Skocz do zawartości
Forum

Prezent na Dzień Matki


Gość Agi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się chciałam wam trochę pochwalić tym co dostałam od mojej córki na dzień matki. Zawsze marzyłam o zegarku na rękę takim z bransoletą i w ten dzień matki dokładnie taki dostałam! ❤️ Moja córka zamówiła go [reklama usunięta]. Jestem bardzo szczęśliwa! 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

My mojej mamie w weekend zrobiliśmy urodzinową niespodzianke, zamówiliśmy tort, same z siostrą zrobiłyśmy kosz prezentowy. Włożyłyśmy tam welurowy szlafrok, witaminy [reklama usunięta], kawę dobrą, herbatę, rafaello, zestaw kremów odpowiedni do wieku, ulubione winko i mała bomboniereczke i wszystko ładnie zapakowane. Mina mamy i jej wzruszenie bezcenne 😉

[reklama usunięta]

i-iossi-krem-regenerujaco-nawilzajacy-ak

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem również dobrze jest przygotować sie na kupienie prezentu wcześniej 🙂 Sama już od dłuzszego czasu nie odkłądam pomysłu kupna prezentu na ostatnią chwilę. Wolę kupić prezenty wcześniej. I potem nie zastanawiać się co podarować, co będzie się podobało itp. 

[reklama usunięta]

A44-D28.webp

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Czas celebrować nasze wyjątkowe Mamy z Kales.com.pl! 🌸🎉

Dzień Matki to doskonała okazja, aby wyrazić wdzięczność i miłość dla naszych ukochanych Mam. Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, zapraszamy Was do naszego sklepu online Kales.com.pl oraz stacjonarnie w Krakowie w Czyżynach na osiedlu Dywizjonu 303 20 LU2 gdzie znajdziecie inspirujące prezenty dla Waszych Mam!

Niech to będzie Dzień Matki pełen miłości, uśmiechu i wyjątkowych chwil spędzonych z naszymi ukochanymi Mamami! Odwiedźcie naszą stronę https://www.kales.com.pl/pl/c/Dzien-Matki/272 i wybierzcie idealny prezent już teraz!

Kales.com.pl - Twój sklep pełen miłości dla Mam! 💕🎁💐

#DzieńMatki #DzieńMamy #DzieńMamy #PrezentDlaMamy #Mama #Rodzina #miłość #podarunek #dzieciństowo #kalessklep

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...