ciepły tylko rączki zimne.
Malinowa_kasia ja o takim przesądzie nie słyszałam...fajnie że impreza się udała:-)

Blanka u nas jeszcze miesiąc temu Szymek spał calą noc, wszyscy się dziwili a terwz budzi się 2 czasami 3 razy. Nie wiem, chyba opcja przespanej nocy mu sie popsuła.

Ania ale masz słodziaka:-)

Karolaaa będzie dobrze, pisz póżniej co lekarz powiedział.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Noc??? Wzgledna pobudka o 2 ale na jedzenie. Za to ja jakos spac nie moglam. Nie wiem czemu?!

Na plesniawki apftin, gencjana, nystatyna na recepte. U nas nic nie pomoglo. 3 slioiczki nystatyny 2 apftinu i duupa...jak byly tak są. Mielismy tez 3x1 wcierac i zdrapywac...nie dziala na moje dziecie. Juz nawet tym moczem probowalam i nic. Niedlugo szczepienie to pogadam z doktorka o co biega.

Odnośnik do komentarza

chani śliczne zdjęcie, zawsze jak dodasz fotkę to takie ładne ujęcie na niej ;)
Cantedeskiaa próbowaliscie kąpać małą w innym pokoju? Może zraziła się do łazienki i teraz tak reaguje jak tylko do niej wejdziecie. I dobrze jakbyście ją dawali do wody nie na leżąco tylko najpierw nóżki żeby się mogła oswoić.
JustiSia Jowitka jest urocza i śliczna! Miło Cię czytać, zaglądaj częściej :)
Szczęśliwa przykro mi ze masz takie zmartwienia :( dużo zdrówka dla Antka, będzie dobrze kochana! Najważniejsze że lekarka wyłapala te szmery i możecie działać we właściwym kierunku.
joasiaGwspółczuję tych problemów skórnych, mam nadzieje ze szybko pozbędziecie się tego zmartwienia, biedny Szymek,ale ma cudowną mamusie która tak walczy wytrwale.
LenkaHania, malinowa_kasia, Kate 89 witajcie :)

Czytam o zamieszaniu z fb, śmieszna sprawa. Ja fb mam, zdjęcia czasami dodaje ale rzadko. Korzystam z tego bardziej dla kontaktu z ludźmi których poznałam np na wakacjach i chce ta znajomość utrzymać. Za pomocą fb często też rozmawiam z przyjaciółką. A że rzadko bywam, czasami raz na tydzień wejde, to możliwe ze tez mnie już tam nie ma, zerkne później. Ale ja i tak nigdy nie ukrywałam ze wole forum :)

Jeszcze kilka stron zostało mi do nadrobienia ale Kuba się budzi, później dokończę ;)

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

ojojoj sie porobiło z tym fb mnie tam nie ma i raczej nie będzie bo moze i jak ja bym chciała to by mnie nie przyjęto hehe bo nie pisze codziennie a raczej z rzadka :) ciekawa sprawa ....
Ania CNY ale super duzy chłopak dawno Cie nie było zapraszamy częściej:)
Cantedeskia super ze z kapiela juz lepiej i widze ze ten obowiązek przeszedł na Ciebie mąz ma wolne od kąpieli z Kają :)
Jak DOBRZE ze u nas nie było nigdy większych problemów z pleśniawkami a Emi jeszcze ich nie miała i oby jak najdłuższej tak było
U nas pogoda 4+ ale troche wieje mąż zabrał mi pokrowiec na wózek wiec spacer odpada ;/;/
Co do ćwiczen pomału czuje mobilizacje nawet lekkie zakwasy miałam po ost. brzuszkach wiec musiałam troche wyluzować bo KP a kwas mlekowy przechodzi do mleka
a pozatym planujemy juz wakacje na plazy wiec pasuje pozbyc sie celullitu który jak ostatnio zbaczyłam na mojej dupie mnie przeraził no i brzuch jeszcze jest buuuu a tak jak JoasiaG pisała kawa bez ciacha to nie kawa ;/

Nie wiem jak to będzie tydzien bez dzieci masakra choc raz juz bylismy na wakacjach tydzien jak starsza miała 9 miesiecy przed wyjazdem w nocy płakałam ale ten odpoczynek był dla nas zbawienny!!! maz chce jechac w czerwcu ale Emi bedzie taka mala no niby tez 9 msc no ale to juz dwójka do pozostawienia jedna u jednych dziadków druga u drugich dlatego wole wrzeseń bedzie juz wieksza i babcia ogarnie (mam nadzieje) wiecej czasu tez dla mojego dupska zeby wróciło do formy
Boje sie jak to bedzie logistycznie bo jak wiecie tesciowa moja to taka nieogarnięta no wiecie bo pisałam....wciska starszej zawsze cos do jedzenia(a ta pluje dalej niz widzi zawsze ubabrana wraca i ciuchy do wywalenia juz nie raz były bo sie niedoprało) a nie umie nosci małej jak ja odkłada to az jej głowa oddaje bo wyciagnie reka a ta głowa bach !! no nie chciałabym jej zostawic młodszej za nic no ale znów nie bardzo ze starsza bo nie ma prawka zeby ja wozić do przedszkola. Sama nie wiem jak to zorganizować a musimy naładować baterie!!! bo juz 2 lata nigdzie nie byliśmy tylko rehabilitacja i jazda po lakarzach ze starsza takie wakacje ;/
ale sie rozpisałam sorry za smęcenie

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)

U mnie dziś troszke smutno bo mój T poszedł po 3 tyg do pracy (on tak ma zawsze takie wolne od świąt aż do trzech Króli) i jakoś mi tak go brak i pusto tak bo jednak się przyzwyczailam że byl od rana do wieczora no i że któs mi odpowiadał bo niunia to tak jeszcze nie bardzo :)

Nie wiem czy wy tez tak macie ale mi caly czas brakuje na coś czasu, mam 50 mysli w głowie co mam zrobić i nie daje rady wszystkiego pogodzić. Nie wiem czy sobie czasu nie umiem dobrze zaplanować czy poprostu jestem jak slimak. Szkoda że nie da nie spać lub wydłuzyc doby.

JustiSia zastanawiałam się co u ciebie i dobrze że napisałaś i że wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza

julita1987 wcale nie smęcisz! Fajnie, że wybieracie się sami na wakacje. Rozumiem, że ciężko zostawić dzieciaczki na tak długo. Ja zostawiłam ostatnio Kornela na dwa dni mojej mamie i jak od Niej wyszłam, to się poryczałam w windzie, choć wiedziałam, że doskonale się Nim zajmie. Co do teściowej to ja mam taką, że nigdy w życiu bym Jej dziecka nie zostawiła. Jedena z Jej złotych rad to taka, abym jadła koniczyne, (miałam duże problemy z laktacją) bo rolnicy dają koniczynę krową i one maja mleko!!!! Nie wiedziałam czy mam się śmiać czy płakać. W ogóle nie przyjmuje do wiadomosci, że to co było 30 lat temu, dzisiaj jest nieaktualne! Mówi, że mam lekarzy i położnych nie słuchać, bo oni się nie znają i niech się leczą sami a nie moje dziecko! A ja mam słuchać jej bo ona dwoje dzieci wychowała i ma doświadczenie!!! Ona to w ogóle zioła i niby wszystko pro natura tylko, że nic o tych ziolach nie wie nic nie czyta o badaniach, tylko bazuje na tym w co kiedyś wierzono. Ach temat rzeka, mogłaby o Niej i Jej madrosciach książkę napisać. dzasti ja mam to samo mój mąż wrócił do pracy po 3 tygodniach wolnego, goście wyjechali i tak z dnia na dzień z pełnej chaty zrobił się pusty dom :( a ja sama z dzieckiem i obowiązkami. Tak to zawsze każdy po trochu zajmował się dzieckiem , a ja miałam troche luzu:). Co do organizaji, to też mam to samo co Ty:) tyle planów ile to ja dzisiaj nie zrobie, a potem nawet kicha. Nie będę się oszukiwać, mi dużo czasu komputer kradnie (tzn.tego w teorii wolnego czasu, jak Korniś spi). Także nie jesteś sama:)

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6k6nl1gov59n2.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/6sutcsqvng3tgzrn.png

Odnośnik do komentarza

Kuba zrobił fałszywy alarm i jeszcze śpi ;)
Cantedeskia już doczytałam ze nie masz wanienki :)
szczęśliwa czytam ze u Was też już lepiej, super że waga ruszyła! A co do kupek to u nas tez bardzo rzadkie, czasami wręcz lejące i myślę że tak będzie do puki maluchy nie dostaną czegoś nowego do jedzenia. Śluz może świadczyć o przeziębieniu albo o problemach jelitowych. Tak mieliśmy ale to nic groźnego nie było i szybko przeszło.
chani najgorsze jest to ze tyle starań wkładasz w dietę i tak po prostu to poleciało w przepaść z powodu nieporozumienia. Piszesz ze laktacja Ci siadła, tak całkowicie? Walcz, odciągaj, przystawiaj małego! rozi ja ostatnio myślałam o Aniolkowych mamusiach i nawet weszłam na ich wątek żeby poczytać co u nich słychać ale niestety już dawno temu ich grupa padła. Szkoda ze nie zostały z nami.
żorżi jeszcze z Tobą się nie przywitałam jako nową mamusią ;)
malinowa_kasia my na rodziców Chrzestnych wzięliśmy brata i jego żonę :) ja nie wierzę w przesądy
aniaCNYAlanek jest uroczy ;)
dzasti mój też ostatnio miał prawie 2 tyg wolne łącznie ze świętami. Łatwo można się przyzwyczaić, ciężko później wrócić do rozłąki. Mam podobnie jak Ty, pełno zajęć w głowie tylko ze ostatnio mam takiego lenia ze nawet jak mały śpi to nic nie robie. Strasznie mnie to wkurza ale nie potrafię się przełamać.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

mycha żorżi ciesze sie nie jestem sama :) i w kwesti faceta i organizacji dnia :)
teraz jedna ręką zabawiam i bujam Niki w wózku a druga pisze a za chwile no coż trzeba się za obiad wziąść bo sam się nie zrobi bo już południe a dopiero co wstała :P

żorzi bo mycha to zawsze miła jest :) dzieki niej sobie uswiadomiłam że u mnie taki brak ogłady i nic nie napisałam na przywitanie nowych mam więć witam wszystkie nowe mamuśki :) ja tez po dłuższej przerwie zaczełam sie tearz wiecej udzielać

Odnośnik do komentarza

U nas chorubska ciąg dalszy, nadal lekka biegunka i stan podgoraczkowy. Odmiana jest przespana noc, pobudka na karmienie o3 potem już rano. Bierzemy smekte, ibum forte i probiotyk. mam nadzieję ze to już koncowka. Przed chwilą temp 37.8

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...