Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny witam Was ponownie. Jestem tu od samego początku. W czasie ciąży udzielalam się ale wcześniejsze konto usunelam bo miałam ogromny problem z logowaniem się A gdy to się udało nie mogłam napisać nic na tablicy (co chwilę mnie wyrzucalo). Miałam ten problem od lipca. Ale pomyślałam spróbuję zarejestrować się na nowo. I tadam...... Jeste...
Ku przypomnieniu mam synka Filpka urządził się 18. 09.pozdrawiam wszystkie Ciocie

Odnośnik do komentarza

Weronika95 ja na fb jestem od kilku dni nie rozpoznaje prawie nikogo :) czasem po dzieciach i imionach ale jak ktoś się tu dlugo nie odzywał to imię dzieci też nie pamiętam :) więc lepiej na forum i tu zostaje :)

Dzięki Cantedesia za odpowiedź ja też daje podobną ilość kaszki i właśnie mały ma problem z kupa. Soku nie chce pić ani wody więc jeszcze spróbuje te jabłuszka.

MamaZuzanna współczuję nocy ja wczoraj tak miałam oczy w sufit od 2.00 do 4.00 za to potworki wieczorem padły o 20.00 a ja razem z nimi i dziś o niebo lepiej.

Współczuję problemów z alergiami u nas za to wiecznie infekcje jak nie od młodej z przedszkola to teraz wszyscy w domu byli chorzy i mamy niestety antybiotyk. Wit c to podaje juz chyba z miesiąc. Mamy juz ponad 4mce i dopiero 1 szczepienie za nami przez to wszystko.

Odnośnik do komentarza

Łącze się w nieprzespanych nocach. U nas pobudka o 2, 4.30, 6.30 no i teraz. Nawet nie na karmienie bo pociumkał trochę i wypluł cyca. No ale właśnie taki rozdrażniony i tulaśny jest.

Co do diety hm nie wiem czy należą mi się aż takie słowa uznania bo jeśli się okaże ze po niej Szymkowi się poprawi to będzie oznaczało że bidulek tyle się męczył przez moją głupotę i zachcianki pokarmowe. Mam nadzieje że uda mi się nie podjadać zakazanych produktów.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e2al7gjj6.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry! Dziewczyny naprawde Wam dziekuje, nie macie pojecia jak podniosylscie mnie na duchu :*
joasiaG mleko owsiane kupuje w auchan po 7 zl, sa oczywiecie jeszcze w innych marketach np.inter marche, tesco ale drozsze bo w okolicach 10-12 zl.
Nie wyorbrazam sobie zycia bez owianki czy jaglanki wiec je kupuje.
Mozna tez robic samemu te mleka roslinne.
Jezeli masz ochote i zachecam tez inne mamy to, wejdzcie sobie na blog np. alaantkoweblw.pl, sa tez na fb. Ja jeszcze nie bedac nawet w ciazy korzystalam z ich przepisow. Dziewczyny propaguja zdrowe zywienie dzieci wg zasady blw-czyli bobas lubi wybor. Bardzo ciekawe, naprawde polecam! Milego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Dziekuje wszystkim za rady odnosnie tego naszego nieszczesnego kąpania
Przeniesienie wanienki odpada bo takowej nie posiadam. Nie kupilam wcale. Mam male mieszkanie. Uwazam to za zbedny gadżet, starsza pol roku tylko w tym mylam. Rozważe to wiaderko jeszcze. Zobaczymy....kiedys moze przestanie plakac przeciez wyrosnie z tego. Dzis z nia wejde sie zobaczy.

U nas noc ok. Karmienie po 7 i do 10 jeszcze spalysmy.

Heh...macie "swoje fejsbuki"

Witam nowe mamuśki. Szkoda ze tak pozno dolaczacie.

Nudna niedziela sie zapowiada M w pracy.

Wasze tez tak łapki wcinają??? Mam wrazenie ze po łokiec wsadzi sobie. A na żel na dziaselka ryczy. Chyba nie smakuje. Kurcze kiedys przy starszej mialam taki karmelowy posmak. Za nic w swiecie nie moge sobie przypomniec nazwy?!

Odnośnik do komentarza

cantedeskia bo moglysmy zostac na forum a nie isc na fb i by bylo wszystko fajnie.
Daj znac jak po kapieli. Mam nadzieje ze sie uda.

Ja mialam takie plany na spacer a tu marznacy deszcz wiec sie odechciewa. Pewnie zaliczymy tylko zakupy. Trudno.

GosiaM fajna taka noc. Mi z jednej pobudki znowu sie zrobilo karmienie co 3 godz

joasiaG pisz jak Szymus jak juz przejdziesz calkiem na ta diete... Mam nadzieje ze mu wszystko przejdzie.

karolaa ciekawe co ci powie bo jak narazie to kazdy pediatra mowi co innego. Jedni zeby kp do 6 mc. Inni zeby juz dawac kaszke, lub po 5 mc a moja zeby zaczac od warzyw.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3p07wr09wc777.png

Odnośnik do komentarza

Heheh a ja już się łamałam, żeby konto na fejsie założyć tylko na potrzeby dołączenia do grupy :) ale chyba dam sobie spokój. Nie rozumiem o co chodzi, przecież jeszcze dzień -dwa temu pisałyście z prośbą o dodanie i teraz out? No cóż...

Ja mam już któryś dzień pobudkę nocno-poranną ok. 5, ale fakt, że zasypia 22-23. Za to kompletnie nie wiem, jak się potem karmimy, bo biorę go do łóżka i wystawiam dystrybutor i co się przebudzę, podstawiam pod buzię i ciągnie. Ostatnio na pewno było tak 5-8 i po wszystkim pierś była tak malutka :)

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...