Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Zuza

Prezent na Dzień Matki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuza

Hej, piszę ponieważ zbliża się wielkimi krokami Dzień Mamy i chciałam was zapytać o jakieś polecajki prezentowe. Macie coś godnego uwagi?? Ja myślałam żeby kupić jakieś tekstylia, wiem że moja mama mówiła ostatnio, że przydałaby się jej nowa pościel i ręczniki w łazience bo te które miała do tej pory uległy już zniszczeniu. Chciałabym kupić od razu jakieś porządne i dobre jakościowo produkty, takie żeby były na lata i żeby się nie niszczyły tak bardzo w praniu. Polećcie proszę czym powinnam się zainteresować??  😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iza

Jeśli nie masz pomysłu, to zawsze uniwersalnym prezentem są kwiaty 🙂 , no ale wiadomo jak to z kwiatami, są są ale zaraz ich nie ma. Ja często kupuję na różne okazje kupowałam w hurtowni pościeli [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beatka2

U mnie klasycznie. Dam mamie piękne kwiatki, bukiecik różyczek i do tego śliczne piżamki. [reklama usunięta] bardzo fajne piżamy w promocyjnych cenach 🙂 Z praktycznego prezenciku mama zawsze będzie zadowolona. Także jak najbardziej polecam 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuza

Oki, zdecydowałam się, że kupię mamie komplet dobrych ręczników [reklama usunięta] 😊 Wybrałam kolor ciemny szary bo jest bardzo uniwersalny. Jak już dam mamie prezent to napisze jak z jakością tych produktów, ale z tego co widziałam na stronie to są porządne i dobrze wykonane 😉

spacer.png

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marikova

Jako prezent dla mamy na tak wyjątkowy dzień na pewno sprawdzą się jakieś dobrej jakości kosmetyki. najlepiej z naturalnym składem, jakieś ciekawe, które ją zaskoczą. Moją propozycją jest seria od AVA Laboratorium, czyli Botanical HiTech. Świetna antyoksydacja, a do tego innowacyjne rozwiązania kosmetyczne, np. emulsja wielokrotna w-o-w, która zapewni, że składniki kosmetyków tej linii działają dłużej, ale też bardziej skutecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najważniejszy jest czas spędzony z mamą i jakiś drobny upominek- kwiatek, czekolada albo ulubiony kosmetyk 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulinka

Trafionym prezentem dla kobiety, mamy są jakieś ładne perfumy oraz kawa ziarnista. Każdy lubi pić kawę ziarnistą aromatyczną i świeżo paloną.

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...